Jump to content

Telepassport με 0,097€ για αστικές υπεραστικές κλήσεις


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήρα πριν από λίγο στην Telepassport (13899) και με ενημέρωσαν ότι έχει βγει εδώ και λίγες μέρες ένα οικονομικό πρόγραμμα (flat rate) στο οποίο οι αστικές και υπεραστικές κλήσεις χρεώνονται με 0,097€ ΑΝΑ κλήση. (Όπως η Altec 0,098 € και η Teledome 0,099€).

Για τις χρεώσεις στα κινητά μου είπαν ότι ισχύει ο βασικός τιμοκατάλογος (0,159€ σε Cosmote Vodafone με χρέωση ΑΝΑ 30 δευτερόλεπτα:X ).

Πάντως μου είπαν ότι μπορώ να έχω το πρόγραμμα και με επιλογή φορέα, όχι μόνο με Προεπιλογή όπως η Altec και η Teledome. :)

Link to comment
Share on other sites

Με το 0,159 στα κινητά και με την ελάχιστη χρέωση στα 30'' εγω το έχω με προεπιλογή και το θεωρώ απο τις καλύτερες προσφορές που έχουν βγεί ποτέ :)
Link to comment
Share on other sites

Χρέωση ΑΝΑ 30 δευτερόλεπτα telePS!!! όχι ελάχιστη χρέωση 30 και μετά ανα δευτερόλεπτο. Για κοίτα το τιμοκατάλογο...

 

http://www.telepassport.gr/timokatalogos.pdf

 

Δεν νομίζω ότι είναι το καλύτερο... Ακόμα και στον ΟΤΕ που έχει 0,179€ είναι φθηνότερο αν το καλοσκεφτείς. Αν μιλήσω 31 δευτερόλεπτα στην Telepassport θα χρεωθώ 60(0,159€) ενώ στον ΟΤΕ 0,92€. (42% διαφορά!!) Θα κερδίζω ΣΙΓΟΥΡΑ με την telepassport μόνο όταν οι κλήσεις μου είναι πάνω από 5 λεπτά. Ετσί δεν είναι!!

Link to comment
Share on other sites

Χρέωση ΑΝΑ 30 δευτερόλεπτα telePS!!! όχι ελάχιστη χρέωση 30 και μετά ανα δευτερόλεπτο. Για κοίτα το τιμοκατάλογο...

 

http://www.telepassport.gr/timokatalogos.pdf

 

Δεν νομίζω ότι είναι το καλύτερο... Ακόμα και στον ΟΤΕ που έχει 0,179€ είναι φθηνότερο αν το καλοσκεφτείς. Αν μιλήσω 31 δευτερόλεπτα στην Telepassport θα χρεωθώ 60(0,159€) ενώ στον ΟΤΕ 0,92€. (42% διαφορά!!) Θα κερδίζω ΣΙΓΟΥΡΑ με την telepassport μόνο όταν οι κλήσεις μου είναι πάνω από 5 λεπτά. Ετσί δεν είναι!!

 

1ον. Βγαζω εκτός τον ΟΤΕ στον οποίο δεν θα έδινα ούτε ευρώ -πλέον του παγίου.

2ον. Η tp είναι η μοναδική εναλλακτική που έχει την ελάχιστη χρέωση τα 30''

3ον. Το 80% των κλήσεων μου προς κινητά είναι κάτω απο λεπτο και τουλάχιστον οι μισές μικρότερες απο 30''

4ον. Φαντάζομαι πως καταλαβαίνεις οτι με την tp θα κερδίσεις ΣΙΓΟΥΡΑ ακόμα και οταν οι κλήσεις σου είναι κάτω απο 30''

Link to comment
Share on other sites

1ον. Βγαζω εκτός τον ΟΤΕ στον οποίο δεν θα έδινα ούτε ευρώ -πλέον του παγίου.

2ον. Η tp είναι η μοναδική εναλλακτική που έχει την ελάχιστη χρέωση τα 30''

3ον. Το 80% των κλήσεων μου προς κινητά είναι κάτω απο λεπτο και τουλάχιστον οι μισές μικρότερες απο 30''

4ον. Φαντάζομαι πως καταλαβαίνεις οτι με την tp θα κερδίσεις ΣΙΓΟΥΡΑ ακόμα και οταν οι κλήσεις σου είναι κάτω απο 30''

 

1ον: Δεν με απασχολεί πως λέγεται η εταιρεία! Δεν είμαι κολλημένος με τη μπάλα!! Άρα και ο ΟΤΕ είναι συγκρίσιμος! ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ???

