Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό που βλέπω προς το παρόν είναι ότι γίνεται σφαγή μεταξύ vodafone και cosmote.

Ο cosmote που είναι και μακράν το μεγαλύτερο δίκτυο (βάσει συνδρομητών) προσπαθεί να διευρύνει το προβάδισμά του, και η vodafone προσπαθεί με νύχια και με δόντια να κρατήσει τους συνδρομητές της.

Είμαι voda, με καλεί προχθές ο cosmote με μια καλή προσφορά, κάνω το αίτημα της φορητότητας, και χθες με παίρνει η voda για να μου κάνει αντιπροσφορά να με κρατήσει. Ένα θα σας πω, 50% έκπτωση στο πακέτο που θα πάρω, για να παραμείνω.

 

Αν δε ε πειράζει μας λες και το πρόγραμμα στο οποίο πήρες 50%?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει. Προχθές έκανε φίλος ανανέωση συμβολαίου και έγινε ταυτόχρονα και αλλαγή προγράμματος στο unlimited 60 (γιατι του είχε γίνει προσφορά σε αυτό το πρόγραμμα για επιδότηση). Τώρα θέλει να το αλλάξει και να πάει στο Red 1.

1.Mπορεί να κάνει αλλαγή από τη στιγμή που έχουν ίδιο πάγιο και όχι χαμηλότερο?

2.Ξέρω ότι νέα αλλαγή μπορεί να κάνει ένα μήνα μετά. Ένα μήνα μετά ημερολογιακά (δηλαδή 8 απριλίου) ή τιμολογιακά μόλις του βγει νέος λογαριασμός?

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι ακριβώς το ίδιο πάγιο μπορεί να μεταφερθεί ναι.. Καλό θα ήταν να γίνει η αλλαγή 2-3 μέρες πριν εκδοθεί ο λογαριασμός του ώστε να μην πάει αναλογικά το πάγιο..
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει. Προχθές έκανε φίλος ανανέωση συμβολαίου και έγινε ταυτόχρονα και αλλαγή προγράμματος στο unlimited 60 (γιατι του είχε γίνει προσφορά σε αυτό το πρόγραμμα για επιδότηση). Τώρα θέλει να το αλλάξει και να πάει στο Red 1.

1.Mπορεί να κάνει αλλαγή από τη στιγμή που έχουν ίδιο πάγιο και όχι χαμηλότερο?

2.Ξέρω ότι νέα αλλαγή μπορεί να κάνει ένα μήνα μετά. Ένα μήνα μετά ημερολογιακά (δηλαδή 8 απριλίου) ή τιμολογιακά μόλις του βγει νέος λογαριασμός?

 

Ημερολογιακά πάει, οπότε 08/04 μπορεί να κάνει αλλαγή. Το θέμα είναι μήπως έχει κάποια έκπτωση τώρα στο 60 Unlimited? Γιατί οι εκπτώσεις δεν μεταφέρονται. Κατά τα άλλα, εφόσον το πάγιο είναι ίδιο, στο λογαριασμό δεν θα έχει καμία διαφορά, εφόσον η αναλογική χρέωση θα είναι ίδια με την αναλογική εκκαθάριση. Όποτε και να κάνει την αλλαγή μέσα στο μήνα θα είναι ακριβώς το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση

Ηρθα στη Vodafone απο την Wind στις 26/2

Στην 1 Μαρτιου μου ηρθε ο πρωτος λογαριασμος ο οποιος ειχε μερος του παγιου για τον μηνα

Φεβρουαριου (λογικο μου φαινεται) αλλα και προπληρωμη ολου του Μαρτιου

 

Ειναι λογικο καποιος να προπληρωνει το παγιο του πριν καν το χρησιμοποιησει??

Παιρνοντας τηλεφωνο στην εξυπηρετηση μου ειπαν οτι αυτο γινεται απο ολες τις εταιριε κινητης

 

Βλεποντας απο την Wind κατι τετοιο δεν γινοταν

Εχω ξενερωσει τοσο απο αυτη τη συμπεριφορα που με βλεπω να ξαναφευγω

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση

Ηρθα στη Vodafone απο την Wind στις 26/2

Στην 1 Μαρτιου μου ηρθε ο πρωτος λογαριασμος ο οποιος ειχε μερος του παγιου για τον μηνα

Φεβρουαριου (λογικο μου φαινεται) αλλα και προπληρωμη ολου του Μαρτιου

 

Ειναι λογικο καποιος να προπληρωνει το παγιο του πριν καν το χρησιμοποιησει??

