Jump to content

Αξεσουάρ για το ΗΤC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παρελαβα σημερα την dotview απο το mymemory.co.uk

 

ολα καλα..ΑΛΛΑ...θα ηθελα (και το θεωρω μεγα λαθος) να κλεινει εντελως (με μαγνητη ή κατι τετοιο) το μπροστινο τμημα με την οθονη...

πχ αν κρατησεις το κινητο αναποδα , το κομματι με τις κουκιδες κρεμεται , εκτος αν αυτο συμβαινει μονο στη δικη μου θηκη , κατι που δε νομιζω...δεν εχω περασει screen protector....

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 463
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παρελαβα σημερα την dotview απο το mymemory.co.uk

 

ολα καλα..ΑΛΛΑ...θα ηθελα (και το θεωρω μεγα λαθος) να κλεινει εντελως (με μαγνητη ή κατι τετοιο) το μπροστινο τμημα με την οθονη...

πχ αν κρατησεις το κινητο αναποδα , το κομματι με τις κουκιδες κρεμεται , εκτος αν αυτο συμβαινει μονο στη δικη μου θηκη , κατι που δε νομιζω...δεν εχω περασει screen protector....

Δυστυχώς έχει και άλλα θέματα. Θα τα δείτε στην πορεία.

3>4
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έχει και άλλα θέματα. Θα τα δείτε στην πορεία.

 

οπως;;;

 

για πες γιατι μολις την παρελαβα και θελω να ξερω...:(

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

οπως;;;

 

για πες γιατι μολις την παρελαβα και θελω να ξερω...:(

 

1. Δεν μπορείς εύκολα να πληκτρολογήσεις μ ένα χέρι γιατί όταν το κρατάς με το δεξί, χορεύει όλο το τηλέφωνο όπως είναι διπλωμένο το καπάκι.

 

2. Την μέρα δεν βλέπεις τίποτα όταν είσαι έξω.

 

3. Δεν κρατά σφικτά την συσκευή και σε περίπτωση πτώσης, το τηλέφωνο πετάγεται έξω.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

1. Δεν μπορείς εύκολα να πληκτρολογήσεις μ ένα χέρι γιατί όταν το κρατάς με το δεξί, χορεύει όλο το τηλέφωνο όπως είναι διπλωμένο το καπάκι.

 

2. Την μέρα δεν βλέπεις τίποτα όταν είσαι έξω.

 

3. Δεν κρατά σφικτά την συσκευή και σε περίπτωση πτώσης, το τηλέφωνο πετάγεται έξω.

4. Δύσχρηστο σε λήψη φωτογραφιών σε landscape mode.

3>4
Link to comment
Share on other sites

Ίσως τα παιδιά λίγο υπερβάλουν αλλά μετά από μια βδομάδα συμβίωσης με την Dot View αρχίζω να κλαίω τα λεφτά μου..

Σαν ιδέα είναι πολύ καλή αλλά σαν υλοποίηση χάσκει αρκετά.

 

Το θέμα είναι τώρα τι θήκη βάζουμε που προσωπικά δεν θέλω κάτι ογκώδες και με τίποτα δεν θέλω tpu, προτιμώ hard plastic..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως τα παιδιά λίγο υπερβάλουν αλλά μετά από μια βδομάδα συμβίωσης με την Dot View αρχίζω να κλαίω τα λεφτά μου..

Σαν ιδέα είναι πολύ καλή αλλά σαν υλοποίηση χάσκει αρκετά.

 

Το θέμα είναι τώρα τι θήκη βάζουμε που προσωπικά δεν θέλω κάτι ογκώδες και με τίποτα δεν θέλω tpu, προτιμώ hard plastic..

Η baseus είναι tpu;

3>4
Link to comment
Share on other sites

Εγώ να δεις πως αρχιζω να τα κλαίω ..σήμερα μετά το update σε 4.4.4 δεν μου έχει τις επιλογές να αλλάξω τραγουδι
Link to comment
Share on other sites

Εγώ να δεις πως αρχιζω να τα κλαίω ..σήμερα μετά το update σε 4.4.4 δεν μου έχει τις επιλογές να αλλάξω τραγουδι

 

Κάνε μια επανεκκίνηση.

Με τα OTA καμία φορά κάποιες λειτουργίες δεν κάθονται καλά.

Σε μένα δεν δούλευε σωστά η μεταφορά του ήχου στο car stereo όταν το έχω συνδεδεμένο με BT.

