Jump to content

Ginius Driver (Don't Panic)


ea6gka
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ξαναζεστάνουμε λίγο το θέμα παιδιά γιατί τώρα που το είδα έχει παραμεληθεί για 3 μήνες περίπου;

Έχω αγοράσει από την ίδια την εταιρία το λογισμικό Don't Panic μια άδεια με αναβαθμίσεις.

Φαίνεται καλό με καλή οπτική εμπειρία και καλούς χάρτες αλλά έχει ελλείψεις όπως έχει αναφερθεί όπως εύρεση διασταυρώσεων και εύρεση σημείων όπως π.χ καταστήματα Πλαίσιο που στη Θεσσαλονίκη έχει 4 και εμφανίζει μόνο 1.

Νομίζω πως εάν τους ενοχλούμε με μηνύματα μέσω της ιστοσελίδας τους απαιτώντας με ωραίο τρόπο βελτιώσεις στα σημεία που βλέπουμε λάθη ή ελλείψεις λογικά θα το λάβουν υπόψιν και θα έχουμε καλύτερο σύστημα πλοήγησης.

Εμένα προσωπικά μου αρέσει το Don't Panic και θέλω να το δω βελτιωμένο. Οι συσκευές που μπορείς να το περάσεις είναι 10.

Όσοι το δουλεύετε είστε ικανοποιημένοι από άποψη πρακτικότητας και ακρίβειας στα σημεία δρομολόγησης;

Για ριξε μια ματια εδω

http://www.navimania.gr/showthread.php?31779-GeoIntelligence-%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%B1-2014-03-Ginius-Don-t-Panic-Edition&p=344253#post344253

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 82
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια ερώτηση κι από μένα.... Πρώτα απ όλα, χρόνια πολλά σε όλους! Έχω το ginius don't panic που είχα αγοράσει πριν χρόνια για το τότε android κινητό μου. Τώρα που άλλαξα κινητό θέλω να το βάλω στην καινούρια συσκευή. Μίλησα με την Ngi και που είπαν με ποιον τρόπο γίνεται. Έχω το serial number μου, και χρησιμοποιώ το ίδιο google account, οπότε μπορώ να στήσω το ginius στη νέα συσκευή. Όμως, πρέπει να κατεβάσω το πρόγραμμα χρησιμοποιώντας ένα link που υπήρχε στο πράσινο βιβλιαράκι το οποίο βρισκόταν μέσα στην αρχική συσκευασία. Το πρόβλημα είναι ότι έχω χάσει το συγκεκριμένο πράσινο βιβλιαράκι. Μήπως μπορεί κανείς να μου πει τη διεύθυνση που πρέπει να βάλω απευθείας στον browser του κινητού (όπως μου είπαν από τη ngi) για να κάνω login και να κατεβάσω το πρόγραμμα;

 

Και πάλι, Καλή Χρονιά σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση κι από μένα.... Πρώτα απ όλα, χρόνια πολλά σε όλους! Έχω το ginius don't panic που είχα αγοράσει πριν χρόνια για το τότε android κινητό μου. Τώρα που άλλαξα κινητό θέλω να το βάλω στην καινούρια συσκευή. Μίλησα με την Ngi και που είπαν με ποιον τρόπο γίνεται. Έχω το serial number μου, και χρησιμοποιώ το ίδιο google account, οπότε μπορώ να στήσω το ginius στη νέα συσκευή. Όμως, πρέπει να κατεβάσω το πρόγραμμα χρησιμοποιώντας ένα link που υπήρχε στο πράσινο βιβλιαράκι το οποίο βρισκόταν μέσα στην αρχική συσκευασία. Το πρόβλημα είναι ότι έχω χάσει το συγκεκριμένο πράσινο βιβλιαράκι. Μήπως μπορεί κανείς να μου πει τη διεύθυνση που πρέπει να βάλω απευθείας στον browser του κινητού (όπως μου είπαν από τη ngi) για να κάνω login και να κατεβάσω το πρόγραμμα;

 

Και πάλι, Καλή Χρονιά σε όλους!

