Jump to content

Lenovo Vibe Z2 Pro (K920)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απαντησε και με ρωτησε γιατι 1.49 μονο του εξηγησα ελπιζω να στηλει το κωδικο

 

ξεκίνησα ηδη την εγκατασταση του

Edited by alexandrosss
Mobile Phones: Nokia 3300, Nokia 7710, HTC touch dual, HTC touch 2, Dell Streak mini 5, Coming Soon Lenovo P780
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

απαντησε και με ρωτησε γιατι 1.49 μονο του εξηγησα ελπιζω να στηλει το κωδικο

 

ξεκίνησα ηδη την εγκατασταση του

 

μπορεσες να στειλεις 1,49?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχει αγορασει κανεις του χαραλαμπη την ρομ να μου πει τον κωδικο;

 

soz που μιλαω εδω αλλα εφτασα στο οριο τα μυνηματα

 

alexandros01gr ειμαι

 

οσο για το 1.49 μπορεσα να το στειλω γιατι ηταν ηδη στο εξωτερικο το ποσο δεν ηταν σε τραπεζα

Mobile Phones: Nokia 3300, Nokia 7710, HTC touch dual, HTC touch 2, Dell Streak mini 5, Coming Soon Lenovo P780
Link to comment
Share on other sites

έβαλα το χαραλαμπη και έχει πάρα πολύ χαμηλό σήμα

το wifi οπότε θέλει συνδέετε

και δεν βλέπω Power manager της lenovo

Mobile Phones: Nokia 3300, Nokia 7710, HTC touch dual, HTC touch 2, Dell Streak mini 5, Coming Soon Lenovo P780
Link to comment
Share on other sites

έβαλα το χαραλαμπη και έχει πάρα πολύ χαμηλό σήμα

το wifi οπότε θέλει συνδέετε

και δεν βλέπω Power manager της lenovo

 

Για το σημα δεν ξερω για το wifi εχει ρυθμιση να ειναι ανοιχτό παντα και μαλλον η δικια σου δεν ειναι ενεργοποιημενη και οταν κλειδωνεις το κινητο κλεινει και το wifi μεχρι να ξανα ανοίξει το κινητο. Για το Power manager δεν το εχει γενικα η lenovo στην lolipop οπως και το safe center και στην cn και στην row συσκευή.

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απλά πέρασα την 143 row,δημιουργώντας έναν φάκελο sdfuse στον αποθηκευτικό χώρο του κινητού και αντιγράφοντας τ αρχειο εκεί. Εκανα την εγκατάσταση κλείνοντας τη συσκευή και ανοίγοντας τη με power+vol-

Μετά έτρεξα τη twrp και εγκατέστησα τους οδηγούς των μόντεμ.

Αυτά:)

 

Εγώ έκανα την διαδικασία αυτή πέρασα το modem3 με το twrp και στην συνέχεια πέρασα με το twrp την lolipop 5.0.2 που είχε παραθέσει πιο πριν συνομηλητης, απλά δεν κάνω αναβάθμιση σε update που μου βγάζει να κάνω γιατί χάνει τα modem, μόνο όταν πέρασα την lolipop δεν έχω προβλήματα με το σήμα και όλα λειτουργούν άψογα.

Link to comment
Share on other sites

ΜΕ αρχειο QSB ;H υπαρχει H 5.02 υπο TH MORFH ZIP;

 

https://cloud.mail.ru/public/JcSe/miHt4iXYk

 

 

Σου κάνει? Είναι Android 5.0.2 K920_S246_150520_ROW_qsb.7z

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες. Και σε μένα το to2c έστειλε το κινέζικο χωρίς Playstore. Το θέμα ειναι οτι δεν μπορώ να κάνω donate λόγω τραπεζικών περιορισμών ώστε να βάλω την ρομ που αναφέρετε λίγα post πιο πίσω. Υπάρχει κάτι άλλο ?
Link to comment
Share on other sites

Πήρα ένα video την γιορτή τής κόρης μου στο χορό και η μουσική είχε πολύ δυνατά μπάσα και όταν πάω να το δω στο κινητό, η φωνή στο τραγούδι ακούγετε πολύ καλά αλλά το μπάσο είναι πολύ παραμορφωμένο.
LIVERPOOL FOR LIFE
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελικα απο μπαταρία πως παει?
Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελικα απο μπαταρία πως παει?

Εξαρτάται με τη χρήση που του κάνεις. Εγώ θέλω 2 φορτίσεις για να βγάλω τη μέρα μου. Καλά, εμένα δε μου έφτανε και η 6400mah μπαταρία στο Note 3...

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται με τη χρήση που του κάνεις. Εγώ θέλω 2 φορτίσεις για να βγάλω τη μέρα μου. Καλά, εμένα δε μου έφτανε και η 6400mah μπαταρία στο Note 3...

 

Σε συγκριση με το lg g3 ξερουμε ποιο εχει καλυτερη μπαταρια? Γενικα σε σχεση με μετρια χρηση. Ποσες ωρες οθονης βγαζει?

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Σε συγκριση με το lg g3 ξερουμε ποιο εχει καλυτερη μπαταρια? Γενικα σε σχεση με μετρια χρηση. Ποσες ωρες οθονης βγαζει?

 

7ωρες μεσα στο νερο.εμενα μου εχει βγαλει και 8μιση ωρες.βασικα 8 ωρες σε φυσιολογικα πλαισια μου βγαζει.απο το g3 μερα με την νυχτα και οχι μονο σε μπαταρια εκτος μεγεθος που δεν το λεςκαι μεγαλο ειναι σε ολα καλυτερο με την καμερα με το τζι3 ημουν ποιο ευχαριστημενος αλλα δεν μιλαμε για τραγικες διαφορες αυτα

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα ειναι καλυτερο απο το g3? Και η μπαταρια καλυτερη? Φωτογραφίες δεν με πολυνιαζουν. Η μπαταρια μ ενδιαφερει.
Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα ειναι καλυτερο απο το g3? Και η μπαταρια καλυτερη? Φωτογραφίες δεν με πολυνιαζουν. Η μπαταρια μ ενδιαφερει.

Καλά μη το δένεις σκοινί κορδόνι ότι θα φτάνεις 8 με 8.50 ώρες... Εγώ γύρω στις 4 με 5 παίζω. Σου είπα εξαρτάται με τη χρήση που του κάνεις. Μόνο αν το δοκιμάσεις εσύ θα βγάλεις συμπεράσματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά μη το δένεις σκοινί κορδόνι ότι θα φτάνεις 8 με 8.50 ώρες... Εγώ γύρω στις 4 με 5 παίζω. Σου είπα εξαρτάται με τη χρήση που του κάνεις. Μόνο αν το δοκιμάσεις εσύ θα βγάλεις συμπεράσματα.

4-5 ωρες αλλα με τι χρηση?μονο δεδομενα wifi η παιχνιδια??

Link to comment
Share on other sites

4-5 ωρες αλλα με τι χρηση?μονο δεδομενα wifi η παιχνιδια??

 

Τα πάντα ανοιχτά, και Wi-Fi, και 4G, GPS, BT, συγχρονισμοί, και επίσης χρησιμοποιώ συνέχεια το ηχείο, είτε για ραδιόφωνο με ανοιχτή ακρόαση είτε με το Spotify. Η οθόνη στο αυτόματο. Παιχνίδια δεν παίζω καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Τα πάντα ανοιχτά, και Wi-Fi, και 4G, GPS, BT, συγχρονισμοί, και επίσης χρησιμοποιώ συνέχεια το ηχείο, είτε για ραδιόφωνο με ανοιχτή ακρόαση είτε με το Spotify. Η οθόνη στο αυτόματο. Παιχνίδια δεν παίζω καθόλου.

Το σκιζεις με λιγα λογια...

Link to comment
Share on other sites

Του συμπεριφέρομαι όπως πρέπει. Έχω ξεπεράσει το ψυχαναγκαστικό θέμα με την μπαταρία. Δε με νοιάζει αν μου βγάζει 3 ή 4 ή 5 ή 8 ώρες. Έχω φορτιστές στο σπίτι σε κάθε δωμάτιο, φορητό power bank, στο αυτοκίνητο, στη δουλειά. Δεν ντρέπομαι όταν το φορτίζω. Ούτε κοιτάω κάθε λίγο και λιγάκι τα στατιστικά της μπαταρίας. Είχα και τηλέφωνο με 6400mah και πάλι ήμουν οριακά.
Link to comment
Share on other sites

Του συμπεριφέρομαι όπως πρέπει. Έχω ξεπεράσει το ψυχαναγκαστικό θέμα με την μπαταρία. Δε με νοιάζει αν μου βγάζει 3 ή 4 ή 5 ή 8 ώρες. Έχω φορτιστές στο σπίτι σε κάθε δωμάτιο, φορητό power bank, στο αυτοκίνητο, στη δουλειά. Δεν ντρέπομαι όταν το φορτίζω. Ούτε κοιτάω κάθε λίγο και λιγάκι τα στατιστικά της μπαταρίας. Είχα και τηλέφωνο με 6400mah και πάλι ήμουν οριακά.

Βρε μαζι σου δεν διαφωνω,απλα εγω οτι δεν χρειαζομαι το εχω κλειστο...και σιγουρα ισχυει αυτο που ειπες σε προηγουμενο ποστ,οπως το φερθεις ετσι θα σου παει...

Link to comment
Share on other sites

Το ερώτημα ειναι..αξιζει τα λεφτα του ή με αυτα τα λεφτα να δει καποιος κατι αλλο?
Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Το ερώτημα ειναι..αξιζει τα λεφτα του ή με αυτα τα λεφτα να δει καποιος κατι αλλο?
την ιδια απορια ειχα και εγω . το αγορασα οταν ειχε πεσει στα 400 ευ...... οπως εγραψα και στην αξιολογηση στο skr..... για το μονο που μετανιωσα ειναι που δεν το αγορασα πιο νωρις . δουλεψε το λιγο συγκρινε το και θα καταλαβεις.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...