Jump to content

Τηλεφωνική προσφορά για πακέτο wind - forthnet -nova


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θα ήθελα να ρωτήσω πόσο χώρο στο δίκτυο σου η εταιρίες για αποστολή μηνυμάτων ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ξέρετε?
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 96
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάντως στα κινηματογραφικά η nova είναι πάρα πόλη καλή και αξίζει να την έχεις εκεί που είναι η διαφωνία μου είναι στο ποδόσφαιρο πιστεύω ότι το OTE-sport, αυτή την περίοδο πουλάει και είναι καλύτερο από το nova-sport τώρα στην καλαθοσφαίριση υπερέχει η nova αρκεί να μάθει να κάνει σωστό πρόγραμμα, όταν υπάρχει ανταγωνισμός.

 

στα κινηματογραφικά η nova έχει δωρέαν υπηρεσία on demand που βλέπεις όποια ταινία θες και απο σειρές έχει ξεκινήσει και το νέο game of thrones που είναι δυνατή σειρά

Link to comment
Share on other sites

στα κινηματογραφικά η nova έχει δωρέαν υπηρεσία on demand που βλέπεις όποια ταινία θες και απο σειρές έχει ξεκινήσει και το νέο game of thrones που είναι δυνατή σειρά

Σορρυ μπερδευτηκα- δλδ δεν πληρώνεις την ταινία που παίρνεις on demand?

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ μπερδευτηκα- δλδ δεν πληρώνεις την ταινία που παίρνεις on demand?

 

σιγά μην πληρώνω συνδρομητική τηλεόραση και πληρώνω και on demand για τις ταινίες . Στο on demand η nova δίνει τις ταινίες δωρεάν

Link to comment
Share on other sites

με το δωρεάν on demand μπορείς δηλαδή να δεις ότι ταινία θες ότι ώρα θες και είναι δωρεάν όλες οι ταινίες ?

όλες οι ταινίες είναι δωρεάν και η υπηρεσία είναι όποια χρονική στιγμή θες μπορείς να δεις ταινίες .

Link to comment
Share on other sites

Άκουσα από υπάλληλο ότι ο ΟΤΕ-shop θα βγάλει multiview σε 2 εβδομάδες στην τον 30euro την υπηρεσία, αν το κάνουν αυτό θα είναι για της πέτρες η απλά ζουν σε άλλη χώρα. Είναι σοβαροί:!:
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Άκουσα από υπάλληλο ότι ο ΟΤΕ-shop θα βγάλει multiview σε 2 εβδομάδες στην τον 30euro την υπηρεσία, αν το κάνουν αυτό θα είναι για της πέτρες η απλά ζουν σε άλλη χώρα. Είναι σοβαροί:!:

 

έχεις δίκιο . 30 ευρώ είναι πάρα πολλά όταν η nova το multiview το έχει 10 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Άκουσα από υπάλληλο ότι ο ΟΤΕ-shop θα βγάλει multiview σε 2 εβδομάδες στην τον 30euro την υπηρεσία, αν το κάνουν αυτό θα είναι για της πέτρες η απλά ζουν σε άλλη χώρα. Είναι σοβαροί:!:

 

και εγώ ακούω εδώ και πολύ καιρο ότι θα βγει οτε -go και δεν έχει βγει τίποτα . Μονα ή nova έχει nova go και το δίνει δωρεάν . Ας ελπίσουμε όταν αποφασίσει και ο οτε έχει τέτοια υπηρεσία να το δίνει και αυτός δωρεάν

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτά δεν είναι σοβαρά τα πράγματα ούτε η nova δεν τα έκανε όταν είχε το μονοπώλιο και το κάνει ο ΟΤΕ που έφερε τον ανταγωνίσιμο. Αυτή την επιχειρηματικότητα δεν την θέλω.
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτά δεν είναι σοβαρά τα πράγματα ούτε η nova δεν τα έκανε όταν είχε το μονοπώλιο και το κάνει ο ΟΤΕ που έφερε τον ανταγωνίσιμο. Αυτή την επιχειρηματικότητα δεν την θέλω.

