Jump to content

Πιστοποίηση ΙΕΚ


dreaming
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 298
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα, μηπως θα μπορουσες να στειλεις και σε εμενα τις απαντήσεις, ξέρεις ψαχνω καιρό και δεν έχω βρεί τίποτα :blink:. Το e-mail μου είναι: Ευχαριστώ Προκαταβολικά!![/Q

 

παιδια σας παρακαλώ αν έχετε βρεί τισ απαντισείς απο την ειδικότητα ''προσχολικής αγωγής και ημερίσιας φροντίδας'' σας παρακαλώ βοήθεια...το e-mail μου ειναι *** ....τηλ΄ *** ... καίγομαι

Edited by MsK
Για λόγους ασφαλείας ΜΗΝ δίνετε τα προσωπικά σας στοιχεία δημόσια. Χρησιμοποιήστε τα PMs!
Link to comment
Share on other sites

παιδια σας παρακαλώ αν έχετε βρεί τισ απαντισείς απο την ειδικότητα ''προσχολικής αγωγής και ημερίσιας φροντίδας'' σας παρακαλώ βοήθεια...

 

Έχω δώσει εδώ τις ερωτήσεις-απαντήσεις για την ειδικότητα Προσχολικής Αγωγής. Από όσο ξέρω κάποια μαθήματα είναι κοινά, οπότε ρίξε μία ματιά μήπως σε βοηθήσουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

 

προώθησε μου το email σου κ θα στα στείλω

 

Καλημέρα το email στο στέλνω σε πμ . Σε ευχαριστώ πολύ

Edited by ALEXANDRA4444
δημοσιευση μαιλ κατα λάθος
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια ειμαι νεο μελος και ειπα να αυτοσιστηθω!!!!

μηπως θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει?ψαχνω να βρω τις απαντησεις πιστοποιησης ειδικος εμποριας διαφημισης και προωθησης προιοντων!!!Μηπως μπορει καποιοσ να με βοηθησει?σας ευχαριστω εκ των προτερων.:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε αυτο.Με τα καταλληλα κριτηρια αναζητησης κανεις θαυματα.

Εννοειται, φιλικα παντα:happy:

Link to comment
Share on other sites

παιδια οποιος εχει τις απαντησεις πιστοποιησης για το τμημα φυλακας μουσειων και αρχαιολογικων χωρων σας παρακαλω ας τις ανεβασει εδω ή ας μου τις στειλει στο mail μου

http://mylivetechnews.blogspot.com/

Όλα τα τεχνολογικά νέα της ημέρας βρίσκονται εδώ!!!

Καθημερινή ενημέρωση με θέματα από όλες τις εταιρείες και όλα τα λειτουργικά για pc και smartphones!

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα και γώ απο τον dimitriadim τις ερωτήσεις-απαντήσεις του τμήματος ΔΟΣΕ αν είναι ευκολο. Το email mou einai .

Ευχαριστώ!

 

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΑΝ ΒΡΗΚΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΕΙΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

παιδια οποιος μπορει να με βοηθηση αν εχει τις απαντησεις για το ΔΟΣΕ αν μπορει να μου της στειλει.....

Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια μηπως εχει καποιος της ερωτησης - απαντησεις απο την ιδικοτητα Τεχνικος Τοπογραφικων Εφαρμογων η ξερει που θα μπορεσω να της βρω
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδια μηπως εχει καποιος της ερωτησης - απαντησεις

απο τηνειδικότητα ''προσχολικής αγωγής και ημερίσιας φροντίδας,,

η ξερει που θα μπορεσω να της βρω;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

τωρα σας βρηκα και ανοιξα η χαζη νεο θεμα ..θα ηθελα και εγω απανησεις ΔΟΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩ

 

***moderated*** - απαγορεύεται η δημόσια ανάρτηση λογαριασμού email.Όποιος θέλει βοηθάει με PM(personal message)

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα. Έχει κανείς τίποτα νεότερο σχετικά με την πιστοποίηση? Θέλω να κάνω αίτηση και ακόμα δεν έχουν δώσει οι προηγούμενοι!!!! Έχω φρικάρει με την όλη κατάσταση. Θα ξεχάσω κι αυτά που ήξερα στο τέλος και θα πρέπει να ξαναπάω για μάθημα! Απ'τη σελίδα του οεεκ δεν έχω καταλάβει ακόμα τι γίνετε! :( Edited by Mariakapa
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα. Έχει κανείς τίποτα νεότερο σχετικά με της ερωτησεις πιστοποίηση? ειδικοτητας

τεχνικος ραδιοτηλεοπτικων & ηλετρακουστικων διαταξεων

παρακαλω εστο μια βλιογραφια ******* οι απαντησεις σας

σας παρακαλω καντε κατι ειμαι σε απογνωση!!!

