Jump to content

Cyta : Η νέα εταιρία τηλεπικοινωνιών στοv τόπο μας


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Noise margin:8(up)-7(down)

Attenuation:12(up)-24(down).

Στα 7mbps συγχρονίζει το modem.

 

24 att για download πολυ δυσκολα παντως υπολογιζω 7-10 θα εισαι σιγουρα. τωρα εξαρταται και κατα ποσο ειναι γεματο το Α.Κ αλλα με την cyta δεν θα εχεις παραπονο μιας και ειναι αρκετα αξιοπηστη.

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειναι μεγαλη η συζητηση και δεν μπορω να την διαβασω ολη,εχει βαλει κανεις cyta χωρις σταθερο αλλα μονο ιντερνετ; και γινεται να βαλεις ιντερνετ χωρις να εχεις σταθερο; και ποσο πληρωνεις την πρωτη φορα; και ποσο μηνιαίως? :wacko::wacko::wacko:
Link to comment
Share on other sites

επειδη ειναι μεγαλη η συζητηση και δεν μπορω να την διαβασω ολη,εχει βαλει κανεις cyta χωρις σταθερο αλλα μονο ιντερνετ; και γινεται να βαλεις ιντερνετ χωρις να εχεις σταθερο; και ποσο πληρωνεις την πρωτη φορα; και ποσο μηνιαίως? :wacko::wacko::wacko:

Ναι γίνεται να βάλεις μόνο ίντερνετ. 14€ το μήνα 4 mbps και 18€ το μήνα 24mbps. Για ενεργοποίηση χρεώνουν 30€. Πιο αναλυτικά στο cyta.gr

Link to comment
Share on other sites

Ναι γίνεται να βάλεις μόνο ίντερνετ. 14€ το μήνα 4 mbps και 18€ το μήνα 24mbps. Για ενεργοποίηση χρεώνουν 30€. Πιο αναλυτικά στο cyta.gr

Αν δεν κάνω λάθος η υπηρεσία 1play παρέχεται πάνω σε γραμμή άλλου παρόχου (π.χ. ΟΤΕ) και σε περιοχές που δίνει υπηρεσίες η Cyta. Τώρα για τον φίλο που θέλει μόνο internet μπορεί να βάλει 2play χωρίς χρόνο ομιλίας που είναι 16€ για 4Mbps, 19€ για 8Mbps και 24€ για 24Mbps.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος η υπηρεσία 1play παρέχεται πάνω σε γραμμή άλλου παρόχου (π.χ. ΟΤΕ) και σε περιοχές που δίνει υπηρεσίες η Cyta. Τώρα για τον φίλο που θέλει μόνο internet μπορεί να βάλει 2play χωρίς χρόνο ομιλίας που είναι 16€ για 4Mbps, 19€ για 8Mbps και 24€ για 24Mbps.

Αν θες μόνο τηλεφωνία από τη cyta πρέπει να είναι πάνω σε άλλο πάροχο. Το ίντερνετ είναι ανεξάρτητο.

Link to comment
Share on other sites

Αν θες μόνο τηλεφωνία από τη cyta πρέπει να είναι πάνω σε άλλο πάροχο. Το ίντερνετ είναι ανεξάρτητο.

 

Είναι όπως τα περιέγραψα ποιό πάνω. Το 1play έχει και πάγιο ΟΤΕ. Το 2play είναι στις τιμές που αναφέρω και ΔΕΝ έχει πάγιο ΟΤΕ. Μία απλή κλήση στο 13877 από Cyta σταθερό ή στο 2155013877 από άλλο δίκτυο επιλογή 2 για επιβαιβαίωση..

Link to comment
Share on other sites

Είναι όπως τα περιέγραψα ποιό πάνω. Το 1play έχει και πάγιο ΟΤΕ. Το 2play είναι στις τιμές που αναφέρω και ΔΕΝ έχει πάγιο ΟΤΕ. Μία απλή κλήση στο 13877 από Cyta σταθερό ή στο 2155013877 από άλλο δίκτυο επιλογή 2 για επιβαιβαίωση..

 

 

Ρε παιδιά βάλτε double play με χρόνο χρέωση και μη βάλετε ποτέ το τηλεφωνο στην πρίζα !

