Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΘEΛEIΣ ΔIΠΛAΣIO INTEPNET ΣTO KINHTO ΣOY OΛO TO KAΛOKAIPI; ΣTEIΛE 60MB ΣTO 1210 KAI AΠOKTHΣE 120MB MONO ME 3E H ΣTEIΛE 100MB KAI AΠOKTHΣE 200MB MONO ME 5E / MHNA

 

Πως το βλεπετε??

Link to comment
Share on other sites

ΘEΛEIΣ ΔIΠΛAΣIO INTEPNET ΣTO KINHTO ΣOY OΛO TO KAΛOKAIPI; ΣTEIΛE 60MB ΣTO 1210 KAI AΠOKTHΣE 120MB MONO ME 3E H ΣTEIΛE 100MB KAI AΠOKTHΣE 200MB MONO ME 5E / MHNA

 

Πως το βλεπετε??

 

Μαπα μου φαινεται...ελπιζω να συνεχισει το δωρεαν ιντερνετ και μετα.γιατι δεν ψηνομαι να βαλω προγραμμα..

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΘEΛEIΣ ΔIΠΛAΣIO INTEPNET ΣTO KINHTO ΣOY OΛO TO KAΛOKAIPI; ΣTEIΛE 60MB ΣTO 1210 KAI AΠOKTHΣE 120MB MONO ME 3E H ΣTEIΛE 100MB KAI AΠOKTHΣE 200MB MONO ME 5E / MHNA

 

Πως το βλεπετε??

 

Πολύ θετικό. 200mb είναι σχεδόν καλά :)

Πιστεύω μια ΚΑΛΗ προσφορά με 500mb θα ήταν ακόμα καλύτερα, αλλά σε σχέση και με τις άλλες εταιρείες, καλά είμαστε.

 

Η απορία παραμένει. Εμείς που τόσο καιρό κατεβάζουμε χωρίς να πληρώνουμε, τι κάνουμε;; Αν κάνουμε ανανέωση πλέον θα αρχίσει να μας χρεώνει;

Link to comment
Share on other sites

Πλεον σκεφτομαι να την παρατησω τη Q και να γυρισω μια για παντα στη vodafone,οι νεες τιμες ειναι απαραδεκτες κι εγινε η Qcard πιο ακριβο πακετο απο το vodafone international..
Link to comment
Share on other sites

Πλεον σκεφτομαι να την παρατησω τη Q και να γυρισω μια για παντα στη vodafone,οι νεες τιμες ειναι απαραδεκτες κι εγινε η Qcard πιο ακριβο πακετο απο το vodafone international..

 

Μα καλά, τόσο φτηνό είναι το vodafone international?

Δεν βρίσκω τιμές στο site. (μάλλον δεν ψάχνω καλά)

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά, τόσο φτηνό είναι το vodafone international?

Δεν βρίσκω τιμές στο site. (μάλλον δεν ψάχνω καλά)

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1046 Γενικά:)

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=2401 Τιμοκατάλογος

 

:)

Link to comment
Share on other sites

 

1 ευρώ την μέρα για ίντερνετ ή 60mb το μήνα; Με ανανέωση 20ευρώ;

Προτιμώ q με 5 ευρώ για 200mb.

Link to comment
Share on other sites

Πλεον σκεφτομαι να την παρατησω τη Q και να γυρισω μια για παντα στη vodafone,οι νεες τιμες ειναι απαραδεκτες κι εγινε η Qcard πιο ακριβο πακετο απο το vodafone international..

σωστος!γιατι να πληρωνεις αναδευτερολεπτο ενω μπορεις να πληρωνεις fix ανα λεπτο!!!:up:

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

σωστος!γιατι να πληρωνεις αναδευτερολεπτο ενω μπορεις να πληρωνεις fix ανα λεπτο!!!:up:

ε? «χρέωση ανά δευτερόλεπτο από το πρώτο δευτερόλεπτο ομιλίας.» πηγη http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=2401

Link to comment
Share on other sites

ε? «χρέωση ανά δευτερόλεπτο από το πρώτο δευτερόλεπτο ομιλίας.» πηγη http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=2401

 

και αφορά τις κλήσεις (διεθνείς).

