Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην τελική και αύριο να κόψουν τη προσφορά, την ίδια μέρα κάνεις φορητότητα όπου θες, ή συμβόλαιο

 

Εχεις δίκιο, εγώ έτσι λέω σε όλους τους δικούς μου, για να τους πείσω να έρθουν στο πρόγραμμα μου και αν αύριο το πάρουν πίσω τότε θα τους τσούξει αν κάθε φορά που κάνουν τα κόλπα τους να υπάρχουν μερικές χιλιάδες αποχωρούντες.

Link to comment
Share on other sites

αν πας από κάρτα σε κάρτο δεν υπάρχει πρόβλημα... θέμα δημιουργείται όταν πας σε συμβόλαιο που είσαι δεσμευμένος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, με πήρε και μένα υπάλληλος (δεν ξέρω εάν ήταν εξωτερικός συνεργάτης) για να με πείσει να μην φύγω από το συμβόλαιο της wind επειδή έκανα αίτηση μετατροπής σε καρτοκινητό και η δικαιολογία που πρόβαλε ήταν ‘’μα στο f2g η χρέωση είναι ανά 3λεπτο’’, μάλλον θα εννοούσε τα 300λ της νέας προσφοράς. Και ρωτάω αυτό μου το είπε σαν μειονέκτημα; Δεν καταλαβαίνει έτσι ότι δυσφημεί την εταιρεία που εργάζεται; Επίσης εάν αυτό το έλεγε σε κάποιον όχι και τόσο ‘’ψαγμένο’’ σχετικά με τις χρεώσεις των καρτοκινητών, θα νόμιζε ότι το f2g έχει κανονικά χρέωση ανά 3λεπτο γιατί εγώ απλά του είπα ότι διακόπτω το συμβόλαιο για καθαρά οικονομικούς λόγους και δεν του ανάφερα τίποτα σχετικά με την νέα προσφορά των 300λ.

Off topic. Έχει κάποιο πρόβλημα το site της wind τον τελευταίο καιρό; Δείχνει συνέχεια ότι φορτώνει’’ και η σελίδα πάλι δεν φαίνεται καλά.

Edited by giachtas
Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλέγω.

Ανέκαθεν ήμουν άνθρωπος που απεχθανόταν τα καρτοκινητά απλά και μόνο γιατί τρέμω στην ιδέα να πρέπει να κάνω ένα τηλεφώνημα και να μην έχω διαθέσιμο υπόλοιπο. Ωστόσο όμως, με δεδομένο ότι πρέπει να γίνει μία μικρή περικοπή στα έξοδά μου, και με αφορμή το κακό σήμα της Κοσμοτέ το τελευταίο δίμηνο, δεν ήταν δύσκολη η απόφαση αυτή τη χρονική στιγμή: καρτοκινητό.

Αν αύριο αποφασίσει η Wind να αλλάξει την πολιτική της θα δω τι θα κάνω με τα δεδομένα εκείνης της περιόδου. Αν δεν επιθυμώ να συντηρώ ξανά ένα συμβόλαιο τότε πολύ απλά θα είμαι εγκρατής στη χρήση του καρτοκινητού μου.

 

 

Κυρ.... αν θες να ακούσεις τον "μπάρμπα tazio" :shifty: προχώρα άφοβα. Από τότε που άλλαξα από συμβόλαιο Cosmote σε συμβόλαιο στην τότε Tim και μετέπειτα σε καρτοκινητό Wind (f2g2) όλο άκουγα ότι θα καταστραφεί θα κάνει θα μπήξει θα δείξει κ.λ.π.. Το προσωπικό μου συμπέρασμα είναι πως, σε μακροχρόνια χρήση και χωρίς να κάνω αλλαγές κάθε φορά που κάποια προσφορά από κάποια άλλη εταιρεία έριχνε τις τιμές κατά 0,0001 λεπτά του ευρώ ή έκανε κάποια υπέρ πακέτα, τελικά μόνο χαμένος δε βγήκα. Μια οι προσφορές, μια οι χρεώσεις πακέτων, μια οι διπλασιασμοί, την έβγαλα μερικά χρόνια. Αν θες κάτι μακροπρόθεσμο που στο τέλος, κατά την εκτίμησή μου πάντα, θα είναι και πιο συμφέρον είναι μια χαρά επιλογή.

