Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια χαρα παιδια...

 

Χθες το απογευμα κατα τις 6 το κινητο μου εκανε κατι κουλα...Ενω ειχα φουλ 3g σημα προσπαθουσα να στειλω ενα sms σε εναν αριθμο cosmote κ μου εβγαζε συνεχεια το ιδιο μηνυμα ''Αποστολη μηνυματος αδυνατη-νεα αποστολη 6:03''...εκανα εκ νεου νεα αποστολη και μου εβγαζε συνεχεια το ιδιο μηνυμα μεταθετοντας την αποστολη 3-4 λεπτα μετα...ΟΚ λεω κολλημα του κινητου...το κλεινω βγαζω μπαταρια καρτα sim το αφηνω κανα 5λεπτο και το ξαναανοιγω...Και κανει παλι τα ιδια...νταξ λεω και το αφηνω...Καποια στιγμη βλεπω στην αρχικη οθονη οτι το μηνυμα εσταλη κ παραδοθηκε...Καπακια στελνω και αλλα 2 μηνυματα σε αλλους αριθμους ο ενας cosmote ο αλλος wind...ξανα τα ιδια...ξανα βγαλσιμο ολα τα σκηνικα κ μετα απο κανα δεκαλεπτο ολα οκ...Ετσι νομιζα τουλαχιστον...Μετα απο ενα μισαωρο με παιρνουν ολοι και μου λενε ''τι κανεις ρε μ..:X μου χεις στειλει το ιδιο μηνυμα 20 φορες χαζεψες??''...Προσεχτε..ΚΑΙ ΟΙ 3...Να δεχτω οτι ειχε φαει σκαλωμα το κινητο (που δεν το νομιζω γιατι ειναι καλοσυντηρημενο και με ολα τα updates της nokia) αλλα δεν νομιζω να πηρε πρωτοβουλια και να εστειλε 60 μηνυματα μονο του!!!Και υποψιν οτι για ολα αυτα ειχα 3 εξερχομενα κ 3 αναφορες παραδοσης...!!

 

Τι συμβουλευετε να κανω πριν τους παρω εκει στη vodafone και αρχισω τα καντηλια...??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Γεια χαρα παιδια...

 

Χθες το απογευμα κατα τις 6 το κινητο μου εκανε κατι κουλα...Ενω ειχα φουλ 3g σημα προσπαθουσα να στειλω ενα sms σε εναν αριθμο cosmote κ μου εβγαζε συνεχεια το ιδιο μηνυμα ''Αποστολη μηνυματος αδυνατη-νεα αποστολη 6:03''...εκανα εκ νεου νεα αποστολη και μου εβγαζε συνεχεια το ιδιο μηνυμα μεταθετοντας την αποστολη 3-4 λεπτα μετα...ΟΚ λεω κολλημα του κινητου...το κλεινω βγαζω μπαταρια καρτα sim το αφηνω κανα 5λεπτο και το ξαναανοιγω...Και κανει παλι τα ιδια...νταξ λεω και το αφηνω...Καποια στιγμη βλεπω στην αρχικη οθονη οτι το μηνυμα εσταλη κ παραδοθηκε...Καπακια στελνω και αλλα 2 μηνυματα σε αλλους αριθμους ο ενας cosmote ο αλλος wind...ξανα τα ιδια...ξανα βγαλσιμο ολα τα σκηνικα κ μετα απο κανα δεκαλεπτο ολα οκ...Ετσι νομιζα τουλαχιστον...Μετα απο ενα μισαωρο με παιρνουν ολοι και μου λενε ''τι κανεις ρε μ..:X μου χεις στειλει το ιδιο μηνυμα 20 φορες χαζεψες??''...Προσεχτε..ΚΑΙ ΟΙ 3...Να δεχτω οτι ειχε φαει σκαλωμα το κινητο (που δεν το νομιζω γιατι ειναι καλοσυντηρημενο και με ολα τα updates της nokia) αλλα δεν νομιζω να πηρε πρωτοβουλια και να εστειλε 60 μηνυματα μονο του!!!Και υποψιν οτι για ολα αυτα ειχα 3 εξερχομενα κ 3 αναφορες παραδοσης...!!

 

Τι συμβουλευετε να κανω πριν τους παρω εκει στη vodafone και αρχισω τα καντηλια...??

