Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εμενα δεν εχει lte καθολου φιλε μου !

 

μηπως φταει η vodafone που εχω ?

 

Δες φιλε μου δεν εχει επιλογη

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μολις μιλησα με vodafone θελει καινουρια σιμ !

 

Ουτε εμενα εχει επιλογη για lte μαλλον επρεπε να ειχαμε sim 4g

ακη εχεις htc one?

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Μπήκες στις ίδιες ακριβώς σελίδες και πριν αλλάξεις από 3g σε 4g έκανες clear cache.?

 

Το clear cache Πως το κανουμε ρε παιδια?και οποιος ρωτησε για sim εννοειται πως πρεπει να γινει αλλαγη sim σε 4G!οσοι απλα την εχετε κοψει και ειναι παλια δεν κανει!και φυσικα οταν υπαρχει στο σημειο που εχει καλυψη 4G θα το βγαλει πανω διπλα στα δεδομενα του κινητου!

Μηπως φωναζω δικαια απο χθες?Σιγουρα οσοι νομιζετε πως εχετε 4G εχετε αλλαξη την sim σας?πληροφοριακα 5 ευρω κοστιζει..

Edited by spyrosaxel
Link to comment
Share on other sites

Το clear cache Πως το κανουμε ρε παιδια?και οποιος ρωτησε για sim εννοειται πως πρεπει να γινει αλλαγη sim σε 4G!οσοι απλα την εχετε κοψει και ειναι παλια δεν κανει!και φυσικα οταν υπαρχει στο σημειο που εχει καλυψη 4G θα το βγαλει πανω διπλα στα δεδομενα του κινητου!

Μηπως φωναζω δικαια απο χθες?Σιγουρα οσοι νομιζετε πως εχετε 4G εχετε αλλαξη την sim σας?πληροφοριακα 5 ευρω κοστιζει..

 

Στον Chrome που χρησιμοποιώ είναι η επιλογή τέρμα κάτω στη φωτογραφία.

Κάντο πριν από κάθε τεστ σου ώστε να καθαρίσει τα πάντα και θα δεις ότι τρώει τα ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Στον Chrome που χρησιμοποιώ είναι η επιλογή τέρμα κάτω στη φωτογραφία.

Κάντο πριν από κάθε τεστ σου ώστε να καθαρίσει τα πάντα και θα δεις ότι τρώει τα ίδια.

μηπως ειναι το εκκαθαριση ιστορικου? γιατι εγω με βολευει και χρησιμοποιω το Internet της συσκευης και δεν ξερω που να παω!

Link to comment
Share on other sites

οχι ειμαι με βοντα! μολις μιλησα με εξυπηρετηση πελατων και θελει αλλη καρτα σιμ μου ειπανε!

 

Εγώ με Cosmote αν και δεν έχω πρόγραμμα για 4G το εμφανίζει κανονικά...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με Cosmote αν και δεν έχω πρόγραμμα για 4G το εμφανίζει κανονικά...

 

μπορει να εμφανιζει στην οθονη του κινητου 4G οτι εχεις απλα καλυψη αλλα αν δεν κανεις αιτηση στην cosmote να σου αλλαξει το προφιλ δεν θα εχεις!

Link to comment
Share on other sites

μηπως ειναι το εκκαθαριση ιστορικου? γιατι εγω με βολευει και χρησιμοποιω το Internet της συσκευης και δεν ξερω που να παω!

 

Το ιστορικού λογικά σβήνει μόνο τις διευθύνσεις, δε ξέρω αν θα σβήσει όλη την cache από το παρασκήνιο.

 

Εγώ με Cosmote αν και δεν έχω πρόγραμμα για 4G το εμφανίζει κανονικά...

 

Το εμφανίζει ότι έχεις συνδεθεί σε 4g; ή απλά στις διαθέσιμες επιλογές στο μενού που έδειξα; Δεν είμαι σίγουρος ότι χρειάζεται αίτηση για να μπεις σε 4g αν είσαι σε περιοχή με κάλυψη. Και οι τύποι με το iPhone 5 που είχαν αναβάθμιση του λειτουργικού πριν λίγο καιρό και ενεργοποιήθηκε το 4g της Cosmote, είχαν κατευθείαν ταχύτητες 4g χωρίς να κάνουν κάποια αίτηση.

Απλά η Cosmote υποθέτω έχει και τα προγράμματα 4g για όσους είναι σε περιοχές με τέτοια κάλυψη, γλυκαθούν από την ταχύτητα και θέλουν περισσότερα mb για να κάνουν την δουλειά τους.

Link to comment
Share on other sites

Το ιστορικού λογικά σβήνει μόνο τις διευθύνσεις, δε ξέρω αν θα σβήσει όλη την cache από το παρασκήνιο.

 

 

 

Το εμφανίζει ότι έχεις συνδεθεί σε 4g; ή απλά στις διαθέσιμες επιλογές στο μενού που έδειξα; Δεν είμαι σίγουρος ότι χρειάζεται αίτηση για να μπεις σε 4g αν είσαι σε περιοχή με κάλυψη. Και οι τύποι με το iPhone 5 που είχαν αναβάθμιση του λειτουργικού πριν λίγο καιρό και ενεργοποιήθηκε το 4g της Cosmote, είχαν κατευθείαν ταχύτητες 4g χωρίς να κάνουν κάποια αίτηση.

Απλά η Cosmote υποθέτω έχει και τα προγράμματα 4g για όσους είναι σε περιοχές με τέτοια κάλυψη, γλυκαθούν από την ταχύτητα και θέλουν περισσότερα mb για να κάνουν την δουλειά τους.

 

Όχι εννοώ ότι το εμφανίζει σαν επιλογή και ας μην έχω αντίστοιχο πρόγραμμα...

Το αν συνδέεται η όχι δεν το γνωρίζω γιατί είμαι σε επαρχία αυτή την στιγμή, και δεν υπάρχει κάλυψη...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερετε πως ενεργοποιω το flash player?ουτε στο σ3 μπορουσα ουτε στο σ4 ενω αντιθετα στο one x ειχε επιλογη απο ρυθμισεις,τι μπορω να κανω?ευχαριστω εκτων πρωτερον..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερετε πως ενεργοποιω το flash player?ουτε στο σ3 μπορουσα ουτε στο σ4 ενω αντιθετα στο one x ειχε επιλογη απο ρυθμισεις,τι μπορω να κανω?ευχαριστω εκτων πρωτερον..

 

Κατέβασε από το πιο κάτω link, το Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.54) και κάνε το εγκατάσταση στο κινητό σου.

 

http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε από το πιο κάτω link, το Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.54) και κάνε το εγκατάσταση στο κινητό σου.

 

http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html

 

Σε συνέχεια του πιο πάνω ποστ από browser βάλε τον boat και σε συνδυασμό με το πιο πάνω ποστ θα παίξει το flash...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Σε συνέχεια του πιο πάνω ποστ από browser βάλε τον boat και σε συνδυασμό με το πιο πάνω ποστ θα παίξει το flash...

 

Σε συνεχεια του πιο πανω post...o boat δει ειναι σταθερος...σε καποια sites δειχνει flash σε αλλα οχι.

Δοκιμασα κανα δεκαρια browsers Πουθενα δεν δουλευει το flash.Μονο με τον Firefox βρηκα την υγεια μου.

Link to comment
Share on other sites

Σε συνεχεια του πιο πανω post...o boat δει ειναι σταθερος...σε καποια sites δειχνει flash σε αλλα οχι.

Δοκιμασα κανα δεκαρια browsers Πουθενα δεν δουλευει το flash.Μονο με τον Firefox βρηκα την υγεια μου.

 

Σας ευχαριστω πολυ παιδια για την βοηθεια τελικα τα καταφερα μoνο στο firefox..κ παλι ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ παιδια για την βοηθεια τελικα τα καταφερα μoνο στο firefox..κ παλι ευχαριστω..

