Jump to content

WIND Mobile Broadband / Web&Mail


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει κάποιο link ή κάτι άλλο επίσημο γι' αυτό;

 

Ρωτάω γιατί μόλις έκλεισα το τηλέφωνο με το κατάστημα Wind Πατησίων (δεν μπορώ να πάρω το τετραψήφιο της ΤΕ της Wind από εδώ) όπου και μου είπαν όχι ένα αλλά δύο άτομα ότι οποιοδήποτε data πρόγραμμα σε προϋπάρχον voice πρόγραμμα έχει ελάχιστη διάρκεια τους 12 μήνες. Και αν θέλω για ένα μήνα μόνο, υπάρχει το προπληρωμένο ADSM.

Ελάχιστη παραμονή δεν υπάρχει μπορείς να το βάζεις και να το βγάζεις κάθε μέρα αν θέλεις. Πληρώνεις αναλογικά για τις ημέρες που το είχες ενεργοποιημένο και έχεις και αναλογικό όγκο δεδομένων. Το έχω κάνει στον εαυτό μου πολλές φορές.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εαν ισχυει αυτο που λες, τοτε το καταστημα Wind Πατησίων δεν ξερει τι του γινεται.

Δεσμευση για καποιο χρονικο διαστημα (2 η 12 μηνες) υπαρχει οταν κανουμε νεα συνδεση voice η οταν λαμβανουμε επιδοτηση. Η ενεργοποιηση υπηρεσιας σε γραμμη, ειτε ειναι ADSM addon ειτε οτιδηποτε αλλο, δεν ειναι κανενα απο τα δυο. Μπορεις να το καταργησεις το ιδιο αφοβα με μια υπηρεσια οπως το sms60 η το wind plus non stop κτλ....εαν δεν μπορεις να καλεσεις το τετραψηφιο, καλεσε στο 6935601260 για να μιλησεις και να ρωτησεις.

Υπάρχει και δωρεάν τηλέφωνο από σταθερό 8001101260

Link to comment
Share on other sites

Εαν ισχυει αυτο που λες, τοτε το καταστημα Wind Πατησίων δεν ξερει τι του γινεται.

Δεσμευση για καποιο χρονικο διαστημα (2 η 12 μηνες) υπαρχει οταν κανουμε νεα συνδεση voice η οταν λαμβανουμε επιδοτηση. Η ενεργοποιηση υπηρεσιας σε γραμμη, ειτε ειναι ADSM addon ειτε οτιδηποτε αλλο, δεν ειναι κανενα απο τα δυο. Μπορεις να το καταργησεις το ιδιο αφοβα με μια υπηρεσια οπως το sms60 η το wind plus non stop κτλ....εαν δεν μπορεις να καλεσεις το τετραψηφιο, καλεσε στο 6935601260 για να μιλησεις και να ρωτησεις.

Τα γράφω ακριβώς όπως ειπώθηκαν. Τους είπα ότι θα είμαι Ελλάδα για ένα μήνα (16 Αυγούστου με 14 Σεπτεμβρίου) και ότι δεν εχω πρόβλημα να πληρώσω για 2 μήνες (Αύγουστο/Σεπτέμβριο) αλλά όχι και για ένα χρόνο. Μου είπαν ότι υπάρχει 12μηνη ελάχιστη παραμονή και μάλιστα επέμεναν ότι δεν μπορώ να το αρχίσω Αύγουστο και να το σταματήσω Σεπτέμβριο, όταν το συγκεκριμένο πακέτο με απεριόριστο ADSM με 29,5€ είναι προσφορά ως τέλος Σεπτεμβρίου!

 

Το +306935601260 ή το +306935601231 (για τις νέες τεχνολογίες) για κάποιο περίεργο λόγο δεν μπορώ να τα καλέσω από εξωτερικό (βγαίνει μήνυμα "Ο αριθμός που καλέσατε δεν υπάρχει ή δεν είναι προσβάσιμος από το δίκτυό μας"!). Γι' αυτά και αναγκάστηκα να καλεσω σε κατάστημα Wind αν και από όσα έχω διαβάσει εδώ, δεν είναι και οι πιο ενημερωμένοι.

 

Ελάχιστη παραμονή δεν υπάρχει μπορείς να το βάζεις και να το βγάζεις κάθε μέρα αν θέλεις. Πληρώνεις αναλογικά για τις ημέρες που το είχες ενεργοποιημένο και έχεις και αναλογικό όγκο δεδομένων. Το έχω κάνει στον εαυτό μου πολλές φορές.

