Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ψαχνω κι εγω αυτον τον καιρο για ενα android box ή stick και εκατσα και...διαβασα ολες τις σελιδες εδω...

Επειδη δεν ειμαι και τοσο tech maniac, θελω κατι...απλο, δηλ. να το συνδεσω στην tv και να γινονται αυτα που θελω, χωρις κολληματα ή προβληματα με wifi: internet-utube-googleplay(apps-games) -mx player (τουλαχιστον 720ρ, ιδανικο θα ηταν να υπαρχει η δυνατοτητα να συνδεθει οπτικα ή ομοαξονικα με τον ενισχυτη)- xbmc(μεχρι προχτες δεν ηξερα καν τι ειναι, μου φανηκε ενδιαφερων αυτα που μπορει να κανει, αλλα προσπαθησα ανεπιτυχως να το εγκαταστησω στο pc μου, φανταζομαι ποσες δυσκολιες μπορει να χει στα android στικακια, με τοσα που εχω διαβασει εδω, και ειδικα εγω που δεν εχω και ιδιαιτερη επαφη με την τεχνολογια, γι αυτο και δεν με πολυνοιαζει προς το παρων)

Σε ποιο κι αν καταληξω, θα το λειτουργω μαλλον με keyboard και mouse (ισως το microsoft 800). Eρωτηση: το συγκεκριμενο, λεει οτι ειναι ασυρματο... δηλ. για να συνδεθει χρειαζεται ή οχι usb θυρα;

Πιο πολυ εδω μεσα αναφερεται το cs968... Ενδιαφερων μου φανηκε και το BT918

Eχετε κατι να μου προτεινετε...;[

 

Το cs968 κάνει όλα αυτά που θες ( σύνδεση με ενισχυτή δεν έχω δοκιμάσει ) .Το μόνο θέμα που μπορεί να έχεις είναι με την ανάλυση 1080 στο xbmc. Και αυτό όμως έχει λυθεί ( justxbmc , Gotham beta... ). Πάντως για απροβλημάτιστο streaming ενδείκνυται η Ethernet σύνδεση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1262

  • makis1024

    549

  • ath156

    1776

Θέλεις tv stick ή tv box?

 

Για να ξερω τι ακριβως θελω, πρεπει να γνωριζω ακριβως και τι διαφορες εχουν ε; Αν δεν κανω λαθος, το box υπερτερει, σε θεματα συνδεσιμοτητας, δηλ. εχει περισσοτερες θυρες... Το stick νομιζω οτι δεν υπερτερει σε καποιο τομεα.

Αυτα που θελω εγω να κανω με σειρα προτεραιοτητας ειναι: 1) να βλεπω ιστοσελιδες και youtube 2) να χρησιμοποιω το playstore για καμια app, ισως και κανα game 3) να μπορω να δω βιντεο απο mxplayer 4) χρηση skype και 5) ισως να χρησιμοποιησω το xbmc

Mε ενδιαφερει κυριως να ειναι αξιοπιστο, προτιμω να κανει 2-3 πραγματα σωστα, παρα και 10 και μισα. Π.χ. το CS968 εχει οπτικη ινα, που θα με ενδιεφερε, αλλα ελαχιστοι εχουν καταφερει να το λειτουργησουν σωστα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας..εχω το tronsmart prometheus κ δουλευει αψογα xbmc σε 1080p k 720p χωρις lag..τελεια..κ θελω να παρω αλλο ενα αλλα οχι το ιδιο μονο για xbmc χρηση αλλα χωρις να χρειαζεται να κανω ενα σορο δοκιμες με firmware..για να παιζει σωστα...τι εχετε να προτεινετε???
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας..εχω το tronsmart prometheus κ δουλευει αψογα xbmc σε 1080p k 720p χωρις lag..τελεια..κ θελω να παρω αλλο ενα αλλα οχι το ιδιο μονο για xbmc χρηση αλλα χωρις να χρειαζεται να κανω ενα σορο δοκιμες με firmware..για να παιζει σωστα...τι εχετε να προτεινετε???

 

Raspberry pi!

Link to comment
Share on other sites

αυτο εχω κατα νου αν δεν βρω κατι πιο γρηγορο......κατι αλλο πιο γρηγορο υπαρχει???

