Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου ήρθε μήνυμα ότι αν ανανεώσω το χρόνο μου μέχρι 31/12, παίρνω δώρο επιπλέον 5000' προς φρογκ για 1 μήνα. Πήγε και σε άλλους;

 

και σε μένα ήρθε και σε έναν φίλο, ο οποίος επίσης έχει φρογκ. Αλλά θα ήταν καλύτερα να ήταν λιγότερα τα λεπτά και προς όλους! Έτσι η προσφορά δεν έχει μεγάλη αξία, όπως άλλωστε ανέφερες και εσύ....

Open your Windows to Freedom!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

http://www.reactos.org

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

MOΛIΣ ΠHPEΣ ΔΩPO 200' ΠPOΣ OΛA TA ΔIKTYA ΓIA 1 MHNA. MHN ΞEXNAΣ: ΓIA TOYΣ EΠOMENOYΣ 6 MHNEΣ ΣTHN ΠPΩTH ANANEΩΣH KAΘE MHNA ΘA EXEIΣ AYTOMATA ΔΩPO 200'ΠPOΣ OΛOYΣ

Εγω σημερα ελαβα αυτο μην!!! Κ ξαφνικα εχω 200 λεπτα!!

One Plus 6
Link to comment
Share on other sites

MOΛIΣ ΠHPEΣ ΔΩPO 200' ΠPOΣ OΛA TA ΔIKTYA ΓIA 1 MHNA. MHN ΞEXNAΣ: ΓIA TOYΣ EΠOMENOYΣ 6 MHNEΣ ΣTHN ΠPΩTH ANANEΩΣH KAΘE MHNA ΘA EXEIΣ AYTOMATA ΔΩPO 200'ΠPOΣ OΛOYΣ

Εγω σημερα ελαβα αυτο μην!!! Κ ξαφνικα εχω 200 λεπτα!!

κι εμένα το ίδιο

Link to comment
Share on other sites

MOΛIΣ ΠHPEΣ ΔΩPO 200' ΠPOΣ OΛA TA ΔIKTYA ΓIA 1 MHNA. MHN ΞEXNAΣ: ΓIA TOYΣ EΠOMENOYΣ 6 MHNEΣ ΣTHN ΠPΩTH ANANEΩΣH KAΘE MHNA ΘA EXEIΣ AYTOMATA ΔΩPO 200'ΠPOΣ OΛOYΣ

Εγω σημερα ελαβα αυτο μην!!! Κ ξαφνικα εχω 200 λεπτα!!

 

Είσαστε νέοι ή παλιοί συνδρομητές; Σε μένα δεν έχει σταλεί κάτι πάντως μέχρι στιγμής και δε νομίζω να σταλεί λόγω διπλασιασμού.

 

Βλέπω πως και κάποιοι συνδρομητές what's up αναφέρουν παρόμοια μυνήματα, επομένως είναι γενικότερο ΄δώρο΄ της Cosmote.

Edited by Tasos30

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είσαστε νέοι ή παλιοί συνδρομητές; Σε μένα δεν έχει σταλεί κάτι πάντως μέχρι στιγμής και δε νομίζω να σταλεί λόγω διπλασιασμού.

 

Βλέπω πως και κάποιοι συνδρομητές what's up αναφέρουν παρόμοια μυνήματα, επομένως είναι γενικότερο ΄δώρο΄ της Cosmote.

 

Το δικό μου είναι περίπου 2~3 χρονών και έχει διπλασιασμό .

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου είναι περίπου 2~3 χρονών και έχει διπλασιασμό .

 

Ωραία, σε ευχαριστώ για την απάντηση, προφανώς δε το στέλνουν σε όλους. Είσαστε απο τους τυχερούς!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου είναι περίπου 2~3 χρονών και έχει διπλασιασμό .

 

Μήπως δεν ανανεώνεις κάθε μήνα ή μήπως δεν ενεργοποιείς συχνά πακέτα ομιλίας προς όλους;

Link to comment
Share on other sites

Το έστειλαν και στον πατέρα μου, που επίσης έχει διπλασιασμό.

Μήπως θα κόψουν τον διπλασιασμό ή τα 500ΜΒ;

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν ανανεώνεις κάθε μήνα ή μήπως δεν ενεργοποιείς συχνά πακέτα ομιλίας προς όλους;

Τελευταία ανανέωση τον Ιούνιο και ενεργοποιώ σπάνια πακέτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Γειά σας παιδιά και καλή χρονιά.Θέλω να σας ρωτήσω το εξής.Έχω frog και θέλω να επεκτείνω τον χρόνο ομιλίας μου για 2€ και δεν μπορώ καλώ στο 1315. αλλά δεν ακούγεται η φωνή της εξυπηρέτησης τι να κάνω ούτε με μήνυμα μου τα περνει τα λεφτά γιατί λέει ότι δεν βρέθηκε αυτό το νούμερο πες τε μου σας παρακαλώ τι να κάνω???
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά και καλή χρονιά.Θέλω να σας ρωτήσω το εξής.Έχω frog και θέλω να επεκτείνω τον χρόνο ομιλίας μου για 2€ και δεν μπορώ καλώ στο 1315. αλλά δεν ακούγεται η φωνή της εξυπηρέτησης τι να κάνω ούτε με μήνυμα μου τα περνει τα λεφτά γιατί λέει ότι δεν βρέθηκε αυτό το νούμερο πες τε μου σας παρακαλώ τι να κάνω???

 

Φίλε είσαι παλιός ή νέος χρήστης?? Ποια προσφορά έχεις ενεργοποιημένη στην γραμμή σου? (Διπλασιασμός αξίας της κάρτας σου στην πρώτη ανανέωση / 300' Δώρο προς όλους στις 2 πρώτες 10€ ανανεώσεις / 1500' προς φρογκ στην πρώτη 10€ ανανέωση). Αν ανήκεις στην τελευταία προσφορά τότε θεωρείσαι νέος χρήστης και δεν μπορείς να κάνεις επέκταση υπολοίπου. Αλλιώς παίρνεις τηλέφωνο στο 1330 και θα το ακούσεις να στο λέει. Αν δεν το αναφέρει σημαίνει ότι είσαι νέος χρήστης και δεν το δικαιούσαι! Δες και εδώ τι λέει στην σελίδα τους :

 

ΜΗ ΕΜΠΟΡΙΚΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ :

 

Η Καρτοκινητή FROG σου δίνει τη δυνατότητα να επεκτείνεις το υπόλοιπο του λογαριασμού σου κατά 3€, καλώντας χωρίς χρέωση στο 1330 ή στέλνοντας γραπτό μήνυμα ΕΠ (κενό) 3 . Έτσι δεν θα βρεθείς ποτέ χωρίς χρόνο ομιλίας τη στιγμή που τον χρειάζεσαι, όπου κι αν βρίσκεσαι!

 

Το ποσό μπορείς να το καταναλώσεις σε ομιλία, sms, mms και / ή σε οποιαδήποτε άλλη υπηρεσία.

 

Το κόστος χρήσης της υπηρεσίας ανεξαρτήτως του ποσού πίστωσης είναι 0,40€ και το ποσό των 3,40€ θα αφαιρεθεί αυτόματα από τον λογαριασμό σου μετά την επόμενη ανανέωση χρόνου ομιλίας.

 

Σημειώσεις:

 

Η υπηρεσία θα είναι διαθέσιμη για μια μόνο φορά πριν από κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας, ανεξαρτήτως του τρόπου πρόσβασης που θα επιλέξεις (κλήση ή SMS).

 

Προκειμένου να γίνει χρήση της υπηρεσίας θα πρέπει:

 

Το διαθέσιμο υπόλοιπο του χρήστη να κυμαίνεται μεταξύ 0€ και 2€ .

Ο χρήστης να έχει πραγματοποιήσει τουλάχιστον μια ανανέωση χρόνου ομιλίας τους τελευταίους 2 μήνες πριν τη χρήση της υπηρεσίας.

Edited by kimius
1) Nokia 3330, 2) Nokia 6600, 3) Nokia N81, 4) Nokia C6-01, 5) Samsung Galaxy S5 Neo, 6) Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

"Και φέτος τα ΔΩΡΑ συνεχίζονται από το FROG! Στείλε δωρεάν το SMS “60” στο 1330, από σήμερα μέχρι και την Κυριακή 18/01 και κέρδισε 60' προς όλους για 1 εβδομάδα!"
Link to comment
Share on other sites

"Και φέτος τα ΔΩΡΑ συνεχίζονται από το FROG! Στείλε δωρεάν το SMS “60” στο 1330, από σήμερα μέχρι και την Κυριακή 18/01 και κέρδισε 60' προς όλους για 1 εβδομάδα!"

Για εμας που ειμαστε παλιοι συνδρομητες, διπλασιασμος πρωτης καρτας καθε μηνα, αν στειλουμε για την προσφορα χανουμε τον διπλασιασμο .?

Link to comment
Share on other sites

Δεν τον χάνεις, είναι για όλους.

Εμένα δεν μου ήρθε μήνυμα και σήμερα που το έκανα δεν έλαβα ενημέρωση για κάποιο δώρο, οπότε μάλλον είναι σε τυχαίους πελάτες.

 

Επεξεργασία: Ώπα, άκυρο. Εγώ έστειλα το 60Μ που υπάρχει πάντα.

Edited by talos_2002

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και σε εμενα το μηνυμα με τα 60min. Μπραβο στην frog.

 

Επεξεργασία: Ώπα, άκυρο. Εγώ έστειλα το 60Μ που υπάρχει πάντα.

 

To 60Μ τι ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Είναι αγορά πακέτου 60' με 3€.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Είναι αγορά πακέτου 60' με 3€.

 

Ααα το παιρνω παντα τηλεφωνικα και δεν το γνωριζα. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μόλις έκανα αγορά πακέτου 60' προς όλους (sms 60M) και μου έιπε ότι για την αγορά πακετου που έκανα, μου δίνει επιπλέον 60' προς όλους.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα αγορά πακέτου 60' προς όλους (sms 60M) και μου έιπε ότι για την αγορά πακετου που έκανα, μου δίνει επιπλέον 60' προς όλους.

