Jump to content

Πρόβλημα με σύνδεση χρήστη


polll
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά. Δεν μπορώ να μπω στους λογαριασμούς τυπικού χρήστη και guest, εμφανίζεται το μήνυμα: "Η σύνδεση της υπηρεσίας "υπηρεσία προφίλ χρήστη" απέτυχε.Το προφίλ χρήστη δεν μπορεί να φορτωθεί".

Μπαίνω κανονικά στο δικό μου λογαριασμό ως administrator, αλλά δεν μπαίνω ως guest η ως απλός χρήστης σε όποιο λογαριασμό και να δημιούργησα. Ακολούθησα τις οδηγίες από εδώ: http://support.micro...om/kb/947215/el δεν κατάφερα τίποτα, έχω τα 7 Ultimate, καμιά λύση;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ακόμα και να κάνεις καινούριο λογαριασμό πάλι δεν μπαίνει?

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

σε άλλο administrator λογαριασμό μπαίνεις ;
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ακόμα και να κάνεις καινούριο λογαριασμό πάλι δεν μπαίνει?

Ναι έχω δημιουργήσει αρκετούς τυπικούς λογαριασμούς, δεν φορτώνονται.

 

σε άλλο administrator λογαριασμό μπαίνεις ;

Με άλλον λογαριασμό administrator μπαίνει κανονικά.

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

έχεις πειράξει κάποια υπηρεσία απο το services.smc ; :confused:
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το επαθα και εγω αυτο.δεν ξερω καν πως ξεκινησε.δεν μπορεσα να κανω κατι και δεν μπηκα με τιποτα.εδωσα τον υπολογιστη σε γνωστους μου που ασχολουντε επαγγελματικα με υπολογιστες σε hardware και software δεν εβγαλαν ακρη.τελικα αλλαξα σκληρο δισκο και μετεφερα τα αρχεια μου ετσι στον καινουργιο.

σημειωση οτι εκανα και εκινηση υπολογιστη απο προηγουμενο σημειο βασει των back up που περνει αυτοματα και παλι δεν λυθηκε το προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το επαθα και εγω αυτο.δεν ξερω καν πως ξεκινησε.δεν μπορεσα να κανω κατι και δεν μπηκα με τιποτα.εδωσα τον υπολογιστη σε γνωστους μου που ασχολουντε επαγγελματικα με υπολογιστες σε hardware και software δεν εβγαλαν ακρη.τελικα αλλαξα σκληρο δισκο και μετεφερα τα αρχεια μου ετσι στον καινουργιο.

σημειωση οτι εκανα και εκινηση υπολογιστη απο προηγουμενο σημειο βασει των back up που περνει αυτοματα και παλι δεν λυθηκε το προβλημα.

 

Δεν νομίζω ότι έφταιγε ο δίσκος στη δική σου περίπτωση.

Αν θέλει ο Poll να μην πειραματίζεται άλλο και θέλει να ακούσει την ''ακραία'' άποψη μου είναι : Κάνε format.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

εγω το εκανα επειδη ηθελα να αλλαξω και δισκο με μεγαλυτερη χωρητικοτητα.δεν ηθελα φορματ για να μην χασω αρχεια που ειχα.το θεμα ειναι πως βγηκε αυτο το προβλημα.

εχω ρωτησει γνωστους που ασχολουντε με υποολογιστες και κανεις δεν ξερει.εννοειται αποκλεισαμε την πιθανοτητα ιου

Link to comment
Share on other sites

Έναρξη>Εκτέλεση και το γράφεις.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...