Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μιλησα για ευρωπαϊκο release.

Ας αναμενουμε και θα δουμε την κυκλοφορια του...;)

 

ναι θα περιμενουμε απλα εγωπροσωπικα δεν θα ηθελα να ειναι μια μεγαλυτερη αντιγραφη του siii.θεωρω οτι τα υλικα του note και η σχεδιαση του ειναι πολυ καλη και πρωτοτυπη

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μιλησα για ευρωπαϊκο release.

Ας αναμενουμε και θα δουμε την κυκλοφορια του...;)

 

Στο επόμενο eurogroup θα παρθεί η απόφαση (πιστεύω ότι είναι η μοναδική τους σημαντική δουλειά, καθώς πίνουν καφέ και κουτσομπολεύουν) :lol:

 

Το θέμα δεν είναι το πότε θα βγει. Αλλά αν αξίζει η μετάβαση από το Note1 στο Note2. Δικαιολογεί τα λεφτά του ;

Link to comment
Share on other sites

Στο επόμενο eurogroup θα παρθεί η απόφαση (πιστεύω ότι είναι η μοναδική τους σημαντική δουλειά, καθώς πίνουν καφέ και κουτσομπολεύουν) :lol:

 

Το θέμα δεν είναι το πότε θα βγει. Αλλά αν αξίζει η μετάβαση από το Note1 στο Note2. Δικαιολογεί τα λεφτά του ;

 

Τωρα μονο να τζογαρεις μπορεις. Στις 29 θα το εχεις σιγουρακι...

Link to comment
Share on other sites

Στο επόμενο eurogroup θα παρθεί η απόφαση (πιστεύω ότι είναι η μοναδική τους σημαντική δουλειά, καθώς πίνουν καφέ και κουτσομπολεύουν) :lol:

 

Το θέμα δεν είναι το πότε θα βγει. Αλλά αν αξίζει η μετάβαση από το Note1 στο Note2. Δικαιολογεί τα λεφτά του ;

 

Πιστευω οτι οσο αξιζει η μεταβαση απο το sII-->SIII, τοσο θα αξιζει και η μεταβαση απο το Note I---> Note II

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μη μου πειτε οτι θα ειναι καπως ετσι; πολυ καλυτερο το Note 1

http://www.sammobile.com/2012/08/17/is-this-the-galaxy-note-ii/

TCe
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ο μόνος που δεν θέλει άσπρο :cry: ;
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ο μόνος που δεν θέλει άσπρο :cry: ;

 

Κι εγώ σε σκούρο θα κινηθώ εάν και εφόσον.. Λευκό φωνάζει "look at me I am huge!!!"

Link to comment
Share on other sites

Aν είναι έτσι όπως στη φωτογραφία παραπάνω,όχι φυσικά!! Εκτός κι αν η φωτο ξεγελάει και η πραγματικότητα είναι άλλη. Συμβαίνει κάποιες φορές κι αυτό.

 

Νομίζω ότι η συγκεκριμένη έχει κάποια παραμόρφωση γιατί δείχνει αρκετά πλατύ και "κοντο".. Όπως είπες μάλλον ξεγελάει η φώτο, ελπίζω δηλαδή!!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι η συγκεκριμένη έχει κάποια παραμόρφωση γιατί δείχνει αρκετά πλατύ και "κοντο".. Όπως είπες μάλλον ξεγελάει η φώτο, ελπίζω δηλαδή!!

Ευθύμη είναι διαγώνια η λήψη και πιθανόν επίτηδες ,εγώ το βλέπω ογκομετρικά ίδιο με το Note.

Έχουν φάει αρκετά πλαίσια πάνω,κάτω,δεξιά και αριστερά είναι σχεδόν οθόνη.

Edited by ampelift
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Ευθύμη είναι διαγώνια η λήψη και πιθανόν επίτηδες ,εγώ το βλέπω ογκομετρικά ίδιο με το Note.

Έχουν φάει αρκετά πλαίσια πάνω,κάτω,δεξιά και αριστερά είναι σχεδόν οθόνη.

