Jump to content

Ανδρικά και γυναικεία αρώματα


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ανεπιφυλακτα δοκιμασε pacco rabbane one million και το all time classic azzaro chrome legend

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω παιδια , εδω και 1μιση χρονο βαζω μια versace σε διαφανο τετραγωνο μπουκαλι γυαλινο, με ασημι στρογγυλο καπακι , που η ιδια η κολωνια εχει χρωμα γαλαζιο.

 

παντου και απο πολλους ακουω τα καλυτερα σχολια.(και κυριως απο πολλες)

 

εχω επισης σταμπαρει μια που λεγεται PLAY της GIVENCHY αν θυμαμαι καλα.

 

κανενας αποψη για αυτην την τελευταια ?

 

γενικα καταλαβατε ποια versace λέω ? (είναι το πρωτο μου "κανονικό" αρωμα που αγορασα, και ειχα παρει το μεγαλο μπουκαλι , που τωρα εχει φτασει στο 1/6 μετα από 1μιση χρονο)

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω δοκιμασει τοσα αρωματα και δεν εχω βρει κανενα που να μου αρεσει. Τι προτεινετε για την περιπτωση μου? Για αντρικο μιλαμε παντα. Βασικα θελω να ειναι λιγακι εντονο μεν αλλα ελαφρυ στην οσμη δε. Επεισης να εχει διαρκεια, να μενει η μυρωδια στα ρουχα την επομενη μερα π.χ.

Ενα κλασικο αρωμα ουτε πολυ νενικο ουτε πολυ γεροντιστικο.

Link to comment
Share on other sites

κάθε άρωμα είναι διαφορετικό στον καθένα. έχει να κάνει καθαρά με το δέρμα. σε άλλους έχει διάρκεια σε άλλους όχι. και από πότε αποτελεί προτέρημα να "να μενει η μυρωδια στα ρουχα την επόμενη μέρα" ; :p... τώρα "έντονο μεν αλλά ελαφρύ στην οσμή δε", θες κάτι "ξεχωριστό" αλλά "διακριτικό" να υποθέσω ; :p

 

το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πας σε ένα κατάστημα, να δοκιμάσεις 3 -το πολύ 4- και να ζητήσεις samples για να δεις τη διάρκεια. αν δεν πέσεις σε bitch υπάλληλο του hondos όπως εμένα κάθε φορά θα σου δώσουν και τα 4... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Θέλω να παραγγείλω από cheapsmells κολόνια, συνεχίζουν να κάνουν 2 εβδομάδες να έρθουν?Γιατί πριν 2 χρόνια που είχα παραγγείλει τόσο είχαν κάνει.
Link to comment
Share on other sites

Kenzo-Tokyo , Hypnose -lancome (την αντρικη) , Angel (ερωτας η γυναικεια.....) και Cavalli blue
Link to comment
Share on other sites

Για την Diesel "the brave one", την εχει δοκιμασει καποιος? Πιο πολυ για τη διαρκεια, μου αρεσε αρκετα, αν υπαρχει καμια αλλη ενδιαφερον στο ιδιο στυλ, προτεινετε τη. :)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ξέρετε κανένα on-line κατάστημα έμπιστο που να μπορούμε να προμηθευτούμε αρώματα?

Ψάχνω την Republic of men από Banana Republic και δεν μπορώ να την βρω πουθενά...

Any help?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

ξέρετε κανένα on-line κατάστημα έμπιστο που να μπορούμε να προμηθευτούμε αρώματα?

Ψάχνω την Republic of men από Banana Republic και δεν μπορώ να την βρω πουθενά...

 

http://www.scentmonkey.com/search.php?oos=s&designer=Banana%20Republic

 

δεν εχω αγορασει ποτέ.

 

Σειρά Hermessence απο την hermes.

Poivre samarcande και Vetiver tonka.

Απλά τέλειες.

 

..πού τις βρίσκουμε αυτές?? :confused:

Edited by Nikos_s3

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

To http://www.fragrancex.com το έχει δοκιμάσει κανείς;

Θέλω να πάρω την bulgari notte(100ml) και την έχει 27 ευρώ χωρίς να χρεώνει μεταφορικά αλλά δε ξέρω μήπως πάιζουν τίποτε μούφες.

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

..πού τις βρίσκουμε αυτές?? :confused:

Μόνο σε επιλεγμένα καταστήματα Hermes.

Στην Αθήνα απ'όσο θυμάμαι έχουν..

Βέβαια η τιμούλα είναι ''λιγάκι'' τσιμπημένη.:worry:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
τελικα για αγορα αρώματος μεσω ιντερνετ,ποιο καταστημα ειναι καλυτερο (οικονομικοτερο)?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν ξέρει κανένας κανά online κατάστημα για αγορά κολώνιας;Επειδή γενικά παίζει πολύ μούφα στα αρώματα καλό θα ήταν αν ξέρει κανένας να πει.Ακόμα και στο amazon λένε πολλοί για μα'ι'μού αρώματα.
Link to comment
Share on other sites

http://www.fragrancedirect.co.uk/

http://www.cheapsmells.com/

 

Από εκέι αγοράζω και είναι αυθεντικά

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Από το strawberrynet.com έχω επίσης ψωνίσει και είναι αυθεντικά αλλά τα έχει πιο ακριβά και αργουν περισσοτερο να ερθουν.