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων απλά λέω την άποψη μου βάσει το τι μου έχουν πει. Αν έχει αλλάξει κάτι και όντως θέλει πάγιο δεν γνωρίζω. Προφανως και αν έχει μιλήσει με cyta κάποιος ξέρει παραπάνω Edited by jimdem582
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπιζει κανείς προβλημα με το ιντερνετ σημερα? Περιοχη βριλλησια Μελίσσια. Τηλεφωνία παίζει κανονικά. Υποψιαζομαι γενικότερο προβλημα λογω του οτι το 13877 τα χει παιξει δεν λειτουργει.
BB 9000 / 9780, Samsung Galaxy S III min, Samsung I9505 Galaxy S4, Note 8.0, Blackberry Z3
Link to comment
Share on other sites

Κορυδαλλός τα ίδια.Εσείς οι παλαιότεροι είχατε ανάλογα προβλήματα στο παρελθόν; Γιατί εγώ μόλις προχθές έβαλα cyta....Αν πηγαίνει έτσι καήκαμε....
Link to comment
Share on other sites

Κορυδαλλός τα ίδια.Εσείς οι παλαιότεροι είχατε ανάλογα προβλήματα στο παρελθόν; Γιατί εγώ μόλις προχθές έβαλα cyta....Αν πηγαίνει έτσι καήκαμε....

 

XA XA Οχι μην ανησυχείς. Εμένα (εδω και 4 χρόνια cyta) τέτοια πολύωρη διακοπή και τέτοια μούγκα το τηλεφωνικό κέντρο δεν μουχει ξανατύχει

Link to comment
Share on other sites

XA XA Οχι μην ανησυχείς. Εμένα (εδω και 4 χρόνια cyta) τέτοια πολύωρη διακοπή και τέτοια μούγκα το τηλεφωνικό κέντρο δεν μουχει ξανατύχει

Είπα και γω...το κοκαλακι της νυχτεριδας έχω...Θυμηθηκα τον ροζ πανθηρα που ήθελε να περάσει απεναντι και μόλις πάταγε στο δρόμο δημιουργούνταν κομφούζιο απο αυτοκίνητα χαχαχα. Αξέχαστο καρτούν....

Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονικη κεντρο ακριβως το ιδιο. 5χρονια πρωτη φορα να μην δουλευει το κεντρο τους ουτε το site δουλευει. για να δουμε τι θα μας πουν..
Link to comment
Share on other sites

Μόλις διαπίστωσα και εγώ ότι δεν έχω νετ.. Κοζάνη. Όλα τα τηλ επικοινωνίας δεν λειτουργούν και δεν έχει βγει και ενημέρωση.

 

Έχω cyta πολλά χρόνια. Πρώτη φορά συμβαίνει και τέτοιο

Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα και εγώ στην Πάτρα. Κόκκινο λαμπάκι και καμία επικοινωνία με τα τηλέφωνα. Τι να πω....
Link to comment
Share on other sites

Και κομοτηνη τα ίδια.δεν ειχα ίντερνετ,το έκανα και ενα reset μπας και στρώσει και τωρα δεν εχω ουτε τηλ
Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο και γω αμπελοκηπους αθηνας. Α ρε συτα.. Πρωτη φορα απο τοτε που ειχα net one!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θεσ/νικη κεντρο τηλεφωνο εχω κανονικα δεν κοπηκε καθολου ιντερνετ απο τις 2 δεν εχω αλλα τηλεοραση εχω ηχο και οχι εικονα..
Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπα κσι πιο πανω δεν εχω ίντερνετ απο το μεσημέρι.επειδη ήθελα να κανω μια επειγουσα δουλίτσα ψαχνω με την γνωστη εφαρμογή τα δίκτυα των γειτόνων και συνδεθηκα σε ενα cyta που εχει κανονικα ίντερνετ!!!!

Δεν εχει πεσει ανα περιοχη το δικτυο;;μεμονομενα σε συγγεκριμενα ατομα εγινε η ζημια;;;οταν συνδεθηκα στο αλλο και πηγαινε σφαιρα μου ηρθε να σπασω το ρουτερ.

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...