Jump to content

Τι θα ντυθείτε τις Απόκριες; Αποκριάτικες στολές


nikkosnet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 433
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

an8rwpos! lol

 

xmm lew na nty8w :!: nyfh :!: kati pou den prokeitai na ginei ( ayto einai sponta gia ton gampro :whistle: ) :D

 

na metamfiestw?? mpaaaa 8a parw ta velh mou, th faretra mou k ta mytera mou aytakia na 8a paw voltoula :happy: ;) :D { Legolas typou koinws }

Link to comment
Share on other sites

Προπερσι ειχα ντυθει γυφτος μαζι με εναν φιλο αλλα μου εφυγε η μεση ολο το βραδυ να κουβαλαω το χαλι στον ωμο.Ασε που το κακαο στο προσωπο (για το χρωμα) φερνει φαγουρα :( .Περυσι ντυθηκα χριστουγεννιατικο δεντρο.Με τις μπαλες,τις γυρλαντες,τα φωτακια,ολα κανονικα.Ομως κουβαλουσα και μια μπαλαντεζα μαζι και οπου πηγαιναμε την εβαζα σε μια πριζα για να αναβουν τα φωτακια με αποτελεσμα να παθω ηλεκτροπληξια και ψιλοεγκαυματα στα χειλια και στα φρυδια γιατι επεσε πανω ποτο και εγεινε βραχυκυκλωμα. :cry: Οποτε για φετος δεν το κοβω να ντυνομαι.Ας ντυθει η υπολοιπη παρεα

Dust in the wind

 

 

http://briefcase.pathfinder.gr/download/snatch13/15577/183644/0/pao13.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nantia (29 Ιαν. 2004 , 00:12)

 

 

snatch poly petyxhmenes metamfieseis :)

otan les dentro, eixes kai kladia?

 

Ναι κανονικα.Πρασινη μπλουζα,ενα πρασινο κολαν :o μποτες και πανω μου ειχα στερεωσει ολοκληρα κλαδια απο χριστουγεννιατικο δεντρο.Φαινομουν ελαχιστα.Ειναι λιγο δυσκολο στην κινηση αλλα μετα απο λιγο το συνηθεισα.Μονο που μου επεφτε το αστερι απ το κεφαλι στον χορο και η φατνη στο ποδι ειναι λιγο ευθραστη :p Αν σκεφτεσαι να ντυθεις ετσι και θες,θα σου πω πως ακριβως γινεται.Αλλα προς Θεου,οχι φωτακια :!:

Dust in the wind

 

 

http://briefcase.pathfinder.gr/download/snatch13/15577/183644/0/pao13.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμείς με την παρέα μου πάμε εδώ και 4 χρόνια κάθε χρόνο μεταμφιεσμένοι στην πλάκα την κυριακή πριν την Καθαρά Δευτέρα!!! Πολύ γελιο πολλές ροπαλιές!!!! :) έχω ντυθεί βρυκόλακας, scream, γέρος και ντεντεκτιβ φέτος δε ξέρω θα πάρω μια μάσκα μετά περίεργα ρούχα και ότι βγει...
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Snatch (29 Ιαν. 2004 , 00:04)

 

Προπερσι ειχα ντυθει γυφτος μαζι με εναν φιλο αλλα μου εφυγε η μεση ολο το βραδυ να κουβαλαω το χαλι στον ωμο.Ασε που το κακαο στο προσωπο (για το χρωμα) φερνει φαγουρα :( .Περυσι ντυθηκα χριστουγεννιατικο δεντρο.Με τις μπαλες,τις γυρλαντες,τα φωτακια,ολα κανονικα.Ομως κουβαλουσα και μια μπαλαντεζα μαζι και οπου πηγαιναμε την εβαζα σε μια πριζα για να αναβουν τα φωτακια με αποτελεσμα να παθω ηλεκτροπληξια και ψιλοεγκαυματα στα χειλια και στα φρυδια γιατι επεσε πανω ποτο και εγεινε βραχυκυκλωμα. :cry: Οποτε για φετος δεν το κοβω να ντυνομαι.Ας ντυθει η υπολοιπη παρεα

 

YOU RULE! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πέρυσι ντύθηκα γυναίκα (προς τσούλα πήγαινε) και είχα πολύ επιτύχια και πέραση. :p Φέτος θα δούμε.
Link to comment
Share on other sites

Θα ντυθώ... ντουζιέρα!!! Αν δείτε έναν σκελετό που έφτιαξα για να στηρίζεται πάνω μου, θα πάθετε!!! :lol: Εχει και κουρτίνα! :happy: Οπότε για πιο... ήσυχες στιγμές ακόμα και μέσα σε κλαμπ, απλά θα τραβάω την κουρτίνα!!! :whistle: Αλλες χρονιές είχα ντυθεί Χάρος, ψυγείο, :blink: γορίλας ακόμα και... Παναθηναϊκός(μπρρρ...)!!! :cry:
I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

η ιδεα θα ρθει στην πορεια... αν κ πιστευω πως ειμαι αρκετα "καραγκιοζης" κ ετσι... λιγο το χερι πανω κατω φτανει... θα γινω ο πρωταγωνιστης του θεατρου σκιων! :D :lol:

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος anderson (29 Ιαν. 2004 , 01:37)

 

Θα ντυθώ... ντουζιέρα!!! Αν δείτε έναν σκελετό που έφτιαξα για να στηρίζεται πάνω μου, θα πάθετε!!! :lol: Εχει και κουρτίνα! :happy: Οπότε για πιο... ήσυχες στιγμές ακόμα και μέσα σε κλαμπ, απλά θα τραβάω την κουρτίνα!!! :whistle: Αλλες χρονιές είχα ντυθεί Χάρος, ψυγείο, :blink: γορίλας ακόμα και... Παναθηναϊκός(μπρρρ...)!!! :cry:

 

Karate Kid κι έτσι; :p :lol:

Καλή φάση θα'ναι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Snatch (29 Ιαν. 2004 , 00:04)

 

Προπερσι ειχα ντυθει γυφτος μαζι με εναν φιλο αλλα μου εφυγε η μεση ολο το βραδυ να κουβαλαω το χαλι στον ωμο.Ασε που το κακαο στο προσωπο (για το χρωμα) φερνει φαγουρα :( .Περυσι ντυθηκα χριστουγεννιατικο δεντρο.Με τις μπαλες,τις γυρλαντες,τα φωτακια,ολα κανονικα.Ομως κουβαλουσα και μια μπαλαντεζα μαζι και οπου πηγαιναμε την εβαζα σε μια πριζα για να αναβουν τα φωτακια με αποτελεσμα να παθω ηλεκτροπληξια και ψιλοεγκαυματα στα χειλια και στα φρυδια γιατι επεσε πανω ποτο και εγεινε βραχυκυκλωμα. :cry: Οποτε για φετος δεν το κοβω να ντυνομαι.Ας ντυθει η υπολοιπη παρεα

 

 

LMAO! Τρελό γέλιο να το διαβάζεις μετά από καιρό... :lol: :D

 

Έχω να ντυθώ από το δημοτικό ποτέ δεν μου άρεσε! Το μόνο που γουστάρω λίγο είναι οι παρελάσεις, ένα ρόπαλο και μερικοί Αλβανοί και όλα είναι τέλεια.!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Flyboy (29 Ιαν. 2004 , 01:41)

 

Karate Kid κι έτσι; :p :lol:

Καλή φάση θα'ναι.

 

Σου ορκίζομαι ότι εσύ μου το θύμισες αλλά έχεις δίκιο... έτσι είναι το όλο σκηνικό!!! :p ;)
I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

Λέω να ντυθώ φέτος καναπές.

Πέρυσι είχα βάλει μια μύτη μόνο (πολύ γαμάτη, γαμψη) αλλά με γνώρισαν όλοι. Μάλλον απο τα αυτιά. Φέτος θα βάλω και αυτιά ψεύτικα να τους κοροιδέψω :p.

Το γέλιο ήταν οτι είμασταν 3 με μεγάλες μύτες και το παίζαμε πολύ σοβαροί, σαν να μην συμβαίνει τίποτε. Η μόνη δυσκολία ήταν οτι δεν μπορούσαμε να πιούμε ποτό :) :) :) :)

+

(είμαι αγράμματος και υπογράφω με σταυρό)

Link to comment
Share on other sites

egw exw ntythei apo indianos kai zorro(otan hmoun paidaki e) mexri scream(prin 3 xronia)..malista tote eixa paei mia mera sto frontisthrio ntymenos scream kai kathomoun apenanti apo thn kathigitria pou ypotithetai oti den eixe problhma me thn stolh mou alla pote den me koitage :!: :!: :lol: :p :D

gia fetos mallon to blepw na bapsw me spray ta mallia mou kai na kykloforw etsi eksw..bariemai na psaxnw na brw koustoumi...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nhp1023 (29 Ιαν. 2004 , 10:21)

 

Egw gia halloween ntu8ika siamezos....mias kai htan epikairo tote me ola ta siameza stis eidiseis. Me ena paidi mpikame se ena panteloni kai mia mplouza....teleio!

 

 

Kala prepei an itan apaixto kai na evgaze apeiro gelio...!

 

Egw exw na ntuthw apo polu mikros! otan oloi gurw sou einai "ntymenoi" kai esy eisai "kanonika" pali san na exeis ntuthei kati fainetai! :whistle: :p :whistle:

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SIE-SX1/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την pininfarina

ego tha ditho me tin parea mou ierodouli ;)

 

Persi ntithika k i plaka einai oti merikoi me pirazan sto dromo giati ontos nomizan oti eimai kopela ,opote fetos leo na prototipiso me kati..

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ντυθω με τη δικια μου φετος...ανθρωποι των σπηλαιων:D

Ξερετε οπως η διαφημιση του Ultrex που τον πιανει απο το κεφαλι και τον σερνει...:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος iliasp (29 Ιαν. 2004 , 14:48)

 

Εγω θα ντυθω με τη δικια μου φετος...ανθρωποι των σπηλαιων:D

Ξερετε οπως η διαφημιση του Ultrex που τον πιανει απο το κεφαλι και τον σερνει...:D:D:D

 

kalooooo :lol: :p

http://www.thedeltaproject.eu/img/logo_detect.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...