Jump to content

Dynatype + Greek SMS


ssarl
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια και η Resco αδρανεί και δεν προσφέρει ελληνικό και εύκολο layout για SMS δείτε και εδώ: http://www.gvmobile.com/dynatype/

 

Το ελληνικό SMS layout για το Dynatype είναι πασχαλινό δώρο μου.

Καλή ανάσταση σε όλους. :)

Link to comment
Share on other sites

Το οποίο free που μπορούμε να το βρούμε;

:)

Ευχαριστούμε!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Το οποίο free που μπορούμε να το βρούμε;

:)

Ευχαριστούμε!

 

Dld den einai free to parapano?

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μια και η Resco αδρανεί και δεν προσφέρει ελληνικό και εύκολο layout για SMS δείτε και εδώ: http://www.gvmobile.com/dynatype/

 

Το ελληνικό SMS layout για το Dynatype είναι πασχαλινό δώρο μου.

Καλή ανάσταση σε όλους. :)

Αυτο το zip αρχειο, που το χρησιμοποιούμε τελικα? Ενταξει με την εγκατάσταση του Dynatype, αλλα γραφει και πάλι ΜΟΝΟ 70 χαρακτηρες, ειτε μικρά ειτε κεφαλαία. Διορθώνεται αυτο και αν ναι πως ακριβώς? Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το zip αρχειο, που το χρησιμοποιούμε τελικα? Ενταξει με την εγκατάσταση του Dynatype, αλλα γραφει και πάλι ΜΟΝΟ 70 χαρακτηρες, ειτε μικρά ειτε κεφαλαία. Διορθώνεται αυτο και αν ναι πως ακριβώς? Ευχαριστώ...

Ok... Το βρηκα τελικα... Κανουμε copy το Greek-SMS στο directory Dynatype/Layouts του PPC και επιλεγουμε αυτο σαν γλωσσα γραφής... Μετα γραφουμε 160 ελληνικους χαρακτηρες αλλα ΜΟΝΟ κεφαλαια... Thanks!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Ok... Το βρηκα τελικα... Κανουμε copy το Greek-SMS στο directory Dynatype/Layouts του PPC και επιλεγουμε αυτο σαν γλωσσα γραφής... Μετα γραφουμε 160 ελληνικους χαρακτηρες αλλα ΜΟΝΟ κεφαλαια... Thanks!!!

Να κάνω μια ερώτηση,ίσωσ να είναι κ χαζή:p !το αρχείο greek-sms που το βρήκες???:D μπορείς να γίνεις πιο αναλυτικός?please

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω και εγώ μια σχετική ερώτηση μιας και πέτυχα το συγκεκριμένο thread;

 

έχω ένα qtek 8310 smartphone με WM5

 

με ενοχλεί τρομερά που στην πληκτρολόγιζη των γραμμάτων (σε οποιαδήποτε εφαρμογή όχι μόνο στα μηνύματα δεν έχει το κλασικό layout αβγ, γδε κλπ, αλλά αβά, δεφ κλπ

 

υπάρχει τρόπος να αλλάξει το maping - αντιστοίχηση των πλήκτων στο keypad;

Current: Samsung Galaxy S9+ G965F/DS

Armory: Samsung Galaxy Note 3 N9005 | Samsung Galaxy S I9000 | HTC P3650 Touch Cruise | HTC V1240 [Qtek 8310]

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση,ίσωσ να είναι κ χαζή:p !το αρχείο greek-sms που το βρήκες???:D μπορείς να γίνεις πιο αναλυτικός?please

 

To εδωσε o ssarl. Κατεβαζεις, περνας, χρησιμοποιεις.

Carpe Diem...:hypno:
Link to comment
Share on other sites

To εδωσε o ssarl. Κατεβαζεις, περνας, χρησιμοποιεις.

 

Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω:worry: !γιατί δεν το βρίσκω το αρχείο αυτό?μπορείς να μου το στείλεις:D

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Ok... Το βρηκα τελικα... Κανουμε copy το Greek-SMS στο directory Dynatype/Layouts του PPC και επιλεγουμε αυτο σαν γλωσσα γραφής... Μετα γραφουμε 160 ελληνικους χαρακτηρες αλλα ΜΟΝΟ κεφαλαια... Thanks!!!

 

Εχω στραβωθεί, δεν βρίσκω πουθενά το directory. Σημ. το εγκατέστησα στη main.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω και εγω το S200 με Windows 05 στα αγγληκα.

Το αρχειο Greek SMS το κατεβασα. Που πρεπει να το βαλω?

Σορι αλλα ειμαι νεος σε αυτα..

Thanx

Mobo-ASUS M2N-SLIDELUXE

AMD ATHLON 64 X2 3800+ 2.00GZ AM2

RAM 2x1GB 667 @ 800MHZ Kingston

Albatron 6600GT 512MB

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΓΕΝΝΗΤΡΙΑ ΚΛΕΙΔΙΩΝ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΞΑΙΣΙΟ APPLICATION???
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...