Για το θέμα της έκτακτης ανάγκης για ομιλία, υπάρχουν λύσεις, όπως σου έγραψαν. Είτε με ένα ποσό που θα το θεωρείς σημείο μηδέν και θα ανανεώνεις μόλις το φτάσεις, π.χ. 20 ευρώ. Είτε με μια κάρτα που θα την έχεις "κάβα" κ.λ.π..

Link to comment
Share on other sites

Πραγματοποίησα μία κλήση με f2g2. 25:32 ήταν η συνολική διάρκεια. Κόστισε ακριβώς 2,64€ .

Αυτό αντιστοιχεί σε 0,1034/λεπτό κι όχι σε 0,108 που νομίζω γράφουμε... Καλά, πολύ μικρή διαφορά θα μου πείτε, απλώς είπα να το αναφέρω :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις είμαι 20 χρονών, και δεν έχω ξεμείνει ποτέ από κάρτα στο βασικό μου νούμερο (Q), χρόνια τώρα. Δεν είναι δα και δύσκολο όταν έχεις λίγα χρήματα, να κάνεις ανανέωση :blink:.
Link to comment
Share on other sites

Κυρ.... αν θες να ακούσεις τον "μπάρμπα tazio" :shifty: προχώρα άφοβα. Από τότε που άλλαξα από συμβόλαιο Cosmote σε συμβόλαιο στην τότε Tim και μετέπειτα σε καρτοκινητό Wind (f2g2) όλο άκουγα ότι θα καταστραφεί θα κάνει θα μπήξει θα δείξει κ.λ.π.. Το προσωπικό μου συμπέρασμα είναι πως, σε μακροχρόνια χρήση και χωρίς να κάνω αλλαγές κάθε φορά που κάποια προσφορά από κάποια άλλη εταιρεία έριχνε τις τιμές κατά 0,0001 λεπτά του ευρώ ή έκανε κάποια υπέρ πακέτα, τελικά μόνο χαμένος δε βγήκα. Μια οι προσφορές, μια οι χρεώσεις πακέτων, μια οι διπλασιασμοί, την έβγαλα μερικά χρόνια. Αν θες κάτι μακροπρόθεσμο που στο τέλος, κατά την εκτίμησή μου πάντα, θα είναι και πιο συμφέρον είναι μια χαρά επιλογή.

Για το θέμα της έκτακτης ανάγκης για ομιλία, υπάρχουν λύσεις, όπως σου έγραψαν. Είτε με ένα ποσό που θα το θεωρείς σημείο μηδέν και θα ανανεώνεις μόλις το φτάσεις, π.χ. 20 ευρώ. Είτε με μια κάρτα που θα την έχεις "κάβα" κ.λ.π..

Συμφωνώ. Βασικά μπορείς πχ. να εκμεταλλεύεσαι τα μπόνους δωρεάν λεπτά της 10 ευρης και να μην τρως από το έτοιμο υπόλοιπο για τους αρχικούς μήνες, ώστε να φτιάξεις το "μαξιλάρι" σου πιο γρήγορα. Ε και φυσικά μπορείς να έχεις και καμία κάρτα μαζί σου, μέχρι να γίνει αυτό, ώστε ποτέ να μην νιώθεις ανασφάλεια!

Link to comment
Share on other sites

εφόσον μειωσαν τα παγια σημαινει οτι σιγουρα δεν ειναι για ενα μηνα.με 35ε πλεον εχεις 1000 λεπτα προς ολους το οποιο δεν το εχει καμια αλλη εταιρια.

θεωρω οτι γενικα η wind αν συνεχισει ετσι μπορει να παει αρκετα καλα αρκει να επενδυσει το δικτυο. το οποιο το εχει ηδη ξεκινησει

 

αν δεν ειχα το φοιτητητικο πακετο cu θα ειχα κανει φορητοτητα.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματοποίησα μία κλήση με f2g2. 25:32 ήταν η συνολική διάρκεια. Κόστισε ακριβώς 2,64€ .

