Jump to content

Wind Win Club


angelina_22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η ΤΙΜ στο εξής θα ανταμοίβει τους συνδρομητές καρτοκινητής με bonus καποιους πόντους κάθε φορά που ανανεώνει το χρόνο ομιλίας τους!Μπορουνε οι πόντοι να εξαργυρωθούν σε χρόνο ομιλίας ή καποιες συσκευές αποκλειστικες της ΤΙΜ!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 394
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μακάρι γιατί δίνω πολλά λεφτά σε κάρτες!

Μπορεις να κανεις εγγραφη χωρις χρεωση με μια αποστολη στο 8888!Για καθε 1 euro που θα ανανεωνεις θα παιρνεις 2 ποντους θα παρεις 50 ποντους με την εγγραφη σου επιπλεον καθε φορα που θα στελνεις mms θα παιρνεις 2 ποντους οπως επισης και καθε χρονο παραμονης στο προγραμμα θα εχεις επιπλεον 30 ποντους!Ειναι παρα πολυ καλο το προγραμματακι αυτο!Περα απο τους συνδρομητες συμβολαιου που εχουν το προνομιο του avantage τωρα και η καρτοκινητη εχει κατι αναλογο!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Angelina είσαι σίγουρη ότι είναι σωστό το νούμερο που έδωσες? το μήνυμά μου εκκρεμεί! (κάτι παθαίνω εγώ με τα μηνύματα!)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Kai kapoios endeiktikos katalogos me toys pontoys poy antistixoyn se dwra?

Poly endiaferon,prwsopika logo oti prin ligo ekleisa to simbolaio skeftomoyn gia tim alla einai ena akoma logos na paw stin tim.

Link to comment
Share on other sites

Aν είναι να δίνουμε 500 ευρώ σε κάρτες για να κερδίσουμε κινητό, slow the eggs! :lol:

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Aν είναι να δίνουμε 500 ευρώ σε κάρτες για να κερδίσουμε κινητό, slow the eggs! :lol:

 

Για να κερδίσεις ένα Nokia 6680 χρειάζεσαι 6.500 πόντους. Αν υπολογίσουμε ότι το κάθε ευρώ δίνει 2 πόντους... πρέπει να βάλεις κάρτες αξίας 3.250 ευρώ :lol:

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Αυτό έλειπε από την ΤΙΜ και είναι καλή κίνηση. Να είναι όμως πιο λογικό από το αντίστοιχο πρόγραμμα της βόδιφον, που πρέπει να φας ένα σπίτι σε κάρτες για να πάρεις πχ 1 αεροπορικό !!! Υπάρχει στο επίσημο site;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Angelina είσαι σίγουρη ότι είναι σωστό το νούμερο που έδωσες? το μήνυμά μου εκκρεμεί! (κάτι παθαίνω εγώ με τα μηνύματα!)

 

Και εμενα εκκρεμει οποτε η δεν μπηκε ακομα η ειναι κατι αλλο..

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα εκκρεμει οποτε η δεν μπηκε ακομα η ειναι κατι αλλο..

 

 

8899 λεει το θεμα στη κεντρικη σελιδα.

Link to comment
Share on other sites

Για συμβόλαια δεν θα ισχύει? :worry:

Τα συμβολαια εχουν το avantage...

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Για συμβόλαια δεν θα ισχύει? :worry:

εκει εχεις avantage!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Angelina είσαι σίγουρη ότι είναι σωστό το νούμερο που έδωσες? το μήνυμά μου εκκρεμεί! (κάτι παθαίνω εγώ με τα μηνύματα!)

Αυτο ειναι αλλα ισως να μην ειναι διαθεσιμο ακομη δε διαφημηστηκε πανε σε καποιοκαταστημα ΤΙΜ να ρωτησεις ζητα αν εχουν και κανενα καταλογο

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μου έρχεται κι εμένα το μηνυματάκι από την ΤΙΜ το πρωί (11.07)...κατά το μεσημεράκι που λάσκαρα, λέω κάτσε να γραφτούμε στην υπηρεσία και στέλνω κενό μήνυμα στο 8888, όπως έλεγε και το πρωινό SMS (15.31).

Έρχεται καπάκι η αναφορά ότι δεν παραδόθηκε...αλλά μετά από 20 λεπτά (15.58) επιτέλους παρελήφθη από την ΤΙΜ!! Στο καπάκι έρχεται και το απίστευτο SMS από το 8888: "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ. ACCOUNT INFORMATION IS TEMPORARILY UNAVAILABLE" !!!

 

Όποιος καταλάβει τι παίζει εδώ, ας μου εξηγήσει...έγινε δεκτή η αίτησή μου και θα με ενημερώσουν αργότερα (όταν λειτουργήσει η υπηρεσία) ή πρέπει να ξαναστείλω κενό SMS?

 

Αθάνατη ΤΙΜ...δεν δουλεύει τίποτε πλέον εκεί? :mad:

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ετσι κι αλλιως ειναι δωρεαν οι κλησεις και τα μηνυματα! τι αγχωνεσαι?

η υπηρεσια βγηκε εδω πρωτου καν το καταλαβει η ιδια η ΤΙΜ

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ετσι κι αλλιως ειναι δωρεαν οι κλησεις και τα μηνυματα! τι αγχωνεσαι?

Τα μηνύματα σίγουρα είναι δωρεάν...για τις κλήσεις δεν αναφέρεται τίποτα!

 

η υπηρεσια βγηκε εδω πρωτου καν το καταλαβει η ιδια η ΤΙΜ

Εκεί είναι το θέμα: Τόση βιασύνη για να προωθηθεί η υπηρεσία, που δεν πρόλαβαν καν να την ενεργοποιήσουν ή να ελέγξουν αν δουλεύει? :worry:

Ας μας ενημερώσει όποιος καταφέρει να γραφτεί για να ξέρουμε.

 

Πάντως ακούγεται καλή...σίγουρα δεν χάνει κανείς να την ενεργοποιήσει! ;)

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Τα μηνύματα σίγουρα είναι δωρεάν...για τις κλήσεις δεν αναφέρεται τίποτα!

 

 

Εκεί είναι το θέμα: Τόση βιασύνη για να προωθηθεί η υπηρεσία, που δεν πρόλαβαν καν να την ενεργοποιήσουν ή να ελέγξουν αν δουλεύει? :worry:

Ας μας ενημερώσει όποιος καταφέρει να γραφτεί για να ξέρουμε.

 

Πάντως ακούγεται καλή...σίγουρα δεν χάνει κανείς να την ενεργοποιήσει! ;)

Και οι κλήσεις(στο 4ψήφιο) και τα μηνύματα δωρεάν είναι. Σήμερα ξεκίνησε ουσιαστικά οπότε παιζει να κόλλησε το κέντρο τους. Θα΄πρεπε να το περιμενούν βέβαια. . .

You will respect my authoritah!!!
Link to comment
Share on other sites

Το ενεργοποιησα χθες το βραδυ κανονικα!Ηρθαν δυο μηνυματα που με καλωσοριζαν και ενημερωναν για την υπηρεσια!!!Και πηρα τους 50 ποντους με την εγγραφη!Ισως την ωρα που πηγες να το ενεργοποιησεις να ειχε καποιο προβλημα!Προσπαθησε και σημερα και θα στο ενεργοποιησουν!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Για να κερδίσεις ένα Nokia 6680 χρειάζεσαι 6.500 πόντους. Αν υπολογίσουμε ότι το κάθε ευρώ δίνει 2 πόντους... πρέπει να βάλεις κάρτες αξίας 3.250 ευρώ :lol:

 

Αυτά τα προγράμματα είναι για να υπάρχουν, παρά κάτι το ουσιαστικό προσφέρουν. Όπως και το Vf Pointmania.. Απλά από το να μην κερδίζεις ποτέ τίποτα βάζοντας μια κάρτα, τώρα λίγο-λίγο μαζεύεις πόντους.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ άκουσα τη σχέση δώρων και πόντων και έπαθα πλάκα. Καλύτερα να βγάλω ένα μηδενικό απ τα λεφτά που θα ξοδέψω για να πάρω τους αντίστοιχους πόντους και να αγοράσω όλα τα δώρα και να μου μείνουν και λεφτά για να βάλω στην τράπεζα :P
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...