2ον: Δεν είναι η μοναδική. Δες στο site της ΝetOne (http://www.netone.gr) και της Q telecom (http://www.qtelecom.gr), όπου μετά τα 30 δευτερόλεπτα χρεώνουν ανά δευτερόλεπτο.

3ον: Το ίδιο πράγμα λέμε. Οι περισσότερες κλήσεις προς κινητά είναι κάτω από το λεπτό. Άρα σε συμφέρει μια εταιρεία που σε χρεώνει ανά δευτερόλεπτο και όχι ΑΝΑ 30 δευτερόλεπτα. Και σου επαναλαμβάνω ότι έστω και το 80% των κλήσεων σου να είναι κάτω από τα 30 δευτ. τότε το ώφελος γι΄ αυτές τις κλήσεις θα είναι 12%! (0,0895€ στον ΟΤΕ με 0,080 στη ΤP) και για το άλλο 20% των κλήσεών σου μέσο όρο θα χάνεις 22%! Επίσης φίλε ΤelePS μην ξεχνάς ότι δεν έχω στην TP την εμφάνιση καλούντως αριθμού (για να την βάλω υπάρχει extra χρέωση 0,010€ ανά λεπτό, άρα η τιμή πάει 0,169€)

4ον: Δεν μπορώ να το φανταστώ...και το excel μου, με επιβεβαιώνει όπως σου εξηγώ παραπάνω!!!

5ον: Να μην αναφέρω τον τρόπο χρέωσης της Telepassport στις αστικές κλήσεις (ΑΝΑ ΛΕΠΤΟ!!!). Ούτε να πω για τα έξοδα αποστολής λογαριασμού που χωρίς καμία ενημέρωση τα είδα στο λογαριασμό μου και ήταν ο λόγος που αποχώρησα από την εταιρεία!

Link to comment
Share on other sites

1ον: Δεν με απασχολεί πως λέγεται η εταιρεία! Δεν είμαι κολλημένος με τη μπάλα!! Άρα και ο ΟΤΕ είναι συγκρίσιμος! ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ???

2ον: Δεν είναι η μοναδική. Δες στο site της ΝetOne (http://www.netone.gr) και της Q telecom (http://www.qtelecom.gr), όπου μετά τα 30 δευτερόλεπτα χρεώνουν ανά δευτερόλεπτο.

3ον: Το ίδιο πράγμα λέμε. Οι περισσότερες κλήσεις προς κινητά είναι κάτω από το λεπτό. Άρα σε συμφέρει μια εταιρεία που σε χρεώνει ανά δευτερόλεπτο και όχι ΑΝΑ 30 δευτερόλεπτα. Και σου επαναλαμβάνω ότι έστω και το 80% των κλήσεων σου να είναι κάτω από τα 30 δευτ. τότε το ώφελος γι΄ αυτές τις κλήσεις θα είναι 12%! (0,0895€ στον ΟΤΕ με 0,080 στη ΤP) και για το άλλο 20% των κλήσεών σου μέσο όρο θα χάνεις 22%! Επίσης φίλε ΤelePS μην ξεχνάς ότι δεν έχω στην TP την εμφάνιση καλούντως αριθμού (για να την βάλω υπάρχει extra χρέωση 0,010€ ανά λεπτό, άρα η τιμή πάει 0,169€)

4ον: Δεν μπορώ να το φανταστώ...και το excel μου, με επιβεβαιώνει όπως σου εξηγώ παραπάνω!!!

5ον: Να μην αναφέρω τον τρόπο χρέωσης της Telepassport στις αστικές κλήσεις (ΑΝΑ ΛΕΠΤΟ!!!). Ούτε να πω για τα έξοδα αποστολής λογαριασμού που χωρίς καμία ενημέρωση τα είδα στο λογαριασμό μου και ήταν ο λόγος που αποχώρησα από την εταιρεία!