 

ο ανταγωνισμός του οτε όλοι θελούν να έρθει . αλλά για να είναι πραγματικός πρέπει να μειώσει και άλλο τις τιμές . είπες πιο πριν ότι έμαθες ότι ο οτε θα δίνει multiview με 30 ευρώ ενώ η nova το έχει 10 εύρώ . έτσι δεν είναι σωστός ανταγωνισμός γιατί επικρατεί μόνο ένας

Link to comment
Share on other sites

ο ανταγωνισμός του οτε όλοι θελούν να έρθει . αλλά για να είναι πραγματικός πρέπει να μειώσει και άλλο τις τιμές . είπες πιο πριν ότι έμαθες ότι ο οτε θα δίνει multiview με 30 ευρώ ενώ η nova το έχει 10 εύρώ . έτσι δεν είναι σωστός ανταγωνισμός γιατί επικρατεί μόνο ένας

Συγνώμη άλλα εγώ δεν συμφωνώ με αυτό που λες και θα σου πω τον λόγω όταν έβγαλε ο ΟΤΕ το κανάλι στα 30euro η forthnet έβγαλε το nova3play full pack πέρσι στα 80euro και επειδή δεν το έπαιρνε κανένα το έριξε στα 65euro στην ουσία με το 3play έπεσε το κόστος κατά πολλές εκατοντάδες euro το χρόνο στον καταναλωτή το ίδιο έκανε και ο ΟΤΕ. Δηλαδή έχουμε τέτοια παραδείγματα καθώς αυτές οι υπηρεσίες πουλάνε στην Ελλάδα, πάρα της δύσκολες οικονομικές συνθήκες θα πρέπει να υπάρχει σωστός ανταγωνισμός που να ρίχνει της τιμές όχι να της αυξάνει

Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη άλλα εγώ δεν συμφωνώ με αυτό που λες και θα σου πω τον λόγω όταν έβγαλε ο ΟΤΕ το κανάλι στα 30euro η forthnet έβγαλε το nova3play full pack πέρσι στα 80euro και επειδή δεν το έπαιρνε κανένα το έριξε στα 65euro στην ουσία με το 3play έπεσε το κόστος κατά πολλές εκατοντάδες euro το χρόνο στον καταναλωτή το ίδιο έκανε και ο ΟΤΕ. Δηλαδή έχουμε τέτοια παραδείγματα καθώς αυτές οι υπηρεσίες πουλάνε στην Ελλάδα, πάρα της δύσκολες οικονομικές συνθήκες θα πρέπει να υπάρχει σωστός ανταγωνισμός που να ρίχνει της τιμές όχι να της αυξάνει

 

καλό είναι να διαφωνείς αλλά από όσο ξέρω το 3play η nova το είχε στα 30 ευρώ και το full pack το είχε 65 ευρώ και με on demand cinema δωρεάν ενώ οτε δεν είχε 3 play γιατί για να είχες 3Play ote είχε πολύ πιο πάνω από τη nova και στο on demand cinema είχε επιπλέον χρώση 1,5 έως 4,5 ευρώ ανα ταινία . καλό είναι που πήρε πάντως το κύπελλο ο οτε στα αθλητικά μπας και κάνει κάτι γιατί στα αθλητικά τα έχει όλα η nova σε ελλάδα και έτσι υπάρχει ένας ψιλοανταγωνισμός

Link to comment
Share on other sites

καλό είναι να διαφωνείς αλλά από όσο ξέρω το 3play η nova το είχε στα 30 ευρώ και το full pack το είχε 65 ευρώ και με on demand cinema δωρεάν ενώ οτε δεν είχε 3 play γιατί για να είχες 3Play ote είχε πολύ πιο πάνω από τη nova και στο on demand cinema είχε επιπλέον χρώση 1,5 έως 4,5 ευρώ ανα ταινία . καλό είναι που πήρε πάντως το κύπελλο ο οτε στα αθλητικά μπας και κάνει κάτι γιατί στα αθλητικά τα έχει όλα η nova σε ελλάδα και έτσι υπάρχει ένας ψιλοανταγωνισμός
Το ΟΤΕ 2play +OTE-TV 3play είναι και όχι στην αρχή και έχω και λογαριασμό να στα αποδείξω, πάντως αν μιλάς για καλαθοσφαίριση είμαι μαζί σου, ενώ αν λες για ποδόσφαιρο μακάρι να τα είχε τα παιχνίδια που έχει o OTE η nova

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τώρα πριν από κάποιες με πήραν από τον ΟΤΕ για μια προσφορά πολύ καλή και όταν τους είπα για multiview μου είπαν τιμή δεν μπορούμε να σας πούμε αυτή την στιγμή.

