Jump to content

Υποσυνείδητα μηνύματα


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μόλις άκουσα τα aylh_rev.mp3, proseyxomai_rev.mp3 κ parios.mp3 απ'τα λινκ του κάντλμας κι ένα έχω να πω... ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ!

στο 1ο ακούγεται κάτι σαν "λουσιφρεμου", στο 2ο κάτι σαν "δεηλοβ σίτραν" κ στο 3o πετάγεται ένα "σα-τα-να" αλλά 'ντάξει τι να πω... πιο λογικό μου φαίνεται να είναι βισση-κός ο σιλόβερ παρά να είναι σατανίστρια η βανδή λολ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 226
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Paidia ta kousa kai egw ta komatia kai pragmatika den einai oti akougete kai TOSO kathara!eprepe na ta akousw to kathena toulaxiston 3 fores gia na to brw!!Aytos pou to anakalhpse poios Anwmalos htan pou kathotan kai akouge ola ayta ta tragoudia anapoda??
:)
Link to comment
Share on other sites

Paidia ta kousa kai egw ta komatia kai pragmatika den einai oti akougete kai TOSO kathara!eprepe na ta akousw to kathena toulaxiston 3 fores gia na to brw!!Aytos pou to anakalhpse poios Anwmalos htan pou kathotan kai akouge ola ayta ta tragoudia anapoda??

 

Ομως σε καπια τραγουδια σε ενα site που εδωσε καπιος και ειχε αρκετα τραγουδια οπως Another one bites the dust, Imagine, KISS KISS KISS, Stairwai to heaven και αλλα σε καπια ακουγοτανε πολυ καθαρα. Και μαλιστα σε ενα αυτο το μηνυμα πρεπει να ειχε μπει επιτιδες. Ενα τον pink floyd που λει Congratulations you found the secret mesage...

Link to comment
Share on other sites

pantws, apo ta 4 tragoudia tou thread, mono sths marinellas akougetai kapws ka8ara to "o satanas na/mas zei"
HTC One X+ || Android Revolution HD 8.0 || Sense 5.0 || TWRP Recovery
Link to comment
Share on other sites

Ομως σε καπια τραγουδια σε ενα site που εδωσε καπιος και ειχε αρκετα τραγουδια οπως Another one bites the dust, Imagine, KISS KISS KISS, Stairwai to heaven και αλλα σε καπια ακουγοτανε πολυ καθαρα. Και μαλιστα σε ενα αυτο το μηνυμα πρεπει να ειχε μπει επιτιδες. Ενα τον pink floyd που λει Congratulations you found the secret mesage...

 

Ta akousa kai egw ta komatia...alla entaxsei mhn sygkrinoume pink floyd kai led zeppelin me thn bandh,ton pario kai ton atalanto talantouxo foibo!ayth ektos oti mporei na eixan kapoio logo kai na ta bazan epitides,mono kai mono to styl ton tragoudion tous den xreiazete kai antristrofa mhnhmata,ta lene monoi tous!!xexe

:)
Link to comment
Share on other sites

[...]

1.Σε συγχωρώ - Παριος+Βανδη...στη φωνη του Γ.Πάριου η λέξη "σατανα" εκει που λεει "θανατος"

[...]

 

Μήπως η λέξη 'θάνατος' αν την διαβάσεις ανάποδα (σοτανάθ) να μοιάζει με το 'Σατανά'. ;)

 

Το ήξερες πως 'Αλούσσιλεμ' και 'Ιρήνταχερτ' είναι άλλες ονομασίες του Σατανά σε Παγανιστικές τελετές που γίνονται στο ορεινό Ουζμπεκιστάν, κατά την διάρκεια της 13ης Σελήνης του χρόνου, κάνοντας θυσίες σπάνιας ράτσας ινδικών χοιρίδιων που ονομάζεται 'Σηλαγίμπ' με σκοπό τον πολλαπλασιασμό των ερμαφρόδιτων πιγκουίνων στην Ακτή Ελεφαντοστούν; :p :lol:

Την 'Μελισσούλα' και το 'Τρεχαντήρι' του Κ. Μπίγαλη τ' άκουσες ποτέ ανάποδα; :p

Για άκουσέ τα και πες μας... :grin: :lol: :p

 

No Offense... ;) :D


Link to comment
Share on other sites

Καλά τα έλεγε ο Πανούσης δηλαδή ότι πήγε και μπήκε ο διάολος στης Μαρινέλλας... (το δίσκο). Και επίσης ότι οι δίσκοι οι κασέτες και οι υπολογιστές είναι του καλού Θεούλη γιατί μας αφήνουν να παίξουμε ανάποδα τα τραγούδια ενώ τα cd που δε μας αφήνουν είναι του σατανα.... :p

Τι λέτε ρε παιδιά σας έχει πειράξει η νηστεία? :lol:

 

Just kidding!

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
εχω το cool edit μπορειτε να μου πειτε ποια επιλογη πρεπει να αρω για να ακουστε αναποδα?την ολη διαδικασια θελω...ευχαριστω

Αφού ανοίξεις το κομμάτι πας πάνω στη μπάρα εκεί που λέει Εffects και μετά πας Reverse :)

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε ρε παιδιά σας έχει πειράξει η νηστεία? :lol:

 

η ποιά..; :p :D

HTC One X+ || Android Revolution HD 8.0 || Sense 5.0 || TWRP Recovery
Link to comment
Share on other sites

Μόνο όσα ακούγονται ΚΑΘΑΡΑ πιστεύω πως έχουν μπει επίτηδες. Στο Stairway To Heaven ανάποδα ακούγονται καθαρά μηνύματα υπέρ του Σατανά :p Αλλά για ποιό λόγο να το κάνανε αυτό οι LZ; :confused:
Link to comment
Share on other sites

εχω το cool edit μπορειτε να μου πειτε ποια επιλογη πρεπει να αρω για να ακουστε αναποδα?την ολη διαδικασια θελω...ευχαριστω

 

apo pou to brikes to cool edit????

to thelo k goooooooooooo :cry:

:D
Link to comment
Share on other sites

ελεος.... μου φαινεται τελικα η Λουκα εχει ριζωσει πολυ βαθια μεσα σε μερικους απο σας..σε λιγο θα βγειτε και στα καναλια με μια εικονα στο χερι να φωναζετε !

ouuuuuuuuuu siks siks siks ouuuuuuuuuu

papa go home!!!ouuuuuuuuu

i dont won pap..pap iz kiler!!ouuuuu

oi rouvadeeees oi psinakides ouuuuuuuuu

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ouuuuuuuuuu siks siks siks ouuuuuuuuuu

papa go home!!!ouuuuuuuuu

i dont won pap..pap iz kiler!!ouuuuu

oi rouvadeeees oi psinakides ouuuuuuuuu

 

χαχαχαχαχαχα

επιασαν οι ευχες της.....

 

οι ρουβαδες κι οι ψινακηδες ειναι του διαβολου... :lol:

 

by the way στο σοβαρο θεμα που εχετε ανοιξει πρεπει να προστεσω και την Καλομοιρα...εκει που λεει "εγω μωρο μου ειμαι η Καλομοιρα" αναποδα λεει:"satan rulezzzzzzzzzzzzzzz"!!! Καλομοιρα-->:devil: χαχαχαχαχαχαχαχαχα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΑΙ ο κάντλμας να κάνει το ριβέρς στο ΕΙΜΑΙ ΓΩ κ να το ανεβάσει, Μ'ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΠΟΡΙΑ λολλλ
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΑΙ ο κάντλμας να κάνει το ριβέρς στο ΕΙΜΑΙ ΓΩ κ να το ανεβάσει, Μ'ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΠΟΡΙΑ λολλλ

 

 

μόλις το έκανα και εγώ.

Λέει ένα ΝΤΕ - ΜΗΗΗΗΗΗΗΗ - (ς)

 

Περίπου στο σημείο που λέει "η κρυμμένη καρδιά, η αγάπη που λές οτι ψαχνεις"

 

 

ΥΓ:To θέμα αντιβανδικοί το ξέκίνησαν????

Χα χαχαχαχαχαχαχαχαχαα!!!!

 

 

Μάλλον προετοιμάζουν το καινούριο cd της Βίσση απο τώρα.... Λολ!

 

:X
Link to comment
Share on other sites

Και οσον για αυτον/η που ανεφερε για τον Κ.Μπίγαλη..."κοντα τα χερακια σου" οπως λεει και κανονικα το τραγούδι του...δεν εχει ποτε του προκαλεσει αλλα μουσικα φενεται οτι ενοχλει καποιους...τι να κανουμε...

Μόνο οι κουφοί δεν ενοχλούνται μουσικά, από τα τραγούδια του Μπίγαλη. :w00t: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΑΙ ο κάντλμας να κάνει το ριβέρς στο ΕΙΜΑΙ ΓΩ κ να το ανεβάσει, Μ'ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΠΟΡΙΑ λολλλ

 

 

erxetaiiiiii... :p :D

 

Το έχω το stairway to hell, το stairway to heaven δλδ αλλά παιγμένο ανάποδα. Δεν ακούω κανένα τέτοιο σατανιστικό μήνυμα.

 

to stairway htan to prwto tragoudi pou eixa synanthsei na akougetai KA8ARA "here's to my sweet satan, the one I love" sto peripou, otan paizotan anapoda ena shmeio... kai se osous to edwsa na to akousoun, ta idia mou eipan kai aytoi.

HTC One X+ || Android Revolution HD 8.0 || Sense 5.0 || TWRP Recovery
Link to comment
Share on other sites

Το έχω το stairway to hell, το stairway to heaven δλδ αλλά παιγμένο ανάποδα. Δεν ακούω κανένα τέτοιο σατανιστικό μήνυμα.

 

http://www3.telus.net/jefmil/stairwaybackwards.htm

μπες εδω να το ακουσης ακριβος σε αφτο το σιμιο και δες και το κειμενο και θα δεις οτι εχει

Link to comment
Share on other sites

LoL!!! :D

xexexexexexexeee....

 

DEMHHHH...

 

http://members.lycos.co.uk/kapsoura/misc/demis_rev.mp3

 

EIMAI EGWWWW.....

 

http://members.lycos.co.uk/kapsoura/misc/demis.mp3

 

TWRA KATALABA PWS KATAFERE NA YPAX8EI STO AR8RO 44 H AEK... :p :D

HTC One X+ || Android Revolution HD 8.0 || Sense 5.0 || TWRP Recovery
Link to comment
Share on other sites

http://www3.telus.net/jefmil/stairwaybackwards.htm

μπες εδω να το ακουσης ακριβος σε αφτο το σιμιο και δες και το κειμενο και θα δεις οτι εχει

Ωραίο το site... Τhanx.

Ομολογουμένως θελει πολλή φαντασία.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...