 

1ον. Επειδή εγώ λοιπόν είμαι κολλημένος με την μπάλα και σιχαίνομαι τον ΟΤΕ, επέτρεψε με μου να μην επιλέξω τις υπηρεσίες του

2ον. Για την netone είσαι σωστός. Για την q-telecom μάλλον δεν γνωρίζεις οτι στην Πάτρα δεν παρέχει αστικές κλήσεις...

3ον. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ η εμφάνιση του αριθμού δεν με ενδιαφέρει.

4ον. Δεν καταλαβες τι είπα. Σου λεω οτι η tp σε συμφέρει οταν κάνεις μια κλήση κάτω απο 30''. Εσυ αναφέρθηκες μόνο σε 5λεπτες κλήσεις και πάνω.

 

Και κάτι ακόμα. Παρ'ολο που έχω προσωπικό-επαγγελματικό λόγο να μην συμπαθώ την TelePassport προς το παρον θα συνεχίσω να την στηρίζω διότι:

Α) Ηταν απο τις πρώτες εταιρίες που μου προσέφερε ΑΙΣΘΗΤΗ μειωση στον λογαριασμό μου.

Β) Είμαι της άποψης οτι δεν πρέπει κάθε 'μήνα' να αλλάζουμε εταιρία ανάλογα με τις ανάγκες μας (αν οι διαφορές ειναι 1-2 ευρώ) αλλά πρέπει να επιλέγουμε μια εταιρία με κρητίριο την εμπιστοσύνη μας στην συγκεκριμένη εταιρία.

Εγώ θέλω να στηρίζω την tp γιατί:

-Αν το πάρουμε συνολικά απο το 2002 εχω γλιτώσει πολλά χρήματα.

-Μου έδωσε την δυνατότητα να κόψω οριστικά τον ΟΤΕ και να έχω την πιο ποιοτική Sdsl στην Ελλάδα. (Και μάλιστα με κλήσεις προς κινητά ανα δευτερόλεπτο μετα τα 30)

-Πιστεύω οτι αξίζει να συνεχίσω να την στηρίζω γιατι είναι απο τις εταιρίες που θα επενδύσει και θα μας προσφέρει καινοτομικές υπηρεσίες.

 

Ολα αυτά ειναι προσωπική άποψη. Εχεις κάθε λόγο να διαφωνείς και να διαλέξεις όποια εταιρία θες! Απλά σου ανέλυσα (και sorry για το μεγάλο post) γιατί θέλω να την στηρίζω.

 

thanx!

Link to comment
Share on other sites

1. Δεν σου ζήτησα να επιλέξει τις υπηρεσίες του ΟΤΕ. Την άποψη μου λέω, με βάση αυτά που γνωρίζω και βλέπω. Εγώ τους συγκρίνω όλους!!! Κανένα έξω από το παιχνίδι φίλε μου!!! Όλοι μέσα για να έχουμε ανταγωνισμό και να ωφελειθεί η τσέπη μας!!!

2. Για την Q telecom μιλάγαμε για κλήσεις προς κινητά, όπου στην Πάτρα προσφέρει τέτοιου είδους κλήσεις. Δεν μιλήσαμε για αστικές.

3. Η εμφάνιση του αριθμού είναι ένα θέμα που απασχολεί πολλούς. Πρόσφατη έρευνα έδειξε ότι το 15% των συνδρομητών που φεύγουν από εταιρείες σταθερής τηλεφωνίας και γυρίζουν στον ΟΤΕ θέτουν ως επιχείρημα την αναγνώριση κλήσης.

4. Ναι για κλήσεις κάτω από 30 δευ. συμφέρει. Για κλήσεις μεταξύ των 30 και 60 δευτερολέπτων ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ????

Α. Εγώ δεν είδα φοβερή μείωση του λογαριασμού μου. Ούτε κάν αισθητή. Είδα αντίθετα στην αρχή που τη χρησιμοποίησα άσχημη ποιότητα επικοινωνίας (ιδιαίτερα στις υπεραστικές και στις κλήσεις προς κινητά. Στις αστικές από τότε που παρέχει τη δυνατότητα δεν έχω κάποιο πρόβλημα).