Παιρνοντας τηλεφωνο στην εξυπηρετηση μου ειπαν οτι αυτο γινεται απο ολες τις εταιριε κινητης

 

Βλεποντας απο την Wind κατι τετοιο δεν γινοταν

Εχω ξενερωσει τοσο απο αυτη τη συμπεριφορα που με βλεπω να ξαναφευγω

 

και στις 3 εταιριες γινεται ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ

Link to comment
Share on other sites

Ημερολογιακά πάει, οπότε 08/04 μπορεί να κάνει αλλαγή. Το θέμα είναι μήπως έχει κάποια έκπτωση τώρα στο 60 Unlimited? Γιατί οι εκπτώσεις δεν μεταφέρονται. Κατά τα άλλα, εφόσον το πάγιο είναι ίδιο, στο λογαριασμό δεν θα έχει καμία διαφορά, εφόσον η αναλογική χρέωση θα είναι ίδια με την αναλογική εκκαθάριση. Όποτε και να κάνει την αλλαγή μέσα στο μήνα θα είναι ακριβώς το ίδιο.

 

Αλλαγή λογικά θα αφήσουν να γίνει αλλά δεν πρόκειται να δώσουν την ίδια έκπτωση με το unlimited 60 στο red1. Ενώ στα unlimited μπορείς με τη γνωστή πίεση να πετύχεις έκπτωση 45-50%, στα Red δίνουν 25% με πρόσχημα ότι περιλαμβάνουν χρόνο προς όλα τα δίκτυα...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγή λογικά θα αφήσουν να γίνει αλλά δεν πρόκειται να δώσουν την ίδια έκπτωση με το unlimited 60 στο red1. Ενώ στα unlimited μπορείς με τη γνωστή πίεση να πετύχεις έκπτωση 45-50%, στα Red δίνουν 25% με πρόσχημα ότι περιλαμβάνουν χρόνο προς όλα τα δίκτυα...

 

Καλησπέρα σε όλους.

 

Σε εμένα (Red 1) έδωσαν έκπτωση 40% με ένα αίτημα φορητότητας που έκανα στην Wind.

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Γνωρίζει κανείς μήπως κάποια πληροφορία για το πρόγραμμα συμβολαίου για φοιτητές Vodafone University;

http://www.vodafone.gr/portal/university-mobile-internet

Γράφει ότι δίνει 300 λεπτά το μήνα προς όλους και 4GB Internet με 15 Ευρώ/μήνα. Δεν αναγράφονται όμως χρεώσεις SMS, ελάχιστη χρέωση για τα 300 λεπτά (1' ή 3') κλπ.

 

Γνωρίζει κάποιος κάτι περισσότερο;

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν συνδρομητής στις ελληνικές ραδιοϋπηρεσίες. Λόγω αλλαγών στα προγράμματα τους και επειδή δικαιούμαι το Vodafone cu φοιτητικό, αποφάσισα να κάνω διακοπή. Για να μπορέσω να πάρω πίσω τον αριθμό μου έπρεπε να κάνω συμβόλαιο (χωρίς έκπτωση) για δύο μήνες στη Vodafone. Έτσι έκανα το unlimited 20. Στις 17 Μαρτίου γίνεται η μετατροπή σε κάρτα. Χτες δέχτηκα τηλεφώνημα από τη Vodafone όπου μου πρότειναν 50% έκπτωση. Βέβαια δεν με βολεύει γιατί η φοιτητική προσφορά είναι κορυφαία οπότε αρνήθηκα. Ο άνθρωπος που με πήρε ήταν ευγενικότατος και μου έκανε τρομερή εντύπωση. Πρόσφατη ήταν η εμπειρία μου από cosmote που στο unlimited 60 μου δώσανε την τρομερή έκπτωση των 3 ευρώ ανά μήνα στο πάγιο και ήταν και αγενείς... Επίσης στην διακοπή συμβολαίου που έκανα δεν μπήκαν καν στον κόπο να με πάρουν τηλέφωνο για να δουν γιατί φεύγω. Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω καποιοι που λενε οτι έχουν αλλάξει τα πράγματα με τις προνομιακες εκπτωσεις.. Οτι δεν μεταφερονται αν αλλαξεις προγραμμα.. Έχω μια προνομιακη εκπτωση 20% (εκτος απο την επιδοτηση που παιρνω) και την οποια την ανανεώνω καθε χρονο (με δυσκολια βεβαια φετος μου την ξαναδωσαν) και ενω ειχα unlimited 45 .. Μπορεσα και μεταφερθηκα σε red 1 διατηρωντας την έκπτωση. Το ιδιο ειχα κανει και πέρσι..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Γνωρίζει κανείς μήπως κάποια πληροφορία για το πρόγραμμα συμβολαίου για φοιτητές Vodafone University;

