Jump to content

Ηχογράφηση στο Facebook Messenger


Sofaki1998
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά, εδώ και κάτι μήνες αντιμετωπίζω πρόβλημα με την ηχογράφηση συγκεκριμένα στο Facebook Messenger από το Sony Xperia M μου. Το πήγα σε ειδικούς κτλ. αλλά κανείς δεν μπόρεσε να μου το φτιάξει, μέχρι και άλλη συσκευή μου άλλαξαν στο service Sony Xperia M αλλά δυστυχώς δεν άλλαξε κάτι. Στον Γερμανό μου είπαν ότι έφταιγαν εφαρμογές όπως το Battery Doctor που έπρεπε να διαγράψω αλλά τίποτα. Μήπως έχει κανείς καμιά ιδέα γιατί δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση. Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλημέρα παιδιά, εδώ και κάτι μήνες αντιμετωπίζω πρόβλημα με την ηχογράφηση συγκεκριμένα στο Facebook Messenger από το Sony Xperia M μου. Το πήγα σε ειδικούς κτλ. αλλά κανείς δεν μπόρεσε να μου το φτιάξει, μέχρι και άλλη συσκευή μου άλλαξαν στο service Sony Xperia M αλλά δυστυχώς δεν άλλαξε κάτι. Στον Γερμανό μου είπαν ότι έφταιγαν εφαρμογές όπως το Battery Doctor που έπρεπε να διαγράψω αλλά τίποτα. Μήπως έχει κανείς καμιά ιδέα γιατί δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση. Ευχαριστώ!

 

Ποιο είναι το θέμα σου ακριβώς;

Link to comment
Share on other sites

Ποιο είναι το θέμα σου ακριβώς;

Δεν δουλεύει η ηχογράφηση στο Facebook Messenger ενώ στις άλλες εφαρμογές δουλεύει θέλω να φτιαχτεί στο Messenger

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Σου αλλαξαν στο service με νεα συσκευη; αποκλειεται. Ισως εχεις καποια εφαρμογη που χρησιμοποιεί το μικροφωνο εκεινη την ωρα

Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 8/256

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλημέρα παιδιά. Έχω και εγώ ένα θέμα με την ηχογράφηση στο Messenger.

Η φωνή μου αλλοιώνεται και ακούγεται σαν καρτούν..

Σε άλλα που δοκίμασα(viber, ηχογράφηση στο κινητό!) είναι οκ..

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...