 

ps. Εαν έχεις λόγους να διαφημίζεις την TP στο forum το δέχομαι, αλλά θέλω να το λες σε κάθε Post που γράφεις. Θα είμαι πιο δίκαιο πιστεύω. Εαν είσαι επαγγελματίας και σε ενδιαφέρει η ΤP να έχει καλή εικόνα όλα τα παραπάνω που σου είπα πες τα στους ανωτέρους σου.

Και κάτι άλλο.... σαν δυσαρεστημένος πελάτης της TP κάποιος θα έπρεπε να με πάρει τηλέφωνο από την εταιρεία και να με ρωτήσει τους λόγους. Δεν το έκανε κανένας, με άλλα λόγια, κανένας δεν ενδιαφέρθηκε να μάθει γιατί έφυγα και ποιοι ήταν οι λόγοι! ΓΙΑΤΙ?

Link to comment
Share on other sites

ps. Εαν έχεις λόγους να διαφημίζεις την TP στο forum το δέχομαι, αλλά θέλω να το λες σε κάθε Post που γράφεις. Θα είμαι πιο δίκαιο πιστεύω. Εαν είσαι επαγγελματίας και σε ενδιαφέρει η ΤP να έχει καλή εικόνα όλα τα παραπάνω που σου είπα πες τα στους ανωτέρους σου.

 

Φίλε μου είσαι καινούριος στο myphone (welcome! )και δικαιολογώ αυτά που λες. Απο την άλλη δεν νομίζω οτι αξίζει να με κατηγορείς απο την στιγμή που έχω ανακοινώνσει πολλές φορές οτι είμαι (ήμουν) αντιπρόσωπος της TelePassport. Παρ'ολα αυτά, ουδέποτε χρησιμοποίησα το forum για διαφημιστικούς λόγους.

Άλλωστε αν το είχα κάνει θα είχα φάει ban απο τους Moderators.

Ανεξάρτητα απο την εργασία μου στην tp η γνώμη μου ήταν πάντοτε αντικειμενική και υπάρχουν πολλές φορές που υποστήριξα άλλη εταιρία σε βάρος της TelePassport.

Γιά κοίτα κι εδω... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=83137

 

σημ. Εχω πλέον σταματήσει να δουλεύω και μου χρωστάνε χρήματα 5 μηνών. Το οτι μιλάω ακόμα με καλά λόγια αποδυκνεί οτι αυτά που λεω τα πιστεύω.

 

Σου ανέλυσα ένα σωρό λόγους οτι ΕΓΩ (στο ΞΑΝΑΛΕΩ), ΕΓΩ! εχω βγεί πολλαπλά κερδισμένος απο την TelePassport σαν πελάτης. Δεν μπορείς να το δεχτείς αυτο;

Επίσης αν διαβάσεις στο επισημασμένο θέμα, στην ουσία εχουμε καταλήξει οτι ΔΕΝ υπάρχει η ΙΔΑΝΙΚΗ εταιρία για όλους, αλλά ο καθένας επιλέγει αυτήν που του ταιριάζει ανάλογα με τις ανάγκες του.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ, ΜΟΛΙΣ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΤΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΟΤΙ Ο ΟΤΕ ΕΚΑΝΕ ΕΞΩΔΙΚΟ ΣΤΗΝ ΤΡ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΧΡΩΣΤΑΕΙ .ΑΡΑΓΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ???????:O :O :O :O :O :O
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ, ΜΟΛΙΣ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΤΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΟΤΙ Ο ΟΤΕ ΕΚΑΝΕ ΕΞΩΔΙΚΟ ΣΤΗΝ ΤΡ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΧΡΩΣΤΑΕΙ .ΑΡΑΓΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ???????:O :O :O :O :O :O

Επειδή εγώ δε βρήκα κάτι σχετικό, μπορείς να μας δώσεις ένα σχετικό link;

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να επιβεβαιωσει εαν εχει ολοκληρωθει η διασυνδεση με τα νουμερα της altec telecoms (εχω νουμερο icall)?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Εχει παρει καποιοs λογαριασμο απο την ΤΡ και να ειναι χρεωμενοs με αυτα που λενε ;;;;;;:wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

 

Τι εννοείς; Αν σου συνέβη κάτι μοιράσου το με εμάς :)

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς; Αν σου συνέβη κάτι μοιράσου το με εμάς :)

 