 

Ενδιαφέρομαι για το ADSM non stop, οπότε φαντάζομαι δεν υπάρχει το "αναλογικά". Για ποιά προγράμματα ADSM το έχεις κάνει; Χρειάζεται να περάσω από κατάστημα η αρκεί ένα τηλέφωνο στο 1260;

 

Ούτε το 8001101260 μπορεί να κληθεί από το εξωτερικό. Αναμενόμενο αυτό αλλά όχι για το 6935601260, ειδικά όταν μέχρι τωρα δεν είχα κανένα πρόβλημα να καλέσω οποιοδήποτε ελληνικό αριθμό κινητού.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για το ADSM non stop, οπότε φαντάζομαι δεν υπάρχει το "αναλογικά". Για ποιά προγράμματα ADSM το έχεις κάνει; Χρειάζεται να περάσω από κατάστημα η αρκεί ένα τηλέφωνο στο 1260;

Με όλα. Αρκεί ένα τηλέφωνο στην Εξυπηρέτηση Πελατών.

 

Τα γράφω ακριβώς όπως ειπώθηκαν. Τους είπα ότι θα είμαι Ελλάδα για ένα μήνα (16 Αυγούστου με 14 Σεπτεμβρίου) και ότι δεν εχω πρόβλημα να πληρώσω για 2 μήνες (Αύγουστο/Σεπτέμβριο) αλλά όχι και για ένα χρόνο. Μου είπαν ότι υπάρχει 12μηνη ελάχιστη παραμονή και μάλιστα επέμεναν ότι δεν μπορώ να το αρχίσω Αύγουστο και να το σταματήσω Σεπτέμβριο, όταν το συγκεκριμένο πακέτο με απεριόριστο ADSM με 29,5€ είναι προσφορά ως τέλος Σεπτεμβρίου!

Όπα!!!

Μήπως τους είπες ότι θέλεις την προσφορά με το απεριόριστο στα €29,50; Γιατί αυτό είναι μόνο για νέες συνδέσεις ADSM με συσκευή και συμβόλαιο 1 χρόνο και όχι σαν επιπρόσθετο πρόγραμμα στο πρόγραμμα φωνής που έχεις.

Link to comment
Share on other sites

Την PCI Express Card Huawei E800 της wind που μπορώ να την αγοράσω και πόσο?

 

Η σύνδεση μου είναι voda και δε θέλω να αλλάζω συνέχεια κάρτες στο κινητό για το adsm!

Link to comment
Share on other sites

Την PCI Express Card Huawei E800 της wind που μπορώ να την αγοράσω και πόσο?

 

Η σύνδεση μου είναι voda και δε θέλω να αλλάζω συνέχεια κάρτες στο κινητό για το adsm!

Κάνε φορητότητα!

Link to comment
Share on other sites

Όπα!!!

Μήπως τους είπες ότι θέλεις την προσφορά με το απεριόριστο στα €29,50; Γιατί αυτό είναι μόνο για νέες συνδέσεις ADSM με συσκευή και συμβόλαιο 1 χρόνο και όχι σαν επιπρόσθετο πρόγραμμα στο πρόγραμμα φωνής που έχεις.

 

Όχι, τους είπα για σύνδεση ADSM σαν πακέτο πάνω σε προϋπάρχον πρόγραμμα φωνής, με βάση αυτά που είδα στην ιστοσελίδα τους. Το θέμα είναι ότι στην ιστοσελίδα τους, τα πράγματα είναι λίγο μπλεγμένα όσο αφορά τις δύο διαφορετικές λύσεις ADSM. Δεν κάνουν διάκριση μεταξύ σκέτου ADSM και ADSM μέσω voice.

 

Είτε πας από "Wind κινητή τηλεφωνία > Για τον ιδιώτη > Συμβόλαια > Οικονομικά Προγράμματα > Wind ADSM > Προγράμματα χρήσης ADSM" (δηλ. ADSM πάνω σε voice πρόγραμμα), είτε πας από "Οι Υπηρεσίες > Wind ADSM > Προγράμματα χρήσης ADSM" (δηλ. ADSM σκέτο, χωρίς voice), σε βγάζει στην ίδια ακριβώς σελίδα:

http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=1442&langID=1

 

Καταλαβαίνεις ότι αν στην επίσημη ιστοσελίδα δε διαφοροποιούνται αυτά τα δύο προϊόντα, τι θα γίνεται με την ενημέρωση από τα διάφορα καταστήματα. Θα ξαναπάρω στο κατάστημα και θα ζητήσω να επικοινωνήσουν με την κεντρική Εξυπηρέτηση Πελατών πριν μου απαντήσουν. Ευχαριστώ για τη βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Κάνε φορητότητα!

