Jump to content

[Clone] Lenovo S850c


ser788
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω βρει αυτο το κινητο με 83 ευρω

http://www.aliexpress.com/item/Lenovo-A750-c-3G-Quad-Core-4-5inch-MTK6589-china-phone-android-4-2-moblie-phone/1660951816.html

Με 83 ευρω μπορει να υπαρχει τηλεφωνο με αυτα τα χαρακτηρισκα οπως το περιγραφουν.Τι λεται να το αγορασω;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ηρθε το Lenovo s850c απο τον Ali τελικα δεν θελει κ πολλες μπανανες γιατι ανετα βαζει κατω πολλα "γατακια" (S5 iphone klp klp) κ μονο με 97euros

 

[ATTACH]56098[/ATTACH]

 

[ATTACH]56099[/ATTACH]

 

[ATTACH]56100[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Πειραγμένο antutu είναι.. Η να στο θέσω καλύτερα πειραγμένο firmware έχει...Δεν παίζει κινητό κάτω από 100 ευρώ να έχει full HD ανάλυση 4gb ram και να είναι και επώνυμη μάρκα (lenovo) και να μην έχουν βουίξει τα φόρα...

ΥΓ. Ούτε HD ανάλυση δεν θα έχει φίλε μου..

και φαίνεται αυτό ακόμα και από τις φωτογραφίες σου, από τα γράμματα και τους αριθμούς,είναι ορατά τα pixel της οθόνης..

ΥΓ2. Αυτό το SOC(system of chip) δεν υποστηρίζει 4gb ram..

Edited by vagosvts7

Haier W910 value for money :D

XBMC/Kodi/SPMC Οδηγός σεταρίσματος Add-ons & Repository http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974

Link to comment
Share on other sites

Προτεινε μου προγραμμα να σοu στειλω photοs.πειραγμένο firmware ξεπειραγμενο μια χαρα δουλευει κ αν θελεις ψαξ'το καλυτερα πριν κραξεις.κ τελος δεν μπορεις εσυ να αμφιβαλλεις για ενα προγραμμα που χρησιμοποιουν εκατομμυρια κοσμος(γνωμη μου)

 

ΥΓ Δεν σου φταιω εγω αν εσυ δινεις φραγκα στα κινητα.

ΥΓ2 Κ δεν καταλαβαινω προς τι τετοια επιθεση?η ζοριστηκες απο αυτο που ειδες η δεν ξερω τι να πω.....

ΥΓ3 κ δεν ζητησα γνωμη απλος απαντησα στο παραπανω

Edited by completed
Link to comment
Share on other sites

Προτεινε μου προγραμμα να σοu στειλω photοs.πειραγμένο firmware ξεπειραγμενο μια χαρα δουλευει κ αν θελεις ψαξ'το καλυτερα πριν κραξεις.κ τελος δεν μπορεις εσυ να αμφιβαλλεις για ενα προγραμμα που χρησιμοποιουν εκατομμυρια κοσμος(γνωμη μου)

 

ΥΓ Δεν σου φταιω εγω αν εσυ δινεις φραγκα στα κινητα.

ΥΓ2 Κ δεν καταλαβαινω προς τι τετοια επιθεση?η ζοριστηκες απο αυτο που ειδες η δεν ξερω τι να πω.....

ΥΓ3 κ δεν ζητησα γνωμη απλος απαντησα στο παραπανω

Απλά σου λέω τα πράγματα όπως έχουν.. Για ποιο λόγο να ζοριστω φίλε; Εγώ δεν έδωσα χρήματα για να πάρω ένα fake κινητό και να κοκορευομαι κι ολας..

Και αφού θες να σου προτείνω, κοίτα εδώ που το έχει πάρει κι άλλο παλικάρι να δεις τι λέει.. http://www.china-devices.com/Thread-Lenovo-S850c-storage-problem και εδώ πάλι http://forum.xda-developers.com/android/help/official-rom-request-lenovo-s850c-t2919640 ..Το κινητό είναι με τον mtk 6582..

Το θέμα είναι να μην την πατήσουν κι άλλα παιδιά...

ΥΓ. Δύστυχος φίλε μου εσύ δεν το έψαξες το θέμα για την συγκεκριμένη συσκευή..

Edited by vagosvts7

Haier W910 value for money :D

XBMC/Kodi/SPMC Οδηγός σεταρίσματος Add-ons & Repository http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον εγω το εψαξα κ το πηρα !!! κ αυτο που θελω να πω ειναι το εξης οποιος παιρνει κινητο απο κινα ειναι εις γνωσιν του το τι παιρνει για το συγκεκριμενο ομως ειναι μια καλη επιλογη για καποιον που θελει να ξοδεψει λιιγα χρηματα !!!ειδα κ το δικο μου samsung core 1 εχει μεινει με τα 4.1.2 κ δεν αναβαθμιζεται κ εδωσα 200 euro οταν ειχε βγει
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι Lenovo αλλα μαιμου με πειραγμενο λογισμικο.Δεν σου επιτιθεται κανεις.Αν εσυ επιμενεις οτι ειναι κινηταρα,καλως.Δεν μας ενδιαφερει να σου αλλαξουμε το μυαλο.Να γλιτωσουμε κανεναν που δεν γνωριζει να μην πεσει στην ιδια παγιδα προσπαθουμε.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην δεν ειπα οτι ειναι "κινηταρα" οπως λες ΕΣΥ απλος απαντησα στα παιδια πιο πανω .σου ζητισα εγω η κανενας αλλος να μου αλλαξεις μυαλο ?κ ποιος σου ειπε οτι επεσα σε παγιδα αφου γραφω πιο πανω "το εψαξα κ το πηρα κλπ κλπ..."κ για το "πειραγμενο λογισμικο" ξαναδες τη γραφω κ υστερα γραψε μην γραφουμε τα ιδια.

ΥΓ Οκ Σωτηρα εσυ θα τους γλιτωσεις.να εισαι σιγουρος !!!

ΥΓ2 Καλα τα λεει ο Ράσελ Μπέρτραντ μονο που εδω "Βλακες" δεν υπαρχουν διοτι ψαξανε δυο πραγματα κ το πηραν εις γνωση τους οποτε μας μενει η αμφιβολία μαντεψε ποιος ζει με αυτη?

Edited by completed
Link to comment
Share on other sites

Για να μην υπαρχουν αυτα αυτο που θελω να πω ειναι το εξεις μιας κ το θεμα εδω ειναι το lenovo S850c απο ALI : Πηρα το κινητο γνωριζοντας πως ειναι αντιγραφη κ το κινητο ειναι μια χαρα 2 καρτουλες SIM δουλευουν εχει ενα θεματακι με τιν πισω camera που δεν ειναι 8mp οπως λεει αλλα μικροτερη , 5'' οθονη, τρεχωντας ταυτοχρονα την ιδια εφαρμογη στο lenovo S850c κ στο Samsung core 1 το lenovo S850c μπηκε πολυ γρηγοροτερα.αρα για τα χρηματα που εδωσα ειναι πολυ καλο κινητο.με τα χρηματα αυτα Πχ εδω δεν περνω ουτε τα μισα απο αυτα που υποτίθεται οτι εχει μέσα.στην τελικη κ 2πυρινο να ειναι με 1Gb ram 5'' οθονη 16gb ROM μεχρη εδω εχω ξεπεραση το 100euro Πχ .Δες εδω Πχ http://www.skroutz.gr/c/40/kinhta-thlefwna/f/353376_355558_473721_516986/%CE%9C%CE%B5%CF%83%CE%B1%CE%AF%CE%BF-4-6-5-3-%CE%94%CE%B9%CF%80%CF%8D%CF%81%CE%B7%CE%BD%CE%BF%CF%82-%CE%A4%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%AC%CF%87%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD-16-GB-%CE%A4%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%AC%CF%87%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD-1-GB.html

Ακομη θελω να πω οτι κ τα "original" κινητα τα περισοτερα τα κραταμε το πολυ 2 χρονια κ αν. μετα η χαλανε η περνουμε new αρα ειναι αναλωσιμα

Τελος συμφωνω με τον aelarav στο οτι θελει προσοχη μεγαλη στο ali διοτι το lenovo S850c το πουλανε κ αλλοι sellers κ δεν ειναι το ιδιο με αυτο που πειρα εγω(δες Links του vagosvts7).Τυχερος? το εψαξα πιο πολυ ? οτι θελει μπωρει να πει ο καθενας.Σημασια εχει οτι το κινητο δουλευει κανονηκοτατα.

Edited by completed
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην δεν ειπα οτι ειναι "κινηταρα" οπως λες ΕΣΥ απλος απαντησα στα παιδια πιο πανω .σου ζητισα εγω η κανενας αλλος να μου αλλαξεις μυαλο ?κ ποιος σου ειπε οτι επεσα σε παγιδα αφου γραφω πιο πανω "το εψαξα κ το πηρα κλπ κλπ..."κ για το "πειραγμενο λογισμικο" ξαναδες τη γραφω κ υστερα γραψε μην γραφουμε τα ιδια.

ΥΓ Οκ Σωτηρα εσυ θα τους γλιτωσεις.να εισαι σιγουρος !!!

ΥΓ2 Καλα τα λεει ο Ράσελ Μπέρτραντ μονο που εδω "Βλακες" δεν υπαρχουν διοτι ψαξανε δυο πραγματα κ το πηραν εις γνωση τους οποτε μας μενει η αμφιβολία μαντεψε ποιος ζει με αυτη?

 

Ηρθε το Lenovo s850c απο τον Ali τελικα δεν θελει κ πολλες μπανανες γιατι ανετα βαζει κατω πολλα "γατακια" (S5 iphone klp klp) κ μονο με 97euros

Δεν σου επιτεθηκα ουτε σε προσεβαλα (η υπογραφη μου υπαρχει καιρο,την εβαλα γιατι ειναι απο τις πιο εξυπνες φρασεις που εχω ακουσει και οχι για να προσβαλλω κανενα μελος).

Θα επαναλαβω οτι δεν γραφω για σενα που πηρες την μαιμουδια και εισαι ευχαριστημενος (και καλα κανεις),αλλα για αλλα μελη που δεν γνωριζουν απο Κινεζικα,οπως προφανως και εσυ (δεν ειναι επιθεση,κατι που ισχυει γραφω) και υπαρχει κινδυνος να την πατησουν.

Πλεον με 100 Ευρω παιρνεις 2GB πραγματικα ram.

Κλεινοντας,η Lenovο απο το πρωτο της smartphone χρησιμοποιει μονο αυτα τα κουμπια.Ειναι ο πιο ευκολος τροπος σε πρωτη φαση να καταλαβεις αν ειναι γνησιο ή οχι.

Οτι ειχα να πω το ειπα,δεν θα επανελθω.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Δεν σου επιτεθηκα ουτε σε προσεβαλα (η υπογραφη μου υπαρχει καιρο,την εβαλα γιατι ειναι απο τις πιο εξυπνες φρασεις που εχω ακουσει και οχι για να προσβαλλω κανενα μελος).

Θα επαναλαβω οτι δεν γραφω για σενα που πηρες την μαιμουδια και εισαι ευχαριστημενος (και καλα κανεις),αλλα για αλλα μελη που δεν γνωριζουν απο Κινεζικα,οπως προφανως και εσυ (δεν ειναι επιθεση,κατι που ισχυει γραφω) και υπαρχει κινδυνος να την πατησουν.

Πλεον με 100 Ευρω παιρνεις 2GB πραγματικα ram.

Κλεινοντας,η Lenovο απο το πρωτο της smartphone χρησιμοποιει μονο αυτα τα κουμπια.Ειναι ο πιο ευκολος τροπος σε πρωτη φαση να καταλαβεις αν ειναι γνησιο ή οχι.

Οτι ειχα να πω το ειπα,δεν θα επανελθω.

Δες τη ειπα απο πανω κ μην βιαζεσαι να πεις.τελος θα σου πω αν μπεις κ δεις οτι "μαιμουδια" (ΛΟΛ) υπαρχει κ με αυτα τα κουμπια που λες εσυ αρα προφανως εσυ θα την πατουσες standar (δεν ειναι επιθεση,κατι που ισχυει γραφω) συμφωνα με αυτα που λες.Πλεον με 100 Ευρω παιρνεις 2GB πραγματικα ram λες αλλα ξεχασες να πεις ΜΟΝΟ 2GB RAM.Το γιατι δες πανω.

κ εγω που λες Οτι ειχα να πω το ειπα,δεν θα επανελθω.

Edited by completed
Link to comment
Share on other sites

Αφού εσύ είσαι ευχαριστημένος με το κινητό που αγόρασες, τότε όλα είναι μια χαρά. Εκείνο όμως που πρέπει να καταλάβεις και να μην αρπάζεσαι είναι ότι όλοι οι προλαλήσαντες προσπαθούν να προστατέψουν τους υπόλοιπους πιθανούς αγοραστές από την εξαπάτηση που εν αγνοία σου κάνεις, ανεβάζοντας τις φωτό των αποτελεσμάτων του antutu test. Πλέον υπάρχει η δυνατότητα να πειράζονται τα κινητά και να "κοροϊδεύουν" το antutu και άλλες παρόμοιες εφαρμογές προκειμένου να δείχνουν άλλα νούμερα από τα αληθινά. Είναι δεδομένο ότι το τηλέφωνο είναι ΜΑΙΜΟΥ. Εάν δε σου αρέσει αυτή η λέξη, τότε είναι ένα fake LENOVO τηλέφωνο, αφού δεν υπάρχει τέτοιο μοντέλο (S850c) στη γκάμα της εταιρίας και ο συγκεκριμένος επεξεργαστής δεν έχει δυνατότητα υποστήριξης 4G RAM. Οπότε, ό,τι και να σου δείχνει το antutu είναι και αυτό ψεύτικο.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειπα πουθενα οτι ειναι original Πηρα το κινητο γνωριζοντας πως ειναι αντιγραφη fake LENOVO η μαιμουδια στο #11 εξηγουμε για να καταλαβει κ ο κοσμος τη παιζει με το συγκεκριμένο που ανοίχτηκε το θεμα.κ φυσικα ειμαι ευχαριστημένος με το κινητό που αγόρασα.λες Πλέον υπάρχει η δυνατότητα να πειράζονται τα κινητά και να "κοροϊδεύουν" το antutu και άλλες παρόμοιες εφαρμογές προκειμένου να δείχνουν άλλα νούμερα από τα αληθινάαρα κ στα original μπωρει να παιζει κατι τετιο !!! αλλα να λει το firmware κ αλλα να εχει μεσα το κινητο (τσιπακια κλπ κλπ) συμφωνα με τα λεγομενα σου.αρα κανεις τελικα δεν ειναι 100% συγουρος για το τι αγωραζει δλδ

Τελος για την εξαπάτηση που εν αγνοία μου κάνω οπως λες εσυ ο καθενας ειναι υπευθεινος κ υπολογος για το τη κανει.εχει μυαλο να σκεφτει.εγω ποσοστα η BONOUS απο αυτο δεν περνω οποτε δεν προσπαθω να εξαπατησω κανεναν.απλος εγω το πειρα κ ειπα την γνωμη μου στο θεμα με ονομασια lenovo S850c απο ali!!!

Edited by completed
Link to comment
Share on other sites

λες Πλέον υπάρχει η δυνατότητα να πειράζονται τα κινητά και να "κοροϊδεύουν" το antutu και άλλες παρόμοιες εφαρμογές προκειμένου να δείχνουν άλλα νούμερα από τα αληθινάαρα κ στα original μπωρει να παιζει κατι τετιο !!! αλλα να λει το firmware κ αλλα να εχει μεσα το κινητο (τσιπακια κλπ κλπ) συμφωνα με τα λεγομενα σου.αρα κανεις τελικα δεν ειναι 100% συγουρος για το τι αγωραζει δλδ

Εντάξει, τι να σου πω τώρα σε αυτό; Σόνι και καλά να περάσεις αυτό που λες εσύ. Ok, ό,τι πεις...

 

Καλό είναι και κάποιος mod/admin να αλλάξει και το τίτλο του θέματος (clone) για ευνόητους λόγους, όπως γίνεται συνήθως...

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν προσπαθω να περασω τπτ !!! ειπα την γνωμη μου σε αυτο που εχω!!!Γιατη σονι κ καλα να ειναι αυτο που λες εσυ σε κατι που δεν εχεις καν στο χερι κ απλα κανεις ικασιες.Τελικα ειναι ΟΚ οτι πεις εσυ.... Edited by completed
Link to comment
Share on other sites

Ναι... Έχεις απόλυτο δίκιο... Δε το έχω στα χέρια μου το κινητό αυτό... Κάνω απλά εικασίες... Το γεγονός ότι ο επεξεργαστής που έχει το κινητό που έχεις εσύ στα χέρια σου, ο Octa-Core ΜΤΚ6592 είναι χρονισμένος στα 1,7-2,0 GHz (σύμφωνα με τον κατασκευαστή του) ενώ ο δικός σου μαγικά τρέχει στα 2,5 είναι μάλλον εικασία... Όπως και το γεγονός ότι το δικό σου μαγικό τηλέφωνο έχει 4G RAM, κάτι που ο συγκεκριμένος επεξεργαστής δε μπορεί να υποστηρίξει είναι και αυτό εικασία... Αλλά δε το έχω στα χέρια μου... Άρα δε μπορώ να ξέρω τα επίσημα χαρακτηριστικά και τις δυνατότητές του... Πάω πάσο... Καλή συνέχεια...
Link to comment
Share on other sites

