Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έφθασε ο καιρός... Είμαι εδώ! Λίγες μέρες πριν το Σεπτέμβριο, λίγο πριν την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς. Τι γίνετε λοιπόν; Πάω 3η Λυκείου.

 

Και όπως κάθε άτομο της ηλικίας μου σκέφτεται τι θα γίνει μετά; Επειδή είμαι αποφασισμένος, ξέρω από τώρα τι θέλω. Οπότε έχω στόχους. Είναι αρκετά υψηλοί στόχοι. ~17600μόρια

 

 

Τι γίνεται όμως; Το άγχος έχει αρχήσει να με κυριεύει από τώρα και όπως και ο πανικός, είναι ο χειρότερος σύμβουλος.

 

 

Συνεχίζω λοιπόν, μπαίνω στη νέα σχολική χρονιά και αρχίζω τις εντατικές προσπάθειες μου. Ήδη ζήτησα διακοπή υπηρεσιών ADSL από τον ISP κάτι που δεν φανταζόμουν ποτέ να το κάνω με τη θέληση μου.

 

Αυτά προς το παρών. Να δούμε τι θα γίνει...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έφθασε ο καιρός... Είμαι εδώ! Λίγες μέρες πριν το Σεπτέμβριο, λίγο πριν την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς. Τι γίνετε λοιπόν; Πάω 3η Λυκείου.

 

Και όπως κάθε άτομο της ηλικίας μου σκέφτεται τι θα γίνει μετά; Επειδή είμαι αποφασισμένος, ξέρω από τώρα τι θέλω. Οπότε έχω στόχους. Είναι αρκετά υψηλοί στόχοι. ~17600μόρια

 

 

Τι γίνεται όμως; Το άγχος έχει αρχήσει να με κυριεύει από τώρα και όπως και ο πανικός, είναι ο χειρότερος σύμβουλος.

 

 

Συνεχίζω λοιπόν, μπαίνω στη νέα σχολική χρονιά και αρχίζω τις εντατικές προσπάθειες μου. Ήδη ζήτησα διακοπή υπηρεσιών ADSL από τον ISP κάτι που δεν φανταζόμουν ποτέ να το κάνω με τη θέληση μου.

 

Αυτά προς το παρών. Να δούμε τι θα γίνει...

 

kali sou epitixia file mou! min agxonesai..me sosto diavasma ola tha pane kala. idi ekanes to proto vima, edeikses apofasismenos..ekopses to adsl :)

episis des auto..apo ton fetino proto epitixonta ton eksetaseon:

http://www.enet.gr/online/online_text/c=112,dt=25.08.2006,id=88453708

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Πωπω...Ποτε περασε ο καιρος ρε γμτ :( Οι δικοι μου στοχοι ειναι ακομα πιο ψηλα δυστυχως..Περι τα 18500 μορια..Μακαρι να μπορεσω και να φτασω τοσο ψηλα..Ποσοι παμε για κρεμαλα φετος παιδες?:)
Link to comment
Share on other sites

αχ...κ εγω παω...εμενα εφτασε στα 18632 για κακη μου τυχη...

διαβασμα παιδια,διαβασμα....πανε οι εξοδοι κ τα παρτυ.

τουλαχιστον να αξιζει!

Link to comment
Share on other sites

θα σας κανω και εγω παρεα γιατι θα ξαναδωσω δυστυχως

Απέτυχες; Κρίμα...

 

Είναι πολύ κρίμα να θες και να προσπαθείς και να μην μπορείς :(

Link to comment
Share on other sites

K egw 8a dwsw .Bebaia dn 3erw ti akribws 8elw alla mallon se kana tei ston peiraia h sto aigaleo.

Oxi kai na 3exasoume teleiws thn proswpikh mas zwh gia xarh tou diabasmatos, pou mporei kai sto telos na mhn petyxoume to epi8umhto apotelesma...

