Jump to content

Honor 3X (G750)


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νέα rom.B256.Βγαίνουν πιο συχνά απ ότι περίμενα.

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=57565247&postcount=2579

 

Δεν στο ειχα πει οτι με το pavel καθε μηνα αν οχι καθε 2 βδομαδες θα αλλαζουμε ρομ? Αντε συντομα μας κοβω να παμε και για lollipop!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 832
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν στο ειχα πει οτι με το pavel καθε μηνα αν οχι καθε 2 βδομαδες θα αλλαζουμε ρομ? Αντε συντομα μας κοβω να παμε και για lollipop!!!!

 

Την πέρασα.Παρατηρώ μεγάλη βελτίωση στον χρόνο κλειδώματος του gps.Κάτι άλλο δεν μπόρεσα να βρω.Διορθώνει και ένα μικρό προβληματάκι που είχε με την θήκηκατά την ομιλία.Γύριζε σε μεγάφωνο τουλάχιστον στο δικό μου.

 

Lollipop εεε???Δεν θα έλεγα όχι.χεχε.

Edited by chris_matsias
Link to comment
Share on other sites

καλημερα. τελικα με το θεμα των επαφών ξερει κανεις?υπαρχει ακομη θεμα? Στο παραπεντε ειμαι να το παρω
Link to comment
Share on other sites

256 !!! μακαρι και με lollipop αν και δεν το βλεπω..... με clean install την περασατε κι αυτη;προυποθετει συνεχεια μπακαπ αυτο ομως....monster 1971 προβλημα με τις επαφες δεν υπαρχει πλεον σε καμια εκδοση του κινητου.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα ! Αν και παρακολουθώ συχνά το φορουμ , σήμερα αξιώθηκα να εγγραφω ! Από σήμερα είμαι και εγώ κάτοχος του G750-U10 (αγορα από σκρουτζ) ! Από Smartphones είμαι άσχετος (είναι μόλις το τρίτο μου) και για πρώτη φορά είπα να τολμήσω την Huawei (τα προηγούμενα 2 ήταν Samsung) . H αλήθεια είναι ότι από την πρώτη στιγμή με εντυπωσίασαν τα νούμερα του συγκεριμένου κινητού . Οι πρώτες εντυπώσεις είναι αρκετά καλές, ουσιαστικά μόνο η κάμερα με έχει απογοητεύσει (όταν ακούς 13 mp φαντάζεσαι άλλα πράγματα , ειδικά οι βραδινές λήψεις είναι απογοητευτικές) . Επίσης συναντησα προβλήματα στις τελευταίες εκδόσεις των facebook και google maps -το maps κλείνει μετά από λίγο και το facebook δεν μπαίνει σε σελίδες - και αναγκάστηκα να πάω στις παλαιότερες εκδόσεις . Παρατήρησε κανένας άλλος κάτι ανάλογο ? Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων !
Link to comment
Share on other sites

καλημερα. Όταν λες απογοητευτικες νυκτερινες τι εννοεις? το φλας ειναι αδυναμο η κατι αλλο? Επίσης το βιντεο σαν ποιοτητα εγραφης και ηχο πως το ειδες?
Link to comment
Share on other sites

αυτο που αναφερεις με τα maps και το facebook ειναι γενικο κακο.για το πρωτο εχει βγει αναβαθμιση για την συσκευη στην εκδοση 116,θα σου βγαλει ενημερωση λογικα,εαν συνδεθεις στο ιντερνετ.για το δευτερο,αναμενουμε...
Link to comment
Share on other sites

αυτο που αναφερεις με τα maps και το facebook ειναι γενικο κακο.για το πρωτο εχει βγει αναβαθμιση για την συσκευη στην εκδοση 116,θα σου βγαλει ενημερωση λογικα,εαν συνδεθεις στο ιντερνετ.για το δευτερο,αναμενουμε...

 

 

αναβαθμιση για την συσκευη στην εκδοση 116.

Πώς γίνετε αυτό. Έχω το u10 από wind.

Link to comment
Share on other sites

αυτο που αναφερεις με τα maps και το facebook ειναι γενικο κακο.για το πρωτο εχει βγει αναβαθμιση για την συσκευη στην εκδοση 116,θα σου βγαλει ενημερωση λογικα,εαν συνδεθεις στο ιντερνετ.για το δευτερο,αναμενουμε...

 

 

αναβαθμιση για την συσκευη στην εκδοση 116.

Πώς γίνετε αυτό. Έχω το u10 από wind.

Link to comment
Share on other sites

Μου φάνηκε κάπως αδύναμο το flash του ... Βίντεο δεν έχω βγάλει ακόμη . Πάντως το κινητό πάει σφαίρα !

 

Το πρόβλημα με το facebook λύθηκε ξαφνικά , δεν έγινε κάποια ενημέρωση της εφαρμογής . Όσον αφορά τους χάρτες, έχω την έκδοση που είχε απόι τη μάνα του το κινητό γιατί η καινούρια μου έκλεινε. Έχει βγει ακόμη πιο νέα ??? Επισης παροτι τα μνματα τα γραφω με μικρα γραμματα , μου τα στελνει με κεφαλαία ! Εχει βρει κανεις λυση σ'αυτο ?

Ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις !

Edited by Akis_Huawei
Link to comment
Share on other sites

Μου φάνηκε κάπως αδύναμο το flash του ... Βίντεο δεν έχω βγάλει ακόμη . Πάντως το κινητό πάει σφαίρα !

 

Το πρόβλημα με το facebook λύθηκε ξαφνικά , δεν έγινε κάποια ενημέρωση της εφαρμογής . Όσον αφορά τους χάρτες, έχω την έκδοση που είχε απόι τη μάνα του το κινητό γιατί η καινούρια μου έκλεινε. Έχει βγει ακόμη πιο νέα ??? Επισης παροτι τα μνματα τα γραφω με μικρα γραμματα , μου τα στελνει με κεφαλαία ! Εχει βρει κανεις λυση σ'αυτο ?

Ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις !

 

To facebook app ειναι σαπιο απο μονο του προτιμω και μπαινω μεσω browser συγκεκριμενα χρησιμοποιω τον google chrome. Τα google maps δεν ειναι και το καλυτερο τεστ gps για το κινητο αφου δουλεουν μονο με ιντερνετ μαζι. Αν θες πραγματικα να τεσταρεις το gps σου θα βαλεις ενα sygic ή igo ή navigon που όλα δουλεουν και χωρις ιντερνετ μονο με to gps sensor. Κατα την προσωπικη μου αποψη που χρησιμοποιω sygic και igo στο δρομο συχνα οι δορυφοροι κλειδωνουν σε 30 δευτερα το πολύ χρονομετρημενα.

Link to comment
Share on other sites

To facebook app ειναι σαπιο απο μονο του προτιμω και μπαινω μεσω browser συγκεκριμενα χρησιμοποιω τον google chrome. Τα google maps δεν ειναι και το καλυτερο τεστ gps για το κινητο αφου δουλεουν μονο με ιντερνετ μαζι. Αν θες πραγματικα να τεσταρεις το gps σου θα βαλεις ενα sygic ή igo ή navigon που όλα δουλεουν και χωρις ιντερνετ μονο με to gps sensor. Κατα την προσωπικη μου αποψη που χρησιμοποιω sygic και igo στο δρομο συχνα οι δορυφοροι κλειδωνουν σε 30 δευτερα το πολύ χρονομετρημενα.

 

Καλά , εννοείται πως από τα πρώτα πράγματα που κατέβασα ήταν το Sygic ... Σε ευχαριστώ φίλε ! Εσένα τα sms στα στέλνει μόνο με κεφαλαία ?? Μου φαίνεται θα καθιερώσω το Hangouts...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,ειναι τοσο χαλια το φλας του το βραδυ?υπαρχει καποιος που ειχα γαλαξια να συγκρινει?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,ειναι τοσο χαλια το φλας του το βραδυ?υπαρχει καποιος που ειχα γαλαξια να συγκρινει?

 

Σε καμία περίπτωση δεν το λες χάλια , απλά θα το ήθελα λίγο πιο δυνατό

Link to comment
Share on other sites

τωρα ειμαι με το s3.θα χαλαστω με τις βραδυνες? αυτο θελω να ξερω.....το s3 δεν ειναι 1020 αλλα αποδιδει αρκετα καλα στο σκοταδι.εχει πολυ δυνατο λεντ....
Link to comment
Share on other sites

Χαζεύοντας παλαιότερα ποστ ανακάλυψ αυτό το update από 7 Σεπτέμβρη :

[ATTACH]54315[/ATTACH]

 

Την εχετε κάνει αυτήν την ενημέρωση ? Γτ δεν μου έγινε αυτόματα ? Διορθώνει κάτι ?? Σας ευχαριστώ πολύ !

 

 

Υγ. Διάβασα τα προηγούμενα ποστ και τα κατάφερα ! Ειμαι πλεον B113 . Τι αλλαγές μου έκανε αυτή η ενημέρωση δεν το εχω καταλάβει ακόμη . Αν κανεις έχει παρατηρήσει κάτι καινούριο , ας με διαφωτίσει !

Edited by Akis_Huawei
Link to comment
Share on other sites

τωρα ειμαι με το s3.θα χαλαστω με τις βραδυνες? αυτο θελω να ξερω.....το s3 δεν ειναι 1020 αλλα αποδιδει αρκετα καλα στο σκοταδι.εχει πολυ δυνατο λεντ....

 

Με κάθε επιφύλαξη αλλά αν είναι σημαντικές οι βραδινές λήψεις για σένα , τότε κατα τη γνώμη μου θα χαλαστείς λίγο , το προηγούμενό μου (Galaxy Core) θεωρώ ότι είχε δυνατότερο flash ... Τη μέρα όμως βγάζει πάρα πολύ καλές φώτο !

Link to comment
Share on other sites

Το flash ειναι ικανοποιητικο,η τελευταια εκδοση για το u10 ειναι η Β113 και τελος τα μηνυματα σε ολα τα αντροιντ πανε με κεφαλαια για ειναι μεχρι 160 λεξεις.
Link to comment
Share on other sites

Το flash ειναι ικανοποιητικο,η τελευταια εκδοση για το u10 ειναι η Β113 και τελος τα μηνυματα σε ολα τα αντροιντ πανε με κεφαλαια για ειναι μεχρι 160 λεξεις.

 

Ευχαριστώ φίλε ! :):up:

Link to comment
Share on other sites

κόψτε φλέβα κοιτάξτε τι δίνει σαν stable

http://www.emui.com/plugin.php?id=hwdownload&mod=detail&mid=84

 

Επειδή τα κινέζικά μου δεν είναι και στα καλύτερά τους :p , τι είναι αυτό ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...