Jump to content

BlackBerry Z10


k0miStiS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η BlackBerry ανακοίνωσε πως όποιος developer φτιάξει ένα app για το νεοσύστατο οικοσύστημα του BBOS 10 τότε έχει δικαίωμα να ζητήσει και να λάβει από την εταιρεία ένα μοναδικό, limited edition Z10 σε χρώμα κόκκινο.

 

Συγκεκριμένα όπως ανακοίνωσε η εταιρεία θα διαθέσει συνολικά 12000 κομμάτια σε όσους στείλουν ένα ολοκληρωμένο app μέχρι το τέλος του μήνα.

 

Εάν ενδιαφέρεστε μπορείτε να δείτε πως μπορείτε να το κάνετε δικό σας από αυτό το LINK.

 

Source: gadgeta.me

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αμεσα οχι....αλλα σε κατι φωτο που ειχε το q10 και z10 υπηρχε και ενα ενα κινητο που υποθετουν οτι ειναι το μελlοντικο curve με os10.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από μία εβδομάδα κυκλοφορίας του BlackBerry Z10 στο Ηνωμένο Βασίλειο, η εταιρεία βλέπει τις πωλήσεις να πηγαίνουν καλύτερα απ’ ό,τι περίμενε, καθώς αρκετοί μεταπωλητές ανέφεραν ότι έχουν ξεπουλήσει και παράλληλα δέχονται πολλές κλήσεις από ενδιαφερόμενους που θέλουν να μάθουν λεπτομέρειες σχετικά με τη νέα συσκευή.

 

Επιπλέον, σύμφωνα με αναλυτές, η ζήτηση σε ΗΠΑ, Καναδά και Ευρώπη (ξεκίνησε η διάθεση σε ορισμένες χώρες από εχτές) ξεπερνά αυτή που είχε δημιουργηθεί για το Nokia Lumia 920 και μάλιστα στον Καναδά το μεγαλύτερο ποσοστό προέρχεται από χρήστες που δεν είχαν ποτέ στην κατοχή τους συσκευή BlackBerry.

 

Πηγή : Techgear

 

Καλύτερα από ότι περίμενε η ίδια η BlackBerry. Ακόμα δεν έχει κυκλοφορήσει σε ΗΠΑ και σε πολλές άλλες χώρες. Δεν έχει βγει το q10 που θα χτυπήσει τους qwerty χρήστες. Πολύ καλά πρώτα δείγματα για την Blackberry. Άντε να περάσει ο καιρός να μπορέσουμε να το πάρουμε και εμείς. :)

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να τα παει καλα το κινητο και ολοκληρη η rim,για να εχουμε και μια καλη εναλλακτικη οσοι δεν θελουμε android

 

ξερετε ποτε θα ερθει στην ελλαδα και σε τι τιμη?

Link to comment
Share on other sites

Ελλάδα σε ερώτηση που είχε γίνει στην Vodafone είπανε Μάρτιο θα έρθει δηλαδή τον άλλο μήνα. Από τιμή τώρα δεν ξέρουμε. Πάντως αν υποθέσεις ότι έξω έχει κοντά στα 550 ευρώ υπολόγισε εδώ γύρω στα 650+. Βέβαια στην συνέχεια άμα έρθει σε eshop η τιμή θα πέσει και θα μπορέσουμε να το βρούμε σε φυσιολογικά επίπεδα.
Link to comment
Share on other sites

Η BlackBerry ανακοίνωσε πως όποιος developer φτιάξει ένα app για το νεοσύστατο οικοσύστημα του BBOS 10 τότε έχει δικαίωμα να ζητήσει και να λάβει από την εταιρεία ένα μοναδικό, limited edition Z10 σε χρώμα κόκκινο.

 

Συγκεκριμένα όπως ανακοίνωσε η εταιρεία θα διαθέσει συνολικά 12000 κομμάτια σε όσους στείλουν ένα ολοκληρωμένο app μέχρι το τέλος του μήνα.

 

Εάν ενδιαφέρεστε μπορείτε να δείτε πως μπορείτε να το κάνετε δικό σας από αυτό το LINK.

 

Source: gadgeta.me

 

Αυτο ειναι marketing. Ξαφνικά θα μεγαλώσει απότομα ο αριθμός των εφαρμογών. Τουλάχιστον θα τραβήξει μερίδα developers να ασχοληθούν με το δικο τους οικοσύστημα οτι και να γίνει στο τελος.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο ειναι κουκλι και πολυ γρηγορο. Αυτο που μου εκανε την μεγαλυτερη εντυπωση ειναι το πληκτρολογιο. Γραφεις απιστευτα γρηγορα μηνυματα η κειμενα! Καμερα χαλια...