Πόσες μέρες παίρνει μέχρι να πραγματοποιηθεί?

Δλδ μπορώ από CU να πάω σε Free2go?

 

Σκέτο το Huawei μπορώ να το αγοράσω? Ο φορητός μου έχει θύρα pci express και το θέλω αποκλειστικά και μόνο για το λάπτοπ!

Link to comment
Share on other sites

Πόσες μέρες παίρνει μέχρι να πραγματοποιηθεί?

Δλδ μπορώ από CU να πάω σε Free2go?

 

Σκέτο το Huawei μπορώ να το αγοράσω? Ο φορητός μου έχει θύρα pci express και το θέλω αποκλειστικά και μόνο για το λάπτοπ!

10 εργάσιμες μέρες από την ημέρα που θα κάνεις αίτηση. Σκέτη την κάρτα της Huawei μπορείς να την αγοράσεις αλλά είναι πολύ ακριβή, δοκίμασε να βρείς καμία μεταχειρισμένη.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, τους είπα για σύνδεση ADSM σαν πακέτο πάνω σε προϋπάρχον πρόγραμμα φωνής, με βάση αυτά που είδα στην ιστοσελίδα τους. Το θέμα είναι ότι στην ιστοσελίδα τους, τα πράγματα είναι λίγο μπλεγμένα όσο αφορά τις δύο διαφορετικές λύσεις ADSM. Δεν κάνουν διάκριση μεταξύ σκέτου ADSM και ADSM μέσω voice.

 

Είτε πας από "Wind κινητή τηλεφωνία > Για τον ιδιώτη > Συμβόλαια > Οικονομικά Προγράμματα > Wind ADSM > Προγράμματα χρήσης ADSM" (δηλ. ADSM πάνω σε voice πρόγραμμα), είτε πας από "Οι Υπηρεσίες > Wind ADSM > Προγράμματα χρήσης ADSM" (δηλ. ADSM σκέτο, χωρίς voice), σε βγάζει στην ίδια ακριβώς σελίδα:

http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=1442&langID=1

 

Καταλαβαίνεις ότι αν στην επίσημη ιστοσελίδα δε διαφοροποιούνται αυτά τα δύο προϊόντα, τι θα γίνεται με την ενημέρωση από τα διάφορα καταστήματα. Θα ξαναπάρω στο κατάστημα και θα ζητήσω να επικοινωνήσουν με την κεντρική Εξυπηρέτηση Πελατών πριν μου απαντήσουν. Ευχαριστώ για τη βοήθεια.

 

 

 

Βασικά μιλούσα με κάποιον από Wind πριν λίγο. Ούτε οι ίδιοι δε ξέρουν...

 

- Αρχικά μου έλεγε ότι είναι ελάχιστο 12μηνο επειδή σου δίνουν και το stick.

 

- Του λέω μα δε θέλω stick, θα το κάνω μέσω κινητού.

 

- Μου λέει δε γίνεται Non-Stop ADSM σε υπάρχον νούμερο, μόνο αυτά των 2 ημερών και των 7 ημερών.

 

- Του λέω, "ok έστω αν μου δώσετε νέα SIM, χωρίς USB stick και την αλλάζω στο κινητό;"

 

- Μου λέει "όχι είναι άλλη καρτούλα αυτή, δε μπαίνει στο κινητό!" :wacko:

 

Κάπου εκεί άρχισε να καταλαβαίνει ότι μου λέει ότι νάναι (τα μισά ADSM προγράμματα είναι με άλλoυ είδους SIM!), οπότε με έβαλε αναμονή και ρώτησε άλλον.

 

- Μου λέει "τελικά γίνεται να βάλετε non-stop στο υπάρχον No" (η αρχική μου ερώτηση)

 

- "Ωραία και μπορώ να το διακόψω όποτε θέλω;"

 

- "Ναι"

 

- "Και θα είναι 29.5Ε το μήνα για το καλοκαίρι;"

 

- "Όχι το non-stop είναι 50Ε"

 

- "Μα αφού εδώ λέει 29.5 μέχρι 30 Σεπ."

 

- "Όχι ήταν μια προσφορά 1 μήνας δωρεάν μέχρι τέλος Μάη" :wacko: και συνεχίζει "και που το είδατε αυτό; Μάλλον κάνατε λάθος"

 

- "Το βλέπω αυτή τη στιγμή μπροστά μου στο internet"

 

To ψάχνει πάλι λίγο...