Kαλη χρονια το link απο το πρασινο βιβλιαρακι που βλεπω ειναι http://www.giniusdriver.gr/giniusdp

θα σου κατεβασει το ark για την εγκατασταση.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kαλη χρονια το link απο το πρασινο βιβλιαρακι που βλεπω ειναι http://www.giniusdriver.gr/giniusdp

θα σου κατεβασει το ark για την εγκατασταση.

 

Θα το δοκιμάσω. Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Επιτέλους ΗΡΘΕ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ μετα απο ενα ολόκληρο χρόνο!

Σπεύσατε για αναβάθμιση όσοι δεν έχετε κάνει!

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ΗΡΘΕ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ μετα απο ενα ολόκληρο χρόνο!

Σπεύσατε για αναβάθμιση όσοι δεν έχετε κάνει!

 

Την κατεβασα και την εγκατεστησα. Δεν ειδα κατι νεο.

Ο χαρτης ειναι ο 140901 2014.09 και η version 4.7.7

Link to comment
Share on other sites

Ποιες αλλαγες περιεχει ο νεος χαρτης

• Διορθώσεις στις εξής περιοχές: Μαγούλα, Ελευσίνα, Άνω Γλυφάδα

• Προστέθηκε η πληροφορία συνοικίας σε δρόμους με διπλά ονόματα σε 29 Δήμους της χώρας

• Διορθώθηκε η χάραξη της επαρχιακής οδού Καρτέρι Θεσπρωτίας - Καλοδίκι Θεσπρωτίας, διορθώθηκε ο περιφερειακός Βαθέος Σάμου, έγινε διόρθωση του οδικού δικτύου στην Αυλίδα, πλησίον της νέας γέφυρας Χαλκίδας.

• Ψηφιοποιήθηκε η νέα χάραξη της επαρχιακής οδού Ναύπλιο - Λυγουριό, ενημερώθηκαν οι δρόμοι πέριξ του νοσοκομείου Ξάνθης, βελτιώθηκε η ψηφιοποίηση των δρόμων στο Ωραιόκαστρο Θεσ/νικης, βελτιώθηκε η ψηφιοποίηση της Εθν. οδού Τρικάλων - Άρτας.

• Ενημερώθηκαν οι μονοδρομήσεις στο κέντρο της Τρίπολης, ψηφιοποιήθηκε ο κόμβος Γλαύκου πλησίον του νέου λιμανιού της Πάτρας, προστέθηκαν 2 κυκλικοί κόμβοι στο Πανόραμα Θεσ/νικης, διορθώθηκε το επαρχιακό οδικό στο Μώλο Φθιώτιδας και στην επαρχιακή οδό Τυμφρηστού - Καρπενησίου, ψηφιοποιήθηκε ο ημικόμβος Βελεστίνου.

• Έλεγχος και διόρθωση των bug reports που δηλώθηκαν μέσω της αναφοράς λαθών μέχρι Οκτώβριο 2014

Πηγη http://www.navimania.gr/showthread.php?31816-GeoIntelligence-%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%B1-2014-09-GiniusDriver-Don-t-Panic-Edition-Android-4-77-%28%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%87%CF%81%CE%AE%CF%83%CF%84%CE%B5%CF%82-%CE%BC%CE%B5-%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B1%CE%B9%CF%8E%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B2%CE%B1%CE%B8%CE%BC%CE%AF%CF%83%CE%B5%CF%89%CE%BD%29&p=344789#post344789

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικός και αυτή την φορά, χαίρομαι που άκουσαν τις βελτιώσεις που είχε ζητήσει αρκετός κόσμος, ειδικά στις αλλαγές τελευταίου εξαμήνου στους χάρτες.
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...