Jump to content

Honor 6 Plus (6X)


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[ATTACH]58657[/ATTACH]

Λοιπόν είπα να δοκιμάσω όχι απλώς νυχτερινή αλλά κατασκόταδο και για του λόγου το αληθές είναι τραβηγμένη η πρώτη φώτο.

Στη δεύτερη έβαλα iso 200, exposure 24s και κράτησα όσο πιο σταθερό μπορούσα το χέρι μου...το αποτέλεσμα το βλέπεις, νομίζω ότι είναι πολύ καλό δεδομένου του μηδενικού φωτισμού.

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 160
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η sd μπαίνει στην υποδοχή της 2 sim σαν το δίκαρτο mate 7 ? Ή έχει 3η υποδοχή?
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]58657[/ATTACH]

Λοιπόν είπα να δοκιμάσω όχι απλώς νυχτερινή αλλά κατασκόταδο και για του λόγου το αληθές είναι τραβηγμένη η πρώτη φώτο.

Στη δεύτερη έβαλα iso 200, exposure 24s και κράτησα όσο πιο σταθερό μπορούσα το χέρι μου...το αποτέλεσμα το βλέπεις, νομίζω ότι είναι πολύ καλό δεδομένου του μηδενικού φωτισμού.

 

Δεν μπορούμε να βγάλουμε συμπερασμα έτσι, πρεπει να εστιάσει κάπου το κινητο για να νετάρει, βάλε iso100, βγες στο μπαλκονι στήστο κάπου να μην κουνιεται και τραβα μια νυχτερινή...

Link to comment
Share on other sites

Κρατησου αναποδα απο εναν πολυελαιο, τρωγε παραλληλα δημητριακα, στριψε τον φακο στις 43 μοιρες και βαλε τον γειτονα να κραταει ενα φακο. :lol:

 

Μηπως, λεω μηπως, εχετε πολλες απαιτησεις?

 

Κατα τα αλλα δυο ερωτησεις στους κατοχους. Η μπροστινη καμερα ποσο αξιπρεπεις φωτο βγαζει? Επισης, η μπαταρια πως σας φαινεται οσο στρωνει με τον καιρο? Βγαζει 5-6ωρο οθονης?

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον crusader, ίσως το παραψαχνουμε. Εγώ είμαι πολύ ικανοποιημενος απο την κάμερα και τις λειτουργίες της. Στα ερωτήματα σου τωρα:

Η μπροστινή κάμερα βγάζει πάρα πολύ καλές φωτογραφίες. Θα έβαζα δείγμα αλλά εχω μόνο την αφεντομουτσουνάρα μου, θεωρώ επιθυμείτε κάτι άλλο σαν δείγμα.. Αν κ εδώ που τα λέμε οι selfies είναι αυτό που θέλουμε να δούμε..

Η μπαταρία το έχω ξαναποσταρει, για τόσο μεγάλη οθόνη, με εκπλήσσει ευχάριστα.

Βγάζω κάθε φορά τουλάχιστον 5μιση ώρες.

Όσο αφορά την φόρτιση, σε ~50min φορτίζει απο το 5% στο 50%.

Treat me like i treat you..
Link to comment
Share on other sites

Κάτι ιδιαίτερο που έχω παρατηρήσει με την μπαταρία είναι ο τρόπος που.. καταναλώνεται. Απο το 100%ως και το 40% θα έλεγες ότι η πτώση είναι φυσιολογική όπως σε όλα τα smartphones. Απο εκεί και κάτω, χωρίς να θυσιαζεται η απόκριση ή η ταχύτητα, η πτώση της εναπομείνουσας ενέργειας είναι πιο αργή.

Δλδ να έχεις 3:30min οθόνη μέχρι το 40% και στο 27% η οθόνη να έχει φτάσει τις 5hrs.

Treat me like i treat you..
Link to comment
Share on other sites

http://www.pompmall.com/huawei-honor-6-plus-4g-octa-core-3gb-32gb-android-4-4-smartphone-5-5-inch.html

καλησπέρα! έχει κάποιος άποψη για το συγκεκριμένο κατάστημα? το ψάχνω στη χρυσή έκδοση των 32GB και δεν το βρίσκω αλλού...

