Η ειδοποίηση κλήσεων είναι εδώ!

Απάντηση

DrGus

DrGus's Avatar: Samsung Galaxy Note 3
EDGE Member
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
συμφωνα με την ενημερωση που ειχα απο την κοτε απο αυριο θα ισχυει η υπηρεσια της ειδοποιησης κλησεων... ετσι μου ειπαν... κατα ποσο θα ειναι αληθεια... κ κατι ακομα σημαντικο που διαπιστωσα μολις προχθες!η κοτε εβαλε κ στην καρτα αναμονη κλησεως... πραγμα πολυ σημαντικο οταν περιμενεις κληση... κ σε παιρνει αλλος! :o τεσπα απο αυριο μου ειπαν κ αυτο θα φανει... θα κανω πειραματα!
"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow
ΚΩΣΤΑΣ

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

DrGus

DrGus's Avatar: Samsung Galaxy Note 3
EDGE Member
Παράθεση:
Αρχικό Μήνυμα από τον KostasV

θα μπορω να ΜΗΝ εχω ειδοποιηση κλησεων?????

Οταν το κλεινω το ρημαδι ειναι γιατι δε θελω να μηλισω / να με βρουν.

Αν ειναι να μου λεει μετα ο καθενας " ΜΑ σε επερνα δε το ειδες" χαθηκαμε...
λογικα συνονοματε θα εχεις την δυνατοτητα να το απενεργοποιεις... οπως γινεται κ με τον αχρηστο τηλεφωνητη!κ ετσι ουτε γατα ουτε ζημια!οντως εχεις δικιο οτι καμια φορα ειναι εκνευριστικο αυτο ετσι ακριβως οπως το θετεις!αλλα ορισμενες φορες βοηθαει αρκετα!
"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow
ΚΩΣΤΑΣ

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Ragezer

Ragezer's Avatar: Apple iPhone 5s
3G Member
Mporei na mas dwsoun epilogh opws kai sthn Voda na leei oti to thlefwno einai kleisto kai oxi oti o syndromhths 8a eidopoih8ei!!!

Bebaia ennoeitai oti ama 8eleis thn apenergopoieis thn eidopoihsh klhsewn opws kai ton thlefwnhth

OverClocker

OverClocker's Avatar: Siemens SL45i
Banned
Περιοχή: Αγία Παρασκευή
Δεν θα μπορείς να τα εχεις και τα δύο μαζί

Ragezer

Ragezer's Avatar: Apple iPhone 5s
3G Member
Tpt apla 8a erxontai oloi sthn cosmOTE siga siga!!! Oso kai na mhn to paradexontai akoma 8a er8oun oloi siga siga!!!

m_athan

m_athan's Avatar: Nokia 6100
Mobile Member
Περιοχή: Athens
Vre Peppermint einai sigouro ayto me thn eidopoihshh klhsewn?mhn paizeis me ton pono mas..........Perimenw pws kai pws na yposthriksei ayth thn yphresia h Cosmote.........
Cosmote for ever!!!!!!!!!!!!!!

Panagioths

Panagioths's Avatar: Apple iPhone 4S
HSDPA Member
Περιοχή: Αθήνα - Καλαμάτα
Mou to eipe kai emena sovaros ergazomenos sthn cosmote simera opote prepei na isxyei :-)
Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"
Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

georgemv

georgemv's Avatar: HTC Desire
EDGE Member
Περιοχή: Πάτρα
Όντως, πολύ καλή η υπηρεσία από τις περιγραφές
Εγώ όμως θα έρθω cosmote όταν βάλει EFR

m_athan

Mobile Member
Rigasnic den tha eprepe thn eidisi na thn mathoume apo esas tous moderators kai oxi apo kapoio melos?einai poly shmantikh yphresia kai eixan ginei para polles syzhthseis......Apla exw ayth thn aporia......

m_athan

Mobile Member
filika panta gia olous tous moderators.......

Panagioths

Panagioths's Avatar: Apple iPhone 4S
HSDPA Member
Περιοχή: Αθήνα - Καλαμάτα
Παράθεση:
Αρχικό Μήνυμα από τον m_athan

Rigasnic den tha eprepe thn eidisi na thn mathoume apo esas tous moderators kai oxi apo kapoio melos?einai poly shmantikh yphresia kai eixan ginei para polles syzhthseis......Apla exw ayth thn aporia......
Δεν ειναι θεμα αν εισαι moderator Ή user ή ο,τι αλλο. Ειναι να εχεις τις διασυνδεσεις να το μαθεις... Καποια παιδια εχουν τους γνωστους τους και εχουν καποιες φορες ανεπισημες ενημερωσεις. Αφου δεν εχει κανει καμια επισημη αναφορα η εταιρεια δεν μπορουμε να εχουμε και επισημα ενημερωση...

Η υπηρεσια πολυ σημαντικη και ειδικα για τους επαγγελματιες που δεν θελουν να χανουν τηλεφωνηματα ή που περιμενουν καποια σημαντικα. Μου θυμισα την διαφημιση της στετ για την ομολογη υπηρεσια...
Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"
Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

rigasnic

rigasnic's Avatar: Sony Ericsson Xperia Neo
Honored Member
Περιοχή: Αθήνα
Παράθεση:

Από τη στιγμή που δεν τον έχει ανακοινώσει επίσημα η Cosmote δεν μπορούμε να το βγάλουμε σαν είδηση, ακόμα και αν το ξέραμε από γνωστούς
Παράθεση:
Ναι αλλά μην ξεχνάμε και το άλλο ότι η κοσμοστε είναι πρώτοι στους συνδρομητές
Από πότε αυτό είναι δικαιολογία για να καθυστερεί 2 χρόνια μια υπηρεσία;
Αυτό σημαίνει ότι η εταιρεία έχει εφησυχαστεί και πιστεύει ότι έχει σίγουρη την πρώτη θέση. Βέβαια τώρα που έρχεται η φορητότητα φοβήθηκε.

rigasnic :: The ex-night shift ::

Soulman

Soulman's Avatar: Nokia 6600
Honored Member
Παράθεση:

Αγαπητε φιλε, ειδησεις στην κεντρικη σελιδα του Myphone.gr γραφονται αποκλειστικα και μονο οταν υπαρχει επισημη ανακοινωση απο την εταιρεια, καταχωρηση σε καποια εφημεριδα μεγαλης κυκλοφοριας ή αμεση ενημερωση προς εμας απο την εταιρεια.

Φημες και γνωμες που κυκλοφορουν στο internet δεν κρινονται αξιοπιστες οποτε για ευνοητους λογους δεν ανακοινωνονται στην κεντρικη σελιδα.
http://fixed.soulman.za.net Χρεώσεις και πληροφορίες για την σταθερή τηλεφωνία στην Ελλάδα (http://www.jackbauer.tk)
http://jsavesms.soulman.za.net Στείλτε φθηνότερα SMS από το Java enabled κινητό σας

Infinite loneliness
Τελευταία τροποποίηση από Soulman: 2 Δεκ. 2003, 14:07.

antonis_wrx

antonis_wrx's Avatar: LG D821 Nexus 5
HSDPA Member
Περιοχή: Αγία Παρασκευή
Δηλ. Παίζει να είναι κ ράδιο αρβύλλα?

tronik

tronik's Avatar: Apple iPhone 4
GSM Phase 2 Member
Wirelessly posted (Nokia7650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από τον/την antonis_wrx
Δηλ. Παίζει να είναι κ ράδιο αρβύλλα?
Einai 100% sigouro.Min anisixeis!
...συνείδηση, κάθε γενιάς μανιφέστο...
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης