Εκφράστε τη φαντασίωσή σας!

Απάντηση

bored01

bored01's Avatar: Apple iPhone 5
HSDPA Member
Περιοχή: Αθήνα
Παράθεση από tsatsos_21 >
Φαντασίωση είναι ένα κουλό σαββατοκύριακο του Δεκέμβρη που θα έχει και λίγο κρύο (αμήν και πότε),που δεν έχεις τίποτα απολύτως να κάνεις αλλά σου περρισεύουν 500 ευρουλάκια από αιματηρές φοιτητικές οικονομίες να πεις στους κολλητούς σου πάμε ρε μ.....ες Μιλάνο;Και να ψηθούν όλοι (τρελή φαντασίωση)..Ούτε εκδρομές με τη σχολή,ούτε διαβατήρια,ούτε προετοιμασίες και δισταγμοί.Να πιεις το Chivas σου στο αεροδρόμιο,να ακούσεις λίγο Brian Eno και να πετάξεις..μόνο για δύο μέρες.
Γιατι ειδικά το Μιλάνο?
Τελευταία τροποποίηση από bored01: 22 Αύγ. 2007, 03:19.

tsatsos_21

tsatsos_21's Avatar: Sony Ericsson W810i
HSCSD Member
Περιοχή: Salonika
Παράθεση από bored01 >
Γιατι ειδικά το Μιλάνο?
Για ένα Milan-Inter 3-3 στο Μeazza..ηδονή

stamatis3133

stamatis3133's Avatar: LG D802 G2
HSDPA Member
Περιοχή: Shadow Moses
Εγω παλι αφου θα εχω βρει την γυναικα της ζωης μου,λιγο πιο κοντη απο μενα,μελαχρινη,νορμαλ σε κιλα αντε και λιγα παραπανω απο οτι πρεπει(την οποια εχω βρει,καθεται απεναντι μου στη δουλεια,στο βαθος ομως και δεν θελει ουτε να με βλεπει) θελω να ειμαι οικονομικα ανετος,οχι πολυ ανετος σε σημειο που να εχω οτι μου ερθει στο μυαλο,και να εχω δυο κορες με ξανθιες μπουκλες,γαλανα ματια (που θα τα βρουν αυτα δεν ξερω) και να εχουμε και ενα σκυλακι χας παππυ,ξερεται αυτα με τα μεγαλα αυτια,και να πηγαινουμε στο εξοχικο και και να ειμαστε μεσα στην οικογενειακη ευτυχια.Τωρα τι ειναι αυτο που μου εχει κολλησει τοσο εντονα τελευταια??
Μηπως πατρικο φιλτρο?

FREAK_OF_NATURE

FREAK_OF_NATURE's Avatar: Samsung GT-I9100 Galaxy S2
4G Member
Περιοχή: Among other fairies
Παράθεση από stamatis3133 >
Εγω παλι αφου θα εχω βρει την γυναικα της ζωης μου,λιγο πιο κοντη απο μενα,μελαχρινη,νορμαλ σε κιλα αντε και λιγα παραπανω απο οτι πρεπει(την οποια εχω βρει,καθεται απεναντι μου στη δουλεια,στο βαθος ομως και δεν θελει ουτε να με βλεπει) θελω να ειμαι οικονομικα ανετος,οχι πολυ ανετος σε σημειο που να εχω οτι μου ερθει στο μυαλο,και να εχω δυο κορες με ξανθιες μπουκλες,γαλανα ματια (που θα τα βρουν αυτα δεν ξερω) και να εχουμε και ενα σκυλακι χας παππυ,ξερεται αυτα με τα μεγαλα αυτια,και να πηγαινουμε στο εξοχικο και και να ειμαστε μεσα στην οικογενειακη ευτυχια.Τωρα τι ειναι αυτο που μου εχει κολλησει τοσο εντονα τελευταια??
Μηπως πατρικο φιλτρο?
αν τα κανει η γυναικα σου(η μελαχροινη απο απεναντι σου) με καποιον ξανθο,γαλανοματη και εισαι τυχερος και του μοιασουν,τοτε εχεις ελπιδες
Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*

Aplaz_

no avatar
GPRS Member
Περιοχή: somewhere..
Παράθεση από kyramas >
Να κοιμηθώ αγκαλίτσα με την Angelina Jolie...