Edited by gkamared
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Για μένα η καλύτερη λύση είναι το πακέτο της Wind στα 20 ευρώ και όλα απεριόριστα, το πιο συμφέρον οικονομικά.
Link to comment
Share on other sites

Αν θες χωρίς tv ίσως?
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Το ΟΤΕ 2play +OTE-TV 3play είναι και όχι στην αρχή και έχω και λογαριασμό να στα αποδείξω, πάντως αν μιλάς για καλαθοσφαίριση είμαι μαζί σου, ενώ αν λες για ποδόσφαιρο μακάρι να τα είχε τα παιχνίδια που έχει o OTE η nova

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τώρα πριν από κάποιες με πήραν από τον ΟΤΕ για μια προσφορά πολύ καλή και όταν τους είπα για multiview μου είπαν τιμή δεν μπορούμε να σας πούμε αυτή την στιγμή.

 

φιλε μου τι προσφορα σου ειπαν?

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου τι προσφορα σου ειπαν?
45euro το full pack στα 24mega bit στης 6 ώρες δωρεάν στα κινητά και στα 0,10cent του euro χρεώσει το λέπτο
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

45euro το full pack στα 24mega bit στης 6 ώρες δωρεάν στα κινητά και στα 0,10cent του euro χρεώσει το λέπτο

 

συνολο 45ε?full pack+24ari?για 12μηνες ή 6+6?

ευχαριστω φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

πάντως τώρα που υπάρχει ανταγωνισμός με παίρνουν κάθε τόσο για προσφορές από την nova πρην δεν τα έκαναν αυτά !
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αν μπορεις να μου απαντησεις για τις λεπτομερειες της προσφορας που σου εκαναν.
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αν μπορεις να μου απαντησεις για τις λεπτομερειες της προσφορας που σου εκαναν.

 

αυτο που είπε είναι προσωπική προσφορά γιατί για να πάρεις πακέτο οτε full pack με 24 ιντερνετ και κινητά 300 θες 62,80 για πρώτο εξάμηνο και μετά πάει 66,80 . οπότε καλύτερα να βλέπουμε αυτά που υπάρχουν στα sites των εταιρειών γιατί μόνο αυτά ισχυούν .Αν κάποιος πετύχει καλύτερη προσφορά είναι ευπρόσδεκτη

Link to comment
Share on other sites

Το ΟΤΕ 2play +OTE-TV 3play είναι και όχι στην αρχή και έχω και λογαριασμό να στα αποδείξω, πάντως αν μιλάς για καλαθοσφαίριση είμαι μαζί σου, ενώ αν λες για ποδόσφαιρο μακάρι να τα είχε τα παιχνίδια που έχει o OTE η nova

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τώρα πριν από κάποιες με πήραν από τον ΟΤΕ για μια προσφορά πολύ καλή και όταν τους είπα για multiview μου είπαν τιμή δεν μπορούμε να σας πούμε αυτή την στιγμή.

 

μακάρι να το δώσει με 10 ευρώ ο οτε το multiview γιατί αν το δώσει ακριβότερα δεν θα το βάλει κανένας και θα φύγουν πολλοί

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για υπηρεσία δεν μιλάμε για το πακέτο κοντός ψαλμός αλληλούια θα το μάθουμε.
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για υπηρεσία δεν μιλάμε για το πακέτο κοντός ψαλμός αλληλούια θα το μάθουμε.

 

και εγώ για υπηρεσία μιλούσα . απλά έχουμε συνηθισεί να δίνει ακριβά τις υπηρεσίες και για αυτό είπα ότι πρέπει να το δώσει σε μια φυσιολογική τιμή αν βέβαια ξεκινήσει να δίνει multiview

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...