Jump to content

Αξεσουάρ για το ΗΤC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο παρόν θέμα θα συζητάμε για τα αξεσουάρ του HTC One (Μ8).

Τα δημοφιλέστερα αξεσουάρ θα προστίθενται εδώ ώστε να μπορεί ο καθένας να ενημερώνεται εύκολα και γρήγορα.

http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 463
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για τσαμπα καλη ειναι.αναγκαιο κακο θα ελεγα με τετοια ποιοτητα να το εχεις σε θηκη.Παμε τωρα.Την dot view case που θα βρουμε ειναι το θεμα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το κρυβει που το κρυβει η Stock... θα το κρυψεις τελοιος με την DOT. Για καμια clear barely σκεφτομαι...

Current: Apple iPhone 11 Pro Max (Space Grey)

 

 

___________________Notable History___________________

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

θα διαφωνήσω με το φίλο που έγραψε για τζάμπα καλή είναι, και θα έλεγα πως είναι πολύ μέτρια, δείχνει φτηνή και λόγω φτήνιας υλικού "μαγνητίζει" τη σκόνη. Θα προτιμούσα κάτι σαν πουγγί παρά αυτή. Περιμένω τη dot view case και θα επανέλθω.

 

edit: griniaris, από εδώ την παρήγγειλα http://www.ebay.com/itm/221427581704

:X
Link to comment
Share on other sites

Η πιο όμορφη που έχω δει μέχρι τώρα και με πολύ καλά σχόλια σε reviews είναι η slim armor της spigen. Ειδικά το gun metal χρώμα αλλά και το χρυσαφί.

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Απλά να ξέρεις, ότι η slim armor της spigen δίνει όγκο, βάρος και κρύβει το IR blast. Κατά τα άλλα όλα τα review λένε οτι είναι καταπληκτική σε λεπτομέρεια αλλά και σε προστασία.
Link to comment
Share on other sites

θα διαφωνήσω με το φίλο που έγραψε για τζάμπα καλή είναι, και θα έλεγα πως είναι πολύ μέτρια, δείχνει φτηνή και λόγω φτήνιας υλικού "μαγνητίζει" τη σκόνη. Θα προτιμούσα κάτι σαν πουγγί παρά αυτή. Περιμένω τη dot view case και θα επανέλθω.

 

edit: griniaris, από εδώ την παρήγγειλα http://www.ebay.com/itm/221427581704

 

την ψαχνω σε πορτοκαλι χρωμα:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απλά να ξέρεις, ότι η slim armor της spigen δίνει όγκο, βάρος και κρύβει το IR blast. Κατά τα άλλα όλα τα review λένε οτι είναι καταπληκτική σε λεπτομέρεια αλλά και σε προστασία.

 

Είμαι φαν της spigen. Αγοράζω από την συγκεκριμένη εταιρεία πάνω από 2 χρόνια και πάντα είμαι υπέρ ευχαριστημενος από τα προϊόντα τους.

Το ότι δίνει όγκο είναι σχετικό. Σίγουρα δεν είναι για κάποιον που θέλει μια ultra slim θηκη.

Την σειρά slim armor οπως και την neo hybrid την έχω πάρει για galaxy s4, note 3, nexus 5 και σε λιγο για το one.

Επίσης περιμένω να δω και μια υλοποίηση της Neo Hybrid για το one.

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Μου έχει γίνει shipped. Θα δω αν έρθει αύριο από Αγγλία. Handtec...

 

Πραγματικα θελω να δω αν το handtec θα μου στειλει (τη περιμενω σημερα) τη warm black που ειχα παραγγειλει ή τη γκρι.Δεν εχω καταφερει να καταληξω ποια ειναι τα χρωματα που παραγει η htc

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

spigen slim armour green

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Μου έγινε shiped η dot view από το expansys...

Λογικά θα υπάρχει ακόμα αποθεμα για όποιον ενδιαφέρεται.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Μου έγινε shiped η dot view από το expansys...

Λογικά θα υπάρχει ακόμα αποθεμα για όποιον ενδιαφέρεται.

 

Νικολα οταν τη παρεις στα χερια σου στειλε μου ενα pm

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]45041[/ATTACH][ATTACH]45042[/ATTACH]

Ήρθε και φορέθηκε...

Πολύ καλή παιδιά...

Και το κυριότερο δεν προσθέτει ιδιαίτερο όγκο στο κινητό...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Πρακτική θήκη αλλά εμπρός μοιάζει σαν σιτα για τις μύγες. Ειδικά στα ανοικτά χρώματα.