Άρα δε μπορώ να ξέρω τα επίσημα χαρακτηριστικά και τις δυνατότητές του... Πάω πάσο... Αυτω τα λει ολα !!!δες ξανα το #11.Καλή συνέχεια κ σε εσενα !!!
Link to comment
Share on other sites

Για να μην υπαρχουν αυτα αυτο που θελω να πω ειναι το εξεις μιας κ το θεμα εδω ειναι το lenovo S850c απο ALI : Πηρα το κινητο γνωριζοντας πως ειναι αντιγραφη κ το κινητο ειναι μια χαρα 2 καρτουλες SIM δουλευουν εχει ενα θεματακι με τιν πισω camera που δεν ειναι 8mp οπως λεει αλλα μικροτερη , 5'' οθονη, τρεχωντας ταυτοχρονα την ιδια εφαρμογη στο lenovo S850c κ στο Samsung core 1 το lenovo S850c μπηκε πολυ γρηγοροτερα.αρα για τα χρηματα που εδωσα ειναι πολυ καλο κινητο.με τα χρηματα αυτα Πχ εδω δεν περνω ουτε τα μισα απο αυτα που υποτίθεται οτι εχει μέσα.στην τελικη κ 2πυρινο να ειναι με 1Gb ram 5'' οθονη 16gb ROM μεχρη εδω εχω ξεπεραση το 100euro Πχ .Δες εδω Πχ http://www.skroutz.gr/c/40/kinhta-thlefwna/f/353376_355558_473721_516986/%CE%9C%CE%B5%CF%83%CE%B1%CE%AF%CE%BF-4-6-5-3-%CE%94%CE%B9%CF%80%CF%8D%CF%81%CE%B7%CE%BD%CE%BF%CF%82-%CE%A4%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%AC%CF%87%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD-16-GB-%CE%A4%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%AC%CF%87%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD-1-GB.html

Ακομη θελω να πω οτι κ τα "original" κινητα τα περισοτερα τα κραταμε το πολυ 2 χρονια κ αν. μετα η χαλανε η περνουμε new αρα ειναι αναλωσιμα

Τελος συμφωνω με τον aelarav στο οτι θελει προσοχη μεγαλη στο ali διοτι το lenovo S850c το πουλανε κ αλλοι sellers κ δεν ειναι το ιδιο με αυτο που πειρα εγω(δες Links του vagosvts7).Τυχερος? το εψαξα πιο πολυ ? οτι θελει μπωρει να πει ο καθενας.Σημασια εχει οτι το κινητο δουλευει κανονηκοτατα.

 

εγω το αναφερα γιατι πολλοι την εχουνε πατησει με το ali οπως την πατησες κι εσυ...νομιζες οτι πηρες lenovo αλλα δεν ειναι και το χειροτερο ειναι πως δεν ξερεις καν τι ειναι..σε ενδεχομενο προβλημα δεν θα μπορεις να βρεις πουθενα firmware η οτιδηποτε αλλη πληροφορια για το τηλεφωνο αυτο γιατι δεν ξερεις καν τι κρατας στα χερια σου..αλλα αφου εισαι εσυ ευχαριστημενος καλοταξιδο ναναι κι ολα καλα

 

καλα θα ητανε καποιος διαχειριστης να βγαλει το θεμα αυτο απο την κατηγορια των lenovo...

Edited by aelarav
Link to comment
Share on other sites

Πηρα το κινητο γνωριζοντας πως ειναι αντιγραφη ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Lenovo !!!! δειτε πριν πειτε οτι να ναι !!!

Δεν ασχολουμαι αλλο δειτε το #11 για τα χρηματα που εδωσα ειναι πολυ καλο κινητο.και ναι ναι ειναι αντιγραφη fake LENOVO η μαιμουδια

Δεν περειμενα εσενα να μου το πεις δες #15 το λεω.

Edited by completed
Link to comment
Share on other sites

Θελετε να σας κλεισω ραντεβου στο πάνελ του Παπαδάκη ή του Αφτιά ?

 

(Βρε μια χαρα παληκαρια ειστε, μην μαλωνετε, το καταλαβαμε)

 

Disengage , disengage . . .

"Πολλες φορές στο Ιντερνετ, βλεπουμε πραγματα που δεν ειναι αληθινα"

(Γεώργιος Καραϊσκάκης, 1824 μΧ.)

便宜不好,好的不便宜! (Γιώργος, 2014 μΧ.)

