Jump to content

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)


aeroporos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστω πολυ για την αμεσοτατη απαντηση. Ευχομαι να φταιει το καλωδιακι στο θεμα του usb... (αν τοOTG εχει σημασια). Και παλι ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω πολυ για την αμεσοτατη απαντηση. Ευχομαι να φταιει το καλωδιακι στο θεμα του usb... (αν τοOTG εχει σημασια). Και παλι ευχαριστω

δοκίμασε άλλο usb (να το κάνεις format σε fat32 η ακόμα καλύτερα σε exfat! το ntfs δεν το " διαβάζει" .. πρέπει να χρησιμοποιήσεις αλλά πρόγραμμα...θέλει root )

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε άλλο usb (να το κάνεις format σε fat32 η ακόμα καλύτερα σε exfat! το ntfs δεν το " διαβάζει" .. πρέπει να χρησιμοποιήσεις αλλά πρόγραμμα...θέλει root )

Αν αγορασω αλλο καλωδιο που ονομαζεται otg δεν λυνεται το προβλημα? Τα υπολοιπα δυστυχως δεν τα καταλαβαινω... Αντε να δοκιμασω και κανενα διαφορετικο φλασακι..

Link to comment
Share on other sites

Αν αγορασω αλλο καλωδιο που ονομαζεται otg δεν λυνεται το προβλημα? Τα υπολοιπα πριν δυστυχως δεν τα καταλαβαινω... Αντε να δοκιμασω και κανενα διαφορετικο φλασακι..

πριν προχωρήσεις σε αγορά έλεγξε το usb stick .... Για format δες αυτό ..

(αν και περίεργο που δεν ξέρεις τι είναι) από 0 έως το 06:23 ,format σε fat32 η ακόμα καλύτερα σε exfat (θα σβηστούν τα αρχεία που έχεις στο usb ... κάνε backup...) Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

Εχεις κανενα link για το πολυ καλο που μου δειχνεις εδω στη φωτο ?

 

http://i1272.photobucket.com/albums/y399/alex22280/Mobile%20Uploads/20140629_122807_zpsffflxjqs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εχεις κανενα link για το πολυ καλο που μου δειχνεις εδω στη φωτο ?

 

http://i1272.photobucket.com/albums/y399/alex22280/Mobile%20Uploads/20140629_122807_zpsffflxjqs.jpg

Δεν το αγόρασα online αλλά κέντρο αθηνα Σοφοκλέους και Σωκράτους επι Σοφοκλέους στα 15 μετρα στα δεξια όπως ανεβάσεις (ανάποδα με κίνηση αυτοκινήτων) σε ενα μαγαζί με κινέζικα προϊόντα (πουλάνε διαφορα καλώδια για pc ,για κινητα θηκες ,καλώδια, πουλάει και χονδρική για μαγαζιά) εγω το πήρα 7 ευρώ χονδρική ,λιανική γύρο στα 10 με 12

Link to comment
Share on other sites

Δεν το αγόρασα online αλλά κέντρο αθηνα Σοφοκλέους και Σωκράτους επι Σοφοκλέους στα 15 μετρα στα δεξια όπως ανεβάσεις (ανάποδα με κίνηση αυτοκινήτων) σε ενα μαγαζί με κινέζικα προϊόντα (πουλάνε διαφορα καλώδια για pc ,για κινητα θηκες ,καλώδια, πουλάει και χονδρική για μαγαζιά) εγω το πήρα 7 ευρώ χονδρική ,λιανική γύρο στα 10 με 12

 

Πολυ καλο γιατι το χωνεις πισω απο ενα μονιτορ η τηλεοραση και βγαινει μονο ενα απλο καλωδιακι. Τελειο. Ευχαριστω !

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο γιατι το χωνεις πισω απο ενα μονιτορ η τηλεοραση και βγαινει μονο ενα απλο καλωδιακι. Τελειο. Ευχαριστω !

