Jump to content

Παρουσιαση Xiaomi Pistons Ακουστικα - Handsfree


CrazyAnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αγόρασα και εγώ τα ασημένια απο εδώ.

Για να δούμε τι λένε κι αυτά...:)

 

Ξέρει κανείς ποια version στέλνουν? v2.0 ή v2.1 ?

Edited by geovass
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 826
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αγόρασα και εγώ τα ασημένια απο εδώ.

Για να δούμε τι λένε κι αυτά...:)

 

Ξέρει κανείς πια version στέλνουν? v2.0 ή v2.1 ?

 

Τα v2.1 αν και είναι λίγο καλύτερα ηχητικά από τα καφέ/χρυσά.

Link to comment
Share on other sites

Τα v2.1 αν και είναι λίγο καλύτερα ηχητικά από τα καφέ/χρυσά.

 

Τα ασημένια είναι λίγο καλύτερα ηχητικά από τα καφέ/χρυσά? :X

Link to comment
Share on other sites

χθες παρελαβα και τα 2 ζευγαρια pistons 1 ασημενιο και 1 χρυσο φαινονται και ακουγονται γνησια. Τα παρηγγειλα απο το meri mobiles στις 15/11 και εφυγαν στις 19/11 και χθες 1/12 τα παρελαβα με singapore post 4 euro μεταφορικα 9-18 business days! Το μονο που με ξενερωσε ηταν οτι δεν μυριζαν σοκολατα :p :D :lol:
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα τα χρυσα αλλα δυστυχως δεν συνεργαζονται καλα ουτε με το iphone 5 ουτε με το νοκια 515 που εχω στην κατοχη μου. εχω προβλημα με τα πληκτρα αυξομειωσης ηχου και αποδοχης κλησεων.:(
Link to comment
Share on other sites

Tα λευκά Pistons που παρήγγειλα από Merimobiles έφτασαν σε 2 βδομάδες από Κίνα στην Μάλτα που βρίσκομαι. Πολύ κάλος χρόνος!

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, γνωρίζει κανείς πού μπορώ να βρώ μόνο τα λαστιχένια καλύμματα (αυτά πού είναι σε 3-4 μεγέθη);

Να προτείνω και μια ιδέα; Αφού καθένας χρησιμοποιεί ένα μόνο μέγεθος, γιατί δεν αναταλλάσουμε μεταξύ μας τα υπόλοιπα που δεν χρειαζόμαστε για να έχουμε και ανταλλακτικά;

Πχ εγώ χρησιμοποιώ τα πολύ μικρά. Μπορώ να ανταλλάξω με κάποιον που φοράει medium ή large. Τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Και εδώ ένας αναλυτικός Οδηγός γνησιότητας.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=57173262

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κανείς τρόπο να παίζουν και τα 3 κουμπιά σε nexus 4;

 

Επίσης να ενημερώσω ότι παρέλαβα χτες το 2ο σετ, αυτή την φορά τα ασημένια και είναι και τα γνήσια κανονικά.

Από Merimo.

2 βδομάδες για Μάλτα.

Edited by junglist

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Το xiaomiworld.com πουλάει αυθεντικά; Γνωρίζετε;

Διαβασε την πρωτη σελιδα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, γνωρίζει κανείς πού μπορώ να βρώ μόνο τα λαστιχένια καλύμματα (αυτά πού είναι σε 3-4 μεγέθη);

Να προτείνω και μια ιδέα; Αφού καθένας χρησιμοποιεί ένα μόνο μέγεθος, γιατί δεν αναταλλάσουμε μεταξύ μας τα υπόλοιπα που δεν χρειαζόμαστε για να έχουμε και ανταλλακτικά;

Πχ εγώ χρησιμοποιώ τα πολύ μικρά. Μπορώ να ανταλλάξω με κάποιον που φοράει medium ή large. Τι λέτε;

 

Πολύ καλή σκέψη.. Και εγώ χρησιμοποιώ τα πολύ μικρά, όποιος είναι απο θεσσαλονικη και θέλει να ανταλλάξει τα πολύ μικρά με τα μεγαλύτερα ας το πει.. ;d

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα τα δικά μου από Pandawill, με βάση το λινκ για την γνησιότητά τους, είναι γνήσια!!

 

Δοκιμή ήχου το απόγευμα.. ...

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα τα δικά μου από Pandawill, με βάση το λινκ για την γνησιότητά τους, είναι γνήσια!!

 

Δοκιμή ήχου το απόγευμα.. ...

 

 

μπορείς να βάλεις ένα λινκ φίλε από εκεί που τα αγόρασες; αυτά εδώ στο eBay, είναι ψεύτικα; http://www.ebay.com/itm/181527273779?_trksid=p2060778.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να βάλεις ένα λινκ φίλε από εκεί που τα αγόρασες; αυτά εδώ στο eBay, είναι ψεύτικα; http://www.ebay.com/itm/181527273779?_trksid=p2060778.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Έχουμε πει ότι Pandawill και merimobiles στέλνουν αυθεντικά.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε πει ότι Pandawill και merimobiles στέλνουν αυθεντικά.

 

ξέρεις αν δουλεύουν με dualshock 4; μπορείς να μου δώσεις ένα λινκ από τα 2 σιτε που λες;

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να βάλεις ένα λινκ φίλε από εκεί που τα αγόρασες; αυτά εδώ στο eBay, είναι ψεύτικα; http://www.ebay.com/itm/181527273779?_trksid=p2060778.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

ξέρεις αν δουλεύουν με dualshock 4; μπορείς να μου δώσεις ένα λινκ από τα 2 σιτε που λες;

 

Όπως προανέφερε και ο junglist πιο πάνω, το Pandawill στέλνει αυθεντικά.......εδώ το link από όπου τα πήρα.....

 

Έγινε και δοκιμή ήχου πριν λίγο, απίστευτος ήχος σε σημείο που πιστεύεις πως έχεις ηχεία στερεοφωνικού σπιτιού κολλημένα στα αυτιά σου......best vfm!!

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Όπως προανέφερε και ο junglist πιο πάνω, το Pandawill στέλνει αυθεντικά.......εδώ το link από όπου τα πήρα.....

 

Έγινε και δοκιμή ήχου πριν λίγο, απίστευτος ήχος σε σημείο που πιστεύεις πως έχεις ηχεία στερεοφωνικού σπιτιού κολλημένα στα αυτιά σου......best vfm!!

 

σε ευχαριστώ φίλε μου, είδα και στο tinydeal έχουν σε προσφορά νομίζω τα πλαστικά στα 5 ευρώ http://www.tinydeal.com/original-xiaomi-35mm-in-ear-hand-free-earphone-w-mic-p-139933.html

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...