 

EDIT: Sorry για τις photos αλλα εκανα post απο το Note.

Edited by coby
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο ειναι κουκλι και πολυ γρηγορο. Αυτο που μου εκανε την μεγαλυτερη εντυπωση ειναι το πληκτρολογιο. Γραφεις απιστευτα γρηγορα μηνυματα η κειμενα! Καμερα χαλια...

 

EDIT: Sorry για τις photos αλλα εκανα post απο το Note.

 

Όντως το λευκο ξεχωρίζει. Φαίνεται πολυ ωραίο!

Link to comment
Share on other sites

@coby το ΒΒ10 πως σου φανηκε? Ειναι ευκολο στη χρηση?

 

Το BB10 είναι αυτό που κάνει το κινητό αυτό που είναι. Απλό γρήγορο και χωρίς κουμπιά για την περιήγηση στα μενου. Είναι φρέσκο, όμορφο και πάνω από όλα λειτουργικό. Το μέγεθος της οθόνης ιδανικό για μένα.

 

Ελπίζω να υπάρξει συνέχεια στο εγχείρημα της Blackberry γιατί πραγματικά έχει γίνει μια πολύ σπουδαία δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο ειναι κουκλι και πολυ γρηγορο. Αυτο που μου εκανε την μεγαλυτερη εντυπωση ειναι το πληκτρολογιο. Γραφεις απιστευτα γρηγορα μηνυματα η κειμενα! Καμερα χαλια...

 

EDIT: Sorry για τις photos αλλα εκανα post απο το Note.

 

Φιλε μου καλοδουλευτο! Απο Αγγλια το πηρες? Ενδιαφερομαι κι εγω να το παρω απο εξωτερικο αλλα προβληματιζομαι με τις εκδοσεις που υπαρχουν, σχετικα με το ποιες παιζουν εδω στην Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου καλοδουλευτο! Απο Αγγλια το πηρες? Ενδιαφερομαι κι εγω να το παρω απο εξωτερικο αλλα προβληματιζομαι με τις εκδοσεις που υπαρχουν, σχετικα με το ποιες παιζουν εδω στην Ελλαδα.

 

Από Αγγλία αγορασμένο. Το κινητό ήταν φίλου που είχε έρθει διακοπές.

Όταν δοκίμασα είχε μέσα Αγγλική κάρτα αλλά άπ'οτι μου είπε είναι unlocked οι συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος πλέον ενός άσπρου Ζ10 και μπορείτε να δείτε τις απόψεις μου αλλά και το unboxing από ΕΔΩ.
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος πλέον ενός άσπρου Ζ10 και μπορείτε να δείτε τις απόψεις μου αλλά και το unboxing από ΕΔΩ.

 

αν καθομουν να το δω ολοκληρο θα επεφτα απο το παραθυρο.

ολο αυτο θα μπορουσες μεσα σε 2-3 λεπτα το πολυ να το δειξεις.

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Ελληνικά θα εχει κανονικα εδω?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τι αγγελία; που? Ελληνικό? Με καλύπτει κάποια εγγύηση? Πες μου σε παρακαλώ, με ενδιαφέρει η αγορά δύο τηλεφώνων αμεσααααα (δικό μου φυσικά και της γυναίκας μου).
Link to comment
Share on other sites

Τι αγγελία; που? Ελληνικό? Με καλύπτει κάποια εγγύηση? Πες μου σε παρακαλώ, με ενδιαφέρει η αγορά δύο τηλεφώνων αμεσααααα (δικό μου φυσικά και της γυναίκας μου).

 

Στα 750 ευρώ; Είσαι σίγουρος;:wacko:

Link to comment
Share on other sites

ναι 750ε το Ζ10 λευκο.το ειδα και εμεινα.καποτε ειχα δωσει 600ε για 9900 not for sale unit (τι τρελα ειχα.ντρεπομαι που το λεω) αλλα 750??

 

διαβασα στο n4bb.com οτι στο bb10 δεν θα εχει την ιδια συμπιεση δεδομενων οπως στα παλαιοτερα λειτουργικα,μονο μεσω BES θα εχει την ιδια συπιεση.

Edited by dalton114
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, σκέφτομαι να αγοράσω από expansys το ΒΒ Ζ10. 'Εχετε κάποια πληροφόρηση για το πότε θα το φέρουν επίσημα στην Ελλάδα (VOD, WIND, COSMOTE);
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...