 

Τιποτα μωρε ... αν σου συμβαινει πρωτη φορα .. οκ μηχανηματα ειναι καπου καπου τα παιζουν και αυτα...να τους αρχισεις στα καντηλια αν σου παρουσιαζετε συχνα το προβλημα ναι...

αν σου ετυχε τωρα πρωτη φορα.. και οχι συχνα .. τζαμπα στεναχωριεσαι

Link to comment
Share on other sites

Βρε δε τραβαω και κανα ιδιαιτερο ζορι αλλα να φαγωθουν ετσι 60 μηνυματα???Θελω να πω θα χρεωθουν κανονικα??Να παρω κανα τηλ να τους πω την φαση μπας κ με πιστεψουν??Και μιας και ανοιξα και θεμα με το full σημα τι παιζει απο χρεωση?Εννοω αν πληρωνεις τπτ για να το αποκτησεις γιατι ολα τα υπολοιπα τα ξερω...Απλα ειμαι Σαντορινη και στο σπιτι που μενω δεν εχω καθολου σημα!!?Καθολου ομως!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια...

 

Χθες το απογευμα κατα τις 6 το κινητο μου εκανε κατι κουλα...Ενω ειχα φουλ 3g σημα προσπαθουσα να στειλω ενα sms σε εναν αριθμο cosmote κ μου εβγαζε συνεχεια το ιδιο μηνυμα ''Αποστολη μηνυματος αδυνατη-νεα αποστολη 6:03''...εκανα εκ νεου νεα αποστολη και μου εβγαζε συνεχεια το ιδιο μηνυμα μεταθετοντας την αποστολη 3-4 λεπτα μετα...ΟΚ λεω κολλημα του κινητου...το κλεινω βγαζω μπαταρια καρτα sim το αφηνω κανα 5λεπτο και το ξαναανοιγω...Και κανει παλι τα ιδια...νταξ λεω και το αφηνω...Καποια στιγμη βλεπω στην αρχικη οθονη οτι το μηνυμα εσταλη κ παραδοθηκε...Καπακια στελνω και αλλα 2 μηνυματα σε αλλους αριθμους ο ενας cosmote ο αλλος wind...ξανα τα ιδια...ξανα βγαλσιμο ολα τα σκηνικα κ μετα απο κανα δεκαλεπτο ολα οκ...Ετσι νομιζα τουλαχιστον...Μετα απο ενα μισαωρο με παιρνουν ολοι και μου λενε ''τι κανεις ρε μ..:X μου χεις στειλει το ιδιο μηνυμα 20 φορες χαζεψες??''...Προσεχτε..ΚΑΙ ΟΙ 3...Να δεχτω οτι ειχε φαει σκαλωμα το κινητο (που δεν το νομιζω γιατι ειναι καλοσυντηρημενο και με ολα τα updates της nokia) αλλα δεν νομιζω να πηρε πρωτοβουλια και να εστειλε 60 μηνυματα μονο του!!!Και υποψιν οτι για ολα αυτα ειχα 3 εξερχομενα κ 3 αναφορες παραδοσης...!!

 

Τι συμβουλευετε να κανω πριν τους παρω εκει στη vodafone και αρχισω τα καντηλια...??

 

Και μενα μου συνεβη αυτο απο καρτοκινητο ομως που εστειλα. Το μηνυμα ηταν προς cosmote και εσταλη συνολικα 85 !!!! φορες αλλα χρεωθηκα μονο 1!Ο φιλος μου που πηρε τηλ παντως τη cosmote του ειπαν οτι ειχε καποιο προβλημα το δικτυο τους οποτε δε νομιζω να χρεωθηκες παραπανω για τις αποστολες που εκανες.

Link to comment
Share on other sites

Βρε δε τραβαω και κανα ιδιαιτερο ζορι αλλα να φαγωθουν ετσι 60 μηνυματα???Θελω να πω θα χρεωθουν κανονικα??Να παρω κανα τηλ να τους πω την φαση μπας κ με πιστεψουν??Και μιας και ανοιξα και θεμα με το full σημα τι παιζει απο χρεωση?Εννοω αν πληρωνεις τπτ για να το αποκτησεις γιατι ολα τα υπολοιπα τα ξερω...Απλα ειμαι Σαντορινη και στο σπιτι που μενω δεν εχω καθολου σημα!!?Καθολου ομως!!

