Jump to content

Κινηματογράφοι: Τιμές εισιτηρίων, Παράπονα, Εμπειρίες, Νέα


Bayern4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ανοίγω αυτο το θέμα για την καλυτερη εξυπηρετηση των

φιλων του κινηματογραφου.

 

γραψτε τις τιμες κ τις προσφορες στα εισιτηρια για τους

κινηματογραφους που γνωριζεται.

 

διευκρινηστε την περιοχη(πχ Αθηνα - Θεσσαλονίκη -

Πάτρα κλπ).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 111
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το εισιτήριο στα STER Cinemas της Αττικής στοιχίζει 7,5 ευρώ.Είναι μία λογική χρέωση.

Ωστόσο πιστεύω θα έπρεπε να παρέχονταν προνομιακές τιμές στους μαθητές και τους φοιτητές,όπως ακριβώς γίνεται και στο εξωτερικό.

Link to comment
Share on other sites

Το εισιτήριο στα STER Cinemas της Αττικής στοιχίζει 7,5 ευρώ.Είναι μία λογική χρέωση.

Ωστόσο πιστεύω θα έπρεπε να παρέχονταν προνομιακές τιμές στους μαθητές και τους φοιτητές,όπως ακριβώς γίνεται και στο εξωτερικό.

 

 

αν πηγαινες STER , θα ηξερες οτι

 

1)Εχει φοιτητικα + για πολύτεκνους

 

2)Στα μελη, ειναι μονο 5.5 Ευρω καθε Δευτερα - Τριτη - Τεταρτη... :blink:

 

 

Γενικως στα περισσοτερα 7.5 ειναι εκτος απο το Mall , που πηγαν αισιως 8 Ευρω για τις απλες αιθουθες...

:X
Link to comment
Share on other sites

Για να γινεις μελος τι χρειαζεται?

 

Tιποτα απλα συμπληρωνεις μια αιτηση εκει και σου βγαζουν αμεσως μια καρτουλα με το ονομα σου δωρεαν.

Επισης για τα μελη καθε φορα που πας σινεμα μαζευεις ποντους και κερδιζεις δωρα. Πχ. στους 300 ποντους(3 ταινιες) εχεις δωρεαν ροφημα απο την καφετερια του Στερ.

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Οντως το ster movie club ειναι εξαιρετικη περιπτωση, 5.5 ευρω ειναι καλη τιμη. Τα 7.5 ειναι παρα πολλα κατα τη γνωμη μου.
Link to comment
Share on other sites

Η κάρτα μέλους των Ster είναι πού καλή ευκαιρία. Εγώ που πάω σινεμά περίπου μία φορά την εβδομάδα έχω περάσει το 1 ντάν (700 πόντοι) και είχα μία προβολή δωρεάν καθώς και 1 DVD από λίστα ταινιών. Όσον αφορά την τιμή των 7.5 € δεν είναι και ξεφτίλα αλλά κινείται στα πλάσια των περισσοτερων κινηματογράφων σήμερα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

mplip^ said:
αν πηγαινες STER , θα ηξερες οτι

 

1)Εχει φοιτητικα + για πολύτεκνους

 

2)Στα μελη, ειναι μονο 5.5 Ευρω καθε Δευτερα - Τριτη - Τεταρτη... :blink:

 

 

Γενικως στα περισσοτερα 7.5 ειναι εκτος απο το Mall , που πηγαν αισιως 8 Ευρω για τις απλες αιθουθες...

Μέλος μπορεί να γίνει ο καθένας,απλά με τη συμπλήρωση μιας αίτησης;

Edited by DENIOR
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Δεν χρειαζεται παρά να συμπληρώσεις μια αίτηση. Μπορείς να ρωτήσεις και στα ταμεία αν θέλεις, αν και έχει stand με κάποιον που είναι εκεί πάντα. Η κάρτα βγαίνει εκέινη την στιγμή.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στα Village δεν εχει μειωμενη τιμη τις μερες Δευτερα-Τρίτη-Τετάρτη; ή φοιτητικο;;
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Βασικά με ενδιαφέρει για τις καθημερινές Δευτέρα με Τετάρτη.

