Επέκταση υπολοίπου από την Wind

Απάντηση

panosathns

panosathns's Avatar: Apple iPhone 5
Mobile Member
Περιοχή: Athens
kaleste 1268 kai patiste 2. Se fortoni me 3euro ta opia tha aferethun otan ksanavalis karta + xreosi 40lepta tis ipiresias. an k pistevo oti ta 2euro tis voda ine kalitera. to na su pai 6,60 me to pou valis karta den ine k oti kalitero.

billakosss

billakosss's Avatar: Apple iPhone 5s
HSUPA Member
Περιοχή: Θεσσαλονίκη!
σε λιγο θα βγει και επισημη ανακοινωση.
Never Give Up
My Blog

Nosferatu

Nosferatu's Avatar: Nokia 6310i
HSDPA Member
Περιοχή: Άγνωστη
Καιρός ήταν! Επίσης να κάνει καμμιά σύμβαση με τράπεζες ώστε να μπορείς να ανανεώνεις το χρόνο του καρτοκινητού μέσω web banking. Και μην ξεχνιόμαστε: ΘΕΛΟΥΜΕ 3G ΣΤΑ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΑ !!!

billakosss

billakosss's Avatar: Apple iPhone 5s
HSUPA Member
Περιοχή: Θεσσαλονίκη!
Παράθεση από Nosferatu
Καιρός ήταν! Επίσης να κάνει καμμιά σύμβαση με τράπεζες ώστε να μπορείς να ανανεώνεις το χρόνο του καρτοκινητού μέσω web banking. Και μην ξεχνιόμαστε: ΘΕΛΟΥΜΕ 3G ΣΤΑ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΑ !!!
δεν εχει σχεση με web banking....
Never Give Up
My Blog

Nosferatu

Nosferatu's Avatar: Nokia 6310i
HSDPA Member
Το ξέρω ότι δεν έχει σχέση με το web banking! Η υπηρεσία είναι φυσικά ευπρόσδεκτη, απλά θυμήθηκα και μια-δυο άλλες που θα θέλαμε και είπα να τις θυμίσω! Ελπίζω να την διαφημίσουν όταν τη δώσουν!

giamar

giamar's Avatar: Motorola E398
GPRS Member
Έχω φάει τον κόσμο και δεν έχω βρει ανακοίνωση της ΤΙΜ, ούτε στο myphone ούτε στο site της ΤΙΜ.

Ισχύει τελικά η επέκταση υπολοίπου; Πόσο πρέπει να είναι το υπόλοιπό μου για να τη χρησιμοποιήσω; Έχει τίποτα προϋποθέσεις, όπως π.χ. η Vodafone έχει την εγγραφή στο point mania (=κατάθεση προσωπικών στοιχείων);

bored01

bored01's Avatar: Apple iPhone 5
HSDPA Member
Περιοχή: Αθήνα
Παράθεση από giamar
Έχω φάει τον κόσμο και δεν έχω βρει ανακοίνωση της ΤΙΜ, ούτε στο myphone ούτε στο site της ΤΙΜ.

Ισχύει τελικά η επέκταση υπολοίπου; Πόσο πρέπει να είναι το υπόλοιπό μου για να τη χρησιμοποιήσω; Έχει τίποτα προϋποθέσεις, όπως π.χ. η Vodafone έχει την εγγραφή στο point mania (=κατάθεση προσωπικών στοιχείων);
Στο pointmania μπορείς να κάνεις εγγραφή και χωρίς να δηλώσεις στοιχεία και η επέκταση υπολοίπου λειτουργεί κανονικά (η διαφορά υπάρχει στο ότι δεν μπορείς να πάρεις κάποια δώρα...). Απλά πρέπει να το ζητήσεις!

Petros the Great

Petros the Great's Avatar: Sony Ericsson Xperia Neo V
Honored Member
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Παράθεση από giamar

Για να κάνεις χρήση της υπηρεσίας θα πρέπει το υπόλοιπο σου να είναι από 2 έως -2 ευρώ. Σου προσθέτει 3 ευρώ και σου τα παίρνει πίσω μαζί με τα 0,40 ευρώ που είναι η χρέωση της υπηρεσίας, όταν βάλεις κάρτα.

giamar

giamar's Avatar: Motorola E398
GPRS Member
Ευχαριστώ πολύ και τους δυο για τις χρήσιμες πληροφορίες!

Καλή Ανάσταση κιόλας!

sideras1985

sideras1985's Avatar: Motorola V1050
Banned
Λογω της νεας καρτας των 3euro εχουμε αλλαγη στην επεκταση υπολοιπου η οποια προσφερει πλεον 2.50euro χρονο ομιλιας και οχι 3euro!Eπισης η χρεωση της υπηρεσιας μειωνεται απο 0.40cent σε 0.35cent

chris_2005

chris_2005's Avatar: Apple iPhone 3GS
HSDPA Member
Παράθεση από sideras1985 >
Λογω της νεας καρτας των 3euro εχουμε αλλαγη στην επεκταση υπολοιπου η οποια προσφερει πλεον 2.50euro χρονο ομιλιας και οχι 3euro!
Επιλογή ή αναγκαστικά 2.50 έουρος;
Παράθεση από sideras1985 >
Eπισης η χρεωση της υπηρεσιας μειωνεται απο 0.40cent σε 0.35cent

kateriniotis

kateriniotis's Avatar: Nokia E55
EDGE Member
anagastika
Symbian, Die hard
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης