Jump to content

Επαναφορά αρχείων που εχουν διαγραφεί


rallyman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως μπορω να επαναφερω αρχεια που εχω διαγραψει απο το σκληρο δισκο?Προσπαθω εδω και αρκετες ωρες με το GetDataBack αλλα δεν εχω καταφερει κατι...Υπαρχει καποιο αλλο αναλογο προγραμμα?
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Ένα πρόγραμμα που με έσωσε σήμερα μάλιστα είναι το PC inspector File recovery.Ξαφνικά που λες χθες το μεσημέρι κράσαρε ο usb δίσκος και εξαφανίστηκαν 20gb αρχείων!Ε το προγραμμα αυτό το οποίο είναι και δωρεάν τα βρήκε στο πιτς φιτύλι και τα επανέφερε σε λιγότερο από ώρα!Για δοκίμασε το και εσύ...
Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

Μια φίλη μου έστειλε και έσβησε από το recycle bin σημαντικά αρχεία. Τα αρχεία ήταν σε laptop. Δεν έχει ο σκληρός 2 partition. Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για να κάνει αυτή την επαναφορά??? Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

Μια φίλη μου έστειλε και έσβησε από το recycle bin σημαντικά αρχεία. Τα αρχεία ήταν σε laptop. Δεν έχει ο σκληρός 2 partition. Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για να κάνει αυτή την επαναφορά??? Ευχαριστώ πολύ.

νομιζω το καλυτερο

 

http://www.data-recovery-software.net/?GGLAW492

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...