Jump to content

[LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προς ενημερωση σας,εγω το παρηγγειλα σημερα στο e-deal στο Αιγαλεω και θα το παραλαβω αυριο!

16αρι 411 s/n γερμανικο ειναι τελικα.

Edited by ManolisGti
SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 631
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

birdphone 16άρι, 409 τσέχικο (προχτες)

λογικά πρέπει να έφεραν τώρα καινούργιες παρτίδες γιατι άλλαξαν και την τιμή

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια ερώτηση το δικό μου είναι 411KPBF ποια χωρα είναι αυτή????

 

Θα ρίξω άκυρο στον εαυτό μου γιατί νομίζω κοιτάζω λάθος... Την Χώρα Την λέει δεξιά κάτω από εκεί που λέει το χρώμα? Αν Ναι το neu που λέει το δικό μου σημαίνει Ολλανδία?

Edited by takaros31
λάθος

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια ερώτηση το δικό μου είναι 411KPBF ποια χωρα είναι αυτή????

 

Θα ρίξω άκυρο στον εαυτό μου γιατί νομίζω κοιτάζω λάθος... Την Χώρα Την λέει δεξιά κάτω από εκεί που λέει το χρώμα? Αν Ναι το neu που λέει το δικό μου σημαίνει Ολλανδία?

 

 

Ειναι λιγο μπερδεμενα για εμας που δεν ξερουμε.

Εμενα μου ειπανε οτι ειναι απο Ολλανδια,και με το κωδικο που εχει 6DE ειναι απο Γερμανια τελικα οπως το εψαξα.

Βεβαια στο κουτι γραφει made in South Korea!:wacko:

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Ειναι λιγο μπερδεμενα για εμας που δεν ξερουμε.

Εμενα μου ειπανε οτι ειναι απο Ολλανδια,και με το κωδικο που εχει 6DE ειναι απο Γερμανια τελικα οπως το εψαξα.

Βεβαια στο κουτι γραφει made in South Korea!:wacko:

 

Μόλις κατέβασα από το play store το lg phone from και δίνει όλες της πληροφορίες

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κατέβασα από το play store το lg phone from και δίνει όλες της πληροφορίες

 

 

Πολυ καλο!!!:up:

Το κατεβασα κι εγω και μου ελυσε ολες τις αποριες για το τηλεφωνο!;)

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εμένα ειναι 411KPVH κατέβασα την εφαρμογή και λέει provider NEU και provider name NEU/NORTHNER EUROPE ... Ποια χώρα εννοεί?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εμένα ειναι 411KPVH κατέβασα την εφαρμογή και λέει provider NEU και provider name NEU/NORTHNER EUROPE ... Ποια χώρα εννοεί?

 

Και εμένα το ίδιο λέει... Σε προηγουμενο ποστ διάβασα οτι αφορά Νορβηγία αλλά στην βόριας Ευρώπη ανήκουν αρκετές χώρες.. Εγώ Όταν άνοιξα το κινητό είχε σαν προεπιλεγμένη γλώσσα English/United kingdom η οποία είναι χώρα στης βοριας Ευρώπης.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και εγω northern europe εχω...δυστυχως δεν εχουμε παρει lollipop ακομα και ουτε εχω ακουσει κατι...:(

 

Θα πάρουμε και εμείς που θα πάει... Λες να μας αφήσουν στην απ έξω? Πάντως και Μια φίλη μου που έχει 16αρι ιταλικό δεν έχει πάρει ακόμα.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και εγω s/n 409 και 6NE εχω και τιποτα ακομη.

 

Επισης μια ερωτηση. Οταν το συνεδεσα μια φορα μεσω usb στο pc και μπηκα play store, εγραφε μπροστα απο το ονομα του κινητου Telestet. Αυτο σημαινει οτι ειναι branded; Παντως μεσα δεν εχει καμια εφαρμογη/bloatware κλπ της telestet ουτε την αναφερει καπου.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος να μου πει πως βλέπουμε ποια σειρά είναι; Ευχαριστώ.

 

 

Στο αυτοκόλλητο στο κουτί εκεί που λέει s/n τα τρία πρώτα νούμερα είναι η παρτιδα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από την εμπειρία των αγορών σας kaiser/kaiser shop / phonegallery .Ειστε ευχαριστημενοι απο τα μαγαζιά ;ποιο προτιμήσατε για το G3 και γιατί ;

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Μείνετε μακριά από phonegallery

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το λες φιλε αυτό ;

 

Ανίδεοι τελείως.

Στέλνουν branded τηλεφωνά για unbranded κι όταν τους ρωτάς δηλώνουν ανήξεροι.

Στέλνουν ανοιγμένα g3 εκ των οποίων το ένα με σημάδι.

Στέλνουν g3 άλλη παραγγελία αυτή με αυτοκόλλητα όχι αντιπροσωπείας αλλά απλά.και καλά σφραγισμένα.

Άσε καλέ...

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους και καλες γιορτες!! Εχω πλανταξει στο διαβασμα εκανα και κατι ριμαδοsearch αλλα δεν μπορω να βρω το προγραμμα που καπου αναφερθηκε, αν καταλαβα καλα, οτι βαζεις το SN και σου λεει διαφορα ( απο που ειναι κλπ ). Αν μπορει καποιος ας μου απαντησει το ονομα του προγραμματος αυτου ωστε οταν παω να παρω το κιν να βαλω κατευθειαν το SN να δω τι παιρνω, μην μου λενε ειναι Γερμανικο, Αγγλικο κι ειναι απο αλλου... Better safe than sorry!

 

Edit: To βρικα τελικα και δεν το σβηνω μηπως το θελει κι αλλος. Τελικα ειναι σελιδα ... :)

 

http://www.mylgphones.com/lg-g3-firmware-checking-the-software-version-and-update-history

Edited by Wizzeled

Φιλικά Νίκος.

Htc Touch Magic > Iphone 3Gs > Samsung Nexus s > LG G3 32gb Titan Grey D855

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από την εμπειρία των αγορών σας kaiser/kaiser shop / phonegallery .Ειστε ευχαριστημενοι απο τα μαγαζιά ;ποιο προτιμήσατε για το G3 και γιατί ;

 

Εγώ αγόρασα από kaizerstore Πανεπιστημίου πριν κάποιες μέρες 411 παρτιδα κανένα πρόβλημα ευγενεστατα τα παιδιά και σε κεντρικό σημείο

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα και εγω απο το Kaizer Shop, λευκο στα 32gbs. Πεμπτη το παραγγειλα, τη Παρασκευη ηταν Κρητη. Σαββατο το παρελαβα. Σειρα 409, γερμανικο. Μεχρι στιγμης, ολα καλα.:D
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα και εγω σημερα 32gb σειρα 410 ρουμανικο απο Kaizerstore

Ολα καλα μεχρι στιγμης αν και δεν προλαβα νο το δουλεψω πολυ ακομα

Παρασκευη μεσημερι εδωσα παραγγελια πριν 2 ωρες ηρθε!!

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ανεβαίνει η τιμή! Ζαχαρώνω 32ρι χρυσό αλλά μάλλον με βλέπω για μετά τις γιορτές, όταν να ανακοινωθούν τα επόμενα μοντέλα!
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ανεβαίνει η τιμή! Ζαχαρώνω 32ρι χρυσό αλλά μάλλον με βλέπω για μετά τις γιορτές, όταν να ανακοινωθούν τα επόμενα μοντέλα!

 

πολυ φοβάμαι οτι θα ανέβει κιάλλο γενικώς....

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...