 

Πού ακριβώς μένεις Σαντορίνη; Γιατί γενικά η κάλυψη της VF στο νησί είναι εξαιρετική. Ένα μικρό προβληματάκι υπάρχει μέσα στην Οία νομίζω, αλλά σε γενικές γραμμές προβλήματα δεν υπάρχουν. Ίσα-ίσα, που το 3G της είναι και ελαφρώς εκτενέστερο σε κάλυψη από της Cosmote.

Όσο για το full σήμα, εξαρτάται τι λογαριασμούς κάνεις.;)

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάνεις ανανέωση παίρνοντας επιδότηση, μετά από πόσο χρόνο μπορείς να κατέβεις πρόγραμμα;

 

8 μήνες. :)

 

Λάθος:p

Πρόγραμμα φωνής κατεβαίνεις κανονικά 1 μήνα μετά την ανανέωση. Πρόγραμμα δεδομένων μετά από 1 χρόνο, εφόσον πάρεις υπερεπιδότηση λόγω πακέτου Ίντερνετ

 

Επειδή είχα ρωτήσει ο ίδιος, βρήκα τη συζήτηση που είχαμε κάνει: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3339797#post3339797. Και το εφάρμοσα κατεβαίνοντας τότε από το unlimited 35 στο unlimited 30.

 

Φίλε seranata πώς εκανες την αλλαγή;

Γιατί εγώ πήρα επιδότηση τον Νοέμβρη και έκανα αλλαγή συμβολαίου στο unlimited 30 (old πλεον).

Τώρα που θέλω να πάω στο unlimited 25 το myaccount μου βγάζει το εξής μύνημα:

"Για τη σύνδεση 694............ χρειάζονται 8 μήνες από την σύνδεση στο πρόγραμμα για να μπορέσετε να αλλάξετε ομάδα προγράμματος ομιλίας."

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα μωρε ... αν σου συμβαινει πρωτη φορα .. οκ μηχανηματα ειναι καπου καπου τα παιζουν και αυτα...να τους αρχισεις στα καντηλια αν σου παρουσιαζετε συχνα το προβλημα ναι...

αν σου ετυχε τωρα πρωτη φορα.. και οχι συχνα .. τζαμπα στεναχωριεσαι

 

Μεγαλόψυχοι πολλοί εκεί στη VODAFONE!!! Μιλάμε για 5 ευρώ περίπου και όλα αυτά λάθος του συστήματος...

 

Ευτύχως που και σε άλλη περίπτωση χρεώθηκε μόνο ένα μήνυμα.

Ας ελπίσουμε και στο φίλο να έτυχε κάτι τετοιο.

 

Και μην μου πείς πως φταει η συσκευή και στέλνει από μόνη της 50-60 μηνύματα στον ίδιο αριθμό!

Link to comment
Share on other sites

Πού ακριβώς μένεις Σαντορίνη; Γιατί γενικά η κάλυψη της VF στο νησί είναι εξαιρετική. Ένα μικρό προβληματάκι υπάρχει μέσα στην Οία νομίζω, αλλά σε γενικές γραμμές προβλήματα δεν υπάρχουν. Ίσα-ίσα, που το 3G της είναι και ελαφρώς εκτενέστερο σε κάλυψη από της Cosmote.

Όσο για το full σήμα, εξαρτάται τι λογαριασμούς κάνεις.;)

 

 

Εξαιρετικη ειναι αλλα οχι παντου...Εγω μενω στην Μεσσαρια αλλα στην παλια Μεσσαρια και εκει δεν εχει καθολου επεινη ειναι ψιλο ''γουβα''...Πηγα στο καταστημα εδω της vodafone και μου ειπαν οτι θελει 150 ευρω το μηχανημα...στο my accoynt ομως στο site της vodafone οταν πας να κανεις αιτηση για το full σημα στους ορους χρησης δεν αναφερει τπτ για τιμη...Λογικα θα με ενημερωσει ο εκπροσωπος της εταιρειας τηλεφωνικα ε..??Λογαριασμους εκανα καλους αλλα τωρα ανανεωσα συμβολαιο αρχες του μηνα και πηρα κ την επιδοτηση για συσκευη...Κ εριξα και το προγραμμα στο unlimited 15 γιατι βαρεθηκα να πληρωνω γαμ:X..α