 

Εγώ πλέον για όλες μου τις συσκευές θα χρησιμοποιώ μόνο pouch.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Πρακτική θήκη αλλά εμπρός μοιάζει σαν σιτα για τις μύγες. Ειδικά στα ανοικτά χρώματα.

 

Εγώ πλέον για όλες μου τις συσκευές θα χρησιμοποιώ μόνο pouch.

 

Είμαι φαν του pouch εδώ και πολλά χρόνια στα κινητά μου.

Στο Μ7 μου έχω pouch και μια αρκετά διάφανη θήκη της Poetic. Μετά από ένα χρόνο σχεδόν δεν έχει κανένα σημάδι (ούτε ζελατίνα έχω βάλει) και δεν κρύβει καθόλου από την ομορφιά του.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι αν την δουλέψετε φορεμενη στο κινητό θα αλλάξετε γνώμη.

Εγώ βέβαια είμαι φαν τον συγκεκριμενων θηκών.

Και στο note αλλά και στο s5 έχω τις αντίστοιχες.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ για το pouch. Αλλά δεν έχω βρει κανένα για το m8

 

Για ψάξε στην Bugatti.

Στο iPhone έχω μια τέτοια μαλακή που όταν χρησιμοποιώ το τηλέφωνο την διπλωνω και την βάζω στην τσέπη μου.

 

Μάλιστα επειδή έχω smart watch βλέπω ποιος με καλεί και μπορώ να απαντήσω από το ρολόι (όχι να μιλήσω). Βάζω το τηλέφωνο όπως είναι με την θήκη στο αυτί μου και μιλάω κανονικά.

Οπότε όταν είμαι κάπου δύσκολα η όταν οδηγώ δεν χρειάζεται να το βγάλω από την θήκη.

Το ίδιο και αν θέλω να καλέσω κάποιον από τις επαφές μου που βρίσκονται στην λίστα με τις πρόσφατες κλήσεις.

Με λίγη προσοχή δεν παθαίνει τίποτα σε τέτοιες θήκες.

 

Τώρα σε εκδρομές κλπ του βάζεις μια ενισχυμένη θήκη.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Για ψάξε στην Bugatti.

Στο iPhone έχω μια τέτοια μαλακή που όταν χρησιμοποιώ το τηλέφωνο την διπλωνω και την βάζω στην τσέπη μου.

 

Μάλιστα επειδή έχω smart watch βλέπω ποιος με καλεί και μπορώ να απαντήσω από το ρολόι (όχι να μιλήσω). Βάζω το τηλέφωνο όπως είναι με την θήκη στο αυτί μου και μιλάω κανονικά.

Οπότε όταν είμαι κάπου δύσκολα η όταν οδηγώ δεν χρειάζεται να το βγάλω από την θήκη.

Το ίδιο και αν θέλω να καλέσω κάποιον από τις επαφές μου που βρίσκονται στην λίστα με τις πρόσφατες κλήσεις.

Με λίγη προσοχή δεν παθαίνει τίποτα σε τέτοιες θήκες.

 

Τώρα σε εκδρομές κλπ του βάζεις μια ενισχυμένη θήκη.

 

Φίλος μου. Όταν ξανάρθεις Ελλάδα να τα πούμε στο Extreme Mobile.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ για το pouch. Αλλά δεν έχω βρει κανένα για το m8

 

Yπάρχουν site που φτιάχνουν custom pouches. Ανάλογα βέβαια και τι είδους θέλεις. Εγώ π.χ. έχω πάρει υφασμάτινο και είχα πει ακριβώς τις διαστάσεις στην κοπέλα που το έφτιαχνε.

http://www.etsy.com/search?q=htc%20one%20m8&ship_to=GR&ref=auto4

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πηρα απο ebay αυτο το screen protector http://www.ebay.com/itm/351061826783?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649 ,λιγο ακριβουτσικη αλλα ειναι οτι καλυτερο εχω βαλει σε κινητο.σα τζαμακι με απιστευτη υφη και χωρις ιχνος δακτυλιας.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πηρα απο ebay αυτο το screen protector http://www.ebay.com/itm/351061826783?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649 ,λιγο ακριβουτσικη αλλα ειναι οτι καλυτερο εχω βαλει σε κινητο.σα τζαμακι με απιστευτη υφη και χωρις ιχνος δακτυλιας.

 

Δεν κάνει εξόγκωμα στα τελειώματα πάνω κάτω?

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...