Jump to content

Samsung Galaxy Tab 7 / 7 Plus (P1000 / P6200)


takisme
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ενδεικτικα εγραψα το 350. δηλαδη θα πουλιεται μεταχειρισμενο πανω απο 400 ευρω ?

δεν υπαρχει καμια περιπτωση.

ειδικα σε ενα μηνα που θα εχουν ερθει 2-3 tablet που θα παιρνουν και καρτα sim και θα εχουν και usb, και θα κοστιζουν κατω απο 400 ευρω !!!!

για δες εδω :

http://techblog.gr/tablet/zte-v9-tablet-cosmote-3985/

 

εδω θα ειμαστε σε 2 μηνες και θα δειτε ποσο θα το "σκοτωνουν" το tab.

 

Βρε φιλε μου, αυτο το resistive "πραγμα" που παρεθεσες, σε τι ακριβως συγκρινεται με το galaxy tab?

Υποψην σου, πως δεν εχω κανενα κολλημα με τετοιου ειδους υλοποιησεις (μπορεις να δεις στο αντιστοιχο thread του zte blade με ποση θερμη στηριζω την αψογη προταση της, γιατι εκει παρουσιασε ο,τι δινουν οι αλλοι με 150+ ευρω διαφορα), αλλα αυτο που παρεθεσες δεν αξιζει πανω απο 200 ευρω.

Καλως η κακως το tab θα παιζει μονο του για αρκετους μηνες, οι σοβαροι κατασκευαστες δεν εχουν παρουσιασει τιποτα αξιολογο (7αρι με τηλεφωνικες λειτουργιες), πολλω δε μαλλον να κανουν σχεδια για την κυκλοφορια στην αγορα.

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βρε φιλε μου, αυτο το resistive "πραγμα" που παρεθεσες, σε τι ακριβως συγκρινεται με το galaxy tab?

Υποψην σου, πως δεν εχω κανενα κολλημα με τετοιου ειδους υλοποιησεις (μπορεις να δεις στο αντιστοιχο thread του zte blade με ποση θερμη στηριζω την αψογη προταση της, γιατι εκει παρουσιασε ο,τι δινουν οι αλλοι με 150+ ευρω διαφορα), αλλα αυτο που παρεθεσες δεν αξιζει πανω απο 200 ευρω.

Καλως η κακως το tab θα παιζει μονο του για αρκετους μηνες, οι σοβαροι κατασκευαστες δεν εχουν παρουσιασει τιποτα αξιολογο (7αρι με τηλεφωνικες λειτουργιες), πολλω δε μαλλον να κανουν σχεδια για την κυκλοφορια στην αγορα.

Φιλε Βαγγελη εκτιμω πολυ την αποψη σου γιατι εχεις δοκιμασει πολλες συσκευες και εισαι γνωστης πολλων πραγματων.

Εννοειται οτι οι δυο συσκευες που εβαλα στα link, δεν ειναι ισαξιες του tab. φυσικα και ειναι ενα επιπεδο κατω (ισως και παραπανω). αλλωστε δεν εγραψα κατι τετοιο.

 

γνωριζουμε ομως ολοι οτι στην ελλαδα σε τοσο δυσκολες εποχες που ζουμε, ενα πολυ μεγαλο μερος πλεον ψωνιζει συμφωνα με την τιμη.

 

οταν λοιπον καποιος θα εχει την επιλογη να δωσει 350 ευρω για να παρει ενα απο αυτα που θα ερθουν, που ξαναλεω οτι δεν θα ειναι ισαξιο και ανταξιο ενος tab, ποσο θα πουλιουνται τα μεταχειρισμενα tab ?

εγω δεν πιστευω οτι θα πουλιουνται πανω απο 400 ευρω. σε τι τιμουλα πιστευεις οτι θα πουλιουνται ?

 

δυστυχως η μεταπωληση ειναι ενα μεγαλο πραγμα και παντα υπαρχει μεγαλη χασουρα. και εχω την εντυπωση απο την εμπειρια μου, οτι οσο πιο ακριβο ειναι ενα προιον, τοσο μεγαλυτερη χασουρα εχεις, αναλογικα παντα με την τιμη μιας λιγοτερη καλης συσκευης αλλα και πιο φθηνης που ομως ειναι....καινουργια. και υπαρχουν πολλα ατομα που προτιμουν μια καινουργια συσκευη μικροτερης ποιοτητας, παρα μια μεταχειρισμενη με καλυτερη ποιοτητα.

και μην ξεχναμε οτι υπαρχει πολυ κοσμος που δεν μπαινει σε φορουμ, δεν διαβαζει, δεν ψαχνει. ολοι αυτοι θα πανε πιστευω στην πιο φθηνη λυση !!!! δεν συμφωνω με αυτη την λογικη αλλα ειναι μια κατασταση που ειναι υπαρκτη.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Βαγγελη εκτιμω πολυ την αποψη σου γιατι εχεις δοκιμασει πολλες συσκευες και εισαι γνωστης πολλων πραγματων.

Εννοειται οτι οι δυο συσκευες που εβαλα στα link, δεν ειναι ισαξιες του tab. φυσικα και ειναι ενα επιπεδο κατω (ισως και παραπανω). αλλωστε δεν εγραψα κατι τετοιο.

 

γνωριζουμε ομως ολοι οτι στην ελλαδα σε τοσο δυσκολες εποχες που ζουμε, ενα πολυ μεγαλο μερος πλεον ψωνιζει συμφωνα με την τιμη.