http://www.vodafone.gr/portal/university-mobile-internet

Γράφει ότι δίνει 300 λεπτά το μήνα προς όλους και 4GB Internet με 15 Ευρώ/μήνα. Δεν αναγράφονται όμως χρεώσεις SMS, ελάχιστη χρέωση για τα 300 λεπτά (1' ή 3') κλπ.

 

Γνωρίζει κάποιος κάτι περισσότερο;

3' ελαχιστη χρεωση, η χρεωση για τα sms ειναι η κλασσικη (0,14€/sms) 15€/μηνα χωρις τελη κινητης.. 16,79ε τελικο.

Αν δεν θελεις παγια, ελαχιστες χρεωσεις, προβληματα σε λογαριασμους το μοναδικο δικτυο ειναι εδω, με καθε νεα αιτηση δωρα μια 2πλη κουβερτα σε διαφορα χρωματα και μια σακουλα καρβουνα. Απεριοριστη ομιλια απο την ταρατσα του σπιτιου σου με ολoυς
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση

Ηρθα στη Vodafone απο την Wind στις 26/2

Στην 1 Μαρτιου μου ηρθε ο πρωτος λογαριασμος ο οποιος ειχε μερος του παγιου για τον μηνα

Φεβρουαριου (λογικο μου φαινεται) αλλα και προπληρωμη ολου του Μαρτιου

 

Ειναι λογικο καποιος να προπληρωνει το παγιο του πριν καν το χρησιμοποιησει??

Παιρνοντας τηλεφωνο στην εξυπηρετηση μου ειπαν οτι αυτο γινεται απο ολες τις εταιριε κινητης

 

Βλεποντας απο την Wind κατι τετοιο δεν γινοταν

Εχω ξενερωσει τοσο απο αυτη τη συμπεριφορα που με βλεπω να ξαναφευγω

 

Στην κινητη τηλεφωνια επειδη ο λογαριασμος σου ειναι ΕΝΑΝΤΙ προπληρωνεις παγιο. παντα προπληρωνες, και αυτο γινετε για να μπορεις να εχεις αναλογικο χρονο.

 

Παλιοτερα στις αρχες τις κινητης τηλεφωνιας για να ενεργοποιηθει καποια συνδεση και για να μην υπαρχει το αναλογικο παγιο η το παραπανω παγιο οι συνδρομητες συνδεονταν συγκεκριμενες μερες και συγκρεκριμενες μερες εκαναν αποσυνδεση :) Απο την στιγμη που εκανες φορητοτητα η αλλαγη η νεα συνδεση ειναι λογιο. Οταν καποτε θα το αλλαξεις η θα το αποσυνδεσεις η αναλογια αυτη θα σου αφαιρεθει.

Αν δεν θελεις παγια, ελαχιστες χρεωσεις, προβληματα σε λογαριασμους το μοναδικο δικτυο ειναι εδω, με καθε νεα αιτηση δωρα μια 2πλη κουβερτα σε διαφορα χρωματα και μια σακουλα καρβουνα. Απεριοριστη ομιλια απο την ταρατσα του σπιτιου σου με ολoυς
Link to comment
Share on other sites

3' ελαχιστη χρεωση, η χρεωση για τα sms ειναι η κλασσικη (0,14€/sms) 15€/μηνα χωρις τελη κινητης.. 16,79ε τελικο.