Αυτό αντιστοιχεί σε 0,1034/λεπτό κι όχι σε 0,108 που νομίζω γράφουμε... Καλά, πολύ μικρή διαφορά θα μου πείτε, απλώς είπα να το αναφέρω :)

Όταν ο ΦΠΑ ήταν 19%, η χρέωση ήταν 0,10€/1'

Η καθαρή αξία, λοιπόν, είναι 0,10/1,19=0,0840336134453782

Τώρα με τον ΦΠΑ στο 23%, η τιμή διαμορφώνεται στα 0,0840336134453782+23%=0,1033613445378151

Όντως, η ακριβής χρέωση είναι 0,1034€/1'

 

Η ερώτησή μου είναι η εξής. Τα 300' με την ανανέωση των 10€ και το πακέτο των 200' με 5€ έχουν ή δεν έχουν ημερομηνία λήξης;

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Όταν ο ΦΠΑ ήταν 19%, η χρέωση ήταν 0,10€/1'

Η καθαρή αξία, λοιπόν, είναι 0,10/1,19=0,0840336134453782

Τώρα με τον ΦΠΑ στο 23%, η τιμή διαμορφώνεται στα 0,0840336134453782+23%=0,1033613445378151

Όντως, η ακριβής χρέωση είναι 0,1034€/1'

 

Η ερώτησή μου είναι η εξής. Τα 300' με την ανανέωση των 10€ και το πακέτο των 200' με 5€ έχουν ή δεν έχουν ημερομηνία λήξης;

 

Δεν έχουν ημερομηνία λήξης σύμφωνα με το παιδί που απαντάει στο Facebook στο γκρουπ του f2g.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν ημερομηνία λήξης σύμφωνα με το παιδί που απαντάει στο Facebook στο γκρουπ του f2g.
Αυτό ακριβώς! από την άλλη δεν σημαίνει θα είναι για πάντα. Το κακό και καλό με τα καρτοκινητά είναι ότι οι προσφορές έρχονται και αποσύρονται κατα βούληση της εταιρίας.

Οσο οι "αλλοι" δεν αντιδρούν με αντίστοιχες προσφορές η wind θα μαζεύει κόσμο. Από την άλλη χάνει και μερικούς δικούς της (δεν του χάνει δλδ) που από τα συμβόλαια πάνε στις οικονομικότερες κάρτες. Αυτό την ενοχλεί, αλλά τι να κάνει; Οταν δει ότι παράγινε το κακό και ότι μάζεψε αυτούς που ήθελε (ή που σηκώνει το δίκτυό της) θα αλλαξει το παιχνίδι να ήστε σίγουροι.

 

Σήμερα, ως τρίτη σε συνδρομητές εταιρία ευνοείται από την επερχόμενη μείωση τελών τερματισμού από 0,06/λεπτό σε 0,0101/λεπτό γιατί το ισοζύγιο (πληρώνω αλλα και δέχομαι τέλη τερματισμού) ήταν υπέρ των άλλων (cosmote κυρίως λόγω μεγαλύτερης βάσης). Αυτό είναι απλή στατιστική να μην το εξηγήσω! Ετσι σου λέει δεν πειράζει που οι άλλοι έχουν cosmote εγώ σου δίνω για όλους. Και κερδίζει κιόλας. Ναπως. Τα 10€ καθαρά (11.6 με φόρο) αντιστοιχούν σε 700' λεπτα πρως όλους (300 που τα έβαλες+200 πακετάκι 5€+200 πακετάκι 5€) αλλά σε 3 λεπτα ελάχιστη δλδ 233 μοναδικά τηλέφωνα το πολύ. Με μέση διάρκια κλήσης 1.2 λεπτά (για μένα αλλα και πολλούς) αυτό κάνει 233 Χ 1,2 = 279,6 λεπτά (280 πες). Αρα τα 280 στα χρεώνει 10€. άρα 10/280 = 0,035 το λεπτό βγάλε ΦΠΑ κάνει 0,0284 το λεπτό. Οπότε αν η κλήση πάει σε Cosmote κερδίζει 1,83 λεπτά το λεπτό, και άν πάει σε wind 2,84. Με αναλογία 1/3 wind έχουμε (1,83Χ0,66 + 2,84Χ0,33)= 1,21 + 0,94 = 2,15 το λεπτό. Άρα κερδίζει κατά μεσο όρο 280 Χ 2,15 = .. 6€, σε κάθε ανανέωση 11,6€ κάρτα!! Not bad, ελπίζω να μην εκαναν λάθος.

