Jump to content

Κινητά με Dual SIM, TV και Wi-Fi


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι γνωμη εχετε για το κ599?

 

η οποίο άλλο νομίζετε

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης"
του φευγάτου η μανα χαίρετε 2 φορές
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
τι γνωμη εχετε για το κ599?

 

Υπάρχει το σχετικό thread στο οποίο γίνεται λόγος για τη συγκεκριμένη συσκευή.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=248692

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εχω ενα προβλημα...:( εχω ενα jincen jc35 και μαλλον κατι πατησα και μου λεει μολισ κανω μια κληση ελενξτε τησ υπιρεσιεσ...στη σιμ 2 δουλευη κανονικα.helppppppp:(
Link to comment
Share on other sites

καλημερα εχω ενα προβλημα...:( εχω ενα jincen jc35 και μαλλον κατι πατησα και μου λεει μολισ κανω μια κληση ελενξτε τησ υπιρεσιεσ...στη σιμ 2 δουλευη κανονικα.helppppppp:(

 

κοιτα στις ρυθμισεις κλησεων για την σιμ ενα μηπως χρειαζεται να κανεις αλλαγη γραμμης.και γω δεν μπορουσα σε καποια φαση που πηραζα το κινητο και ειχα αλλαξει κατι στισ ρυθμισεις αυτες.

Link to comment
Share on other sites

Eδω και λιγες μερες εχω στα χερια μου το thunder,το πηρα κατευθειαν απο κινα απο το chinavasion.com.Μεσα σε μια βδομαδα το κινητο το ειχα στα χερια μου,με αιρμαιλ και συστημενο και δεν χρειαστηκε να πληρωσω κατι παραπανω για τελωνειο.Αν και δεν εχω μεγαλη εμπειρια στο θεμα κινητα θα πω και γω τις εντυπωσεις μου για το συγκεκριμενο κινεζικο.Πολυ καλη αποκριση οθονης,ανταποκρινεται πολυ γρηγορα στα πατηματα μου και με το πενακι και με το χερι ομως,γρηγορη συνδεση στο ιντερνετ και το μινιοπερα βοηθαει αρκετα.Στα μυνηματα γραφεις οπως θελεις και ελληνικα με το μονο προωλημα στο π που δεν το εμφανιζει κεφαλαιο οπωσ και στα περισσοτερα αποτι εχω διαβασει και οτι τα μυνηματα ειναι μικρα μεχρι 70 χαρακτηρες αλλα εμενα δεν με πολυ ενδιαφερει αυτο.Οι δυο καρτες δουλευουν ταυτοχρονα μεχρι τωρα αψογα μπορω να πω.Για την καμερα δεν χρειαζεται να πω αφου ειναι γνωστο πως δεν εχει και πολυ καλη απλα το μονο που παρατηρησα ειναι η μπροστα η καμερα εχει καλητερη ποιοτητα εικονας απο την πισω δεν ξερω αν ισχυει αυτο η απλα ετσι μου φανηκε και στισ φοτ ετσι δειχνει οτι ειναι πιο καλη η μπροστα.Τηλεοραση και ραδιο δουλευουν και αυτα μια χαρα αναλαογα παντα στο μερος που βρισκεσαι.Για απλη καθημερινη χρηση χωρις να ζητας παπαδες απο το κιντητο τα λεφτα τα αξιζει(οχι τα 150-200 απο Ελλαδα φυσικα)άλλα τα 90-100 απο κινα.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μιπως εχει ψωνισει καποιος η καποια το συγκεκριμενο?? πως σας φαινεται? BLACKBERRY(αντιγραφο)με GPS,TV,WIFI,2 ΚΑΡΤΕΣ,ΕΛΛΗΝΙΚΑ!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μιπως εχει ψωνισει καποιος η καποια το συγκεκριμενο?? πως σας φαινεται? BLACKBERRY(αντιγραφο)με GPS,TV,WIFI,2 ΚΑΡΤΕΣ,ΕΛΛΗΝΙΚΑ!

εγω εχω παρει το blackberry 8900

πολυ καλο . μονο δεν γραφει ελληνικα το πληκτρολογιο.