Με το που απαντούσα στην κλήση μου έβγαζε να τσεκάρω από που θέλω να γίνει η συνομιλία. Επέλεγα το στερεοφωνικό αλλά γυρνούσε στο τηλέφωνο και δεν άκουγα τίποτα.

Με ένα restart έστρωσε.

Γι αυτό μετά από OTA κάντε μερικές επανεκκινησεις.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

2 επανεκκίνησεις έχω κάνει αλλα τιποτα....Επίσης από την Αρχή που την πήρα δεν δείχνει τον καιρό....Την έχω σε μπλε και επίσης το κινητό ειναι T-Mobile αν κ αυτό δεν νομίζω να παίζει ρόλο
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς spigen από eBay η aliexpress?

Ή αν πουλάει κιόλας κάποιος εδώ είμαστε

Edited by tpal
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς spigen από eBay η aliexpress?

Ή αν πουλάει κιόλας κάποιος εδώ είμαστε

Δεν έμεινες τελικά ευχαριστημένος με την baseus; Επειδή σε λίγο θα την παραλάβω και εγώ.

3>4
Link to comment
Share on other sites

Δεν έμεινες τελικά ευχαριστημένος με την baseus; Επειδή σε λίγο θα την παραλάβω και εγώ.

Εσύ δεν είχες την epigen?

Όχι όλα μια χαρά. Απλά επειδή κάνω snowboard τώρα το χειμώνα θέλω να το προστατέψω αν πέσω κλπ. Μια χαρά είναι η baseus. Για εμένα ότι καλύτερο σε μικρή προστασία. Δεν δίνει όγκο και είναι μαλακή.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Εσύ δεν είχες την epigen?

Όχι όλα μια χαρά. Απλά επειδή κάνω snowboard τώρα το χειμώνα θέλω να το προστατέψω αν πέσω κλπ. Μια χαρά είναι η baseus. Για εμένα ότι καλύτερο σε μικρή προστασία. Δεν δίνει όγκο και είναι μαλακή.

Την έδωσα και το μετάνιωσα για να είμαι ειλικρινής.

3>4
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

 

σκεφτομαι να αγορασω μια sd να βαλω μεσα στο κινητο μια και εχω μονο μια μικρη 16αρα παλια (3ετιας)

ψαχνω μια 32αρα ή 64αρα να ειναι αξιοπιστη και γρηγορη!

καμμια ιδεα;

ευχαριστω!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

 

σκεφτομαι να αγορασω μια sd να βαλω μεσα στο κινητο μια και εχω μονο μια μικρη 16αρα παλια (3ετιας)

ψαχνω μια 32αρα ή 64αρα να ειναι αξιοπιστη και γρηγορη!

καμμια ιδεα;

ευχαριστω!

 

Επειδή το M8 δεν τρώει κάρτες σαν τα Samsung, του έβαλα μια 32 10 class Kingston με 11€.

 

Τα πάει μια χαρά. Έτσι κι αλλιώς είναι μόνο για φωτογραφίες βίντεο και μουσική.

Δεν υπάρχει λόγος για 30άρια.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Τι θα πει "δεν τρώει κάρτες."

 

Διαβάζουμε πολύ συχνά για κατεστραμένες κάρτες σε samsung συσκευές.

Προσφατα καταστράφηκε και μια δική μου στο Note 8 που ηταν μάλιστα της samsung και απο τις πολυ ακριβές.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

μετα απο 3 εβδομαδες ηρθαν και οι ζελατινες για τις 2 καμερες απο slickwraps.4 σετακια με μεταφορικα 9,83 ευρω.πρωτη εντυπωση καλη,ευκολη τοποθετηση,και κανενα προβλημα στις φωτογραφιες.αντοχη στο χρονο,θα δειξει..

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω πάρει μια 64 αρα Samsung από Amazon και είναι κομπλέ
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σήμερα πήρα αυτή που είπε ο Κώστας. Μια χαρά παει

 

Από τον καιρό που σταμάτησε η χρήση των SD cards για εφαρμογές, δεν βλέπω τον λόγο για πολύ μεγάλες χωρητικότητες.

32 γιγα με φτάνουν, ειδικά στο Μ8 που οι φωτογραφίες του είναι σχετικά μικρά αρχεία.

 

Ταινίες κλπ δεν βλέπω στο κινητό οπότε δεν με απασχολεί.

Μουσική δεν έχω πάνω από 10 γιγα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...