Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να ενημερωθείς για το Υπόλοιπο του Χρόνου Ομιλίας σου, απλά στείλε δωρεάν το μήνυμα CALL600 ΥΠ στο 1313.

 

Το λέει κ στο site της Cosmote στην σελίδα της υπηρεσίας στις σημειώσεις...

 

kai gia to upoloipo ton bonus sms se kathe ananeosi stelnis "SMS ΥΠ" ΣΤΟ 1313.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ!

 

 

ευχαριστω πολυ.:) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Απ'αυριο πακετα συνδεσης whats'up και cosmokarta με 5 ευρω!!Περιεχουν και 5 ευρω χρονο ομιλιας(1ευρω καθε μηνα!)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ερωτηση...

Πως ενεργοποιω την υπηρεσια που σε ενημερωνουν με μηνυμα για τις κλησεις που δεχθηκες οσο το ειχες κλειστο??? εχω what's up και δεν το χω ψαξει τοσο καιρο....

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκοπεύω να ταξιδέψω για Αγγλία τον Μάιο.Χρειάζεται να κάνω κάποια ενέργεια στην Cosmote για να έχω κάλυψη του Whats up μου;

Με τις χρεώσεις ξέρετε τίποτα για Αγγλία αν με καλούνε 'η αν καλώ εγώ;

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση σχετικά με το Call them all 600.

 

Όταν ο ένας χρήστης what's up είναι στο εξωτερικό και ο άλλος ελλάδα, μπορούμε να μιλήσουμε δωρεάν, ή επειδή είναι εξωτερικό χρεωνόμαστε κανονικά?

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση σχετικά με το Call them all 600.

 

Όταν ο ένας χρήστης what's up είναι στο εξωτερικό και ο άλλος ελλάδα, μπορούμε να μιλήσουμε δωρεάν, ή επειδή είναι εξωτερικό χρεωνόμαστε κανονικά?

Αυτός που είναι Ελλάδα δεν χρεώνεται αλλά αυτός που είναι εξωτερικό χρεώνεται κανονικά σύμφωνα με τις χρεώσεις περιαγωγής για εξερχόμενες και εισερχόμενες.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιες περιπτώσεις όταν τελειώνει η κάρτα, σου επιτρέπει να κάνεις κι άλλες ενέργειες κάνοντας το υπόλοιπό σου να είναι αρνητικό?:worry:

 

Σήμερα παρατήρησα ότι στο σήμα του κινητού έχει το σηματάκι 3G. :confused:

Δεν άλλαξα καμία κάρτα. Από το πουθενά μου εμφανίστηκε. :this:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποια προσφορα cosmokarta/what's up/frog για κλησεις και μηνυματα που να ισχυει και προς συνδεση cosmote και οχι μονο για καρτοκινητα?
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποια προσφορα cosmokarta/what's up/frog για κλησεις και μηνυματα που να ισχυει και προς συνδεση cosmote και οχι μονο για καρτοκινητα?

 

Αν κατάλαβα καλά την απορία σου, με την cosmokarta προνομιακή έχεις αυτή τη δυνατότητα. :)

 

Οι χρεώσεις είναι ίδιες όπως των συμβολαίων.;)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ερωτηση...

Πως ενεργοποιω την υπηρεσια που σε ενημερωνουν με μηνυμα για τις κλησεις που δεχθηκες οσο το ειχες κλειστο??? εχω what's up και δεν το χω ψαξει τοσο καιρο....

 

Καμια βοηθεια ρε παιδια????:help:

Υπαρχει τετοια υπηρεσια στο what's up????:confused:

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Καμια βοηθεια ρε παιδια????:help:

Υπαρχει τετοια υπηρεσια στο what's up????:confused:

Ρίξε μια ματιά εδώ για οδηγίες ενεργοποίησης:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1456913#post1456913

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιες περιπτώσεις όταν τελειώνει η κάρτα, σου επιτρέπει να κάνεις κι άλλες ενέργειες κάνοντας το υπόλοιπό σου να είναι αρνητικό?:worry:

 

Κανείς κάποια ενημέρωση ? :rolleyes:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά εδώ για οδηγίες ενεργοποίησης:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1456913#post1456913

 

Ευχαριστω πολυ!!!!

Ελυσα ενα προβλημα που ειχα καιρο....

Οταν το ειχα κλειστο επαιρναν τηλεφωνο και ελεγε οτι ο αριθμος δε χρησιμοποιειται!!!! Τωρα λεει αυτο που πρεπει!!!!:D

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ WHAT'S UP.YΠΑΡΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ(ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ WHAT'S UP)ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ?ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ?ΓΙΑΤΙ Η WHAT'S UP ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ.
Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ.Το what'up συμφερει μονο για κλησεις προς what's up.Εκτος what's up ειναι πανακριβο και δεν εχει καμια προσφορα κλησεων προς ολους!Καντο cosmokarta αν θες φτηνες κλησεις προς ολους!
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ WHAT'S UP.YΠΑΡΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ(ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ WHAT'S UP)ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ?ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ?ΓΙΑΤΙ Η WHAT'S UP ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ.

