Jump to content

Χρυσή ευκαιρία,νέο τηλέφωνο:14646,χρέωση:0,6 ευρώ/1'


axileas42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η χρυση ευκαιρια αλλαξε το νουμερο καταχωρησης αγγελιων απο 800119296600 σε 2109296600.

Μεχρι εδω καλα.

Αλλα απο 210 9296600 δηλαδη αστικη κληση το εκανε 14646, με την παρακατω χρεωση, και μαλιστα χωρις να αναφερει την χρεωση.

Παρακαλω να το αλλαξει αμεσως.

Δειτε την χρεωση της χρυσης ευκαιριας.

επικοινωνία

 

* Για την καταχώριση, ανανέωση ή επαλήθευση της αγγελίας καλέστε στο

14646

σταθερό 0,6 ευρώ/1' κινητό 0,9 ευρώ/1' (με Φ.Π.Α.) help line 210 9296688

Δείτε το εδώ http://xe.gr/pages/Contact.aspx

 

Φανταστειτε ποσοι δεν θα το καταλαβουν και θα μιλανε πολλα λεπτα με την εφημεριδα.

Πρεπει να ενημερωνει για την χρεωση και δευτερον πρεπει να το κανει οπως ήταν αν θελει να εχει πελατες.

Link to comment
Share on other sites

εδωσα προχθες αγγελια και το ειδα.

 

Κατάλαβες ομως την πραγματικη χρέωση?

Ή το καταλαβες πολυ μετα?

Φαντασου μια γιαγια που παιρνει και βαζει αγγελια.

Θα χρεωνεται και δεν θα το καταλαβει παρα μονο μετα απο διμηνο.

Ισως σε αυτα πονταρουν.

Link to comment
Share on other sites

Φαντασου μια γιαγια που παιρνει και βαζει αγγελια.

Ισως σε αυτα πονταρουν.

Ακριβως οπως το ειπες ;)

 

σε αυτους πονταρουν,αλλα το ΙΝΚΑ που ειναι :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα ηδη αρχισει να βλεπω οτι στραβωνουν τα πραγματα στη χρυση ευκαιρια οταν απο 80011 (ενω βεβαια δουλευε παραλληλα και το 210..για κλησεις απο κινητα) το γυρισαν μονο στο 210.

 

μετα απο λιγο καιρο πηγα ενα σαββατο βραδυ κατα τις 1 να παρω τηλεφωνο να βαλω αγγελια (για οσους εβαζαν και παλιοτερα θα ξερουν οτι η χρυση ευκαιρια δουλευε 24/7) και ακουσα ηχογραφημενο μηνυμα οτι τις καθημερινες λειτουργουν μεχρι την ταδε ωρα (δεν θυμαμαι ποια ακριβως αλλα σιγουρα οχι μετα τις 12 το βραδυ) και σ/κ δουλευουν μεχρι καποια απογευματινη ωρα και μετα γιοκ!

 

(φανταστειτε ποση περικοπη υπαλληλων θα επαιξε κοβοντας τοσες ωρες!)

 

και το τελευταιο χτυπημα ηταν τωρα αυτο με 14646 (στην εφημεριδα παντως γραφουν τις χρεωσεις..αλλα κι η γιαγια μου πχ οπως λεει το παλικαρι παραπανω, επειδη πηγε να βαλει μια αγγελια μου λεει..αλλαξε το νουμερο..της λεω προσεχε ομως γιατι ειναι πολυ ακριβο πια..και οντως δεν το ηξερε και δεν της το ειχε αναφερει κανεις). εγω αποφασισα οτι αγγελια εχω να τη βαζω μεσα απο το site τους και τελειωσε η υποθεση.

 

by the way...σε καποια φαση πριν κανα χρονο κυκλοφορησε μια ακομα εφημεριδα με δωρεαν αγγελιες...κυκλοφορει ακομα αραγε; αν ειναι να στραφουμε προς εκεινη αν εχει διατηρησει το δωρεαν χαρακτηρα της :)

 

 

ΥΓ. καλο θα ηταν να προστεθει απο καποιον moderator στον τιτλο και η χρεωση απο κινητα προς αυτον τον αριθμο, η οποια ειναι 0.9 ευρω/λεπτο

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Ποιο ειναι το καλυτερο site στο ιντερνετ για αγγελιες

Να απεξαρτητοποιηθουμε πληρως απο την χρυση ευκαιρια?

 

εξαρταται τι θες να πουλησεις... για αυτοκινητα (και λοιπα παρομοια) εγω χρησιμοποιω τα http://www.car.gr και http://www.carnet.gr . για διαφορα αλλα μια χαρα ειναι και το myphone και σχετικα forums.

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν καποια sites αλλα ειναι με δημοπρασιες..αν και με buy now θα δουλευε ισως.

 

εσυ ομως λες για site καθαρα με αγγελιες. δεν πρεπει να υπαρχει κατι τετοιο αλλα εγω δεν ενδιαφερομαι να φτιαξω :p

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

σε αυτους πονταρουν,αλλα το ΙΝΚΑ που ειναι :worry:

 

Με όλη τη φιλική διάθεση, αλλά μου θυμίζεις κάποιους που λένε συνέχεια "που είναι το κράτος".

 

Έκανες καταγγελία στο ΙΝΚΑ λοιπόν ή απλά περιμένεις και αναρωτιέσαι "Που είναι το ΙΝΚΑ";

 

Φιλικά :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ρωτησα που ειναι το κρατος.

Ζητησα απο την εφημεριδα να γυρισει στο παλιο καθεστως ή να ενημερωνει το κοινο για την νεα χρεωση.