Edited by mcde
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. δίνω φέτος τραπεζικες εργασίες κ θα ήθελα να ρωτήσω αν εχετε τις απαντήσεις πιστοποίησης?δυστυχώς ξεκίνησα απο πέρυσι να βρίσκω απαντήσεις κ δεν εχω βρει ουτε τις μισες καθως οι σημειώσεις των καθηγητών ήταν ελλειπεις σε μεγάλο βαθμό...επικοινώνησα κ με παλαιότερα παιδιά του ιέκ μου όμως οι περισσότεροι ή δεν το ακολούθησαν ή δεν έδωσαν καν πιστοποίηση.5 παιδιά που είχαν δώσει ολα κι όλα και πήγαν έτσι για την πλάκα τους να δουν τι παίζει.μόνο ο ένας πηρε την πιστοποίηση ο οποίος δουλευε σε τράπεζα παράλληλα με το ιεκ....εχω απηβδήσει....δεν βρίσκω ουτε βιβλίο στην αγορά για τα τραπεζικά πανω στις ερωτησεις πιστοποίησης καθώς η γκαμα των ερωτησεων ειναι μεγάλη κ ένα μόνο βιβλίο δεν αρκει...χώρια οτι ειναι πανάκριβα...ουφ...

ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ,ΕΣΤΩ Κ ΤΙΣ ΜΙΣΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ......????

 

ΟΣΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΦΕΤΟΣ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΦΕΤΟΣ ΑΛΛΑ.....ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΠΕΡΥΣΙ...ΣΤΙΣ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΣΙΝΟΙ...ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΙ ΕΓΩ....ΜΟΛΙΣ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ,ΠΕΡΙΠΟΥ 20 ΜΕΡΕΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΕ ΜΗΝΑ....,ΘΑ ΔΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΦΕΤΙΝΟΙ......

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

tha ithela na zitiso apo tin jane butterfly tis apantiseis sta trapezika an tis exeis akoma.dino ton noemvrio kai den mporo na vro tipota.euxaristo para poli

 

ΔΙΝΩ ΤΡΑΠΕΖΙΚΑ ΦΕΤΟΣ ,ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΩΝ????

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ΔΙΝΩ ΤΡΑΠΕΖΙΚΑ ΦΕΤΟΣ ,ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΩΝ????

Kαλησπερα παιδια δινω μεθαυριο ειδικος κινησιοθεραπειας και θελω να μου απαντησει καποιος αν ξερει τι ζητανε στο πρακτικο μερος??? Και αν μπορω να δω καπου τα θεματα των προηγουμενων ετων.

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις να μου πει τι θεματα επεσαν τωρα και τι ζητησαν στο πρακτικό μέρος, στην ειδικοτητα**προσχοσχολικη αγωγη δραστηριοτητων δημιουργιας και εκφρασης**???

 

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!!

καλη επιτυχια σε όσου συνεχιζουν να δινουν εξετασεις..;):D:lol::)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημέρα παιδιά!

 

Μήπως θα μπορούσα να έχω και εγώ τις ερωτήσεις-απαντήσεις πιστοποίησης για ΔΟΣΕ στο email μου?

 

Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!μηπος μπορει καποιος να με βοηθισει να βρω τις ερωτησεις και απαντησεις πιστοποιησης ιεκ προσχολικη αγωγη 2009-2010? :confused: ευχαριστω παρα πολυ....περιμενω....:(
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρακαλώ πολύ όποιος μπορεί να μου τις στείλει και εμένα θα με έσωζε......

Έχω τελείωσει την ειδικότητα εδώ και 1 χρόνο και πρέπει επιτέλους να δω τι θα κάνω με τις εξετάσεις.... Έχω πραγματικά χαθεί μέσα στις σελίδες...!!!

Please help.... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κάποιος ημερομηνία για τις φετινές εξετάσεις πιστοποίησης; Κάπου στο Δεκέμβριο είναι σωστά;

 

Εδώ μπορείτε να βρείτε βιβλία με ερωταπαντήσεις για κάποιες ειδικότητες σχετικές με την Πληροφορική.

My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...