Link to comment
Share on other sites

και εγώ φίλος αυτό ψάχνω. έχω παρει της κοπέλας μου το άσπρο και μου αρεσε πολύ και πούλησα το g3 και έλεγα για το χρυσό άλλα δεν υπάρχει πουθενα Edited by alelo

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Για οποίον τον ενδιαφέρει για άμεσα να ενα κατα τη προσωπική μου άποψη αξιόπιστο site:

 

http://www.vickmall.com/eu-warehouse-huawei-honor-6-plus-4g-fdd-lte-hisilicon-kirin-925-octa-core-1-8ghz-android-4-4-smartphone-5-5-inch-fhd-screen-3g-ram-16g-rom.html

 

Ως κάτοχος του honor 6 το οποίο είναι dual active συσκευάρα :D η απορία μου είναι εαν το plus είναι και αυτό dual active.

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι είναι!

Όπως είχε πει ενας συνφορουμίτης πολύ εύστοχα..

"μόλις έκανα αναπάντητη στον εαυτό μου! "

Treat me like i treat you..
Link to comment
Share on other sites

περίεργο πάντως που δεν το έχει κανένα άλλο μαγαζί το χρυσό.

 

 

Ένταξη τώρα είδα πως το έχει και το vickmall το χρυσό το 32gb.

 

Και video γιατί στις φώτο το δείχνουν όλο χρυσό και το πλαϊνό....

Edited by alelo

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Απο vickmall θα πρότεινα ανεπιφύλακτα.

Αλλιώς περίμενε ή στείλε ενα μνμ στο oppomart που έχει ευρωπαϊκή αποθήκη μήπως το έχουν, ώστε να το έχεις σε μια βδομάδα.

Treat me like i treat you..
Link to comment
Share on other sites

Απο vickmall θα πρότεινα ανεπιφύλακτα.

Αλλιώς περίμενε ή στείλε ενα μνμ στο oppomart που έχει ευρωπαϊκή αποθήκη μήπως το έχουν, ώστε να το έχεις σε μια βδομάδα.

 

Το vickmail το έχει σε άσπρο στο ευρωπαϊκό κατάστημα

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Το vickmail το έχει σε άσπρο στο ευρωπαϊκό κατάστημα

Για το χρυσό δεν ενδιαφέρεσαι κυρίως είπες?

Treat me like i treat you..
Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησούλες.

1) Ποιο είναι το sar το EU ?? Ας διαβάσει κάποιος κάτοχος το βιβλιαράκι του κινητού να μας πει.

2) Έχει OIS ??

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Για το χρυσό δεν ενδιαφέρεσαι κυρίως είπες?

 

Ναι εγώ για το χρυσό, άσπρο το έχω είδη , άπλα πληροφοριακά το ανέφερα μη πως ενδιαφέρονταν κανείς για το άσπρο.

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Μια φώτο με ανεβασμένη φωτεινότητα, μία με φλας. Χωρίς άλλες ρυθμίσεις.

 

http://s24.postimg.org/4dzbel2dd/IMG_20150401_212031.jpg

 

http://s24.postimg.org/uxrwgq2wx/IMG_20150401_212004.jpg

Treat me like i treat you..
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω στην εφαρμογή youtube δεν μου δίνει την επιλογή να βάλω 1080p . Έχω διαβάσει στο νετ πως μετά από κάποιες αναβαθμίσεις το έχουν ανενεργοποιησει . Έχουμε κάποια λύση για αυτό?

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Και στο mate το ίδιο θέμα είχα
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.Σκέφτομαι να αγοράσω το συγκεκριμένο τηλ για φίλο με σκοπό να του το τσιμπησω αργότερα :p και να του δώσω το δικο μου και θέλω την άποψη σας όσον αφορά τη χρωματική επιλογή .Έχω το Honor 6 σε μαύρο με εμπρός-πίσω tempered glass το οποίο όταν το κυκλοφορώ γυμνό ξενερώνω επειδή γεμίζει δακτυλιές.Στο άσπρο μου λένε πώς δε φαίνονται σχεδόν καθόλου. Ισχύει κάτι τέτοιο;

Υ.Γ. Ε ρε σοβαρά προβλήματα που έχω ο άνθρωπος:lol:

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...