Σκέφτομαι κι εγώ να το βάλω γιατί μιλάω πολύ ώρα με επαρχία. Έχω ακούσει όμως για κάποια εταιρία ότι όταν παίρνεις τηλέφωνο με πάγια χρέωση (όπως στο TP ακόμα πιο πολύ), μετά από 15 λεπτά περίπου το τηλέφωνο κλείνει και αναγκάζεσαι να ξαναπάρεις, οπότε πάλι χρεώνεσαι και στην πραγματικότητα δεν είναι σταθερό το ποσό για όση ώρα μιλήσεις αλλά για 15 λεπτά μόνο. Μάλιστα, αυτός ο γνωστός πήρε τηλέφωνο στην εταιρία και του είπαν ότι είναι υποχρεωμένοι να το κάνουν από την ΕΕΤΤ (μπούρδες δηλαδή).

 

Ξέρει κανείς αν ισχύει αυτό και για την Telepassport?

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι κι εγώ να το βάλω γιατί μιλάω πολύ ώρα με επαρχία. Έχω ακούσει όμως για κάποια εταιρία ότι όταν παίρνεις τηλέφωνο με πάγια χρέωση (όπως στο TP ακόμα πιο πολύ), μετά από 15 λεπτά περίπου το τηλέφωνο κλείνει και αναγκάζεσαι να ξαναπάρεις, οπότε πάλι χρεώνεσαι και στην πραγματικότητα δεν είναι σταθερό το ποσό για όση ώρα μιλήσεις αλλά για 15 λεπτά μόνο. Μάλιστα, αυτός ο γνωστός πήρε τηλέφωνο στην εταιρία και του είπαν ότι είναι υποχρεωμένοι να το κάνουν από την ΕΕΤΤ (μπούρδες δηλαδή).

 

Ξέρει κανείς αν ισχύει αυτό και για την Telepassport?

 

Εγω μονο στα 90011 εχω ακουσει οτι υπαρχει τετοιο συστημα....λετε να εβγαλε σταθερη τηλεφωνια και η newsphone :p

 

Προσεξτε μονο στα flat rate, αν θυμαμαι καλα τα αστικα αν ειναι κατω απο 5' ερχονται ακριβα σαν υπεραστικα!

 

 

edit

 

Παντως αν μιλατε με συγκεκριμενα νουμερα ισως συμφερει και η υπηρεσια (δωρεαν) my favourites ή η my greece favourites της CL!

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι κι εγώ να το βάλω γιατί μιλάω πολύ ώρα με επαρχία. Έχω ακούσει όμως για κάποια εταιρία ότι όταν παίρνεις τηλέφωνο με πάγια χρέωση (όπως στο TP ακόμα πιο πολύ), μετά από 15 λεπτά περίπου το τηλέφωνο κλείνει και αναγκάζεσαι να ξαναπάρεις, οπότε πάλι χρεώνεσαι και στην πραγματικότητα δεν είναι σταθερό το ποσό για όση ώρα μιλήσεις αλλά για 15 λεπτά μόνο. Μάλιστα, αυτός ο γνωστός πήρε τηλέφωνο στην εταιρία και του είπαν ότι είναι υποχρεωμένοι να το κάνουν από την ΕΕΤΤ (μπούρδες δηλαδή).

 

Ξέρει κανείς αν ισχύει αυτό και για την Telepassport?

 

 

Στην αλτεκ δεν ισχύει για 15 λεπτά, έχω ακούσει ότι σε κόβουν στα 90 λεπτά!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Στο σπίτι στη Ελλάδα εχω το 0,097. Δεν μου έχουν αναφέρει διακοπή γραμμής.

Θα ρωτήσω και θα σας πω.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το πρόγραμμα το έχω εγώ. Η χρέωση είναι τόση που λένε. Για κινητά δεν ξέρω πόσο είναι. Σπάνια καλώ από το σταθερό κινητό. Μέχρι τώρα δε με έχουν κόψει και μιλάω αρκετές ώρες.....

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, προσθεστε και κανενα ΦΠΑ...