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή ανάλυση! Θα ήταν ωραίο πάντως, αφού δε χάνει η εταιρία, να ανακοίνωνε 'για πάντα', γιατί πολύς κόσμος φοβάται ότι μετά τα χριστούγεννα δε θα κρατήσει
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή ανάλυση! Θα ήταν ωραίο πάντως, αφού δε χάνει η εταιρία, να ανακοίνωνε 'για πάντα', γιατί πολύς κόσμος φοβάται ότι μετά τα χριστούγεννα δε θα κρατήσει

 

Καλα και πάντα να ελεγε....ξερουμε τι εννοει παντα η wind.....Η αναλυση του παιδιου πανω μου αρεσε....οικονομολογος εισαι?Παιδια εννοειται οτι κερδιζει αρκετα η wind τωρα που τα τελη τερματισμου έπεσαν στον πατο....επισης τα τελη τα εριξε η ε.ε!!!

Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Κυρ.... αν θες να ακούσεις τον "μπάρμπα tazio" :shifty: προχώρα άφοβα. Από τότε που άλλαξα από συμβόλαιο Cosmote σε συμβόλαιο στην τότε Tim και μετέπειτα σε καρτοκινητό Wind (f2g2) όλο άκουγα ότι θα καταστραφεί θα κάνει θα μπήξει θα δείξει κ.λ.π.. Το προσωπικό μου συμπέρασμα είναι πως, σε μακροχρόνια χρήση και χωρίς να κάνω αλλαγές κάθε φορά που κάποια προσφορά από κάποια άλλη εταιρεία έριχνε τις τιμές κατά 0,0001 λεπτά του ευρώ ή έκανε κάποια υπέρ πακέτα, τελικά μόνο χαμένος δε βγήκα. Μια οι προσφορές, μια οι χρεώσεις πακέτων, μια οι διπλασιασμοί, την έβγαλα μερικά χρόνια. Αν θες κάτι μακροπρόθεσμο που στο τέλος, κατά την εκτίμησή μου πάντα, θα είναι και πιο συμφέρον είναι μια χαρά επιλογή.

Για το θέμα της έκτακτης ανάγκης για ομιλία, υπάρχουν λύσεις, όπως σου έγραψαν. Είτε με ένα ποσό που θα το θεωρείς σημείο μηδέν και θα ανανεώνεις μόλις το φτάσεις, π.χ. 20 ευρώ. Είτε με μια κάρτα που θα την έχεις "κάβα" κ.λ.π..

 

Σοφά εμίλησες γέροντα. :shifty:

Είμαι ήδη με F2G, οι πρώτες εντυπώσεις είναι θετικές, σε ό,τι αφορά κάλυψη σήματος και, ως εκ τούτου, κίνησης δεδομένων.

Θεωρώ ότι με μια-δυο καρτούλες των 10 ευρώ και αγορά πακέτων ανάλογα τις ανάγκες μια χαρά βγαίνει ο μήνας (μη σου πω και δίμηνο και φανώ τσίπης). :cool:

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

...Η αναλυση του παιδιου πανω μου αρεσε....οικονομολογος εισαι?Παιδια εννοειται οτι κερδιζει αρκετα η wind τωρα που τα τελη τερματισμου έπεσαν στον πατο....επισης τα τελη τα εριξε η ε.ε!!!

Οχι είμαι "πληροφορικός".. (με όλα καταπιανόμαστε εμείς :lol: :cool:)

 