 

 

βρε πιο γρηγορα απο το rasberry ειναι ολα!!!αλλα για να παιζει xbmc δεν υπαρχει αλλο να παιζει πιο καλα...εκτος και αν πας στην λυση αυτην...

Link to comment
Share on other sites

βρε πιο γρηγορα απο το rasberry ειναι ολα!!!αλλα για να παιζει xbmc δεν υπαρχει αλλο να παιζει πιο καλα...εκτος και αν πας στην λυση αυτην...

 

 

xaxaxaxaxaxaxax...σωστοςςςς εχεισ δικιο...λιγο ακριβο νομιζω οποτε καταληγουμε παλι σε promethea η περιμενουμε γ κατι καινουργιο...ευχαριστω φιλε για τα φωτα σου..

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας..εχω το tronsmart prometheus κ δουλευει αψογα xbmc σε 1080p k 720p χωρις lag..τελεια..κ θελω να παρω αλλο ενα αλλα οχι το ιδιο μονο για xbmc χρηση αλλα χωρις να χρειαζεται να κανω ενα σορο δοκιμες με firmware..για να παιζει σωστα...τι εχετε να προτεινετε???

 

Αφού είσαι ευχαριστημένος με Tronsmart γιατί δεν βαδίζεις στα ίδια... Tronsmart Vega S89http://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-Vega-Elite-S89-Quad-Core-Android-4-4-OS-TV-BOX-Amlogic-S802-2-0GHz-2G-8G-Bluetooth4-0-2-4G-wifi-XBMC--Black-324693.html

Έχει τον καινούριο Amlogic, το xbmc θα το πάει και αυτό νεράκι.

Θα κάνεις και την αλλαγή που θες και θα είσαι και σίγουρος για το αποτέλεσμα. Τα 100 δολάρια που κοστίζει νομίζω τα αξίζει και με το παραπάνω.

 

Είμαι και εγώ στην αναζήτηση tvbox αλλά θέλω κάτι καλό. Έτσι θα περιμένω το M8

http://www.geekbuying.com/item/M8-Android-TV-BOX-Amlogic-S802-2G-8G-XBMC-USB-2-0-Android-4-3-Android-4-4-KitKat-OS-Black-324690.html να βγει όπως και τα καινούρια Minix Neo X8 and X8s και θα αποφασίσω.

Edited by kroumel
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω κι εγω αυτον τον καιρο για ενα android box ή stick και εκατσα και...διαβασα ολες τις σελιδες εδω...

Επειδη δεν ειμαι και τοσο tech maniac, θελω κατι...απλο, δηλ. να το συνδεσω στην tv και να γινονται αυτα που θελω, χωρις κολληματα ή προβληματα με wifi: internet-utube-googleplay(apps-games) -mx player (τουλαχιστον 720ρ, ιδανικο θα ηταν να υπαρχει η δυνατοτητα να συνδεθει οπτικα ή ομοαξονικα με τον ενισχυτη)- xbmc(μεχρι προχτες δεν ηξερα καν τι ειναι, μου φανηκε ενδιαφερων αυτα που μπορει να κανει, αλλα προσπαθησα ανεπιτυχως να το εγκαταστησω στο pc μου, φανταζομαι ποσες δυσκολιες μπορει να χει στα android στικακια, με τοσα που εχω διαβασει εδω, και ειδικα εγω που δεν εχω και ιδιαιτερη επαφη με την τεχνολογια, γι αυτο και δεν με πολυνοιαζει προς το παρων)

Σε ποιο κι αν καταληξω, θα το λειτουργω μαλλον με keyboard και mouse (ισως το microsoft 800). Eρωτηση: το συγκεκριμενο, λεει οτι ειναι ασυρματο... δηλ. για να συνδεθει χρειαζεται ή οχι usb θυρα;

Πιο πολυ εδω μεσα αναφερεται το cs968... Ενδιαφερων μου φανηκε και το BT918

Eχετε κατι να μου προτεινετε...;[

Στην ίδια ακριβώς φάση είμαι και εγώ :D

Στα 2 ακριβώς μηχανήματα καταλήγω με μάλλον το stick ως επιλογή λόγω χώρου (η TV είναι στο τοίχο)