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα και παλι...επανερχομαι στο θεμα τακτοποιησης των επαφων στο κινητο μου jincen jc35 εχω κατεβασει διαφορα προγραμματα οπως china phone suite και softwarex6..και ενω μου κατεβαζει τις αποθηκευμενες στο τηλεφωνο επαφες για να κανω επεξεργασια αλαφαβητικη δεν μπορω να τις κανω upload και παλι στο κινητο ΒΟΗΘΕΙΑ HELP καποιος.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ;);););)
Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα και παλι...επανερχομαι στο θεμα τακτοποιησης των επαφων στο κινητο μου jincen jc35 εχω κατεβασει διαφορα προγραμματα οπως china phone suite και softwarex6..και ενω μου κατεβαζει τις αποθηκευμενες στο τηλεφωνο επαφες για να κανω επεξεργασια αλαφαβητικη δεν μπορω να τις κανω upload και παλι στο κινητο ΒΟΗΘΕΙΑ HELP καποιος.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ;);););)

 

δοκιμασε phonesuite V6.0.10 εδω http://www.china-mobile-phone.com/service/download.htm

πατας συνεχεια για εγκατασταση το γυρνας στα αγγλικα και κανει upload κατευθειαν απο outlook

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε phonesuite V6.0.10 εδω http://www.china-mobile-phone.com/service/download.htm

πατας συνεχεια για εγκατασταση το γυρνας στα αγγλικα και κανει upload κατευθειαν απο outlook

 

Δεν μπορω να τα κανω upload δεν εχει τετοια επιλογη....:cry::cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να τα κανω upload δεν εχει τετοια επιλογη....:cry::cry::cry::cry::cry:

 

upload κανει μονο στον καταλογο σοθ και εφοσον εχεισ τηλεφωνα στη μνημη τηλεφωνου η στη sim1 ,εγω εχω το 6225 software στο κινητο

Link to comment
Share on other sites

upload κανει μονο στον καταλογο σοθ και εφοσον εχεισ τηλεφωνα στη μνημη τηλεφωνου η στη sim1 ,εγω εχω το 6225 software στο κινητο

 

μηπως δεν εγινα κατανοητος???? τα κατεβασε στον υπολογιστη μου απο τη μνημη του τηλεφωνου...πως τωρα εγω θα τα ξαναστειλω στο τηλεφωνο με αλφαβητικη σειρα???? αυτο δεν μπορω....

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!!θέλω να πάρω το LBMTT99, WIFI, 2 κάρτες SIM , 2 κάμερες, Ελληνικό μενού,kinito tv..το γνωρίζει κανείς??

:worry:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
γεια σας!!!!θέλω να πάρω το LBMTT99, WIFI, 2 κάρτες SIM , 2 κάμερες, Ελληνικό μενού,kinito tv..το γνωρίζει κανείς??

:worry:

 

Καλώς ήρθες. Που το έχεις δει αυτό;

 

Επίσης, μην επαναλαμβάνεις το ίδιο μήνυμα και σε άλλα thread, εκτός θέματος μάλιστα. Ενημερωτικά... το δεύτερο μήνυμα διαγράφεται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος την διαδικασια για να κανεις φορματ σε κινεζικο με software MTK6235?

Δεν λεω για το φορματ απο το μενου αλλα για φορματ που το επαναφερει στην κατασταση που ηταν οταν το πηρες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος την διαδικασια για να κανεις φορματ σε κινεζικο με software MTK6235?

Δεν λεω για το φορματ απο το μενου αλλα για φορματ που το επαναφερει στην κατασταση που ηταν οταν το πηρες

 

εδώ θα βρεις αρθρο με κωδικους για να κανεις οτι θες στα κινεζικα τηλεφωνα.

επισης πατωντας *#3646633# μπαινεις στο κρυφο μενου και απο κει κανεις επαναφορα αρχικων ρυθμισεων.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εδώ θα βρεις αρθρο με κωδικους για να κανεις οτι θες στα κινεζικα τηλεφωνα.

επισης πατωντας *#3646633# μπαινεις στο κρυφο μενου και απο κει κανεις επαναφορα αρχικων ρυθμισεων.

 

οι κωδικοι αυτοι μου ειναι σχεδον αχρηστοι δεν κανουν αυτο που θελω και το *#3646633# για το κρυφο μενου δεν πιανει σε 6235 αρα ουτε στο δικο μου.

Αν και ειχα βρει καπου πριν καιρο κωδικο για να μπαινω στο κρυφο μενου δεν ειχε καποια επιλογη για hard format

 

Η διαδικασια θελει ενα προγραμμα στο pc και να συνδεσεις το κινητο αλλα δεν εχω βρει καλες οδηγιες και δεν κανω κατι μη το καταστρεψω εντελως

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μηπως δεν εγινα κατανοητος???? τα κατεβασε στον υπολογιστη μου απο τη μνημη του τηλεφωνου...πως τωρα εγω θα τα ξαναστειλω στο τηλεφωνο με αλφαβητικη σειρα???? αυτο δεν μπορω....

 

αλφαβητικα το κανει μονο του και μονο εφοσον το πρωτο γραμμα τησ καθε επαφης ειναι ελληνικο .ετσι μου εγινε εμενα, αλλαδα τα πρωτα γραμματα σε καποιες επαφες

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανείς??

 

όχι δεν βρίσκω!!!

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης".
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...