Εγώ πιστεύω δεν θα αλλάξει άμεσα η προσφορά της wind,άλλωστε τώρα βγήκε (θα την έξεθεται). Ίσως μειωθούν τα λεπτά σε μερικούς μήνες. Το πακετά με 5€ 100' + 100' επίσης ήρθαν για να μείνουν (είναι στο site άλλωστε) απλά ίσως μειωθεί και εκεί το δεύτερο "+100" (online-μπόνους). Μην αγχώνεστε, εν γένει και λόγω τελών πρέπει να βελτιωθούν δυνητικά τα κινητά ως χρεώσεις (συμβόλαια & κάρτες). Προσωπικά αναμένω απάντηση από cosmote (που "κοιμάται με τα τσαρούχια"), οι άλλοι δύο έκαναν κινησεις (και η vodafone και μάλιστα πρώτη με το πάμφθηνο CU φοιτητών). Τόσο η κίνηση της wind όσο και την vodafon έχει πρωτεύοντα ή έστω κύριο στόχο το "σπάσιμο" του WU κατεστημένου. Το πολέμησαν με λεπτά εντός δικτύου αλλα δεν έπιασε (ολοι wu είχαν γιατί και άλλοι είχαν wu). Τώρα με τα προς όλους σου λέει.. τι καθεσε κάλεσε ΚΑΙ wu το ίδιο είναι!

Αν οι προσφορές κρατήσουν το wu πέθανε σε μερικούς μηνες. Άλλωστε ακόμα και εντός δικτύου κλείσεις το χειρότερο είναι. Μονη του φυσιολογική ελπίδα αν και αυτό αντιδράσει με προσφορά "προς όλους". Οψόμεθα..

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Οχι είμαι "πληροφορικός".. (με όλα καταπιανόμαστε εμείς :lol: :cool:)

 

Εγώ πιστεύω δεν θα αλλάξει άμεσα η προσφορά της wind,άλλωστε τώρα βγήκε (θα την έξεθεται). Ίσως μειωθούν τα λεπτά σε μερικούς μήνες. Το πακετά με 5€ 100' + 100' επίσης ήρθαν για να μείνουν (είναι στο site άλλωστε) απλά ίσως μειωθεί και εκεί το δεύτερο "+100" (online-μπόνους). Μην αγχώνεστε, εν γένει και λόγω τελών πρέπει να βελτιωθούν δυνητικά τα κινητά ως χρεώσεις (συμβόλαια & κάρτες). Προσωπικά αναμένω απάντηση από cosmote (που "κοιμάται με τα τσαρούχια"), οι άλλοι δύο έκαναν κινησεις (και η vodafone και μάλιστα πρώτη με το πάμφθηνο CU φοιτητών). Τόσο η κίνηση της wind όσο και την vodafon έχει πρωτεύοντα ή έστω κύριο στόχο το "σπάσιμο" του WU κατεστημένου. Το πολέμησαν με λεπτά εντός δικτύου αλλα δεν έπιασε (ολοι wu είχαν γιατί και άλλοι είχαν wu). Τώρα με τα προς όλους σου λέει.. τι καθεσε κάλεσε ΚΑΙ wu το ίδιο είναι!

Αν οι προσφορές κρατήσουν το wu πέθανε σε μερικούς μηνες. Άλλωστε ακόμα και εντός δικτύου κλείσεις το χειρότερο είναι. Μονη του φυσιολογική ελπίδα αν και αυτό αντιδράσει με προσφορά "προς όλους". Οψόμεθα..

 

Ειναι μονιμη η προσφορα εβγαλε και η vodafone πριν απο λιγο την ιδια αλλα δεν εχει πακετο προς ολους!!! Παλι το f2g συμφερει!!! Αλλο ειναι το θεμα η vodafone ελεγε στους συνδρομητες της οτι ειναι προσφορα για 20 μερες πριν 2 μερες για να μην φυγουν απο τα συμβολαια και σημερε εβγαλε και αυτη το ιδιο. Αφου ηταν προσφορα για 20 μερες γιατι απαντησε???

Link to comment
Share on other sites

Ειναι μονιμη η προσφορα εβγαλε και η vodafone πριν απο λιγο την ιδια αλλα δεν εχει πακετο προς ολους!!! Παλι το f2g συμφερει!!! Αλλο ειναι το θεμα η vodafone ελεγε στους συνδρομητες της οτι ειναι προσφορα για 20 μερες πριν 2 μερες για να μην φυγουν απο τα συμβολαια και σημερε εβγαλε και αυτη το ιδιο. Αφου ηταν προσφορα για 20 μερες γιατι απαντησε???

 

το λες και μόνος σου. καμια εταιρεία δεν θελει να χασει συμβολαιο. ουτε και απο τον εαυτο της δεν θελει να γινουν καρτα....

