Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Bada OS


mkar5260
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σας συνδεσα το wave723 στο pc με το kies μου εβγαλε αναβαθμιση λογισμικου εκανα κανονικα τη διαδικασια και στο τελειωμα εκανε ενα κολλημα το pc .Αναγκαστηκα να αποσυνδεσω το τηλ.Το προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι οτι οταν ειναι απενεργοποιημενο το τηλ για να ανοιξει πρεπει να το συνδεσω με το φορτιστη η με το pc διαφορετικα μου βγαζει στην οθονη ενα τηλ ενα pc και ενα ?ενδιαμεσα που μαλλον υπονοει οτι δεν εγινε πληρως η αναβαθμιση .Πως μπορω να κανω παλι update?υποψιν οτι το συνδεω με το kies και δειχνει οτι εχω το τελευταιο λογισμικο.Μπωσ πρεπει νατο στειλω αντιπροσωπεια?εχω 1 χρονο εγγυηση ακομα.ευχαριστωπολυ
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Παίδες βοήθεια, έβαλα το bada 2 και με έχει βγάλει απο τα ρούχα μου. Κολλάει συνέχεια, μου έφαγε την μπαταρία και δεν τρέχει τα παιχνίδια. Έχουν κόψει πολύ καλές λειτουργίες.

 

Θα το εκτιμούσα πολύ αν κάποιος φίλος με βοηθήσει στο να γυρίσω στο bada 1.2.

 

Χρειάζομαι την βοήθεια σας:cry:

Link to comment
Share on other sites

Με μια αναζήτηση βρήκα αυτό:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1230883

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Με μια αναζήτηση βρήκα αυτό:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1230883

 

Φίλε σε ευχαριστώ για την βοήθεια σου, επειδή δεν έχω ξαναφλασάρει το κινητό και δεν θέλω να το ρισκάρω να κάνω καμιά βλακεία ,προς το παρόν θα δω πώς πάει το 2 και βλέπουμε.

 

Και πάλι ευχαριστώ για τον χρόνο που διέθεσες. Καλή συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλημέρα σε όλους τους φίλους.

Έχω ένα Samsung Wave 723.

Το είχα αγοράσει με ένα συμβόλαιο της Vodafone.

Τώρα άλλαξα εταιρεία και πήγα Wind.

Μήπως ξέρει κάποιος να βοηθήσει για τις ρυθμίσεις Internet;

https://artonweb.gr Μελέτη ,Σχεδιασμός & Δημιουργία Δυναμικών ιστοσελίδων.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ ΤΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟΥ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ FIRMWARE 2.3.3 Η ΜΑΜΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ SAMSUNG S ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΥΧΝΑ ΕΠΑΝΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΟΥ.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
καλημερα. έχω το samsung star 3 duos και θελω να του κανω αναβαθμιση. η αντιπροσωπεια δεν με αφηνει να την κανω ο ιδιος. σας παρακαλω αν μπορειτε πειτε μου αν υπαρχει αλλος τροπος και πως γινεται η διαδικασια. ευχαριστω.:):):)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Φιλαρακι επειδη εχω το ιδιο τηλεφωνο σε ενημερώνω οτι δεν υπαρχει τροπος αναβαθμισης ουτε μεσω του Samsung kies... :(
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Έχω 3 μέρες που αγόρασα το samsung galaxy core και αρχίζω να το μετανιώνω!

Δεν μπορώ να συνδεθώ σε δίκτυο wifi ή για να το θέσω καλύτερα συνδέεται σε όποιο ασύρματο δίκτυο θέλει αυτό κ όχι εγώ!

τι μπορώ να κάνω?

έχει κανένας καμιά ιδέα?

:O

Link to comment
Share on other sites

Είμαι κάτοχος Samsung GT-B7722. Το κινητό αγοράστηκε από καταστημα που το είχε κανει εισαγωγή από πολωνία. Υπάρχει τρόπος να περάσω Ελληνικά χωρίς να απευθυνθώ στην αντιποροσωπεία????
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 3 months later...

Καλησπέρα, έχει πειραματιστεί κανείς να βάλει android στο bada 2.0 OS samsung wave gt-s850?

Εχω δοκιμασει 2-3 εκδοσεις...στη μια δεν δουλευε το μοντεμ (κλησεις,μηνυματα κλπ), σε αλλες σερνοταν υπερβολικα και ανοιγοκλεινε και σε μια μονο δουλευε κομπλε αλλα χωρις να δουλευει το μοντεμ...εχετε βρει καμια δοκιμασμενη και πληρως λειτουργικη λυση να ξεφορτωθω το bada αλλα να κρατησω τη συσκευη?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Καλησπέρα, έχει πειραματιστεί κανείς να βάλει android στο bada 2.0 OS samsung wave gt-s850?

Εχω δοκιμασει 2-3 εκδοσεις...στη μια δεν δουλευε το μοντεμ (κλησεις,μηνυματα κλπ), σε αλλες σερνοταν υπερβολικα και ανοιγοκλεινε και σε μια μονο δουλευε κομπλε αλλα χωρις να δουλευει το μοντεμ...εχετε βρει καμια δοκιμασμενη και πληρως λειτουργικη λυση να ξεφορτωθω το bada αλλα να κρατησω τη συσκευη?

 

προσπαθω εδω και μερικες εβδομαδαες και εγω..εμενα δεν δουλευε καθολου η αφη..ενω δουλευε η οθονη..αν καταφερω κατι θα γραψω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Bada OS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...