Nokia C7 / NextWay F7 / Ainol 7 Fire / Doogee DG100 / OEM W450 / ZTE V965 / Lenovo S650 / Modecom FreeTab 1001 / Jiayu G2F / Huawei MediaPad T1 / Doogee X5 Pro / Turbo-X Hive V/ Lenovo A5500 / Blackview BV2000 / Samsung Galaxy J5 2015 / Samsung J5 2016 / Samsung J7 2017 / Huawei MediaPad T3 / Samsung A7 2018 / Samsung A41
Link to comment
Share on other sites

Αν και μου την έσπασε λίγο η Tronsmart για απροβλημάτιστο xbmc προτείνω το Tronsmart s89

 

και το cs968 που εχεις πρεπει να φυσαει αλλα απο οτι βλεπω θελει δοκιμες..οποτε γιαυτο ψαχνομαι γ κατι απλο...οπως κ ο prometheas που μ ειχες προτεινει τοτε εχει βγει αψογο...οποτε οπως λες σε κατι τετοιο θα κινηθω σε amlogic για να μην εχω προβληματα....και γτ στην εσπασε μια χαρα δουλευουνε...

 

Αφού είσαι ευχαριστημένος με Tronsmart γιατί δεν βαδίζεις στα ίδια... Tronsmart Vega S89http://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-Vega-Elite-S89-Quad-Core-Android-4-4-OS-TV-BOX-Amlogic-S802-2-0GHz-2G-8G-Bluetooth4-0-2-4G-wifi-XBMC--Black-324693.html

Έχει τον καινούριο Amlogic, το xbmc θα το πάει και αυτό νεράκι.

Θα κάνεις και την αλλαγή που θες και θα είσαι και σίγουρος για το αποτέλεσμα. Τα 100 δολάρια που κοστίζει νομίζω τα αξίζει και με το παραπάνω.

 

Είμαι και εγώ στην αναζήτηση tvbox αλλά θέλω κάτι καλό. Έτσι θα περιμένω το M8

http://www.geekbuying.com/item/M8-Android-TV-BOX-Amlogic-S802-2G-8G-XBMC-USB-2-0-Android-4-3-Android-4-4-KitKat-OS-Black-324690.html να βγει όπως και τα καινούρια Minix Neo X8 and X8s και θα αποφασίσω.

 

εχεισ δικιο φιλε δεν το ειχα σκεφτει αυτο οπως μ προτεινε κ ο ironwolf το ιδιο με σενα ψηνομαι κ εχεισ δικιο για το αποτελεσμα μιας κ η τελευταια λυση θα ηταν rasberry pi αν και λιγο αργο....κ αν κρινω απο τον promethea οντως αξιζει τα λεφτα του

ευχαριστω για τα φωτα σας..

Link to comment
Share on other sites

Ποια παίζουν 3d ταινίες; Το M8 λέει για ¨Hardward 3D graphics acceleration¨ ενώ στο S89 δεν αναφέρει κάτι αντίστοιχο.
Link to comment
Share on other sites

Στην ίδια ακριβώς φάση είμαι και εγώ :D

Στα 2 ακριβώς μηχανήματα καταλήγω με μάλλον το stick ως επιλογή λόγω χώρου (η TV είναι στο τοίχο)

 

Μαλλον θα περιμενω λιγο τις...εξελιξεις (βγαινουν συνεχως καινουργια και φανταζομαι καλυτερα, και πιστευω οτι και οι τιμες ακομα, ειναι τσιμπημενες) αν και με τρωει ο... :lol:

Stick μαλλον δεν θα το προτιμουσα, εχει μονο μια θυρα usb, και αν για καποιο λογο χαλασει, τοτε κλαφτα...

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον θα περιμενω λιγο τις...εξελιξεις (βγαινουν συνεχως καινουργια και φανταζομαι καλυτερα, και πιστευω οτι και οι τιμες ακομα, ειναι τσιμπημενες) αν και με τρωει ο... :lol:

Stick μαλλον δεν θα το προτιμουσα, εχει μονο μια θυρα usb, και αν για καποιο λογο χαλασει, τοτε κλαφτα...

Αυτό με προβληματίζει και εμένα, αλλά η έλλειψη χώρου δεν μου δίνει περιθώρια :(

Nokia C7 / NextWay F7 / Ainol 7 Fire / Doogee DG100 / OEM W450 / ZTE V965 / Lenovo S650 / Modecom FreeTab 1001 / Jiayu G2F / Huawei MediaPad T1 / Doogee X5 Pro / Turbo-X Hive V/ Lenovo A5500 / Blackview BV2000 / Samsung Galaxy J5 2015 / Samsung J5 2016 / Samsung J7 2017 / Huawei MediaPad T3 / Samsung A7 2018 / Samsung A41
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι λοιπον να παρω το s89, το τηλεκοντρολ που εχει θα με βολεψει;

Αυτο εδω:

http://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-TSM-01-Air-Mouse---Keyboard-for-TV-Box---PC---Motion-Sensing-Games-317283.html

τι λεει; το εχει κανεις; ειναι χρησιμο;

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Αποφασισα τελικα να διαλεξω ενα, αναμεσα σε αυτα:

1) cs9688 http://www.geekbuying.com/item/TV01-RK3188-Quad-Core-Google-Android-4-2-OS-Cortex-A9-1-6GHz-Mini-TV-BOX-2G-8G-BT-Mic-Camera-RJ45-External-Wifi-Antenna---Black-320161.html

2) mk 918 http://www.geekbuying.com/item/T-R42II-TV-Box-Rk3188-Bluetooth-V4-0-External-Wifi-Antenna-Android-4-2-2-OS---Black-323496.html

3) cs918 http://www.geekbuying.com/item/CS918-TV-BOX-RK3188-Bluetooth-V4-0-External-Wifi-Antenna-Ethernet-Port-Android-4-2-OS---Black-323711.html

4) t-r42 http://www.geekbuying.com/item/T-R42-Quad-Core-Google-Android-4-2-2-RK3188-28nm-Cortex-A9-1-6-GHz-Mini-TV-BOX-HDMI-HDD-Player-2G-8G-BT-RJ45-External-Wifi-Antenna-with-IR-Remote-Controller-Black-317424.html

5) q7 http://www.geekbuying.com/item/Q7-TV-BOX-RK3188-Bluetooth-v4-0-Android-4-2-External-Wifi-Antenna-Ethernet-Port-with-2-4GHZ-wireless-Air-Mouse--Black-324259.html

 

Νομιζω ολα ειναι 4πυρηνα, με 2giga ram, external wifi και ιδιο επεξεργαστη

Ξεχωριζετε κανενα ή να διαλεξω στην...τυχη;

 

Τις διαφορές μεταξύ όλως εκτός του cs968 θα τις βρεις διαβάζοντας εδώ http://blog.geekbuying.com/index.php/2014/01/25/whats-the-difference-between-t-r42-mk918-cs918-q7-quad-core-tv-box/#.U01ky1cXKlMτο ειδικό θέμα που έβαλε η ίδια η geekbuying.

 

Βασικά είναι τα ίδια μηχανήματα εξαιρουμένου του cs968 και απλά διαφέρουν στα chip των wifi & bluetooth.

 

Έχω δει πάρα πολλά t-42 και τα οποία είναι πολύ καλά και απροβλημάτιστα μηχανηματάκια. Δεν είδα κανένα από τα αδελφάκια του για να μιλήσω για εκείνα. Το t-r42 έχει τα σχετικά firmware updates και οδηγό για root-αρισμα στην geekbuying οπότε δεν χρειάζεται να ψάχνεις.

 

Προσωπικά έχω το cs968 λόγω των 4 usb. Το είχα διαλέξει λόγω των καλών συστάσεων που είχε, το μόνο που με χάλασε ηταν ότι η κάμερα του είναι για τα μπάζα. Τώρα για το cs968 υπάρχει και rom για αναβάθμιση σε kit-kat η οποία όσο πρόλαβα να την δοκιμάσω δουλεύει μια χαρά.

 

Πιστεύω όποιο από τα δύο πάρεις δεν θα χάσεις. Το q7 με τραβάει λόγω τιμής, από την άλλη όμως δεν το δοκίμασε κανένας γνωστός για να ξέρω αν είναι το ίδιο καλό με το t-r42. Το cs918 θα το απέκλεια γιατί δεν έχει ψήκτρα στον επεξεργαστή (τουλάχιστον έτσι φαίνεται στην φωτογραφία).

