Jump to content

Media Markt


Βασίλης
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην ουσια ολα τα μεγαλα καταστηματα ειναι ακριβα, απλα ο κοσμος παει εκει γιατι δεν εχει χρονο να παει σε καθε ενα μικρο να συγκρινει τιμες στουρναρη κλπ,δεν συνεχιζω μη βγαινουμε εκτος θεματος
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 226
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω παντως που ειχα παει στο media markt στην θεσσαλονικη δεν ειδα και τιποτα σπουδαιο.οι τιμες ηταν φαρμακειο και για καποιον που δεν γνωριζε επεφτε στην παγιδα`να αγορασει απο τοεν'λογω καταστημα.αντιθετως θα ελεγα ειναι μεγαλη κοροιδια :X το εν'λογω καταστημα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως που ειχα παει στο media markt στην θεσσαλονικη δεν ειδα και τιποτα σπουδαιο.οι τιμες ηταν φαρμακειο και για καποιον που δεν γνωριζε επεφτε στην παγιδα`να αγορασει απο τοεν'λογω καταστημα.αντιθετως θα ελεγα ειναι μεγαλη κοροιδια :X το εν'λογω καταστημα.

 

 

κι εγω που ειχα παει στο media markt στην Γερμανια τα ιδια και τα ιδια..

το μονο που αλλαζε ηταν οι ταμπελες που ηταν στα γερμανικα.

Αλλα γενικα ειναι ωραιο μαγαζι...τωρα απο τιμες δεν εχω συγκρινει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

Έχει ένα καλό, πολλά προιόντα τα έχει σε κατάσταση λειτουργίας (κάμερες, τηλέφωνα κλπ) και αυτό σε βοηθάει να διαλέξεις.
Link to comment
Share on other sites

Έχει ένα καλό, πολλά προιόντα τα έχει σε κατάσταση λειτουργίας (κάμερες, τηλέφωνα κλπ) και αυτό σε βοηθάει να διαλέξεις.

Ακριβώς. Πας εκεί, τα δοκιμάζεις και μετά τα παιρνεις από αλλου!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Έχει ένα καλό, πολλά προιόντα τα έχει σε κατάσταση λειτουργίας (κάμερες, τηλέφωνα κλπ) και αυτό σε βοηθάει να διαλέξεις.

 

E καλά...αυτό το κάνουν όλοι...σιγα το προτέρημα! :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα μια βόλτα το μεσημεράκι..αρκετός κόσμος αλλά όχι ο χαμός που γινόταν στα εγκαίνια του 1ου καταστήματος.Αρκετά μεγάλος ο χώρος (νομίζω πιο μεγάλος απο της Κηφισσιάς),όλα τακτοποιημένα,πολλές πάρα πολλές συσκευές σε κάθε είδος,αρκετές απο αυτές να μπορείς να τις δεις σε λειτουργία,πολλοί υπάλληλοι και πρόθυμοι να σε βοηθήσουν,άσχετα αν δεν το κατάφερναν πάντα με επιτυχία.Απο τιμές εκτός απο μερικές προσφορές-κράχτες τίποτα το ιδιαίτερο,στα ίδια πλαίσια με τα άλλα μεγάλα καταστήματα.Ο περιβάλλον χώρος έχει τα μαύρα του τα χάλια..αν πάτε με αυτοκίνητο μην βιαστείτε να παρκάρετε όπου βρείτε,υπάρχει υπόγειο πάρκινκ ακριβώς δίπλα στην είσοδο του καταστήματος.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

Και εγώ έκανα τη βόλτα μου. Ο χώρος καλός και τα προϊόντα παρά πολλά με σημαντική παράμετρο ότι πολλά λειτουργούν έτσι ώστε να δεις τι αγοράζεις. Σε μερικά πράγματα είδα καλές τιμές και σε κάποια αλλά τίποτε το ιδιαίτερο.Οι πωλητές είναι καλοί και παλεύουν να εξυπηρετήσουν.Γενικά για χάζεμα και για βόλτα αλλά και λίγες και συγκεκριμένες αγορές είναι καλό.

Link to comment
Share on other sites

sta εγκαινια φαληρου τι θεωρουσαν σουπερ προσφορα?στην κηφισια ηταν η πλασμα τοτε νομιζω pioneer στα 1000ε κ dvd player 30e.

ισως να ειναι προσφορα μερικα παιχνιδια για pc,xbox,ps2 απο 10-30ε

Link to comment
Share on other sites

sta εγκαινια φαληρου τι θεωρουσαν σουπερ προσφορα?στην κηφισια ηταν η πλασμα τοτε νομιζω pioneer στα 1000ε κ dvd player 30e.

ισως να ειναι προσφορα μερικα παιχνιδια για pc,xbox,ps2 απο 10-30ε

 

Εγώ το πήρα με 9 ευρώ :D

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

eixe lg lcd 27'' me 555 euro

kali prosfora...

giafto eixe k kosmo

 

Σε σχέση με την τιμή,δεν θα έλεγα οτι ήταν και τόσο τρελή προσφορά για 555€.

Και ο Κωτσόβολος είδα έβγαλε διαφήμιση αυτή την εβδομάδα,Thomson 27'' με 499€.

Εγω πάντως βρήκα και πήρα ενα flash USB 2.0 στα 1gb με 19,99€ :)

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πόσο έχουν το PSP?

 

Στο τωρινό φυλλάδιο το έχει 175€

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
uparxoun atokes doseis sto Media Markt??H; genika kanoun doseis??giati 8a kanw mia megalh agora kai ta misa xrhmata 8elw na mpoun se doseis...:)
http://www.lottery24.com/img/horoscope/capricorn.gif Αιγόκερως Είσαι???
Link to comment
Share on other sites

Να πληροφορήσω οτι το κατάστημα του Περιστερίου ολοκληρωνεται σιγά σιγά, στο κτίριο που ήταν τα ψυγεία Αποστόλου, για οσους ξέρουν την περιοχή.

Θηβών και Καβάλας γωνία, στην Άνοδο προς Χαιδάρι ακριβώς πάνω απο την γέφυρα. Σήμερα απ'οτι είδα βάζανε και τις φωτεινές ταμπέλες, οπότε λογικά σύντομα θα έχουμε εγκαίνια.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6030/2.0 (y4.10) Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Kamia prosfora sto katastima peristeriou se psp yparxei re paidia?

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Molis girisa paidia,Arketa megalo einai exei oraia pragmatakia se fisiologikes times kai exei kai merikes prosfores ego pira merika dvd pou eixe se kales times px pira ton Gladiator tin colectors edition me 3 dvd sta 7euro kai pira kai ton king kong me 5 euro.
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα και εγώ από το κατάστημα του Περιστερίου,πολύ μεγάλο με πολλά προϊόντα για να δεις και να διαλέξεις.Πάντως οι τιμές του σε αρκετά πράγματα δε μου φάνηκαν χαμηλές.
He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...