 

- "Α ναι, μέχρι 30 Σεπ. είναι 29.5"

 

- "Οπότε για να συνοψίσουμε, με 60Ε μπορώ να βάλω ADSM στο υπάρχον No για 2 μήνες και να το διακόψω;"

(που πιστεύω ότι είναι κάτι που ενδιαφέρει αρκετούς)

 

- "Ναι" !

 

 

Μου έβγαλε την πίστη αλλά τελικά πήρα το "ναι" σε όλα. Τώρα ο θεός και η ψυχή του. Μπορεί να τα επιβεβαιώσει και κάποιος άλλος;

 

60E, 2 μήνες, Non Stop ADSM στην υπάρχουσα SIM, Ελεύθερη διακοπή.

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

ειδα σε μια διαφημιση οτι με προγραματα adsm δινει δωρο το asus eee (laptop). ισχυει? αν ναι, απο ποιο προγραμα κ πανω?

 

+1

και πόσο βγαίνει το μηνιαίο πάγιο στο non stop σε αυτή τη περίπτωση?

Link to comment
Share on other sites

+1

και πόσο βγαίνει το μηνιαίο πάγιο στο non stop σε αυτή τη περίπτωση?

Το πρόγραμμα του Non-Stop κοστίζει €49 + €5,95(τέλη συνδρομητών κινητής τηλεφωνίας) = €54,95

Link to comment
Share on other sites

- Μου λέει "τελικά γίνεται να βάλετε non-stop στο υπάρχον No" (η αρχική μου ερώτηση)

 

- "Ωραία και μπορώ να το διακόψω όποτε θέλω;"

 

- "Ναι"

 

- "Και θα είναι 29.5Ε το μήνα για το καλοκαίρι;"

 

- "Όχι το non-stop είναι 50Ε"

 

- "Μα αφού εδώ λέει 29.5 μέχρι 30 Σεπ."

 

- "Όχι ήταν μια προσφορά 1 μήνας δωρεάν μέχρι τέλος Μάη" :wacko: και συνεχίζει "και που το είδατε αυτό; Μάλλον κάνατε λάθος"

 

- "Το βλέπω αυτή τη στιγμή μπροστά μου στο internet"

 

To ψάχνει πάλι λίγο...

 

- "Α ναι, μέχρι 30 Σεπ. είναι 29.5"

 

- "Οπότε για να συνοψίσουμε, με 60Ε μπορώ να βάλω ADSM στο υπάρχον No για 2 μήνες και να το διακόψω;"

(που πιστεύω ότι είναι κάτι που ενδιαφέρει αρκετούς)

 

- "Ναι" !

 

 

Μου έβγαλε την πίστη αλλά τελικά πήρα το "ναι" σε όλα. Τώρα ο θεός και η ψυχή του. Μπορεί να τα επιβεβαιώσει και κάποιος άλλος;

 

60E, 2 μήνες, Non Stop ADSM στην υπάρχουσα SIM, Ελεύθερη διακοπή.

 

Και όπως έχω προαναφέρει σε άλλο post μπορείς να το ενεργοποιήσεις και για λίγες μέρες, όχι απαραίτητα για 2 μήνες.

 

Επίσης το Non-Stop μέχρι τέλος Σεπτεμβρίου στα €29,50 είναι μόνο για καθαρές συνδέσεις ADSM παίρνοντας ταυτόχρονα το modem και δέσμευση ενός(1) έτους. Δεν ισχύει για το επιπρόσθετο πρόγραμμα ADSM στα προγράμματα φωνής. Στείλε το link για να το διαβάσω και γω αυτό που αναφέρεις εσύ.

Link to comment
Share on other sites

+1

και πόσο βγαίνει το μηνιαίο πάγιο στο non stop σε αυτή τη περίπτωση?

 

Ενημερωτικα υπαρχει και το προγραμμα με τα 5gb με παγιο περιπου 32 ευρω αλλα η επιδοτηση δε καλυπτει ολο το ποσο της αξιας του eee .

 

Επισης στο "απεριοριστο" ADSM που δινεται δωρο το eee υπαρχει 24μηνο συμβολαιο .

Link to comment
Share on other sites

 

Επίσης το Non-Stop μέχρι τέλος Σεπτεμβρίου στα 29,50 είναι μόνο για καθαρές συνδέσεις ADSM παίρνοντας ταυτόχρονα το modem και δέσμευση ενός(1) έτους. Δεν ισχύει για το επιπρόσθετο πρόγραμμα ADSM στα προγράμματα φωνής.

