Jump to content

Κινητό για δώρο στον γιό μου


stoilas2312
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα θα ήθελα να πάρω ένα τηλέφωνο δώρο για τον γιο μου στα εκατό ευρώ. Θα μπορούσατε να μου προτείνετε μερικά. Ευχαριστώ! ! !
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το ZTE σε χαρακτηριστικά είναι πολύ καλήτερο του 630 ! ! !

 

αν εννοείς την προσφορά της wind παρτο είναι πολύ καλή ευκαιρία :)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το ZTE σε χαρακτηριστικά είναι πολύ καλήτερο του 630 ! ! !

 

Μπερδεύεσαι φίλε μου, άλλες απαιτήσεις έχει το android και άλλες τα Windows Phone. Να ξέρεις κάτι, τα windows phones δεν κολλάνε και είναι ποιο ασφαλή. (Δική μου αποψη παντα).

Link to comment
Share on other sites

Μπερδεύεσαι φίλε μου, άλλες απαιτήσεις έχει το android και άλλες τα Windows Phone. Να ξέρεις κάτι, τα windows phones δεν κολλάνε και είναι ποιο ασφαλή. (Δική μου αποψη παντα).
Σεβαστή η κάθε άποψη. Πάντως το ZTE έχει 1g RAM, μπροστινή κάμερα και φλας. Ε.... Δεν τις λές και μικρές διαφορές !
Link to comment
Share on other sites

Σεβαστή η κάθε άποψη. Πάντως το ZTE έχει 1g RAM, μπροστινή κάμερα και φλας. Ε.... Δεν τις λές και μικρές διαφορές !

 

Καποια στιγμή όταν θα γεμίσει το android δεν σε σώζει το 1GB ram ενώ στα windows phone δεν έχεις τέτοια θέματα. Τώρα καίγεσαι για το φλας οκ. (δεν είμαι fan καμιάς εταιρίας, άλλωστε και εγω το ZTE blade vec 4g έχω :p ). Όπως και να χει παντως εγώ θα προτινα το 630 αν προκειται για παιδί.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή όμως τα περισσότερα παιδιά στην ηλικία του (δεν ξέρω τη ηλικία έχει ο γιος σου) θα έχουν κάποιο smartphone με android ,θα μιλάνε για διάφορες εφαρμογές παιχνίδια, τραγούδια κτλ, που έχουν..θα μπορεί ο γιος σου να αλλάξει απόψεις κτλ...Οι περισσότεροι που έχουν smartphone. Και ειδικά σε μικρή ηλικία χρησιμοποιούν android..Συν ότι με windows phone & iphone .δεν μπορείς να στείλεις αρχεία σε android συσκευές μέσο Bluetooth άμα δεν κάνω λάθος..

Haier W910 value for money :D

XBMC/Kodi/SPMC Οδηγός σεταρίσματος Add-ons & Repository http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974

Link to comment
Share on other sites

Επειδή όμως τα περισσότερα παιδιά στην ηλικία του (δεν ξέρω τη ηλικία έχει ο γιος σου) θα έχουν κάποιο smartphone με android ,θα μιλάνε για διάφορες εφαρμογές παιχνίδια, τραγούδια κτλ, που έχουν..θα μπορεί ο γιος σου να αλλάξει απόψεις κτλ...Οι περισσότεροι που έχουν smartphone. Και ειδικά σε μικρή ηλικία χρησιμοποιούν android..Συν ότι με windows phone & iphone .δεν μπορείς να στείλεις αρχεία σε android συσκευές μέσο Bluetooth άμα δεν κάνω λάθος..

 

τα wp στέλνουν, τα iphone είναι κλειδωμένα και δε στέλνουν αρχεια (εκτος αμα κάνεις jailbreak)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή όμως τα περισσότερα παιδιά στην ηλικία του (δεν ξέρω τη ηλικία έχει ο γιος σου) θα έχουν κάποιο smartphone με android ,θα μιλάνε για διάφορες εφαρμογές παιχνίδια, τραγούδια κτλ, που έχουν..θα μπορεί ο γιος σου να αλλάξει απόψεις κτλ...Οι περισσότεροι που έχουν smartphone. Και ειδικά σε μικρή ηλικία χρησιμοποιούν android..Συν ότι με windows phone & iphone .δεν μπορείς να στείλεις αρχεία σε android συσκευές μέσο Bluetooth άμα δεν κάνω λάθος..