 

Ναι δεν έχει μείνει καθόλου πλαίσιο περιμετρικά και επίσης πάνω και κάτω έχουν κάνει επίσης..δίαιτα!! Επιπροσθέτως δείχνει και πιο λεπτό αν δεν κάνω λάθος και από το λίγο που φαίνεται το πάχος του.. Notification led δεν βλέπω εκτός κι αν είναι "υποδόρια", δηλαδή δεν υπάρχει οπή και φαίνεται κάτω από το λευκό, ίσως έχει τοποθετηθεί αριστερά όπως και στο s3

Link to comment
Share on other sites

Άντε να βγει με το καλό να δούμε τι παίζει τι ασθένειες θα έχει στην αρχή σε τι θα υπερτερεί από τον προκάτοχο κτλ κτλ κτλ

Πάντως κανένα άγχος για το πότε θα βγει.

Το note έχει ψωμί ακόμη :)

Sent from my note

Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε λευκό?? Είναι το ίδιο με την άλλη φωτογραφία που βλέπαμε οπότε πρέπει όντως να είναι το note2!!! Πως σας φαίνεται?? Βλέπω και 2 ηχεία στο πίσω μέρος

 

http://www.phonearena.com/news/Another-Samsung-GALAXY-Note-II-leak-the-second-of-the-day-appears-to-be-the-real-deal_id33411

Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε λευκό?? Είναι το ίδιο με την άλλη φωτογραφία που βλέπαμε οπότε πρέπει όντως να είναι το note2!!! Πως σας φαίνεται?? Βλέπω και 2 ηχεία στο πίσω μέρος

 

http://www.phonearena.com/news/Another-Samsung-GALAXY-Note-II-leak-the-second-of-the-day-appears-to-be-the-real-deal_id33411

 

Εμενα απ την αλλη μ αρεσει παρα πολυ.. αν εχει και 2 ηχεια, και 2gb ram το εκανα προπαραγγελεια απο amazon! :lol:

tsss! πουλαω το νοτε 1 μου οπως ειναι επιπλωμενο θα φωναζω..με χιλιαδες αναμνησεις φορτωμενο βεβαιως βεβαιως!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμενα απ την αλλη μ αρεσει παρα πολυ.. αν εχει και 2 ηχεια, και 2gb ram το εκανα προπαραγγελεια απο amazon! :lol:

tsss! πουλαω το νοτε 1 μου οπως ειναι επιπλωμενο θα φωναζω..με χιλιαδες αναμνησεις φορτωμενο βεβαιως βεβαιως!

 

Για τη ραμ αναφέρθηκε ότι θα είναι 1.5 GB.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Εύκαμπτη οθόνη δεν θα έχει τελικά ;

 

Μπορεί και να έχει άλλα να μην φαίνεται από τις φωτογραφίες.. Φυσικά εννοούν την ανασηκωμενη οθόνη στις άκρες όπως είναι το Nexus..

Link to comment
Share on other sites

Επίσης αν προσέξατε στην φώτο του phonearena στο πίσω μέρος έχει τα 2 ηχεία και από κάτω το φλασ .
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Επίσης αν προσέξατε στην φώτο του phonearena στο πίσω μέρος έχει τα 2 ηχεία και από κάτω το φλασ .

 

Όχι παιδιά, δεν είναι αυτό το Note 2.

Link to comment
Share on other sites

Να έχουμε τις ιστορίες του s3? Μπαααα, να μου λείπει;)

 

Ωχ, τώρα που το είπες θυμήθηκα κι εγώ τι μελάνι χυθηκε τοτε!! Έχεις δίκιο ούτε για αστείο, περιμένουμε :D

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε παιδιά δεν σας αρέσει για ειδύλλιο:lol:

Αν και σκέφτομαι να κρατήσω το S3 μιας και θα παίξει JB σε λίγες μέρες και ο άλλος λόγος είναι γιατί ζαχαρώνω τι ζαχαρώνω έχω μελώσει με το Note 10.1 ,με το εταιρικό αφμ μου βγαίνει στα 450:)

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Να έχουμε τις ιστορίες του s3? Μπαααα, να μου λείπει;)

 

Vageli δώσε πληροφορίες. Εδώ η παρέα είναι πιο cool.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...