 

Σύντομος και περιεκτικός! Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Στην κινητη τηλεφωνια επειδη ο λογαριασμος σου ειναι ΕΝΑΝΤΙ προπληρωνεις παγιο. παντα προπληρωνες, και αυτο γινετε για να μπορεις να εχεις αναλογικο χρονο.

 

Παλιοτερα στις αρχες τις κινητης τηλεφωνιας για να ενεργοποιηθει καποια συνδεση και για να μην υπαρχει το αναλογικο παγιο η το παραπανω παγιο οι συνδρομητες συνδεονταν συγκεκριμενες μερες και συγκρεκριμενες μερες εκαναν αποσυνδεση :) Απο την στιγμη που εκανες φορητοτητα η αλλαγη η νεα συνδεση ειναι λογιο. Οταν καποτε θα το αλλαξεις η θα το αποσυνδεσεις η αναλογια αυτη θα σου αφαιρεθει.

 

Καλησπέρα.

Πριν από μερικές ημέρες άλλαξα τον αριθμό μου από Unlimited 35 σε κάρτα International. Σήμερα μου ήρθε ο εκκαθαριστικός λογαριασμός και δεν μου έχει μέσα ΚΑΜΙΑ επιστροφή του αρχικού πρώτου παγίου. Συγκεκριμένα μου έχει επιστροφή 8.35 για το διάστημα 7-15 Μαρτίου (αφού ο αριθμός "γύρισε" σε κάρτα στις 7 του μήνα και αφού στον προηγούμενο λογαριασμό είχα πληρώσει κανονικά το πάγιο για 16/2-15/3).

Κανονικά δεν έπρεπε να μου είχε γυρίσει και το αρχικό πάγιο; Εκτός αν πίσω στο 2000, όταν και είχα κάνει το πρώτο μου συμβόλαιο, δεν ίσχυε η προπληρωμή ενός παγίου (δεν το θυμάμαι αυτό).

 

Να πάρω τηλ και να τους κράξω, ή σωστά έπραξαν και μου γύρισαν μόνο τα χρήματα για το διάστημα 7-15 Μαρτίου;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Πριν από μερικές ημέρες άλλαξα τον αριθμό μου από Unlimited 35 σε κάρτα International. Σήμερα μου ήρθε ο εκκαθαριστικός λογαριασμός και δεν μου έχει μέσα ΚΑΜΙΑ επιστροφή του αρχικού πρώτου παγίου. Συγκεκριμένα μου έχει επιστροφή 8.35 για το διάστημα 7-15 Μαρτίου (αφού ο αριθμός "γύρισε" σε κάρτα στις 7 του μήνα και αφού στον προηγούμενο λογαριασμό είχα πληρώσει κανονικά το πάγιο για 16/2-15/3).

Κανονικά δεν έπρεπε να μου είχε γυρίσει και το αρχικό πάγιο; Εκτός αν πίσω στο 2000, όταν και είχα κάνει το πρώτο μου συμβόλαιο, δεν ίσχυε η προπληρωμή ενός παγίου (δεν το θυμάμαι αυτό).

 

Να πάρω τηλ και να τους κράξω, ή σωστά έπραξαν και μου γύρισαν μόνο τα χρήματα για το διάστημα 7-15 Μαρτίου;

 

Σου επέστρεψαν τις μέρες που δεν είχες πλέον σύνδεση, σωστά έγινε η εκκαθάριση.

 

Από ότι βλέπω υπάρχει γενικά μία παρεξήγηση σχετικά με την προπληρωμή παγίου και την εκκαθάριση. Δεν είναι πάντα ένα μήνας. Εάν π.χ. η αποσύνδεσή σου είχε γίνει μία μέρα πριν την έκδοση λογαριασμού, θα έπαιρνες επιστροφή για 1 ημέρα. Ο τελευταίος λογαριασμός δεν χρεώνει πάγιο, επιστρέφει τις τυχόν επιπλέον ημέρες που χρεώθηκαν προκαταβολικά στον προηγούμενο.