Πριν πήγαινα στο ster με την καρτούλα μου στα 6€.

Τώρα πλέον δεν υπάρχει αυτό.

Ξέρετε κανένα cinema που έχει καλύτερες τιμές από το στάνταρ 8€ που έχει πχ το village?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Βασικά με ενδιαφέρει για τις καθημερινές Δευτέρα με Τετάρτη.

Πριν πήγαινα στο ster με την καρτούλα μου στα 6€.

Τώρα πλέον δεν υπάρχει αυτό.

Ξέρετε κανένα cinema που έχει καλύτερες τιμές από το στάνταρ 8€ που έχει πχ το village?

 

Eχουν και τα Odeon τετοια καρτα. Δευτερα με Πεμπτη 6.50 ευρω. ;)

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Τα Ster καταργήσανε τις κάρτες μελών; :blink:

 

Κατηργησαν την Ster Movie Club, και πλεον δεν εχουν εκπτωση τα μελη της, ουτε κερδιζουν ποντους ( = δωρεαν εισιτηρια, αναψυκτικα, κτλ)

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Κατηργησαν την Ster Movie Club, και πλεον δεν εχουν εκπτωση τα μελη της, ουτε κερδιζουν ποντους ( = δωρεαν εισιτηρια, αναψυκτικα, κτλ)

 

Τραγικό...:X

Link to comment
Share on other sites

Έχουν άλλες προσφορές καλύτερες. Τις προάλλες που είδα το doomsday μου είπαν ότι έχω έκπτωση 2€ αν πάω μέσα στις επόμενες 10 μέρες σε οποιαδήποτε ταινία (ισχύει για Δευτέρα εώς και Πέμπτη).
Link to comment
Share on other sites

Έχουν άλλες προσφορές καλύτερες. Τις προάλλες που είδα το doomsday μου είπαν ότι έχω έκπτωση 2€ αν πάω μέσα στις επόμενες 10 μέρες σε οποιαδήποτε ταινία (ισχύει για Δευτέρα εώς και Πέμπτη).

 

Eπισης υπαρχει το ladies' night καθε Τετάρτη οπου αν εισαι κοπελα παιρνεις 2 εισιτηρια στην τιμη του ενος. :)

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Eπισης υπαρχει το ladies' night καθε Τετάρτη οπου αν εισαι κοπελα παιρνεις 2 εισιτηρια στην τιμη του ενος. :)

Και παραθέτεις τον Bayern επειδή...:shifty:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Eπισης υπαρχει το ladies' night καθε Τετάρτη οπου αν εισαι κοπελα παιρνεις 2 εισιτηρια στην τιμη του ενος. :)

ναι ετσι ειναι!!αλλα πρεπει παντα να ειναι δυο κοπελες!

αν τωρα δεν εχει μαζι καποια φιλη βρισκει μια στην εισοδο και πανε μαζι και το περνουν...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ta odeon kratisan akoma pados tin karta kati einai kai auto. pados ta sters synexizoun tis kales prosfores. edo stis serres etoimazoun village epitelous...... pados opote eimai thessaloniki timo deontos ola ta cinema
Link to comment
Share on other sites

Eπισης υπαρχει το ladies' night καθε Τετάρτη οπου αν εισαι κοπελα παιρνεις 2 εισιτηρια στην τιμη του ενος. :)

 

Έχουν άλλες προσφορές καλύτερες. Τις προάλλες που είδα το doomsday μου είπαν ότι έχω έκπτωση 2€ αν πάω μέσα στις επόμενες 10 μέρες σε οποιαδήποτε ταινία (ισχύει για Δευτέρα εώς και Πέμπτη).