Ειναι απλο

Επισης ενημερωνω και αλλους για την νεα χρεωση

Link to comment
Share on other sites

Οταν καλεις τον αριθμο υπαρχει μηνυμα που αναφερει την χρεωση.

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Καλεσα τωρα 2109296600 και δεν λεει την χρεωση.

Την λεει οταν καλεσεις το 14646?

Εμ τοτε ειναι αργα εχεις χρεωθει ηδη 0,6 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ρωτησα που ειναι το κρατος.

Ζητησα απο την εφημεριδα να γυρισει στο παλιο καθεστως ή να ενημερωνει το κοινο για την νεα χρεωση.

Ειναι απλο

Επισης ενημερωνω και αλλους για την νεα χρεωση

 

Aν προσέξεις απευθυνόμουν στον RAVER που ρωτούσε που είναι το ΙΝΚΑ, όχι σε σένα. Αυτό είναι και το νόημα του Quote άλλωστε - για αυτό στο μήνυμά μου έχει παράθεση του μηνύματός του.

 

Πολύ καλά έκανες και άνοιξες το θέμα και που ενημέρωσες.

Link to comment
Share on other sites

Καλεσα τωρα 2109296600 και δεν λεει την χρεωση.

Την λεει οταν καλεσεις το 14646?

Εμ τοτε ειναι αργα εχεις χρεωθει ηδη 0,6 ευρω.

Ημαρτον.Θα χρεωθεις 0,6 μια φορα αφου αν θελεις δεν ξανακαλεις.Μιλαμε για αστειο ποσο.Το προβλημα υπαρχει αν θελεις να δωσεις πραγματικα την αγγελια οπου θα χρεωθεις αρκετα μεχρι να την δωσεις.

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Επιτρεψτε μου για μενα να μην ειναι αστειο ποσο τα 0,6 ευρω.

Αλλωστε κ ο μισθος μου ειναι 600 φορες αυτο το αστειο ποσο.

Αρα και ο μισθος μου ειναι αστειος.

Με αυτα τα αστεια μας εχουν ανεβασει τις τιμες.

Ολοι λενε τι ειναι 5 ευρω και μετα τρεχουν κ παιρνουν δανεια.

Γιαυτο αλλωστε το εφτιαξαν ετσι

Για να λεμε και τι εγινε και να μας τα παιρνουν οι επιχειρηματιες και οι εξυπνοι.

0.6 ευρω ειναι 200 δραχμες.

Και δεν τις εχω για πεταμα.

Ειναι υποχρεωμενοι να αναφερουν την χρεωση πριν τους καλεσεις.

Link to comment
Share on other sites

Επιτρεψτε μου για μενα να μην ειναι αστειο ποσο τα 0,6 ευρω.

Αλλωστε κ ο μισθος μου ειναι 600 φορες αυτο το αστειο ποσο.

 

Δε διαφωνώ επί της ουσίας, απλά να πω ότι είναι αδύνατον ο μισθός σου να είναι 600 φορές αυτό το ποσό (600*0.6=360 Ευρώ).

 

Μη μου πείς κι εσύ (μου το είπαν σε άλλο θέμα) ότι κολλάω σε λεπτομέρειες, μια παρατήρηση έκανα :D

Link to comment
Share on other sites

κι επισης αν ειναι ας μην κολλαμε στο ποσον (που για μενα καλως κολλαμε κι εκει)..αλλα στο ποσο μουλωχτα πηγαν απο τη μηδενικη χρεωση του 801...στη χρεωση αστικης κλησης με το 210 και τελος στην ειδικη χρεωση του 14646 (μεσα σε ενα μηνα περιπου ολο αυτο).

 

γιατι ας μην ξεχναμε οτι εκει βασιστηκε το concept της χρυσης ευκαιριας...στις δωρεαν αγγελιες και τη μεγαλη κυκλοφορια που εφερναν πληρωμενες διαφημιστικες αγγελιες, ειδικα και μετα την ενταξη του φωτο-auto moto αλλα και τις πολλες αλλες με μεγαλο μεγεθος, banners κτλ

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

τη μηδενικη χρεωση του 801...στη χρεωση αστικης κλησης με το 210

 

Διευκρίνηση: το 801 ΔΕΝ έχει μηδενική χρηση, χρεώνεται ως αστική κλήση. Κάνω λάθος; :)

Link to comment
Share on other sites

ειναι ενα ποσο το τηλεφωνο που κανεις ,δεν ειναι τραγικο ποση ωρα να μιλησεις? ουτε λεπτο.
Link to comment
Share on other sites

Διευκρίνηση: το 801 ΔΕΝ έχει μηδενική χρηση, χρεώνεται ως αστική κλήση. Κάνω λάθος; :)

 

λαθος κανεις...μηδενικη χρεωση ειχε και το διαφημιζε κιολας :)

 

ειναι ενα ποσο το τηλεφωνο που κανεις ,δεν ειναι τραγικο ποση ωρα να μιλησεις? ουτε λεπτο.

 

1-2 λεπτα ειναι το τηλ ναι... εχεις παρει ομως ποτε χρυση ευκαιρια; ειδικα κυριακη; εχεις δει τον ογκο, το βαρος και τελικα ποσες αγγελιες εχει μεσα; ε αυτες ειναι Χ (οπου Χ ο αριθμος τους) επι 0.6 ευρω το λεπτο απο εδω και περα (συν οτι μαζευαν ηδη απο τις πληρωμενες αγγελιες) και συν οτι εκοψαν ενα καρο βαρδιες (αρα ηδη ειχαν κοψει κοστος) :mad:

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...