ετσι ετσι...
Ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει δυνατότερο
Όσο ζω μαθαίνω

nasia_the_slayer

nasia_the_slayer's Avatar: Sony Ericsson Xperia X10 mini pro
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Οτι καποιος ερχεται και μου λει οτι δεν χρειαζεται να παω πια σχολειο γιατι με διαλεξανε για να παιξω σε μια σειρα η οποια υποτιθεται οτι κανει μεγαλη επιτυχια και γι'αυτο μου ζητανε να παιξω σε πολλες ταινιες σε μια απο τις οποιες βρισκω και τον ανδρα των ονειρων μου....!

parafron4

parafron4's Avatar: Apple iPhone 5
HSDPA Member
Περιοχή: toumpa city
να παιξουν οι priest live στην αριστοτελους
κ να παρει ο παοκ το πρωταθλημα.......
πιο σιγουρο ειναι να γινει το πρωτο

Bayern7

no avatar
HSUPA Member
Περιοχή: Άγνωστη
Παράθεση από parafron4 >
να παιξουν οι priest live στην αριστοτελους
κ να παρει ο παοκ το πρωταθλημα.......
πιο σιγουρο ειναι να γινει το πρωτο
Μη σου πω πιο σίγουρο είναι να παίξει ακόμα και ο Έλβις στην Αριστοτέλους, παρά το 2ο.

vs6

vs6's Avatar: LG GT505
Mobile Member
Περιοχή: salonika
Να παρει ο ΠΑΟΚ champions league-γιατι πρωταθλημα εχει παρει...
Να μου κατσει η Λινα κ αφου αποκλειστουμε σ ενα ερημο νησι...τ υπολοιπα λογοκριθηκαν!

lowbap96

lowbap96's Avatar: Sony Ericsson K750i
GPRS Member
Περιοχή: Τι κοιτάς εδώ; η Συζήτηση βρίσκετε εκεί -->
Χμ....
Να ήταν τα μαλλιά μου ίσια, πράσσο εντελώς
Να πάρει η αναγέννηση Άρτας Champions League
Ενισχυτής marshal, κιθάρα Jackson (με 12.000 ευρώ)
Χορδές κιθάρας από κράμα τιτανίου (αμάν με αυτό το σπάσιμο!)
5 εξωτικές νύχτες με την κοπέλα μου
και κάτι τελευταίο αλλά πολύ δύσκολο.... να είμαι καλά για να μπορέσω να κάνω πραγματικότητα(τα περισσότερα, αν όχι όλα) από τα παραπάνω
Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

http://matiapouklaine.blogspot.com/

FREAK_OF_NATURE

FREAK_OF_NATURE's Avatar: Samsung GT-I9100 Galaxy S2
4G Member
Περιοχή: Among other fairies
δεν ξεκινας με τα απλα;;κατ ευθειαν τσαμπιονς λιγκ;;;
και γιατι μονο 5 νυχτες με την κοπελα;;
τελικα σε λιγο καιρο η πιο τρελη μας φαντασιωση θα ειναι να παμε σε δασος...
Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*

martha_stam

no avatar
Mobile Member
Περιοχή: Άγνωστη
xxmmmm gia na skeftw..1.na mn ksanapaw sxoleio 2.panta diakopes me ksefrena parti 3.na ta ksanaftiaksw me tn.......(dn kanei na t pw) 4.an dn mou katsei o prohgoumenos na ta ftiaksw me tn kouklo ton matt tuck apo tous bullet for my valentine 'h me tn chad michael murray...!!!!!5.na paw sth dania 'h sth rwsia pou exei olo ksanthous!!!paradeisos tha nai..pw pw tha ta paiksw..!trela tha nai..!!!!
aaxxxx exw megalh fantasia..!!!!!:P

tsatsos_21

tsatsos_21's Avatar: Sony Ericsson W810i
HSCSD Member
Περιοχή: Salonika
Παράθεση από martha_stam >
xxmmmm gia na skeftw..1.na mn ksanapaw sxoleio 2.panta diakopes me ksefrena parti 3.na ta ksanaftiaksw me tn.......(dn kanei na t pw) 4.an dn mou katsei o prohgoumenos na ta ftiaksw me tn kouklo ton matt tuck apo tous bullet for my valentine 'h me tn chad michael murray...!!!!!5.na paw sth dania 'h sth rwsia pou exei olo ksanthous!!!paradeisos tha nai..pw pw tha ta paiksw..!trela tha nai..!!!!
aaxxxx exw megalh fantasia..!!!!!:P
Σε περίπτωση που πας Ρωσία και για να μην απογοητευτείς,αυτά για το ξανθό γένος είναι ημιμούφα,οι περισσότεροι όπως και στη Γερμανία είναι καστανοί,πάνε Ινδία

Xourxoulitsos

Xourxoulitsos's Avatar: Nokia N78
HSUPA Member
Περιοχή: ▐▐▐▐▐▐
Martha_stam, να πας Τσεχία.

Πήγε η κοπέλα μου 5ήμερη και μετά με χώρισε.

one_tree_hill

one_tree_hill's Avatar: Samsung GT-I9500 Galaxy S4
HSDPA Member
Περιοχή: Κομοτηνή
Παράθεση από Xourxoulitsos >
Martha_stam, να πας Τσεχία.

Πήγε η κοπέλα μου 5ήμερη και μετά με χώρισε.
Χαζή...
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης