Jump to content

Wind - Σταθερή τηλεφωνία και internet


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατέβηκε κι άλλο η τιμή στα 19,90!! http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/statheri-internet/wind-double-play/ απίστευτη προσφορά

 

Όντως στα 19.90 είναι απίστευτη τιμή!

ck
Link to comment
Share on other sites

Όντως στα 19.90 είναι απίστευτη τιμή!

 

Στο σπίτι μιας θείας μου μετά απο πολλά χρόνια Ο.Τ.Ε. της εβαλα αυτό το πρόγραμμα.Εξαιρετικο...και γρήγορο ίντερνετ.Σκέφτηκα και γω να το βαλω σπίτι που είναι μόλις ένα λεπτό απόσταση απο της θείας μου,όμως λέει στο σαιτ όταν βαζω τον αριθμό ότι δεν είναι διαθέσιμο στην περιοχή μου..πως γίνεται αυτο?μήπως παίζει ρόλο που ο αριθμός είναι απο φορθνετ και είναι 24311;;

Link to comment
Share on other sites

Εχω 2 γραμμες σε σπιτι και μαγαζι. Ειχα κανει περυσι συμβολαιο το small με πακετο ομιλιας 2 ευρω και πληρωνα 17 νομιζω. Με πηραν τηλ για προσφορα στα 21.90 με τα ιδια ακριβως. Με φορητοτητα υπαρχει περιπτωση να υπαρξει κατι καλυτερο;
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Κατέβηκε κι άλλο η τιμή στα 19,90!! http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/statheri-internet/wind-double-play/ απίστευτη προσφορά

 

Η προσφορά αυτή δεν υπάρχει. Την προτείνω σε γνωστούς και φίλους, ενώ όσοι είναι και συνδρομητές κινητής πληρώνουν μόνο 10 ευρώ το μήνα. Άντε γεια δηλάδη :D

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά αυτή δεν υπάρχει. Την προτείνω σε γνωστούς και φίλους, ενώ όσοι είναι και συνδρομητές κινητής πληρώνουν μόνο 10 ευρώ το μήνα. Άντε γεια δηλάδη :D

 

Προφανώς εννοείς τους συνδρομητές συμβολαίων Wind...:(

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς εννοείς τους συνδρομητές συμβολαίων Wind...:(

να λάβουμε όμως υπόψη ότι έχει και 36 € τέλη

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Κατέβηκε κι άλλο η τιμή στα 19,90!! http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/statheri-internet/wind-double-play/ απίστευτη προσφορά

 

Χωρίς πλάκα δεν πρέπει να υπάρχει καλύτερη προσφορά για σύνδεση στο internet αυτή τη στιγμή. Μπράβο στη Wind ;)

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει προσφορα στα καταστηματα για το douple play M με 24,90 ευρω και δωρο 60 λεπτα προς κινητα + 300 λεπτα προς κινητα wind/Q καθε μηνα.

Επισης, στο καταστημα της περιοχης μου ηταν ενημερωμενοι για τα 120 λεπτα μπονους αν δηλωσεις καρτοκινητο σε σταθερο wind.

 

Που λέει ρε παιδιά για το δώρο προς κινητά? Η δεν παίζει πια αυτό?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εγώ είμαι με το 1 πόδι εκεί, αλλά σκέφτομαι και vdsl..

Μια ερώτηση για αυτό, αν έχει κάποιος εμπειρία...

Έστω ότι με adsl πιάνω 10 και όχι έως 24 που πληρώνω(με άλλη εταιρεία) ..με vdsl θα πλησιάζω τα 50 ή είναι ίδια φάση; μέχρι 50 και έχεις πάλι 10; αν είναι έτσι, στη wind μπορώ να πάω αρχικά με vdsl και αν δεν είμαι ικανοποιημενος από τα ταχύτητα να το γυρίσω σε adsl?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι με το 1 πόδι εκεί, αλλά σκέφτομαι και vdsl..

Μια ερώτηση για αυτό, αν έχει κάποιος εμπειρία...

Έστω ότι με adsl πιάνω 10 και όχι έως 24 που πληρώνω(με άλλη εταιρεία) ..με vdsl θα πλησιάζω τα 50 ή είναι ίδια φάση; μέχρι 50 και έχεις πάλι 10; αν είναι έτσι, στη wind μπορώ να πάω αρχικά με vdsl και αν δεν είμαι ικανοποιημενος από τα ταχύτητα να το γυρίσω σε adsl?

 

Για Vdsl και Wind υπάρχει θέμα εδώ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=350289

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.Εχω μια απορια...Το πακέτο με απεριόριστα σταθερά και ίντερνετ,περιλαμβάνει και Φπα κλπ στην τιμή του(19,90€) μέσω online ενεργοποίησης?Δηλαδη θα έρχεται ακριβώς 19,90€?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.Εχω μια απορια...Το πακέτο με απεριόριστα σταθερά και ίντερνετ,περιλαμβάνει και Φπα κλπ στην τιμή του(19,90€) μέσω online ενεργοποίησης?Δηλαδη θα έρχεται ακριβώς 19,90€?

 

Ναι είναι τελική η τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.Εχω μια απορια...Το πακέτο με απεριόριστα σταθερά και ίντερνετ,περιλαμβάνει και Φπα κλπ στην τιμή του(19,90€) μέσω online ενεργοποίησης?Δηλαδη θα έρχεται ακριβώς 19,90€?

ρωτησες για το τελος ενεργοποιησης και για ποσο χρονο δεσμευεσαι οπως και για το κοστος διακοπης;

Γιατι σε μερικους μηνες θα πεσουν κι αλλο οι τιμες.

Link to comment
Share on other sites

ρωτησες για το τελος ενεργοποιησης και για ποσο χρονο δεσμευεσαι οπως και για το κοστος διακοπης;

Γιατι σε μερικους μηνες θα πεσουν κι αλλο οι τιμες.

 

Όχι εννοούσα ποσο θα έρχεται ο λογαριασμός κάθε μήνα αν θα είναι σταθερός 19,90€...

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν πριν λίγο τηλ στο σταθερό για προσφορά. Με 15 ευρώ 24άρα γραμμή internet και απεριόριστα προς σταθερά.

Δεν λέω, καλή η προσφορά αλλά προσωπικά έχω κακή εμπειρία με την wind και ούτε καρτοκινητό για δεύτερο νούμερο δεν κάνω.

 

Επίσης η εξυπηρέτησή τους είναι πολύ κακή χρόνια τώρα. Ο υπάλληλος με διέκοπτε συνέχεια για να μου πει τα δικά του, προσπαθούσε με κάθε (ενοχλητικό) τρόπο να μου αλλάξει γνώμη για να δεχτώ την προσφορά.. μάλιστα λέγοντας κάτι παραδείγματα ότι πχ το χρόνο θα έχω κέρδος 60 ευρώ για να γεμίζω το ντεπόζιτο του αυτοκινήτου με βενζίνη! Εν τω μεταξύ εγώ του είπα ότι αυτή τη στιγμή πληρώνω 25 ευρώ το μήνα, οπότε για να μου είπε ότι θα έχω κέρδος 60 ευρώ τον χρόνο η τιμή που μου είπε 15 ευρώ δεν θα είναι η τελική.. :down:

Link to comment
Share on other sites

@navi55

ζήτα του γραπτά την προσφορά με μειλ να του κοπεί ο βήχας και να σου γεμίσει αυτός το ντεπόζικτο μετά. Τί να κάνει ο άλλος αν πληρώνεται με τις γραμμές που κάνει, λογικό να πει διάφορα για να σε καταφέρει! κλασικά call center...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μ Α Κ Ρ Υ Α ΑΠΟ ΤΗΝ WIND ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ, ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΚΑΙ ΑΝΑΙΔΗΣ

 

Εκανα το λαθος και μετεφερα την γραμμη μου στην WIND, απο οταν ενεργοποιηθηκε 30/07/13 εχει βλαβη(ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΑ 6/8 ΠΟΥ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ) την οποια......ΔΕΝ μπορουν....ΔΕΝ ξερουν....ΔΕΝ θελουν, δεν ξερω τι απο ολα τα προυγουμενα αλλα το θεμα ειναι πως εδω και ενα μηνα ειμαι χωρις ιντερνετ και απο τις 29/9 και χωρις τηλεφωνο( μαλλον μου το εκοψαν γιατι ρωτουσα ποτε θα λυθει το προβλημα μου)

Στα αλλεπαληλα τηλεφωνηματα μου κανεις δεν ξερει να μου απαντησει....το μονο που λενε "φταιει ο ΟΤΕ" και στην ερωτηση "εσεις τι κανετε".... "δεν ειμαστε αρμοδιοι να απαντησουμε"

Εχω ζητησει 100 φορες να με παρει καποιος απο το τεχνικο τηλεφωνο να μου πει τι εχουν κανει......

Εχω ζητησει 100 φορες να με παρει καποιος απο το νομικο τμημα τηλεφωνο να μου πει εαν εχουν κανει καποια επιστολη διαμαρτυριας στην ΕΕΤΤ ( ο νομοσ λεει οτι απο την αναγγελια βλαβης ο οτε εχει 48 ωρες να την επιστρεψει διορθωμενη)

 

ΟΣΟ εχουν παρει εσας τηλεφωνο για να σας ενημερωσουν ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ πηραν και εμενα

 

ΔΥΣΤΥΧΩΣ στην WIND ΔΕΝ υπαρχει ουτε τεχνικο τμημα ουτε νομικο τμημα μονο κατι ΑΣΧΕΤΑ παιδακια που ειναι και αναιδη και κλεινουν το τηλεφωνο στον πελατη οπωσ μου εκανε σημερα ο "κυριος" Σ.Π. (το ονοματεπωνυμο διαθεσιμο σε οποιον ενδιαφερεται), "κυριος" με το Μ κεφαλαιο!!!!

 

εν ετοι 2013 γραμμη με βλαβη μετα απο ενα μηνα και δεν ξερουν τιποτα Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο

 

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΞΑΝΑΛΕΩ Μ Α Κ Ρ Υ Α ΑΠΟ ΤΗΝ WIND !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

Trolling mode On?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Στη σταθερη απο φιλους μου που εχουν δεν εχουν μεινει ευχαριστημενοι,πολλα κολληματα κατα την περιηγηση χαμηλη ταχυτητα,αρκετα προβληματα στη γραμμη τους.....κριμα γιατι στη κινητη το δικτυο πεταει...
Link to comment
Share on other sites

θελω να ερθω πισω στην wind απο hol και μου ειπαν 24,90 και τρεχει μια προσφορα χωρις τελη ενεργοποιησης.19,90 αν εχω και κινητο wind που αποκλειεται.κατι καλυτερο απο 24,90 τρεχει?
Link to comment
Share on other sites

θελω να ερθω πισω στην wind απο hol και μου ειπαν 24,90 και τρεχει μια προσφορα χωρις τελη ενεργοποιησης.19,90 αν εχω και κινητο wind που αποκλειεται.κατι καλυτερο απο 24,90 τρεχει?

 

Εννοείς σου είπαν οτι 19,90€ ισχύει μόνο αν έχεις και σύνδεση Wind?Αν κατάλαβα καλά και σου είπαν έτσι δεν ισχύει αυτό.Υπάρχει η προσφορά με τα 19,90€ το μήνα απεριόριστα σταθερά και 24αρι ίντερνετ αρκεί η αιτηση να γινει online απο το site.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς σου είπαν οτι 19,90€ ισχύει μόνο αν έχεις και σύνδεση Wind?Αν κατάλαβα καλά και σου είπαν έτσι δεν ισχύει αυτό.Υπάρχει η προσφορά με τα 19,90€ το μήνα απεριόριστα σταθερά και 24αρι ίντερνετ αρκεί η αιτηση να γινει online απο το site.

 

Α άρα βλακείες μου είπαν στο κατάστημα! Online μόνο σταθερό 19.90? Στο κατάστημα όμως μου είπαν ότι για λίγες μέρες δε πληρώνουμε τέλη ενεργοποίησης! Online τώρα πληρώνουμε τελη ενεργοποιησης?

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

  • This topic was featured and featured

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...