Link to comment
Share on other sites

αν το επερνες πριν το ριξεις μπορει να το επαιρνες και δωρεαν!!! τωρα λογικα θα το πληρωσεις...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικη ειναι αλλα οχι παντου...Εγω μενω στην Μεσσαρια αλλα στην παλια Μεσσαρια και εκει δεν εχει καθολου επεινη ειναι ψιλο ''γουβα''...Πηγα στο καταστημα εδω της vodafone και μου ειπαν οτι θελει 150 ευρω το μηχανημα...στο my accoynt ομως στο site της vodafone οταν πας να κανεις αιτηση για το full σημα στους ορους χρησης δεν αναφερει τπτ για τιμη...Λογικα θα με ενημερωσει ο εκπροσωπος της εταιρειας τηλεφωνικα ε..??Λογαριασμους εκανα καλους αλλα τωρα ανανεωσα συμβολαιο αρχες του μηνα και πηρα κ την επιδοτηση για συσκευη...Κ εριξα και το προγραμμα στο unlimited 15 γιατι βαρεθηκα να πληρωνω γαμ:X..α

Μεχρι πριν λιγο καιρο, το μηχανημα για το full σημα, το εδιναν στη μιση τιμη για οποιον εχει συμβολαιο, και αν κανεις λογαριασμους ανω των 40€ νομιζω (στο συνολο τους) στο παρειχαν δωρεαν. Στα καταστηματα λιγο δυσκολο να τα ξερουν. Εδω δεν ξερουν βασικοτερα πραγματα. Ποσο δε αυτο. Αν εκανες αιτηση, θα σε καλεσουν για επιβεβαιωση, οποτε εκει ρωτα τους να σου πουν.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

αν το επερνες πριν το ριξεις μπορει να το επαιρνες και δωρεαν!!! τωρα λογικα θα το πληρωσεις...

 

Μα οταν ειχα το unlimited 35 και εκανα κατι 50αρια μου ειπαν για 150 ευρω....Και μαλιστα μου ειπαν ''καλεστε στην εξυπηρετηση πελατων να σας εξυπηρετησουν'' με εκεινο το σιχαμερο χαμογελο του ασχετου...Και ηρθα μεχρι το καταστημα για να μου πεις παρε τηλεφωνο?????Τελος παντων θα το ψαξω,οχι τπτ αλλο γιατι το χρειαζομαι για την δουλεια μου και αφου δεν εχω φαει καμια καμπανα ακομα με τις επιφυλακες παλι καλα να λεω...:worry:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε seranata πώς εκανες την αλλαγή;

Τηλεφωνικώς.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Εκανα αίτηση φορητότητας στην Cosmote. Σήμερα με πήραν από τη Vodafone και με ρώτησαν το λόγο. Τους είπα ότι η Cosmote μου δίνει το Καρτοσυμβόλαιο 20 με 50% έκπτωση. Για να δούμε...
Link to comment
Share on other sites

Εκανα αίτηση φορητότητας στην Cosmote. Σήμερα με πήραν από τη Vodafone και με ρώτησαν το λόγο. Τους είπα ότι η Cosmote μου δίνει το Καρτοσυμβόλαιο 20 με 50% έκπτωση. Για να δούμε...

 

Τι ? Σε ρωτησαν γιατι φευγεις, τους ειπες αυτο και δε σου εκαναν αντιπροταση??

Μακαρι να βγω λαθος αλλα νομιζω πως το παρακανες λιγο.

Ποιος θα εδινε συμβολαιο με 10 ευρω το μηνα??

Link to comment
Share on other sites

Τι ? Σε ρωτησαν γιατι φευγεις, τους ειπες αυτο και δε σου εκαναν αντιπροταση??

Μακαρι να βγω λαθος αλλα νομιζω πως το παρακανες λιγο.

Ποιος θα εδινε συμβολαιο με 10 ευρω το μηνα??

 

σε μια φιλη μου εδωσαν το απεριοριστο 15 (κανονικο συμβολαιο, οχι καρτοπρογραμμα) με χρεωση 7,50 ευρω. Εχω δει και λογαριασμο της

Link to comment
Share on other sites

σε μια φιλη μου εδωσαν το απεριοριστο 15 (κανονικο συμβολαιο, οχι καρτοπρογραμμα) με χρεωση 7,50 ευρω. Εχω δει και λογαριασμο της

 

Κι εμενα οταν ζητησα το συμβολαιο να γινει καρτοκινητο μου εδωσαν απο απεριοριστο 35 με 14,60 ευρω τελικη χωρις επιδοτηση συσκευης βεβαια.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Τι ? Σε ρωτησαν γιατι φευγεις, τους ειπες αυτο και δε σου εκαναν αντιπροταση??

Μακαρι να βγω λαθος αλλα νομιζω πως το παρακανες λιγο.

Ποιος θα εδινε συμβολαιο με 10 ευρω το μηνα??

Σε φίλο μου του έχουν δώσει το Unlimited 20 με έκπτωση 50%. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σε φίλο μου του έχουν δώσει το Unlimited 20 με έκπτωση 50%. :rolleyes:

 

 

Νομιζω οτι με λιγη πιεση σε ολλα τα Unlimited δινουν 50% εκπτωση και ειναι πολυ καλη.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα αίτηση φορητότητας στην Cosmote. Σήμερα με πήραν από τη Vodafone και με ρώτησαν το λόγο. Τους είπα ότι η Cosmote μου δίνει το Καρτοσυμβόλαιο 20 με 50% έκπτωση. Για να δούμε...

 

Δε σου έκαναν επιτόπου την αντιπρόταση; Γιατί συνήθως γίνεται εκείνη τη στιγμή.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Εκανα αίτηση φορητότητας στην Cosmote. Σήμερα με πήραν από τη Vodafone και με ρώτησαν το λόγο. Τους είπα ότι η Cosmote μου δίνει το Καρτοσυμβόλαιο 20 με 50% έκπτωση. Για να δούμε...

 

Αν δεν σου κάνανε εκείνη τη στιγμή αντιπρόταση, νομίζω ότι έχεις ψιλο-problem (όχι εσύ προσωπικά, μην παρεξηγηθώ), εννοώ δεν πάει καλά το θέμα να "πετύχεις έκπτωση"....

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σου κάνανε εκείνη τη στιγμή αντιπρόταση, νομίζω ότι έχεις ψιλο-problem (όχι εσύ προσωπικά, μην παρεξηγηθώ), εννοώ δεν πάει καλά το θέμα να "πετύχεις έκπτωση"....

 

Αυτο πιστευω και εγω. Τωρα τα παιδια που ειπαν οτι εχον εκπτωση 50% στο unlimited 15 και 20 τοτε μαλλον θα ηταν ηδη συνδρομητες στη voda και εκαναν τη προταση αυτη για να μη φυγουν. Ο soublaki ομως πηγε ως νεος συνδρομητης στη cosmote που ως γνωστον δινει μεχρι 27% εκπτωση στα μεγαλα προγραματα. Σε συνδυασμο με το οτι ολες οι εταιρειες ξερουν πανω κατω τι προσφορες και αντιπροτασεις κανει η καθε μια και το οτι η cosmote δε καιγεται οπως οι αλλες 2 να αποκτησει πελατες με καθε κοστος πιστευω πως απλα η voda μπορει να καταλαβε οτι η προσφορα ηταν μουφα και δεν ασχοληθηκε.

 

Ευχομαι να ειμαι λαθος και να του τηλεφωνησουν συντομα απο Voda για αντιπροταση.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, με καλέσαν πριν λίγο από τη Vodafone και μου δώσανε το Καρτοπρόγραμμα 25 με έκπτωση 50%. Το αναπόσβεστο ποσό επιδότησης μου το χαρίσανε. :p
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, με καλέσαν πριν λίγο από τη Vodafone και μου δώσανε το Καρτοπρόγραμμα 25 με έκπτωση 50%. Το αναπόσβεστο ποσό επιδότησης μου το χαρίσανε. :p

Δεν το εσβησαν ακριβως. Απλα ακυρωσαν την αιτηση, αρα ναι μεν θα εχεις 12 μηνο συμβολαιο, αλλα θα ειναι στην ουσια + τους μηνες που εμεναν μεχρι να ληξει το παλιο. Δλδ νεα αιτηση για καλυτερο συμβολαιο θα κανεις οταν περασουν ακριβως 2 χρονια, για να μη σου βαλουν παλι κατι αναλογο. Δε χαριζουν μηνες θελω να πω.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Οταν κάνεις μετατροπή από συμβόλαιο σε Καρτοπρόγραμμα πρεπει να πληρώσεις το αναπόσβευστο. Αυτοί μου το σβήσανε.

 

Edit: Τελικά με ξαναπήρανε και μου είπανε ότι πρέπει να το πληρώσω. :(

Edited by soublaki-3
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...