ακριβώς....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όποιος έχει κάνει update σε Kitkat 4.4.2 ας πει εντυπώσεις από την μπαταρία σχετικά με την αυτονομία γιατί διαβάζω διάφορα αρνητικά πράγματα σε ξένα forum και δεν ξέρω τι να πιστέψω...:worry:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όποιος έχει κάνει update σε Kitkat 4.4.2 ας πει εντυπώσεις από την μπαταρία σχετικά με την αυτονομία γιατί διαβάζω διάφορα αρνητικά πράγματα σε ξένα forum και δεν ξέρω τι να πιστέψω...:worry:

 

Τι να πω, μια χαρα ειναι με kitkat,δεν εχω θεμα ισα ισα ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

Link to comment
Share on other sites

Στο ytube πως αντιγράφω το url; Είμαι με kit Kat.

Στο κινητο μου έχει αντιγραφή στο ταμπλετ δε το βρήκα

τέρμα πάνω στο video ... το εικονίδιο που μοιάζει με βέλος που "βλεπει" στα πλάι ,έχει 3 κύκλους (αποστολή αυτού του video....) η από browser ..,copy paste

Link to comment
Share on other sites

τέρμα πάνω στο video ... το εικονίδιο που μοιάζει με βέλος που "βλεπει" στα πλάι ,έχει 3 κύκλους (αποστολή αυτού του video....) η από browser ..,copy paste

 

Ωραίος Αλεξ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες, ερωτηση χαζη ισως, αλλα δεν μπορω να το βρω: στην αρχικη οθονη μου εχουν βγει πολλες επιμερους οθονες. Πως καταργω μερικες απο αυτες;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες, ερωτηση χαζη ισως, αλλα δεν μπορω να το βρω: στην αρχικη οθονη μου εχουν βγει πολλες επιμερους οθονες. Πως καταργω μερικες απο αυτες;

Καλημέρα αν κατάλαβα καλά τι θες να κάνεις τσιμπάς την οθόνη με τα 2 δάκτυλα και θα σου βγάλει όλες τις οθόνες επιλέγεις πια θέλεις να καταργηθεί και τη σέρνεις στο κάδο

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αν κατάλαβα καλά τι θες να κάνεις τσιμπάς την οθόνη με τα 2 δάκτυλα και θα σου βγάλει όλες τις οθόνες επιλέγεις πια θέλεις να καταργηθεί και τη σέρνεις στο κάδο

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου!!!

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Στο FB όταν θέλω να στείλω φωτογραφία σε μήνυμα σε κάποιον "φίλο" και πατήσω αριστερά την επιλογή με τα μικρά τετραγωνάκια ώστε να επιλέξω με το πράσινο τικ ποιες θα στείλω αργεί να μου εμφανίσει ολοκληρωμένη την προεπισκόπηση( μικρογραφιες) των φωτογραφιών . Μόνο σε αυτή την επιλογή αργεί όταν δηλ κάνω πολλαπλή επιλογή ειδάλλως σε μεμονωμένη τις εμφανίζει κατευθείαν. Τι φταίει; Edited by SAKISART2
Link to comment
Share on other sites

Στο FB όταν θέλω να στείλω φωτογραφία σε μήνυμα σε κάποιον "φίλο" και πατήσω αριστερά την επιλογή με τα μικρά τετραγωνάκια ώστε να επιλέξω με το πράσινο τικ ποιες θα στείλω αργεί να μου εμφανίσει ολοκληρωμένη την προεπισκόπηση( μικρογραφιες) των φωτογραφιών . Μόνο σε αυτή την επιλογή αργεί όταν δηλ κάνω πολλαπλή επιλογή ειδάλλως σε μεμονωμένη τις εμφανίζει κατευθείαν. Τι φταίει;

 

εμενα αντιστοιχα αν θελω να τραβηξω φωτογραφια και πατησω το εικονιδιο κολλαει το ταμπλετ ... δεν ανοιγει καν η καμερα.

πρεπει να πατησω το On/off καποιες φορες για να ξεκολλησει

Link to comment
Share on other sites

Για βοηθηστε λιγο παιδια , εχει κολλησει και δεν ξεκολλαει με τιποτα. Εκει αταραχο , τι μπορω να κανω για να το επαναφερω σε λειτουργια ; Δεν ακουει στο συνεχομενο πατημα του on-off.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Για βοηθηστε λιγο παιδια , εχει κολλησει και δεν ξεκολλαει με τιποτα. Εκει αταραχο , τι μπορω να κανω για να το επαναφερω σε λειτουργια ; Δεν ακουει στο συνεχομενο πατημα του on-off.