 

Που ληγουν σε μια εβδομαδα ή σε ενα μηνα;

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε sms που λέει ότι μέχρι 8/2 με την αγορά του πακέτου 60' προς όλους, δώρο άλλον ένα ακόμη πακέτο 60'.

Δε λέει πόσο διαρκεί το δώρο.

Link to comment
Share on other sites

Εάν ενεργοποιήσεις ένα πακέτο των 60Μ τότε σου δίνει ακόμα ένα δώρο, δεν είναι 60' δώρο..το πακέτο είναι δώρο. Οπότε λογικά θα έχουν ισχύ 30 ημέρες...εικάζω..δεν το ενεργοποίησα ακόμα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το sm ΥΠ στο 1330 λέει ότι έχω ακόμα 97' ως 7/3. Έχω μιλήσει και κανένα τεταρτάκι-εικοσάλεπτο σήμερα, οπότε βγαίνει περίπου 120'.

Άρα, είναι καθαρός διπλασιασμός του πακέτου.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Ξανα μανα μπραβο στην frog. Μονο μην μας αυξησει την τιμη. :p

 

Εάν ενεργοποιήσεις ένα πακέτο των 60Μ τότε σου δίνει ακόμα ένα δώρο, δεν είναι 60' δώρο..το πακέτο είναι δώρο. Οπότε λογικά θα έχουν ισχύ 30 ημέρες...εικάζω..δεν το ενεργοποίησα ακόμα.

 

Ξαναδιαβασε τι εγραψες γιατι δεν βγαινει νοημα. Τι διαφορα εχει το ενα με το αλλο που λες; Το εκαναν αντιστοιχα και στα αλλα πακετα και ετσι καταλαβες οτι διπλασιαζουν το πακετο και δεν δινουν απλα 60' στο 60M;

Edited by runner70
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει κάποια στιγμή να αρχίσουμε να στέλνουμε μαζικά emails στην κοσμοτε ζητώντας επιτέλους να υπάρχει ενημέρωση και για τα υπολειπόμενα δευτερόλεπτα ενός πακέτου. Ειδικά στο φρογκ, δεν βολεύει καθόλου να αναγράφει μόνο τα υπολειπόμενα λεπτά στο ενημερωτικό sms εφόσον η χρέωση γίνεται ανά δευτερόλεπτο. Όλες οι άλλες εταιρίες ενημερώνουν και για τα δευτερόλεπτα. Edited by kostas_v
Link to comment
Share on other sites

Ξανα μανα μπραβο στην frog. Μονο μην μας αυξησει την τιμη. :p

 

 

 

Ξαναδιαβασε τι εγραψες γιατι δεν βγαινει νοημα. Τι διαφορα εχει το ενα με το αλλο που λες; Το εκαναν αντιστοιχα και στα αλλα πακετα και ετσι καταλαβες οτι διπλασιαζουν το πακετο και δεν δινουν απλα 60' στο 60M;

 

Ήμουν πολύ σαφής στο τι έγραψα. Απο εκεί και πέρα εάν κάποιος/κάποια δεν το αντιλαμβάνεται, πολύ ευχαρίστως να το εξηγήσω ξανά. Πάμε λοιπόν. Η Cosmote σου αναφέρει εάν αγοράσεις πακέτο 60' σου δίνει δώρο ένα δεύτερο πακέτο, συνεπώς ισχύουν τα χαρακτηριστικά του πακέτου και στο δώρο, ήτοι 3€ 120' προς όλους.Αντίθετα, έχει υπάρξει περίπτωση κατά την οποία έδινε δώρο 60' προς όλους το οποίο όμως ήταν bonus και είχε ελάχιστη χρέωση 3' ανά κλήση και διάρκεια 15 ημέρες (συνεπώς δεν έχει τα χαρακτηριστικά του πακέτου), αν δεν κάνω λάθος τον Μάρτιο του 14 είχε γίνει αυτό, κάτι που δεν ισχύει σε αυτή την περίπτωση. Πιστεύω να είναι κατανοητό αυτή τη φορά.

 

Σε κάθε περίπτωση είναι πολύ θετική κίνηση απο τη Cosmote.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πρέπει κάποια στιγμή να αρχίσουμε να στέλνουμε μαζικά emails στην κοσμοτε ζητώντας επιτέλους να υπάρχει ενημέρωση και για τα υπολειπόμενα δευτερόλεπτα ενός πακέτου. Ειδικά στο φρογκ, δεν βολεύει καθόλου να αναγράφει μόνο τα υπολειπόμενα λεπτά στο ενημερωτικό sms εφόσον η χρέωση γίνεται ανά δευτερόλεπτο. Όλες οι άλλες εταιρίες ενημερώνουν και για τα δευτερόλεπτα.

 

Το έχω αναφέρει πολλές φορές και στην εξυπηρέτηση αλλά και στο facebook όπως και τη δυνατότητα να αγοράζουμε πακέτα προς εξωτερικό με αποστολή sms δίχως να καλούμε συνέχεια 1330... αλλά πάντα την ίδια απάντηση λαμβάνω...ίδωμεν...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...