Link to comment
Share on other sites

Ετσι σου λέει δεν πειράζει που οι άλλοι έχουν cosmote εγώ σου δίνω για όλους. Και κερδίζει κιόλας. Ναπως. Τα 10€ καθαρά (11.6 με φόρο)

 

μια διορθωση. τα 10 ευρω καθαρα ειναι 11.20 με φορο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εβγαλε σημερα και η Βονταφον προσφορα με 10ε , 300 λεπτα προς ολους με 3 λεπτα ελαχιστη και τα λεφτα να μενουν στην καρτα οποτε δεν το βλεπω να το αποσύρει η γουιντ ετσι ευκολα και γρηγορα την προσφορα οπως ακουγετε. τρελλος ανταγωνισμος με οφελος τον καταναλωτη αρκει να ψαχτει λιγο γιατι υπαρχουν ακομα κατι μπουφοι σε κατι πακετα συνδεσεων απο το 2005 και δεν εχουνε κουνησει ουτε ενημερωθει το τι παιζει γενικα σημερα.
"kicked by console"
Link to comment
Share on other sites

Μια απορια που εχω εδω και καιρο ειναι οτι ανεβαζουν συνεχεια τα λεπτα προς ολους και δεν δινουν καθολου sms προς ολους... στα sms πληρωνουν τελη τερματισμου???
Link to comment
Share on other sites

Η επόμενη μεγάλη προσφορά θα πρέπει να είναι η κατάργηση ή έστω μείωση της ελάχιστης χρέωσης πλέον..

 

;) από το στόμα σου και στου θεού το αυτί! Εγώ προσεύχομαι για κατάργηση προσωπικά! :p

Link to comment
Share on other sites

Μια απορια που εχω εδω και καιρο ειναι οτι ανεβαζουν συνεχεια τα λεπτα προς ολους και δεν δινουν καθολου sms προς ολους... στα sms πληρωνουν τελη τερματισμου???

 

Φυσικά και δεν πληρώνουν τέλη τερματισμού.:!:

Σκέψου υπέρογκα κέρδη από τις διαρκείς αυξήσεις (τα τελευταία χρόνια) του κόστους του sms σε σχεδόν όλα τα καρτοκινητά και τα συμβόλαια...:X

Link to comment
Share on other sites

εβγαλε σημερα και η Βονταφον προσφορα με 10ε , 300 λεπτα προς ολους με 3 λεπτα ελαχιστη και τα λεφτα να μενουν στην καρτα οποτε δεν το βλεπω να το αποσύρει η γουιντ ετσι ευκολα και γρηγορα την προσφορα οπως ακουγετε. τρελλος ανταγωνισμος με οφελος τον καταναλωτη αρκει να ψαχτει λιγο γιατι υπαρχουν ακομα κατι μπουφοι σε κατι πακετα συνδεσεων απο το 2005 και δεν εχουνε κουνησει ουτε ενημερωθει το τι παιζει γενικα σημερα.

 

Το μεγαλύτερο πλεονέκτημα του F2G έναντι της προσφοράς της VODAFONE καρτοκινητής και COSMOκάρτας είναι οτι συνδυάζει ΟΛΑ τα πλεονεκτήματα της καρτοκινητής και όχι όπως στις άλλες εταιρίες που άλλα δίνει το CU,WU και άλλα τα VODAFONE καρτοκινητή και COSMOκάρτα. Η wind είναι μονόδρομος και το F2G μακράν το πιο πλήρες και οικονομικό πακέτο. Πληρώνεις πολύ λιγότερα και έχεις πολλά περισσότερα από οποιοδήποτε καρτοκινητό.Οι ψαγμένοι το ξέρουν και τα κορόιδα πληρώνουν:lol:

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν πληρώνουν τέλη τερματισμού.:!:

Σκέψου υπέρογκα κέρδη από τις διαρκείς αυξήσεις (τα τελευταία χρόνια) του κόστους του sms σε σχεδόν όλα τα καρτοκινητά και τα συμβόλαια...:X

 

Απο 0.02 το sms εχει καταντησει να εχει 0,12 ελεος δλδ. Αμα εδινε και 100sms προς ολους για ανανεωσεις σε καταστηματα θα ηταν το κατι αλλο :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...