Link to comment
Share on other sites

Θα το πω όσο πιο απλά μπορώ.

 

 

 

Ο mtk6592 έχει βγει σε 3 εκδόσεις. Την Μ, που είναι στα 1,4ghz. Την απλή που είναι στα 1,7ghz. Και την w των 2,0ghz.

 

 

Άρα ΔΕΝ υπάρχει mtk6592 με συχνότητα 2,5ghz.

Είναι απλά ΑΔΥΝΑΤΟΝ.

Δεύτερον: ο mtk6592 στηρίζει μέχρι 2gb RAM. Μέχρι 2.

 

Είναι Α Δ Υ Ν Α Τ Ο Ν να έχει 4gb RAM.

 

Έπειτα, το κινητό δεν είναι lenovo όπως γνωρίζεις, άρα ΔΕΝ έχεις καμιά εγγύηση. Σου χαλάει οπότε θελει και μένεις χωρίς τηλέφωνο.

 

Αυτό λέμε εμείς. Κάνε ότι νομίζεις.

 

 

 

 

 

 

ΥΓ. : δες κι εδώ. http://www.china-devices.com/Thread-Lenovo-S850c-storage-problem

 

Το κινητό έχει τον mtk6582 (καμία σχέση με αυτό που σου πούλησε ο Κινέζος), και έχει 4gb Rom. Όχι 16 όπως υποστηρίζεις.

Edited by teotsi

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Θα το πω όσο πιο απλά μπορώ.

 

 

 

Ο mtk6592 έχει βγει σε 3 εκδόσεις. Την Μ, που είναι στα 1,4ghz. Την απλή που είναι στα 1,7ghz. Και την w των 2,0ghz.

 

 

Άρα ΔΕΝ υπάρχει mtk6592 με συχνότητα 2,5ghz.

Είναι απλά ΑΔΥΝΑΤΟΝ.

Δεύτερον: ο mtk6592 στηρίζει μέχρι 2gb RAM. Μέχρι 2.

 

Είναι Α Δ Υ Ν Α Τ Ο Ν να έχει 4gb RAM.

 

Έπειτα, το κινητό δεν είναι lenovo όπως γνωρίζεις, άρα ΔΕΝ έχεις καμιά εγγύηση. Σου χαλάει οπότε θελει και μένεις χωρίς τηλέφωνο.

 

Αυτό λέμε εμείς. Κάνε ότι νομίζεις.

 

 

 

 

 

 

ΥΓ. : δες κι εδώ. http://www.china-devices.com/Thread-Lenovo-S850c-storage-problem

 

Το κινητό έχει τον mtk6582 (καμία σχέση με αυτό που σου πούλησε ο Κινέζος), και έχει 4gb Rom. Όχι 16 όπως υποστηρίζεις.

 

Δλδ κατα τα λεγωμεμα σας ειναι ενα 8πυρινο με 4GB ROM k 2 RAM 5'' οθονη κ ετσι να ειναι παλι ευχαριστημενος για 87euro που εδωσα (97 εκανε με την καρτουλα 16GB SD)!!! κ οσο για την εγγύηση δεν το κανω θεμα ολοι ξερουν τη παιζει.Τελος δεν μου το πουλησε αυτος ΕΓΩ το παραγγειλα.κ φυσικα ειμαι ευχαριστημένος με το κινητό που αγόρασα

Link to comment
Share on other sites

Δλδ κατα τα λεγωμεμα σας ειναι ενα 8πυρινο με 4GB ROM k 2 RAM 5'' οθονη κ ετσι να ειναι παλι ευχαριστημενος για 87euro που εδωσα (97 εκανε με την καρτουλα 16GB SD)!!! κ οσο για την εγγύηση δεν το κανω θεμα ολοι ξερουν τη παιζει.Τελος δεν μου το πουλησε αυτος ΕΓΩ το παραγγειλα.κ φυσικα ειμαι ευχαριστημένος με το κινητό που αγόρασα

Κανένας δεν σου είπε ότι είναι οκταπυρηνο με 2 γιγα ραμ, εσύ το συμπερανες.....

Τώρα αν είσαι εσύ ευχαριστημένος και το βλέπεις ως ευκαιρία, που έδωσες 87 ευρώ για ένα τηλ με χαμηλή ανάλυση οθόνης,τόσο που φαίνονται τα πιξελ, κάμερα κάτω από 8αρα και στην καλύτερη 4πυρηνο με 1 gb μνήμη......οκ....μεγια!

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Clone] Lenovo S850c

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...