Μήπως έχεις 0%μπαταρία; recovery η download μπορείς να μπεις;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Σκεφτομαι εντονα να παρω το συγκεκριμενο ταμπλετ μιας και ειναι σε αρκετα καλη τιμη συγκριτικα με αυτα που προσφερει.Συγκεκριμενα μιλαω για το wifi only 16gb που το βρηκα 320 ευρω . Απλα εσεις που το εχετε θελω να μου πειτε αν τα 16gb ειναι αρκετα και μπορω να εχω αρκετεσ εφαρμογες κτλ..Φυσικα και θα του βαλω μια εξωτερικη καρτα κατα πασα πιθανοτητα 32αρα η 64αρα για ταινιεσ μουσικη κτλ, αλλα μ νοιαζει και ο εσωτερικος χωρος. Θελω να το εχω βοηθητικο ωσ προς το λαπτοπ και να μην χρειαζεται να το κουβαλαω παντου οπωσ τωρα. Οποτε θελω να ξερω αν ειναι καλη επιλογη οσο αναφορα το αποθηκευτικο χωρο ή να κοιταξω σε κατι πιο μεγαλο οπωσ το 12.2 που ειναι στα 32gb .Διοτι εχω μπερδευτει. Σε ολα τα review που εχω δει το εκθιαζουν αλλα εχουν το 32αρι οποτε δεν ξερω τι να διαλεξω. Να σημειωσω οτι εχω S3 16αρ περιπου 1,5χρονο και ειναι γεματα τα περιπυ τα 4 απο τα 11 ποθ εχω διαθεσιμα και το κινητο εχει ολεσ τις εφαρμογες που θελω ή τουλαχιστον οσες μπορει να σηκωσει και με ενδιαφερουν.Ευχαριστω προκαταβολικα. Edited by xaxaxaxaxaxa
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Σκεφτομαι εντονα να παρω το συγκεκριμενο ταμπλετ μιας και ειναι σε αρκετα καλη τιμη συγκριτικα με αυτα που προσφερει.Συγκεκριμενα μιλαω για το wifi only 16gb που το βρηκα 320 ευρω . Απλα εσεις που το εχετε θελω να μου πειτε αν τα 16gb ειναι αρκετα και μπορω να εχω αρκετεσ εφαρμογες κτλ..Φυσικα και θα του βαλω μια εξωτερικη καρτα κατα πασα πιθανοτητα 32αρα η 64αρα για ταινιεσ μουσικη κτλ, αλλα μ νοιαζει και ο εσωτερικος χωρος. Θελω να το εχω βοηθητικο ωσ προς το λαπτοπ και να μην χρειαζεται να το κουβαλαω παντου οπωσ τωρα. Οποτε θελω να ξερω αν ειναι καλη επιλογη οσο αναφορα το αποθηκευτικο χωρο ή να κοιταξω σε κατι πιο μεγαλο οπωσ το 12.2 που ειναι στα 32gb .Διοτι εχω μπερδευτει. Σε ολα τα review που εχω δει το εκθιαζουν αλλα εχουν το 32αρι οποτε δεν ξερω τι να διαλεξω. Να σημειωσω οτι εχω S3 16αρ περιπου 1,5χρονο και ειναι γεματα τα περιπυ τα 4 απο τα 11 ποθ εχω διαθεσιμα και το κινητο εχει ολεσ τις εφαρμογες που θελω ή τουλαχιστον οσες μπορει να σηκωσει και με ενδιαφερουν.Ευχαριστω προκαταβολικα.

εφόσον δεν παίζεις παιχνίδια(πιάνουν πολύ χώρο ) τα 16 είναι αρκετά....

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις 0%μπαταρία; recovery η download μπορείς να μπεις;

Η μπαταρια του ηταν στο 67%. Ξεκολλησε μονο του μετα απο 1 ωρα περιπου. Οταν ξεκολλησε εσκασαν απανωτα mail απο το outlook σαν να ειχε μπλοκαρει και ξαφνικα ξεμπλοκαρε. Δεν ξερω αν εφταιγε αυτο , απλα το παραθετω.....

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Οδηγός για root υπάρχει για το note 10.1 2014 edition P600 με Kitkat;

http://forum.xda-developers.com/galaxy-note-10-2014/development/root-cf-auto-root-t2905495 (θα χάσεις εγγύηση για πάντα! knox =1)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...