Jump to content

Sygic-αγορα.


Spiros13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα. Θελω να αγορασω το sygic τωρα που εχει εκπτωση για ενα ταμπλετ του πατερα μου αλλα δεν εχουμε πιστωτικη η paypal με ποιο τροπο μπορω να το αποκτησω??
Link to comment
Share on other sites

Με Google Play gift cards από τα Public.

 

https://play.google.com/intl/GR_gr/about/giftcards/

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Γεια σας. Ποια είναι η διαφορά του πακέτου Ευρώπης-Ρωσίας που με έκπτωση στοιχίζει 20 ευρώ και σκέτης Ευρώπης που στοιχίζει 25 ευρώ με την έκπτωση. Δεν είναι λίγο περίεργο? Είναι καλύτερο το δεύτερο;
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Καλησπερα. Θελω να αγορασω το sygic τωρα που εχει εκπτωση για ενα ταμπλετ του πατερα μου αλλα δεν εχουμε πιστωτικη η paypal με ποιο τροπο μπορω να το αποκτησω??

 

οταν ηθελα το ΣΥΤΖΙΚ πηγα στην αντιπροσωπεια στη μεταμορφωση και το αγορασα απ ευθειας σε σιμακι και μου το περασαν κιολας. Ειχε 3 εκδοσεισ (win-android-nokia). εβαζες οποια ηθελεσ και σε αλλο κινητο αλλα μονο μια εκδοση τη φορα αποκλειστικα με το original σιμακι. Νομιζω αν τους τηλεφωνησεισ μπορουν να σου στειλουν αντικαταβολη το σιμακι και εισαι κομπλε. Τοτε ειχε 40 εβρω για ελλαδα+κυπρο.

μαλιστα εγω τουσ πηγα δικο μου σιμακι 8 γκιγκα για να εχω χωρο για μουσικη βιντεο φωτοσ. Το δικο τουσ ηταν 2 γκιγκα

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αφενός γράφεις σε παλιό θέμα. Αφετέρου... έχουν αλλάξει τα πράγματα, πλέον το κατεβάζεις από το εκάστοτε on-line store και πληρώνεις αναλόγως όπως και στις υπόλοιπες εφαρμογές. Δεν "παίζει" πλέον το "σιμάκι" για το οποίο μιλάς λαθασμένα μιας και δεν είναι sim αλλά κάρτα μνήμης.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Μήπως ξέρετε αν στο sygic ο ελληνικός χάρτης grc.ta.2014.09 που είναι της τομτομ σε σχέση με της grc.nt.2014.09 της navtec άραγε ποιοι είναι ποιο καλοί αποδεδειγμένα με περισσότερες λεπτομέρειες pois κλπ για μας εδώ στην Ελλάδα και γιατί ?? Οεο??

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Παιδιά την βοήθειά σας.Εχω αγοράσει το Sygic από το on line store και δουλευε στο προηγούμη συσκευη .Στην καινουργια δεν μπορω να το ενεργοποιησω.Το εχω εγκαταστήσει στην sd card.και πείτε μου αν γινεται να το δουλευω όταν θέλω και στο tablet εναλλάξ.

Ευχαριστω εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
να ρωτησω παιδες στην αρχη που το βαλα το sygic ειχε φωνητικες οδηγιες τωρα δεν εχει, πρεπει να αγορασω κατι? εσας σας βολευουν οι φωνητικες εντολες?
Link to comment
Share on other sites

το έχω αγορασμένο και δεν λέει και πολλά. Για τις μεγάλες πολεις είναι καλό αλλά στην επαρχία είναι απαράδεκτο.(ολόκληρη λήμνη στην θέρμη θεσνικης δεν υπάρχει!!!!!!!!!!!!!). Το copilot είναι το καλύτερο (με καλά γραφικά) και για δωρεαν το here της ΝΟΚΙΑ.
Link to comment
Share on other sites

το έχω αγορασμένο και δεν λέει και πολλά. Για τις μεγάλες πολεις είναι καλό αλλά στην επαρχία είναι απαράδεκτο.(ολόκληρη λήμνη στην θέρμη θεσνικης δεν υπάρχει!!!!!!!!!!!!!). Το copilot είναι το καλύτερο (με καλά γραφικά) και για δωρεαν το here της ΝΟΚΙΑ.

 

ούτε για Αθήνα λέει, με ενημερωμένους χάρτες και κάνει λίγο χαζή δρομολόγηση....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...