Για τις εθνικές κλήσεις υπάρχει υποσημειωση

 

1. Οι χρεώσεις ισχύουν εφόσον ο συνδρομητής δεν είναι εγγεγραμμένος στο πρόγραμμα Vodafone Unlimited. Διαφορετικά οι χρεώσεις είναι ως εξής: 0,37 € / λεπτό για κλήσεις προς όλους τους εθνικούς προορισμούς με ελάχιστο χρόνο χρέωσης κλήσης τα 60 δευτερόλεπτα. Μετά την πάροδο των 60 πρώτων δευτερολέπτων η χρέωση είναι ανά επιπρόσθετο δευτερόλεπτο ομιλίας.
Link to comment
Share on other sites

Eβαλα τα 120ΜΒ της Q, αλλα δεν εχω τις ρυθμισεις ιντερνετ στο i phone(3GS) μου..

 

Μου ηρθε μηνυμα οτι θα μου σταλουν οι ρυθμισεις αλλα δεν σταλθηκε τιποτα. Προσπαθησα να βγαλω ακρη απο το σαιτ τους μηπως τις εγκαταστησω με καποιο τροπο αλλα δεν τα καταφερα.

 

Μπορει μηπως καποιος να με βοηθησει? Ευχαριστω..:)

Link to comment
Share on other sites

Από το settings- GENERAL- network-cellular data network γράψε στο ΑΡΝ myq .

Τίποτα άλλο δεν χρειάζεσαι

Link to comment
Share on other sites

Από το settings- GENERAL- network-cellular data network γράψε στο ΑΡΝ myq .

Τίποτα άλλο δεν χρειάζεσαι

 

το εκανα αυτο που λες αλλα και παλι δεν συνδεεται.. :confused:

Link to comment
Share on other sites

το εκανα αυτο που λες αλλα και παλι δεν συνδεεται.. :confused:

επιπλέον από το Settings-general-network θα πρέπει το 3g , Cellular Data να είναι On και τα δύο .

Link to comment
Share on other sites

επιπλέον από το Settings-general-network θα πρέπει το 3g , Cellular Data να είναι On και τα δύο .

 

Και τα δυο on ηταν αλλα δε λειτουργουσε προηγουμενως, συνδεθηκε τελικα παντως...

 

Σ'ευχαριστω πολυ φιλε μου!:)

Link to comment
Share on other sites

τυπου call me back οπως εχει το cu, υπαρχει στην q? αν ναι, γινεται προς ολη τη wind ή μονο σε q card?

 

Απο οτι ξερω δεν υπαρχει τετοια υπηρεσια,στο Wind F2G υπαρχει η Ring me now,στη Q δε νομιζω..

 

 

Παντως η Wind απο οικονομικη καρτοκινητη την μετετρεψε σε ακριβη οχι η πιο ακριβη αλλα δε μπορει να κοροιδευει τον κοσμο στις διαφημησεις βαζοντας ταμπελιτσα οικονομικη καρτοκινητη..

Link to comment
Share on other sites

και αφορά τις κλήσεις (διεθνείς).

Για τις εθνικές κλήσεις υπάρχει υποσημειωση

 

και γιατι καποιος να ειναι σοι και καλα στο unlimited αφου ετσι και αλλιως εχει καταργηθει! Το μονο που ισως θα χασεις ειναι τη χρεωση στα σμσ που ειναι 4λεπτα αν ενεργ. το μπονους ανανεωσης!

Aρα εχει δικιο ο ''PICARD''

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελος το δωρεαν ιντερνετ..μου εφαγε την καρτα..το παν και το καναν!απο 15 χρεωνεται κανονικα το ιντερνετ.αντιο Q μολις εχασες 2 πελατες...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελος το δωρεαν ιντερνετ..μου εφαγε την καρτα..το παν και το καναν!απο 15 χρεωνεται κανονικα το ιντερνετ.αντιο Q μολις εχασες 2 πελατες...

LoL εγώ δν χρεώνομαι

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή στους χαρακτηρισμούς σας. Μπορείτε να ασκείτε κριτική στις ιδέες, όχι όμως στους ανθρώπους.
Link to comment
Share on other sites

τελος κ σε μενα πριν απο λιγο...μου εφαγε την καρτα σε χρονο ντετε...για πειτε κ σεις ...μολις εβαλα καρτα αλλα φοβαμαι να ανοιξω παλι το νετ

 

να συμπληρωσω οτι μολις μου ηρθε το μπονους του 50%..αυτο ειναι αρκετο για να με κρατησει πελατη της Q ακομα...

Edited by blade_
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

στις 18:οο ξεκίνησε να με χρέωνει .

αγόρασα 10ΜΒ και μόλις τα κατέβασα άρχισε πάλι να χρεώνει

τώρα έβαλα 1GB με 15 ευρώ σε WIND

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...