A btw mporeitai na proteinetai kana kalo front sthn a8hna (kentro)? gia texn kat.

 

 

 

thx*

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

αχ...κ εγω παω...εμενα εφτασε στα 18632 για κακη μου τυχη...

διαβασμα παιδια,διαβασμα....πανε οι εξοδοι κ τα παρτυ.

τουλαχιστον να αξιζει!

 

Mε πονάει το δοντάκι τι λες να κάνω?

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ιατρική Θεσσαλονίκης εδώ (19062 μόρια) και 2η προτίμηση ΗΜΜΥ στο ΑΠΘ (18500)

 

Καλή μας επιτυχία κ καλό στρώσιμο...

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως στην κυριολεξια χωρις διαβασμα εβγαλα 16,200 και πηγα αστυφυλακων. Θα διαβασω απο εκει για να περασω Αξιωματικων που ειναι και πιο ευκολο.. Μπορω να πω οτι η τριτη λυκειου για εμενα ηταν η πιο χαβαλετζιδικη και δεν μπορω να πω οτι το μετανιωσα.. Οχι οτι δεν ειχα την δυνατοτητα ( Προηγουμενες χρονιες εβγαζα 18-19,5 ) απλα ειπα να ξεκουραστω λιγακι.. :p
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το παν είναι να μην έχετε άγχος!

Μη φοβάστε για τίποτα. Με το να θέσετε έναν στόχο και με σωστό διάβασμα δε θα έχετε ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα. Απλώς μην αφήνετε πολλά κενά!

Καλό κουράγιο σε όλες και όλους!:)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κι εγώ θα ξαναδώσω παιδιά, μαζί σας. Είχα υψηλούς στόχους αρχικά, αλλά έβγαλα χαμηλή βαθμολογία και είχα ψηθεί για το Τεχνών Ήχου και Εικόνας στο Ιόνιο Πανεπιστήμιο. Το ξεπερνούσα κατά περίπου 300 μόρια, αλλά αυτό ανέβηκε 600 (τώρα είναι στα 12687)! Τώρα θέλω να ξαναδώσω για να μπω εκεί, αλλά όλοι μου λένε ότι δεν αξίζει και ότι αν ξαναδώσω να δώσω για κάτι πιο ψηλό. Έχω περάσει και σε κάτι παρόμοιο (Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας Αιγαίου), αλλά αυτό είναι Σχολή Κοινωνικών Επιστημών και δεν με τραβάει όσο το άλλο... Τι λέτε να κάνω παιδιά;

3o Λύκειο Ν. Σμύρνης Ολέ!

 

--- ;)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κι εγώ θα ξαναδώσω παιδιά, μαζί σας. Είχα υψηλούς στόχους αρχικά, αλλά έβγαλα χαμηλή βαθμολογία και είχα ψηθεί για το Τεχνών Ήχου και Εικόνας στο Ιόνιο Πανεπιστήμιο. Το ξεπερνούσα κατά περίπου 300 μόρια, αλλά αυτό ανέβηκε 600 (τώρα είναι στα 12687)! Τώρα θέλω να ξαναδώσω για να μπω εκεί, αλλά όλοι μου λένε ότι δεν αξίζει και ότι αν ξαναδώσω να δώσω για κάτι πιο ψηλό. Έχω περάσει και σε κάτι παρόμοιο (Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας Αιγαίου), αλλά αυτό είναι Σχολή Κοινωνικών Επιστημών και δεν με τραβάει όσο το άλλο... Τι λέτε να κάνω παιδιά;

Καλύτερα να σπουδάσεις κάτι που θες να το ζήσεις! Γι'αυτό θα σου πρότεινα να ξαναδώσεις και να παρακολουθήσεις κάποιο καλό πρόγραμμα για απόφοιτους από ένα καλό φροντιστήριο :)

Link to comment
Share on other sites

:cry:

Αυριο ξεκιναω σχολειο...So..This is it..Εφτασε η στιγμη i suppose :( Απο τη μια σκεφτομαι οτι 9 μηνες ειναι..Θα περασουν και δεν θα το καταλαβω..και μετα θα εχω περασει εκει που θελω..διακοπες..κλπ.Απο την αλλη δεν θελω να ξεκινησει.. :( Θελω να γυρισει ο χρονος πισω στην 3η Γυμνασιου :( Τεσπα..Για οσα παιδια ξεκινανε αυτη τη βδομαδα (δεν νομιζω οτι υπαρχουν αλλα anyway) ευχομαι καλη αρχη και μακαρι να πραγματοποιηθουν ολα τα ονειρα μας :)

Link to comment
Share on other sites

παιδες κ εγω στο λουκι φετος...αντε καλο ξεκινημα να χουμε !(δε με βλεπω να σταματω το dsl αλλα να το περιοριζω σιγουρα)Το προβλημα ειναι οτι δεν εχω αποφασισει ακομα κ αγχωνομαι:worry:
http://www.thedeltaproject.eu/img/logo_detect.png
Link to comment
Share on other sites

:cry:

Αυριο ξεκιναω σχολειο...So..This is it..Εφτασε η στιγμη i suppose :( Απο τη μια σκεφτομαι οτι 9 μηνες ειναι..Θα περασουν και δεν θα το καταλαβω..και μετα θα εχω περασει εκει που θελω..διακοπες..κλπ.Απο την αλλη δεν θελω να ξεκινησει.. :( Θελω να γυρισει ο χρονος πισω στην 3η Γυμνασιου :( Τεσπα..Για οσα παιδια ξεκινανε αυτη τη βδομαδα (δεν νομιζω οτι υπαρχουν αλλα anyway) ευχομαι καλη αρχη και μακαρι να πραγματοποιηθουν ολα τα ονειρα μας :)

Σχολείο;11/9 δεν ξεκινούν;

Link to comment
Share on other sites

Ψυχραιμια παιδια....αν ανχωθειτε απο τωρα αφηστε το καλυτερα!!!!! Οι πανελληνιες θελουν χαλαρωση και καθαρο μυαλο.;) ;) Πρεπει να κανετε συστηματικο διαβασμα ακολουθωντας τις οδηγιες των καθηγητων σας ειτε στα φροντηστιρια ειτε στα σχολεια που πατε!!! Μην παλευεται να λυσετε τις δυσκολοτερες ασκησεις του κοσμου....σπανια πεφτουν τοσο δυσκολα!!!! Πρεπει να μαθετε να δουλευτε συστηματικα και θα δειτε οτι ολα θα πανε καλα!!!

 

Και μια συμβουλη: Να ξεκουραζεστε....και ξεκουραση σημαινει υπνος μονο ετσι ξεκουραζετε το μυαλο....οχι με την τηλεοραση και τους υπολογιστες!!:p :p :p

 

Ολα θα πανε καλα μην ανχωνεστε!!!!:) :D :D

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

11/9..... Η μερα της καταστροφης..... Τι διδυμοι πυργοι μου λετε.... Εδω ειναι το ζουμι.... Καλη μας επιτυχια φετος παιδια. Ελπιζω τουλαχιστον να παμε κ σε κανενα μιτινγκ, ε Κωστα?

 

Υπαρχει ιστοσελιδα με τις βασεις? Γιατι δεν τις παρακολουθησα, μλκια μου.....

Watch When You Stray My Friend...
Link to comment
Share on other sites

Σχολείο;11/9 δεν ξεκινούν;

 

Ιδιωτικο...5ωρο μαθημα καθε μερα εως Παρασκευη και απο Τριτη κανονικο 7ωρο..Πικρα :( Σημερα η πρωτη μερα καλα ξεκινησε...6-7 ωρες διαβασμα για αυριο..Θα λαλησω μεχρι το τελος..Δεν την παλευουμε λεμεεεεεε:cry:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...