 

Το καλυτερες που το βλεπεις; Το ενα που αναφερεις εσυ ειναι μεν καλο σαν προσφορα, αλλα ποιος σου εγγυαται οτι θα εχει καλη ταινια να δεις ή οτι θα χεις χρονο; Σε αντιθεση με την καρτα που καθε φορα σου εξασφαλιζει καλυτερη τιμη συν το ειχες προνομια αν πηγαινες συχνα. ;)

 

Το δε δευτερο που λεει η deb ενω το ηξερα δεν το σχολιασα γιατι βαριομουν να καθομαι να φωναζω για το ποσο $!@$@#$ ειναι. Συγγνωμη δηλαδη, η διαφορα του πελατη αντρα και του πελατη γυναικας ποια ειναι; Γιατι να μην υπαρχει και men's night; Και μην αναφερει κανεις τα club, εκει για προφανεις λογους ειναι διαφορετικες οι περιστασεις.

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

 

Το δε δευτερο που λεει η deb ενω το ηξερα δεν το σχολιασα γιατι βαριομουν να καθομαι να φωναζω για το ποσο $!@$@#$ ειναι. Συγγνωμη δηλαδη, η διαφορα του πελατη αντρα και του πελατη γυναικας ποια ειναι; Γιατι να μην υπαρχει και men's night; Και μην αναφερει κανεις τα club, εκει για προφανεις λογους ειναι διαφορετικες οι περιστασεις.

μαλλον στο οτι μια κοριτσοπαρεα δεν θα παει τοσο ευκολα σινεμα,εν αντιθεση με μια αντροπαρεα..

 

εγω απορω πως ο κλασικος ελληναρας δεν σκεφτηκε ακομα να παει κανονικα σινεμα και να ζητησει απο μια κοπελα να του παρει εισητηριο...:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Eπισης υπαρχει το ladies' night καθε Τετάρτη οπου αν εισαι κοπελα παιρνεις 2 εισιτηρια στην τιμη του ενος. :)

Nice, καιρός να κατεβάσω από το πατάρι το κιτ μεταμφιέσεων. :p

Και παραθέτεις τον Bayern επειδή...:shifty:

Επειδή έχω βεστιάριο. Tι θες εσύ;:ninja:

1. Το καλυτερες που το βλεπεις; Το ενα που αναφερεις εσυ ειναι μεν καλο σαν προσφορα, αλλα ποιος σου εγγυαται οτι θα εχει καλη ταινια να δεις ή οτι θα χεις χρονο; Σε αντιθεση με την καρτα που καθε φορα σου εξασφαλιζει καλυτερη τιμη συν το ειχες προνομια αν πηγαινες συχνα. ;)

 

2. Το δε δευτερο που λεει η deb ενω το ηξερα δεν το σχολιασα γιατι βαριομουν να καθομαι να φωναζω για το ποσο $!@$@#$ ειναι. Συγγνωμη δηλαδη, η διαφορα του πελατη αντρα και του πελατη γυναικας ποια ειναι; Γιατι να μην υπαρχει και men's night; Και μην αναφερει κανεις τα club, εκει για προφανεις λογους ειναι διαφορετικες οι περιστασεις.

1. Για μένα που βαριέμαι να μπαίνω σε τέτοιες διαδικασίες με κάρτες club φίλων και τέτοια είναι καλύτερο. Πρακτικά ποτέ δεν έχω εκμεταλλευτεί τέτοια προσφορά αφού ποτέ δεν κρατάω τα εισιτήρια.

 

2. Έτσι. Men's day με δωρεάν αλκοόλ και γυναίκες. :D

Link to comment
Share on other sites

μαλλον στο οτι μια κοριτσοπαρεα δεν θα παει τοσο ευκολα σινεμα,εν αντιθεση με μια αντροπαρεα..

 

εγω απορω πως ο κλασικος ελληναρας δεν σκεφτηκε ακομα να παει κανονικα σινεμα και να ζητησει απο μια κοπελα να του παρει εισητηριο...:)

 

 

το 1o στατιστικα και με επισημη ερευνα εχει ανεβει πολυ

 

το 2ο γινεται κατα κορον!

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...