 

Αντίστοιχα όταν γίνεται η σύνδεση, ο 1ος λογαριασμός χρεώνει την αναλογία παγίου από την ημερομηνία σύνδεσης μέχρι την ημερομηνία έκδοσης του λογαριασμού, και προκαταβολικά το πάγιο για τον επόμενο μήνα.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΤΟ ΕΞΗΣ ΖΗΤΗΜΑ...ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ VODAFONE ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΠΟΣΟ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗΣ...ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΣΤΩΝ 115 ΕΥΡΩ..ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΚΑΡΤΟΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ 25 ..Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΣΤΗΝ ΕΝ ΛΟΓΩ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ..ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΜΕΣΟ ΟΡΟ 70-80 ΕΥΡΩ(ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝΩ ΤΩΝ 100 ΕΥΡΩ)....ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΗΣ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ 2 ΝΟΥΜΕΡΑ....ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΧΑΜΗΛΟ...ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ...ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ?(ΑΙΤΗΣΗ ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΝΔΕΙΚΝΥΤΑΙ ΓΤ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ) ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ....
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο που πρέπει να κάνεις είναι να γράφεις με μικρά ελληνικά Γράμματα.

Το δεύτερο , πρέπει να μας πεις αν είναι οικογενειακό το συμβόλαιο ή αν πρόκειται για δύο ξεχωριστά.

Τρίτον , αν θές μεγαλύτερη επιδότηση θα πρέπει να κάνεις αίτηση φορητότητος ,

Link to comment
Share on other sites

εχει παρει κανεις εκπτωση στο red 1 με το κολπο της φορητοτητας και τι ποσοστο?εμενα μου δινουν μονο 25% οσο ειναι η online προσφορα....
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

 

είμαι συνδρομητης σε οικογενειακό πακέτο και έχω κάρτα ανεργίας...

 

μπορώ να πάρω και κάποια έκπτωση όπως το 15% που κάνουν στη cosmote;

 

αν ναι, πώς προχωράω τη διαδικασία;

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

 

είμαι συνδρομητης σε οικογενειακό πακέτο και έχω κάρτα ανεργίας...

 

μπορώ να πάρω και κάποια έκπτωση όπως το 15% που κάνουν στη cosmote;

 

αν ναι, πώς προχωράω τη διαδικασία;

 

Ευχαριστω

 

δυστυχως οχι. επιβεβαιωσε μονο αν αποδιδεται η εκπτωση 10% του οικογενειακου πακετου ανα αριθμο.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Unlimited 60.

 

Μετα απο την εκπτωτικη συμφωνια στη συνδυαστικη προσφορα VODA-HOL, ο σημερινος λογαριασμος μου επιφυλασε την εκπληξη. Σταματησε η εκπτωση των δεκα ευρω στο προγραμμα (ειχα το unl60) και αυξηθηκε το παγιο μου σχεδον κατα εξι ευρω. Μπορω να αλλαξω τωρα παροχο ή να το μετατραψω σε καρτα (χρονικα βρισκομαι στα μεσα του συμβολαιου) και τι προστιμο θα κληθω να πληρωσω ; Υποψιν πως δεν εχω παρει καποια συσκευη αλλα δεχτηκα εκπτωση στο συμβολαιο μου κατα 40%.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο την εκπτωτικη συμφωνια στη συνδυαστικη προσφορα VODA-HOL, ο σημερινος λογαριασμος μου επιφυλασε την εκπληξη. Σταματησε η εκπτωση των δεκα ευρω στο προγραμμα (ειχα το unl60) και αυξηθηκε το παγιο μου σχεδον κατα εξι ευρω. Μπορω να αλλαξω τωρα παροχο ή να το μετατραψω σε καρτα (χρονικα βρισκομαι στα μεσα του συμβολαιου) και τι προστιμο θα κληθω να πληρωσω ; Υποψιν πως δεν εχω παρει καποια συσκευη αλλα δεχτηκα εκπτωση στο συμβολαιο μου κατα 40%.

ευχαριστω

 

Αν έχεις προνομιακή έκπτωση, δεν μπορείς να φύγεις έτσι. Πρέπει να πληρώσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...