Μπορείς με την cosmokarta προνομιακή να έχεις χρεώσεις ίδιες με αυτές των συμβολαίων, δηλαδή 30 % φθηνότερα απ' ότι των καρτοκινητών, ανεξαρτήτως πακέτου (cosmokarta ή what' s up). :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ποτε πια θα φτιαξουν τα συστηματα τους η Cosmote.

Η υπηρεσια που σου επιτρεπει να βλεπεις ποσα SMS σου εχουν μενει απο το πακετο μηνυματων τςν What's Up εχει αλλαξει.

 

Πλεον σου λεει ποσα μηνυματα εχεις υπολοιπο και ποτε ληγουν.

Αυτο που προσεξα ειναι οτι ακομα και τα δωρεαν μηνυματα προς το 1313 και 1314 στα χρεωνει κανονικα και στα αφαιρει απο το πακετο μηνυματων.

 

ΠΧ:Στελνοντας ενα μηνυμα στο 1313 (υποτιθεται χωρις χρεωση) SMS YP μου λεει εχετε 99 SMS μεχρι 15/04/2006

Ξαναστελνοντας μηνυμα στο 1313 (υποτιθεται χωρις χρεωση) SMS YP μου λεει εχετε 98 SMS μεχρι 15/04/2006

 

Το εχει παρατηρησει κανεις?

Τελικα μας χρεωνουν και τα δωρεαν SMS?:blink:

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Με έβαλες σε σκέψεις και έστειλα SMS στο 1313 για τα δωρεάν μηνύματα. Δεν με χρέωσε όμως.

 

Στειλε ενα μηνυμα SMS YP στο 1313 και δες υπολοιπο μηνυματων.

Ξαναστειλε μετα και δες αν σου εχει αφαιρεσει μηνυμα.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς με την cosmokarta προνομιακή να έχεις χρεώσεις ίδιες με αυτές των συμβολαίων, δηλαδή 30 % φθηνότερα απ' ότι των καρτοκινητών, ανεξαρτήτως πακέτου (cosmokarta ή what' s up). :)

 

Εγώ τώρα γιατί ΝΟΜΙΖΩ ότι αυτό που λες ισχύει ΜΟΝΟ για την COSMOKAPTA? :X (ας με διορθώσει κάποιος(α) εάν κάνω λάθος)

Link to comment
Share on other sites

Πλεον σου λεει ποσα μηνυματα εχεις υπολοιπο και ποτε ληγουν.

Αυτο που προσεξα ειναι οτι ακομα και τα δωρεαν μηνυματα προς το 1313 και 1314 στα χρεωνει κανονικα και στα αφαιρει απο το πακετο μηνυματων.

 

Εγώ που έχω την υπηρεσία Call Them All 600 και στέλνω μύνημα να δω πόσα λεπτά μου έμειναν, δεν μου χρεώνει το SMS. :rolleyes:

 

Εγώ τώρα γιατί ΝΟΜΙΖΩ ότι αυτό που λες ισχύει ΜΟΝΟ για την COSMOKAPTA? :X (ας με διορθώσει κάποιος(α) εάν κάνω λάθος)

 

Δεν νομίζω επειδή η κάρτα λέγεται COSMOKARTA προνομιακή να μην ισχύει για τους κατόχους What' up. :)

 

Μπορεί να κάνω και λάθος, δεν είμαι σίγουρος. :O

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω την υπηρεσία Call Them All 600 και στέλνω μύνημα να δω πόσα λεπτά μου έμειναν, δεν μου χρεώνει το SMS. :rolleyes:

 

 

Ακομα για το υπολοιπο του Call 600 μου το αφαιρει κανονικα το SMS απο το πακετο μηνυματων :mad:

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή προσπαθώ να επικοινωνήσω με την εξυπηρέτηση πελατών για να κάνω αυτή την ερώτηση που έκανες παραπάνω αλλά δεν το σηκώνουν παναθέμά τους !!! :mad: :mad: :mad:

 

Που είναι ο αρμόδιος @Petros the Great ? :O :worry:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή προσπαθώ να επικοινωνήσω με την εξυπηρέτηση πελατών για να κάνω αυτή την ερώτηση που έκανες παραπάνω αλλά δεν το σηκώνουν παναθέμά τους !!! :mad: :mad: :mad:

 

Που είναι ο αρμόδιος @Petros the Great ? :O :worry:

 

Ξερεις ποση ωρα προσπαθω να παρω?

Δεν απανταει κανενας.

Και μετα απο λιγη ωρα κλεινει η γραμμη.

:mad: :mad: :mad:

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...