 

Σε αυτά που πρότεινα παραπάνω έρχονται γρηγορότερα οι παραγγελίες γιατί είναι από Αγγλία

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

καλησπερα

 

θελω να μοιραστω την εμπειρια μου σχετικα με το fragnanceX. Αγορασα μέσω χρεωστικης 2 αρωματα πριν κανα 2 μηνο, όλα καλα όλα ωραια μετα απο 25 μερες τα ειχα στα χέρια μου.

 

Πριν δέκα μέρες περίπου (11/11) αποφάσισα να ξαναγοράσω 2 αρωματα αυτη την φορα μέσω Paypal μιας και το θεωρω πιο ασφαλές. Μου έρχεται και confirmation email ότι όλα έγιναν μια χαρα και εγω περιμενα. Ξαφνικα εχθες που ήρθε απο την βαρεμάρα μου να δω το status της παραγγελίας και με έκπληξη διαπίστωσα ότι λέει ON HOLD FOR PAYMENT.:mad: λέω κάτι δεν πάει καλά και μπαίνω στο site της Paypal όπου και βλέπω ότι η FragranceX έχει πάρει τα λεφτα από της 12/11.:wacko:

 

Στέλνω mail στην εταιρεία και μου απαντάνε (μετά από μια ώρα) ότι θέλουν φωτοτυπία την ταυτότητα και την χρεωστικη κάρτα μπρος πίσω για λόγους ασφαλείας....:cry:

 

Οπότε τους απάντησα τα εξής:

Α) για ποιο λόγο δεν ζήτησαν την πρώτη φόρα να επιβεβαιώσουν ποιος είμαι?

Β) για ποιο λόγο ζητάνε να επιβεβαιώσω τα στοιχεία της κάρτας μου ενώ παίρνουν τα λεφτά από τρίτη εταιρεία (Paypal) και δεν έχουν άμεση "επαφη" με την κάρτα μου?

Γ) άφου τους νοιαζει η ασφάλεια μου γιατί πήραν τα λεφτά πρίν επιβεβαιώσουν ποιος ειμαι?

 

 

Φυσικά εδω και μιαμιση μέρα δεν έχω πάρει καμία απάντηση και τους ξεκαθάρισα ότι κάτι τέτοιο είναι ΑΔΙΑΝΌΗΤΟ και δεν πρόκειται να το κάνω....

 

Σας έχει γίνει κάτι παρόμοιο????

Link to comment
Share on other sites

φιλος με τον απο πανω(εγω του το προτεινα το site),εκανα παραγγελια πριν μια εβδομαδα και ακομα δεν εχου στειλει τπτ...Που να μπει περιοδος χριστουγεννων δλδ...Τους εστειλα μαιλ και μου παν οτι Your order is currently pending and will be shipping soon.Μπορει δλδ "ON HOLD FOR PAYMENT" οπως στο φιλο παραπανω...Παντως ολες οι παραγγελιες απο fragrancex σε οποιαδηποτε περιοδο και αν τις εκανα τις εστελναν την ιδια μερα...

Τα λεφτα οκ,δεν προκειται να τα χασουμε...Αλλα γιατι να παγωσουν για 60 μερες μεχρι να τα παρω παλι στα χερια μου??

 

Λεω στο customer service μολις τωρα αν ειναι hold on payment και μενα και απανταει No, it's PENDING, AWAITING

ALLOCATION/PRINTING.

 

allocation τι μπορει να σημαινει?οτι δεν εχουν τα προιοντα που παραγγειλα και προσπαθουν να τα βρουν απο τις αλλες αποθηκες?

Edited by stelios85
Link to comment
Share on other sites

φιλος με τον απο πανω(εγω του το προτεινα το site),εκανα παραγγελια πριν μια εβδομαδα και ακομα δεν εχου στειλει τπτ...Που να μπει περιοδος χριστουγεννων δλδ...Τους εστειλα μαιλ και μου παν οτι Your order is currently pending and will be shipping soon.Μπορει δλδ "ON HOLD FOR PAYMENT" οπως στο φιλο παραπανω...Παντως ολες οι παραγγελιες απο fragrancex σε οποιαδηποτε περιοδο και αν τις εκανα τις εστελναν την ιδια μερα...

Τα λεφτα οκ,δεν προκειται να τα χασουμε...Αλλα γιατι να παγωσουν για 60 μερες μεχρι να τα παρω παλι στα χερια μου??

 

Λεω στο customer service μολις τωρα αν ειναι hold on payment και μενα και απανταει No, it's PENDING, AWAITING

ALLOCATION/PRINTING.

 

allocation τι μπορει να σημαινει?οτι δεν εχουν τα προιοντα που παραγγειλα και προσπαθουν να τα βρουν απο τις αλλες αποθηκες?

 

συνήθως το allocation αυτό σημαίνει ...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...