 

Δοκιμασε το παραπάνω σε συνδυασμο με τον boat...

Το βιντεο εχει ολες τις ρυθμίσεις για να σου δουλεψει σωστά

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε το παραπάνω σε συνδυασμο με τον boat...

Το βιντεο εχει ολες τις ρυθμίσεις για να σου δουλεψει σωστά

 

Οκ ευχαριστω..μηπως εχουμε κανα νεο απο την samsung σχετικα με την υπερθερμανση η θα παω κ για τεταρτο doa?τωρα που γραφω ζεματαει...

Link to comment
Share on other sites

Έχουν ακουστεί τίποτα προβλήματά με τις οθόνες?

Πάντως το λευκό δεν είναι καθαρό,λογικό ναι μεν για

amoled οθόνη,όμως μου δίνει την εντύπωσή ότι στο s3 ήταν πιο καθαρό αν θυμάμαι καλά.

Εδώ είναι λίγο γκρίζο το λευκό και σε κάποια σημεία έχει και λίγο προς το κίτρινο απαλό.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστω..μηπως εχουμε κανα νεο απο την samsung σχετικα με την υπερθερμανση η θα παω κ για τεταρτο doa?τωρα που γραφω ζεματαει...

 

Ρε φιλε τυχερος εισαι που σου εχουν αλλαξει 3 κινητα,αλλα απο την αλλη αν ζεματαει καλα τους κανεις!δωσε μας λιγο πληροφοριες ομως οταν λες ζεματαει,ποσους βαθμους φτανει και μετα απο τι χρηση και μετα απο ποση ωρα?εγω το δικο μου μετα απο πολλες ωρες παιζοντας παιχνιδια εχει φτασει το πολυ μεχρι 40.6,λες να θελω και εγω αλλαγη η ειναι normal?

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε update σήμερα το πρωί, 75mb.Το πέρασε κανένας άλλος; Είδε διαφορά; Εμένα σαν να μου φαίνεται πιο γρήγορο. Το τηλεφώνο ελληνικό από Πλαίσιο.
Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε τυχερος εισαι που σου εχουν αλλαξει 3 κινητα,αλλα απο την αλλη αν ζεματαει καλα τους κανεις!δωσε μας λιγο πληροφοριες ομως οταν λες ζεματαει,ποσους βαθμους φτανει και μετα απο τι χρηση και μετα απο ποση ωρα?εγω το δικο μου μετα απο πολλες ωρες παιζοντας παιχνιδια εχει φτασει το πολυ μεχρι 40.6,λες να θελω και εγω αλλαγη η ειναι normal?

 

Αδερφε μονο για την μπαταρια εχω βρει προγραμμα να μετραει θερμοκρασια..για επεξεργαστη εχεις καποιο?με το που το ανοιγο ακομα κ σε μια κληση λιγον δευτερολεπτων ζεματαει φαντασου ολο το κομματι απο πισω που ειναι το λογοτυπο στο καπακι μεχρι πανω κ περιμετρικα δηλ κ η 8θονη σε εκεινο το σημειο ειναι θερμαστρα,φαντασου επαιξα για 3 λεπτα real racing κ δεν μπορουσα να αγγιξω την οθονη στο σημειο που ανεφερα(οχι οτι παθενεις εγκαυμα αλλα παρα πολυ ζεστη σε ενοχλητικο βαθμο)σημερα το πρωι μου εβγαλε update και λεω μηπως και...αλλα τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε update σήμερα το πρωί, 75mb.Το πέρασε κανένας άλλος; Είδε διαφορά; Εμένα σαν να μου φαίνεται πιο γρήγορο. Το τηλεφώνο ελληνικό από Πλαίσιο.

 

Φιλε μου διαφορα δεν ειδα κ γω απο πλαισιο το πηρα απο υπερθερμανση πως τα πας?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...