 

Πιθανό είναι αυτό που λες. Δε ξέρω. Ίσως στο τέλος μου είπε αυτό που ήθελα να ακούσω. Στο site δε κάνουν διαχωρισμό καθαρών και μη καθαρών ADSM, στη μοναδική σελίδα που έχει, λέει για την προσφορά που είπα. Αυτό που λες είναι επιβεβαιωμένο; Γιατί 50Ε το μήνα δε δίνω. 30 δίνω.

 

Edit: Βασικά τώρα που το ξανακοίταξα ίσως κάνουν ένα ψιλοδιαχωρισμό..."πρόγραμμα" και "προπληρωμένο", αλλά αυτός μου είπε (τελικά) ότι γίνεται και non stop στη σύνδεση μου, ενώ στην αρχή έλεγε ότι δε γίνεται. Άλλωστε το προπληρωμένο αναφέρεται σε F2G.

 

Χρονικό περιορισμό στο συμβόλαιο αναφέρει μόνο αν πάρεις το ASUS.

 

Εσύ δηλαδή αν το χρησιμοποιήσεις για 10 μέρες και το κόψεις τι πληρώνεις; 50/3= 17Ε;

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Πιθανό είναι αυτό που λες. Δε ξέρω. Ίσως στο τέλος μου είπε αυτό που ήθελα να ακούσω. Στο site δε κάνουν διαχωρισμό καθαρών και μη καθαρών ADSM, στη μοναδική σελίδα που έχει, λέει για την προσφορά που είπα. Αυτό που λες είναι επιβεβαιωμένο; Γιατί 50Ε το μήνα δε δίνω. 30 δίνω.

 

Edit: Βασικά τώρα που το ξανακοίταξα ίσως κάνουν ένα ψιλοδιαχωρισμό..."πρόγραμμα" και "προπληρωμένο", αλλά αυτός μου είπε (τελικά) ότι γίνεται και non stop στη σύνδεση μου, ενώ στην αρχή έλεγε ότι δε γίνεται. Άλλωστε το προπληρωμένο αναφέρεται σε F2G.

 

Χρονικό περιορισμό στο συμβόλαιο αναφέρει μόνο αν πάρεις το ASUS.

 

Εσύ δηλαδή αν το χρησιμοποιήσεις για 10 μέρες και το κόψεις τι πληρώνεις; 50/3= 17Ε;

 

Ναί!:) (Δοκιμασμένο)

Link to comment
Share on other sites

Ναί!:) (Δοκιμασμένο)

 

Ok αυτό είναι καλή φάση αλλά δε βοηθάει εμένα που το θέλω για 2 μήνες σερί.

 

Το ότι δεν ισχύει η καλοκαιρινή προσφορά για μη αυτόνομο ADSM είναι σίγουρο; Γιατί όπως είπα σε μένα είπαν ότι γίνεται. Στην υπάρχουσα σύνδεση, για 2 μήνες (και μετά διακοπή), 30Ε το μήνα (όχι 50)

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

 

Επισης στο "απεριοριστο" ADSM που δινεται δωρο το eee υπαρχει 24μηνο συμβολαιο .

24μηνες?!:wacko:

απο πιο χρονοντούλαπο ξέθαψαν αυτές τις μαρκετινίστικες συνταγές

 

σε 2 χρόνια θα χαρίζουν mobile ιντερνετ με κάθε λαπτοπ

no thanks

Link to comment
Share on other sites

24μηνες?!

 

Στη περιπτωση που θελει ο πελατης 12μηνο συμβολαιο η επιδοτηση ειναι 145 ευρω . Απο εκει και περα ο πληρωνει το επιπλεον ποσο .

Στα δυο χρονια με τα 5gb η επιδοτηση ειναι στα 230 ευρω . :)

(αφαιρεση και βρισκουμε τι οφειλουμε)

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω κατροκινητό και σκέφτομαι να βάλω το adsm non stop .έχω iphone και θέλω να σας ρωτήσω, αν το ενεργοποιήσω τηα βάλω ως ap gint.b-online.gr και θα συνδέεται και στο mail? πάντως ειναι τσιμπημένες οι τιμές ε?
Link to comment
Share on other sites