 

Teledome -> 0,11781 € και:

ακριβη χρεωση για κινητα

τρελο βημα χρεωσης ανα 75'' με ελαχιστη χρεωση 75'' (μιλησες 5''...πληρωνεις 75'' :eek:)

υποχρεωτικη προεπιλογη

εξοδα για την εκδοση του λογαριασμου

εξοδα για την προεπιλογη

ας αφησουμε και τα διεθνη απ'εξω γιατι θα μου πεσουν τα μαλλια :p

 

Αltec -> 0,1166 € μονο για ΟΤΕ και Αltec (οχι για αλλους παροχους...εκει παμε με κανονικες χρεωσεις!) και:

υποχρεωτικη προεπιλογη

οσον αφορα τα κινητα και διεθνη μου πεφτουν λιγα μαλλακια παλι

και φυσικα το σκ@τοδικτυο της που πρεπει να κανεις 2-3 φορες redial για να πιασεις γραμμη (εκτος κι αν το κανει σ'εμενα μονο που εχω αλλο προγραμμα :hypno: )

 

Τelepassport -> 0,11543 € και:

edit...μαλλον εκανα λαθος για τις κλησεις προς κινητα...καλες οι χρεωσεις (σε ολες εκτος Q) αλλα χρεωση ΑΝΑ 30'' !!

στις χρεωσεις για διεθνη τα μαλλια πεφτουν αναλογα με τη χωρα

χρεωνει για τον μηνιαιο λογαριασμο

 

 

Δηλαδη με 4 κλησεις την ημερα σου ερχονται καπου 15€ το μηνα!!

Δηλαδη αν θες να παραγγειλεις κοψιδια απο το τοπικο σουβλατζιδικο/οβελιστηριο θα πρεπει ή να πιασεις κουβεντουλα με τον Γιωργο τον σουβλατζη ή να παραγγειλεις για 50-60 ατομα αλλιως θα πιαστεις κοτσος!!!

 

Εεε, δεν βαζω καλυτερα ενα ρημαδι Talk Free με 5 ωρες για ολες τις εθνικες και χρεωση ανα δευτερολεπτο να ησυχασω!!! Και μ'αυτο 15€ θα πληρωνω αλλα δεν θα φοβαμαι να παρω τον σουβλατζη ουτε θ'ανατριχιαζω μολις ακουω 'Vodafone, Tim, Cosmote (αν εχω Altec ή Teledome), Q' :p

Κι αμα θελω να κανω και τις τρελες κλησεις μου και να μιλαω με τις ωρες γιατι μ'αρεσει οταν ποναει το σαγονι μου, βαζω κι ενα 'Πιο πολυ' (χωρις προεπιλογη) και απλα βαραω τον τετραψηφιο οταν ειναι να παρω στο 'αισθημα' :O

(και παιρνω κι ενα ασυρματο δωρο γιατι...σαν γνησιος fabo βαριεμαι και να ξυστω...οχι να σηκωθω και να παω και μεχρι το τηλεφωνο :p )

 

Γιατι καλο ακουγεται το φλατ αλλα στην πραξη ποιος μετραει καθε μερα τις κλησεις που κανει; Ποιος σκεφτεται καθε φορα πριν σηκωσει το ακουστικο ακριβως τι θελει να πει; Ποιος παιρνει το μπλοκακι να τα σημειωσει για να μην ξαναπαρει μετα απο 30'';

 

Ποιος κανει μονο 4 τηλεφωνα την ημερα;

 

...κανενας ισως;; ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παδια, προσθεστε και κανενα ΦΠΑ...

 

[Τelepassport -> 0,11543 € και:

edit...μαλλον εκανα λαθος για τις κλησεις προς κινητα...καλες οι χρεωσεις (σε ολες εκτος Q) αλλα χρεωση ΑΝΑ 30'' !!

στις χρεωσεις για διεθνη τα μαλλια πεφτουν αναλογα με τη χωρα

χρεωνει για τον μηνιαιο λογαριασμο

Cosmote/Voda 0,1892

TIM 0,1952

Q 0,244

(τιμες με 19%, χωρίς Αναγνωριση)

-ΔΕΝ απαιτείται προεπιλογή.

-Χρέωση ανα 30'' αλλα η μοναδική flat rate που προσφέρει ελάχιστη τα 30''.

 

σημ. Οι τιμές για κινητά θα πέσουν. Κλασσικά περιμένει πρώτα ολους τους άλλους για να έχει την χαμηλότερη τιμη λεπτου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...