 

Όλες οι Major εφαρμογές υπάρχουν official στα Windows Phone.

Επίσης στέλνεις και λαμβανεις κανονικά αρχεία μέσω bluetooth.

Link to comment
Share on other sites

Και γω θα συμφωνησω με το Lumia.Καλο κινητο καλο λογισμικο με ολες τις γνωστες εφαρμογες και σε τιμη λογικη.
Link to comment
Share on other sites

Και γω θα συμφωνησω με το Lumia.Καλο κινητο καλο λογισμικο με ολες τις γνωστες εφαρμογες και σε τιμη λογικη.

 

ενα ρημαδο-φλας ας έβαζαν για φακό τουλάχιστον και ας κόστιζε 10 ευρω παραπάνω. το ίδιο ισχύει και για το moto e

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα σε ZTE μακριααα...το ηχειο τους ειναι χαλι μαυρο.Καλο ειναι το nokia 630 ή το xperia m αμα βαλεις λιγο παραπανω.Κοιταξε και καποιο lenovo απο ελλαδα,ειναι αξιολογα σε γενικες γραμμες.Εγω προσωπικα εχω το galaxy s duos 2 οπου τα 768MB της ram με το android 4.2.2 και το Touchwiz της samsung κολλαει και ζοριζεται.Ωρες ωρες θελω να παρω Lumia.Και γω παιδι ειμαι,15 Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς φλας και μπροστινή κάμερα ;

 

Έλα ντε, μεγάλη παραχώρηση να χάσεις και φλας και μπροστά κάμερα ρε σεις.

“I think therefore I am – don’t bet on it!” What’s his point? :O
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι θεμα εκτος αμα το παιδι βγαζει σελφιε...και βραδυνες με φλας...οποτε πανε σε xperia m ή σε s3 mini(Μεσω σκρουτζ προτιμησε την αγορα τους)

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Επειδή όμως τα περισσότερα παιδιά στην ηλικία του (δεν ξέρω τη ηλικία έχει ο γιος σου) θα έχουν κάποιο smartphone με android ,θα μιλάνε για διάφορες εφαρμογές παιχνίδια, τραγούδια κτλ, που έχουν..θα μπορεί ο γιος σου να αλλάξει απόψεις κτλ...Οι περισσότεροι που έχουν smartphone. Και ειδικά σε μικρή ηλικία χρησιμοποιούν android

Μιλανε για εφαρμογές τυπου: βαλε αυτο για να μη κολλαει το τηλεφωνο(wp ftw!!!!), για αλλαγη ui(τι πιο χρήσιμο απο τα tiles?) και τις χαζοεφαρμογες του playstore(απορω γιατι υπαρχουν)

 

Αν θες να πας σε wp δες το λουμια 535 που βγαινει καπου στα 120

Link to comment
Share on other sites

mol ωραια τα λες...συμφωνω,τα wp δεν ειναι ντροπη.Εγω εχω κανει root,greenify και ccleaner για να μην κολλαει το android μου,Galaxy s duos 2.Αμα ειναι να παρεις ενα τηλ που θα εχει μια αξιοπρεπη ταχυτητα,χωρις κολληματα πολλα και στο τελος να ασχολεισαι με αυτα,ταλαιπωρια ειναι το android δυστυχως.Οποτε πανε στο WP και θα εχεις ενα πολυ ομαλο,γρηγορο και ταχυ τηλεφωνο.Ειδικα το Lumia 535 θα σε καλυψει απολυτα για 2 χρονακια και δεν θα στερηθεις ουτε μπροστινη καμερα παραλληλα ουτε και το φλας στην πισω(φακος ή νυχτερινες φωτογραφιες)

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...