Για χαρα και απο μένα παιδες...καπου αλλου όπως έχω αναφέρει έκανα την αγορά του WIND ADSM μέχρι να γίνει η συνδεση στο σταθερό τηλ (αγόρασα μόνο sim card και όχι και εξοπλισμό)...δεν την παλευα χωρις νετ...Αυτή τη sim card την συνέδεσα με ένα Ν80 που είχα για να μπαίνω από το desctop pc στο internet. Oπως μου έχει αναφέρει ένας φίλος παραπάνω από 15-20kb/sec δεν πρόκειτε να πιάσω λόγω του modem που έχει το N80. Η ερώτηση μου είναι τώρα είναι η εξής: με ένα SE Z710i θα πιάσω μεγαλύτερες ταχύτητες? αν ναί πως θα χρησιμοποιήσω το Ζ710ι ως modem? Επίσης έχω και το KS20 της LG, που σίγουρα θα πιάνει όσο το δυνατόν μεγαλύτερη ταχύτητα από το ADSM, αλλά ούτε αυτό έχω καταφέρει να συνδεσω με το pc ως modem...βλέπετε με το pcsuite και το Ν80 όλα ήταν πολύ απλα (βλ.:connect to internet) με τα άλλα 2 κινητά πως θα το κάνω? (Αν δεν έχει διαφορά το Ν80 με το SE δεν χρειάζεται καποια απάντηση, απλά please να μου το αναφέρετε).

"We don't inherit the land from our ancestors, we borrow it from our children"

Haida's saying

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ήδη σε κάποιο νήμα ή η WIND έχει βγάλει κάποιο δελτίο τύπου αλλά έχω ένα ευχάριστο νέο που αξίζει να μπει και στο τμήμα των ειδήσεων για να το δουν όσοι ενδιαφέρονται τώρα στις διακοπές.

 

Επειδή δεν ήμουν κοντά στον υπολογιστή, πήρα σήμερα την εξυπηρέτηση πελατών στο 1260 για να τους ρωτήσω για τους αριθμούς ενεργοποίησης του ADSM προπληρωμένης χρήσης και μου είπαν ότι οι τιμές και των δυο πακέτων έχουν πέσει στο μισό!

 

- Νέα τιμή ADSM Non-Stop 2: 5 Ευρώ

- Νέα τιμή ADSM Non-Stop 7: 15 Ευρώ

 

Τώρα που μπήκα στο νετ, το είδα ότι το γράφουν και στην ιστοσελίδα τους:

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1443

 

ΠΟΛΥ καλή προσφορά... η τιμή τώρα του προπληρωμένου ADSM είναι σχεδόν ίδια με την τιμή του ADSM με συμβόλαιο! :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ήδη σε κάποιο νήμα ή η WIND έχει βγάλει κάποιο δελτίο τύπου αλλά έχω ένα ευχάριστο νέο που αξίζει να μπει και στο τμήμα των ειδήσεων για να το δουν όσοι ενδιαφέρονται τώρα στις διακοπές.

 

Επειδή δεν ήμουν κοντά στον υπολογιστή, πήρα σήμερα την εξυπηρέτηση πελατών στο 1260 για να τους ρωτήσω για τους αριθμούς ενεργοποίησης του ADSM προπληρωμένης χρήσης και μου είπαν ότι οι τιμές και των δυο πακέτων έχουν πέσει στο μισό!

 

- Νέα τιμή ADSM Non-Stop 2: 5 Ευρώ

- Νέα τιμή ADSM Non-Stop 7: 15 Ευρώ

 

Τώρα που μπήκα στο νετ, το είδα ότι το γράφουν και στην ιστοσελίδα τους:

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1443

 

ΠΟΛΥ καλή προσφορά... η τιμή τώρα του προπληρωμένου ADSM είναι σχεδόν ίδια με την τιμή του ADSM με συμβόλαιο! :)

 

να ρωτησω αν το usb modem το πληρωνεις και ποσο?

υπαρχουν aftermarket usb modems που μπορουν να χρησιμοποιηθουν για αυτη την υπηρεσια?

η wind δεν το αναφερει πουθενα. η γνωστη ηλιθια πρακτικη... αν και δεν το πιστευω να το δινουν δωρεαν αλλα λεμε τωρα

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω λεπτομέρειες γιατί δε χρησιμοποιώ modems αλλά τo HSDPA κινητό μου ως modem. Από όσα όμως θυμάμαι, το modem επιδοτείται σε ορισμένα από τα προγράμματα ADSM (αυτά με τα μεγαλύτερα πάγια βέβαια) αλλά σαφώς δεν επιδοτείται στα ADSM προπληρωμένης χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...