Jump to content

Sony Xperia ZR


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε haki κριμα που δεν "περπατησε" στην Ελλαδα λογω μη επισημης εισαγωγης αλλα η συσκευη ειναι πανεμορφη, πιο "compact" σε σχεση με Z, Z1 και λοιπα και χαιρομαι που βλεπεις και μονος σου οτι οταν λεμε οτι οι συσκευες της Sony εχουν εξελιχθει παρα πολυ στο θεμα του smoothness, δεν ειμαστε fanboys απλα πρεπει να ακουγονται και αυτα καθως υπαρχει μεγαλη απαξιωση για τις συσκευες της απο κατοχους αλλων συσκευων.

Καλομιλητο το ZR. Να σε ρωτησω, τα πλαστικα του πως ειναι??

 

Το καλυτερο στοιχειο για μενα, περα απο τον πανεμορφο σχεδιασμο του, ειναι το notification led αλα ZL κατω χαμηλα. Στα πολυ θετικα το camera button.

Edited by konstantinoslp
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 95
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όντως πολύ καλό video και πολύ καλές φωτογραφίες... Κρίμα που η sony δεν το έφερε στην Ελλάδα και έτσι είμαστε λίγοι (οι τυχεροί) που το έχουμε... Για μένα βασικός λόγος ήταν το ότι δεν μπορώ το μέγεθος παντόφλα των υπολοίπων "κορυφαίων"...
Link to comment
Share on other sites

Αν είχε glove mode θα το έπαιρνα κι εγώ γιατί δεν μου αρέσουν οι παντόφλες! Τώρα περιμένω το Ζ1 compact να πέσει λίγο
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Όταν γράφω μύνημα με κεφαλαία, βάζει από μόνο του τόνους. Πως απενεργοποιείται αυτό; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
παιδια πειτε γνωμες οποιος τοχει.ειναι καλο κινητο? η μπαταρια ποσο κρατα?ειναι καλυτερη απο του s4?
Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, καλή κατασκευή, αδιάβροχο, αντέχει στις κακουχίες, όχι παντόφλα, χωράει παντού, γρήγορο, η μπαταρία του κρατάει για μένα με τη σταμίνα ενεργοποιημένη και λογική χρήση περίπου μία και μισή μέρα... Τα σαββατοκύριακα που δεν μιλάω ιδιαίτερα στο κινητό κρατάει δύο μέρες...
Link to comment
Share on other sites

Έχω χάσει τα ακουστικά και τα υπόλοιπα που έχω δεν είναι συμβατά, τι κάνω; :(

Αν δεν τα βρω, πως μπορώ να ξέρω ποια ταιριάζουν για να τα παραγγείλω;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Έχω χάσει τα ακουστικά και τα υπόλοιπα που έχω δεν είναι συμβατά, τι κάνω; :(

Αν δεν τα βρω, πως μπορώ να ξέρω ποια ταιριάζουν για να τα παραγγείλω;

Ευχαριστώ

 

Για hands free μιλαμε παντα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε μια βόλτα από το πλαίσιο πουλάνε κάτι φθηνά ακουστικά που έχουν και αντάπτορα μέσα και λειτουργούν σε όλα τα κινητά
Link to comment
Share on other sites

Για hands free μιλαμε παντα;

 

Αναφέρομαι στο ενσύρματο στερεοφωνικό ακουστικό. Έχω από προηγούμενα XPERIA Sony-Ericsson και παρ' όλο που όλα έχουν το ίδιο μικρό καρφάκι, που μπαίνει κανονικά, το τηλέφωνο λέει ότι δεν είναι συμβατό με τα συγκεκριμένα ακουστικά.

Μπορείτε να δείτε ποιο μοντέλο είναι τα ακουστικά;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αναφέρομαι στο ενσύρματο στερεοφωνικό ακουστικό. Έχω από προηγούμενα XPERIA Sony-Ericsson και παρ' όλο που όλα έχουν το ίδιο μικρό καρφάκι, που μπαίνει κανονικά, το τηλέφωνο λέει ότι δεν είναι συμβατό με τα συγκεκριμένα ακουστικά.

Μπορείτε να δείτε ποιο μοντέλο είναι τα ακουστικά;

 

Ευχαριστώ

 

Εγω παντως τσιμπησα απο Πλαισιο τα Sony MH-410c γιατι αυτα που εχει το Ζ ειναι ψειρες και δεν με βολευουν.

κανουν για ολη τη σειρα Ζ. (Ειναι hands free)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά!!!

Σχετικά με την εγγύηση του συγκεκριμένου μοντέλου γνωρίζετε μήπως τι περιλαμβάνει?

 

Διότι έχω 6 μήνες που το έχω αγοράσει και είμαι πολύ ευχαριστημένη με το ZR αλλά πήγα να βγάλω φωτογραφίες στη θάλασσα με το κινητό και την επόμενη μέρα δεν μου δούλευε η οθόνη, δεν φαίνεται τίποτα ενώ τα ηχεία δουλεύουν μια χαρά στην οθόνη δεν βλέπω τίποτα.

:cry:

Φοβάμαι ότι δεν θα το καλύψει η εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Αφενος δεν καλυπτεται απο εγγυηση επειδη η συσκευη δεν εχει κυκλοφορησει επισημα στην Ελλαδα, αφετερου θα στο βγαλουν εκτος εγγυησης οι ιδιοι ακομα και να χε κυκλοφορησει..

Κριμα φιλε μου..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!!!

Σχετικά με την εγγύηση του συγκεκριμένου μοντέλου γνωρίζετε μήπως τι περιλαμβάνει?

 

Διότι έχω 6 μήνες που το έχω αγοράσει και είμαι πολύ ευχαριστημένη με το ZR αλλά πήγα να βγάλω φωτογραφίες στη θάλασσα με το κινητό και την επόμενη μέρα δεν μου δούλευε η οθόνη, δεν φαίνεται τίποτα ενώ τα ηχεία δουλεύουν μια χαρά στην οθόνη δεν βλέπω τίποτα.

:cry:

Φοβάμαι ότι δεν θα το καλύψει η εγγύηση.

 

Αν το βάζεις σε θαλασσινό νερό (που δεν πρέπει κανονικά) μην ξεχνάς να το πλένεις αμέσως με γλυκό νερό...

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Απλός νόμιζα πως επειδή υποτίθεται πως είναι αδιάβροχη άρα θα ήταν μέσα στην εγγύηση. :(

Ναι στην τελική στο μαγαζί που το πήρα θα το πάω απλός έχω φύγει διακοπές τώρα και ήλπιζα πως άμα στέγνωση θα δούλευε πάλι.

:worry::cry::(

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • The title was changed to Sony Xperia ZR

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...