 

Όλα πλέον είναι σε πολύ καλή τιμή.

Edited by mmarx_72
Link to comment
Share on other sites

Τις διαφορές μεταξύ όλως εκτός του cs968 θα τις βρεις διαβάζοντας εδώ http://blog.geekbuying.com/index.php/2014/01/25/whats-the-difference-between-t-r42-mk918-cs918-q7-quad-core-tv-box/#.U01ky1cXKlMτο ειδικό θέμα που έβαλε η ίδια η geekbuying.

 

Βασικά είναι τα ίδια μηχανήματα εξαιρουμένου του cs968 και απλά διαφέρουν στα chip των wifi & bluetooth.

 

Έχω δει πάρα πολλά t-42 και τα οποία είναι πολύ καλά και απροβλημάτιστα μηχανηματάκια. Δεν είδα κανένα από τα αδελφάκια του για να μιλήσω για εκείνα. Το t-r42 έχει τα σχετικά firmware updates και οδηγό για root-αρισμα στην geekbuying οπότε δεν χρειάζεται να ψάχνεις.

 

Προσωπικά έχω το cs968 λόγω των 4 usb. Το είχα διαλέξει λόγω των καλών συστάσεων που είχε, το μόνο που με χάλασε ηταν ότι η κάμερα του είναι για τα μπάζα. Τώρα για το cs968 υπάρχει και rom για αναβάθμιση σε kit-kat η οποία όσο πρόλαβα να την δοκιμάσω δουλεύει μια χαρά.

 

Πιστεύω όποιο από τα δύο πάρεις δεν θα χάσεις. Το q7 με τραβάει λόγω τιμής, από την άλλη όμως δεν το δοκίμασε κανένας γνωστός για να ξέρω αν είναι το ίδιο καλό με το t-r42. Το cs918 θα το απέκλεια γιατί δεν έχει ψήκτρα στον επεξεργαστή (τουλάχιστον έτσι φαίνεται στην φωτογραφία).

 

Όλα πλέον είναι σε πολύ καλή τιμή.

 

 

Έχεις κάποιο λινκ της κιτ κατ για cs968;

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάποιο λινκ της κιτ κατ για cs968;

 

Αν θυμάμαι καλά από αυτό το θέμα http://www.freaktab.com/showthread.php?12071-NEW-OFFICIAL-KitKat-4-4-720p-1080p-CR11S-CS968-2MP-5MP-ROM-Builds-Now-Available-BeYond-XBMC-v3-4-5-READY βρήκα το λινκ. Η ρομ είναι της cloudnetgo η οποία κατασκευάζει τα cs968, απλά επέλεξα να κατεβάσω από mirror site γιατί ακόμη δεν έμαθα κινέζικα (η σελίδα των downloads της cloudnetgo είναι στα κινέζικα).

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σκεφτομαι λοιπον να παρω το s89, το τηλεκοντρολ που εχει θα με βολεψει;

Αυτο εδω:

http://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-TSM-01-Air-Mouse---Keyboard-for-TV-Box---PC---Motion-Sensing-Games-317283.html

τι λεει; το εχει κανεις; ειναι χρησιμο;

Ευχαριστω.

 

Για το τηλεκοντρόλ θα πω το εξής: αν τα πλήκτρα είναι από λάστιχο είναι πιθανό κατά την πληκτρολόγηση να χάνεις γράμματα ή να τα πατάς διπλά. Δεν έχω το ίδιο κοτρόλ αλλά σε ένα παρόμοιο που έχω αυτό συμβαίνει. Αν όμως θες air mouse οπωσδήποτε τότε θα πας στην κατηγορία αυτή που εξετάζεις.

 

Αν απλά θες να κάνεις την δουλειά σου και αυτό που θα σου στείλουν το απλό την κάνει. Είναι θέμα άποψης πολλές φορές. Εγώ σκέφτομαι αφού δοκίμασα αρκετά μέχρι τώρα (συσκευές ελέγχου) να πάρω ένα bluetooth keyboard με touch pad όπως αυτό εδώ :

 

http://www.geekbuying.com/item/IPazzPort-KP-810-25BTT-Bluetooth-Mini-Wireless-Keyboard-with-Touch-Number-Keys-and-For-Tablet-Mini-PC-TV-Box---Black-323947.html

 

Τα πλήκτρα φαίνονται να είναι κανονικά (το μέγεθος είναι μικρό), έχει touchpad για τις mouse δουλειές και είναι και bluetooth οπότε εξοικονομώ θύρα usb. Γιατί δεν το πήρα ακόμη? Μάλλον επειδή και με ένα απλό ποντίκι κάνεις εύκολα την δουλειά σου :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά από αυτό το θέμα http://www.freaktab.com/showthread.php?12071-NEW-OFFICIAL-KitKat-4-4-720p-1080p-CR11S-CS968-2MP-5MP-ROM-Builds-Now-Available-BeYond-XBMC-v3-4-5-READY βρήκα το λινκ. Η ρομ είναι της cloudnetgo η οποία κατασκευάζει τα cs968, απλά επέλεξα να κατεβάσω από mirror site γιατί ακόμη δεν έμαθα κινέζικα (η σελίδα των downloads της cloudnetgo είναι στα κινέζικα).

 

Εμείς που έχουμε την geass και δουλευει κανονικα αυτη εδω θα δουλεύει?

Link to comment
Share on other sites

Εμείς που έχουμε την geass και δουλευει κανονικα αυτη εδω θα δουλεύει?

 

Εγώ με την stock rom ήμουν μέχρι πριν λίγες μέρες που κάτι μου έτυχε και χάλασε το σήμα στην έξοδο του hdmi (δυο τρεις σελίδες πριν είχα ποστάρει το πρόβλημα). Σε μια προσπάθεια να λύσω το πρόβλημα που είχα άρχισα να φλασάρω ότι υπήρχε διαθέσιμο, μεταξύ αυτών και την geass. Αν θυμάμαι καλά η ιδέα με την geass άρχισε όταν κάποιος κόσμος ήθελε να βγάζει τον ήχο από αλλού και όχι από το hdmi, οι επιλογές υπάρχουν και στην kit-kat. Καθώς όμως ήμουν με stock rom δεν μπορώ να πω κάτι, απλά λέω ότι δοκίμασα 4-5 διαφορετικές και η kit-kat μου έλυσε το ένα μέρος του προβλήματος που είχα με την έξοδο του βίντεο στην hdmi. Καθώς όμως Δεν λύθηκε εντελώς προς το παρών βλέπω και ακούω αναλογικά μέσω rca οπότε δεν θα πω βλακείες βάλτο και είναι μια χαρά. Σαν rom μου άρεσε πάντως και το ότι προέρχεται από κατασκευαστή και όχι από κάποιο ανεξάρτητο developer ίσως εγγυάται σταθερότητα. Λίγες μέρες όμως είμαι με αυτήν, καθώς δεν μπορώ να δω καθαρά από hdmi (λόγω προβλήματος που ανέφερα) δεν μπορώ να κάνω υποθέσεις για το πως θα δουλέψει σε εσάς (τουλάχιστον με ακρίβεια). Μια δοκιμή θα δείξει, αν είναι μόνο θέμα xbmc παίρνεις ένα backup και κερδίζεις χρόνο, αν όμως το μηχάνημα έφαγες ώρες να το στήσεις τότε το ξανασκέφτεσαι.

Edited by mmarx_72
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έλαβα email από το Geekbuying ότι η παραγγελία μου εστάλη. Περιέχει αυτό: Tronsmart Vega S89, μόλις παραλάβω θα ανεβάσω unboxing και αργότερα ένα review.

 

Άντε να δούμε τι λένε και τα 4πύρηνα Amlogic!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έλαβα email από το Geekbuying ότι η παραγγελία μου εστάλη. Περιέχει αυτό: Tronsmart Vega S89, μόλις παραλάβω θα ανεβάσω unboxing και αργότερα ένα review.

 

Άντε να δούμε τι λένε και τα 4πύρηνα Amlogic!

 

 

Αδερφέ αυτό δεν είναι διαθέσιμο λέει στο geekbuying. Μήπως εννοείς το "αδερφάκι" του; http://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-Vega-Elite-S89-Quad-Core-Android-4-4-OS-TV-BOX-Amlogic-S802-2-0GHz-2G-8G-Bluetooth4-0-2-4G-wifi-XBMC--Black-324693.html

Γιατί έχουν κάποιες διαφορές.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...