 

οταν λοιπον καποιος θα εχει την επιλογη να δωσει 350 ευρω για να παρει ενα απο αυτα που θα ερθουν, που ξαναλεω οτι δεν θα ειναι ισαξιο και ανταξιο ενος tab, ποσο θα πουλιουνται τα μεταχειρισμενα tab ?

εγω δεν πιστευω οτι θα πουλιουνται πανω απο 400 ευρω. σε τι τιμουλα πιστευεις οτι θα πουλιουνται ?

 

δυστυχως η μεταπωληση ειναι ενα μεγαλο πραγμα και παντα υπαρχει μεγαλη χασουρα. και εχω την εντυπωση απο την εμπειρια μου, οτι οσο πιο ακριβο ειναι ενα προιον, τοσο μεγαλυτερη χασουρα εχεις, αναλογικα παντα με την τιμη μιας λιγοτερη καλης συσκευης αλλα και πιο φθηνης που ομως ειναι....καινουργια. και υπαρχουν πολλα ατομα που προτιμουν μια καινουργια συσκευη μικροτερης ποιοτητας, παρα μια μεταχειρισμενη με καλυτερη ποιοτητα.

και μην ξεχναμε οτι υπαρχει πολυ κοσμος που δεν μπαινει σε φορουμ, δεν διαβαζει, δεν ψαχνει. ολοι αυτοι θα πανε πιστευω στην πιο φθηνη λυση !!!! δεν συμφωνω με αυτη την λογικη αλλα ειναι μια κατασταση που ειναι υπαρκτη.

 

Ειναι μεγαλη κουβεντα αυτη που ανοιγεις και θα μας... κραξουν για το off topic, αλλα θα σου πω πως δεν διαφωνω και πολυ απο τα λεγομενα σου.

Πραγματι, πολλοι ειναι αυτοι που ψωνιζουν με αποκλειστικο -σχεδον- γνωμονα την τιμη, βαζοντας σε δευτερευοντα λογο τα χαρακτηριστικα, ενος συγκεκριμενου προϊοντος.

Απο την αλλη ομως, πλεον ο ανταγωνισμος σε καθετι, κι ακομα περισσοτερο στα ηλεκτρονικα προϊοντα, επιτρεπει να εχουμε απαιτησεις σε καλες υλοποιησεις, με υποδειγματικο λογο αποδοσης τιμης.

Οπως σου ανεφερα και παραπανω, για παραδειγμα το Zte blade ειναι αψογο και υποδειγματικα τιμολογημενο για αυτα που προσφερει (με ανταγωνισμο να μην υφισταται ουσιαστικα), αλλα οι ταμπλετες της ΖΤΕ, Huawei κλπ που θα λανσαρουν τα δικτυα σαν εναλλακτικες του ipad, απλα δεν αξιζουν. Παλιας τεχνολογιας οθονες (που απλα σκοτωνουν αυτο που θελει να σου δωσει μια ταμπλετα και την κυρια λειτουργια τους, δηλαδη την αμεση προσβαση στο διαδικτυο - χωρις pinch to zoom για μενα μια ταμπλετα ειναι αχρηστη), παλιοι επεξεργαστες και γενικοτερα πραγματα που τα βρισκεις εδω και μηνες σε αντιστοιχες κινεζικες υλοποιησεις σε price range των 200 ευρω.

Ακομα κι εκει θα υπαρχει μια πολυ καλη προταση, κι αυτη ειναι το archos 101, το οποιο ομως ειναι 10αρι κι ειναι κι αυτο πραγματικα πολυ καλο για αυτα που ζηταει, αλλα ειναι μια ταμπλετα.

Με αλλα λογια, αυτα που δινει το galaxy tab, δεν θα τα δωσει καποιος αλλος μεσα στο 2010 και περιμενουμε για το 2011...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

ειναι αποδοτικη η χρηση του σαν κινητο τηλεφωνο ?δηλαδη ευχρηστια ,εχω σχεδον πεισθει να το παρω το μονο εμποδιο ειναι το μεγεθος.αν υπαρχουν θηκες σχετικα ευχρηστες ,σας παρακαλω θελω γνωμες και εντιπωσεις απο χρηστες ,ευχαριστω προκαταβολικα
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ παιδιά, τα ανέβασα:

 

http://www.megaupload.com/?d=RZ2QQ22R

 

 

Υ.Γ Δε νομίζω να έχουμε πρόβλημα με το λινκ, εξάλλου δικαιούνται να το χρησιμοποιήσουν οι κάτοχοι ^^

 

 

Μολις τωρα πηγα να το κατεβασω και δυστυχως μου λεει οτι δεν ειναι διαθεσιμο .

 

Επίσης ποια εφαρμογη και απο που την κατεβαζουμε για να το κανουμε root και να εγκαταστησουμε το παραπανω πληκτρολογιο ?

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε μου,το εχω μια εβδομαδα τωρα.θελει θηκη για την προστασια του παρολο που εγω δεν εχω παρει ακομα.για μεταφορα εμενα προσωπικα δε με εχει δυσκολεψει γιατι φοραω σακακι αλλιως στρατιωτικο παντελονι.κατα τα αλλα η ακουστικη ειναι μια χαρα,πλοηγηση σουπερ,ποιοτητα κατασκευης παρα πολυ καλη και προσωπικα,εκφραζοντας παντα τη δικη μου γνωμη,θεωρω οτι τα tablet με δυνατοτητες τηλεφωνου ειναι το μελλον.αυτα απο εμενα αν και πιστευω οτι υπαρχουν παιδια εδω μεσα με μεγαλυτερη εμπειρια στο κομματι αξιολογησης συσκευων.
Link to comment
Share on other sites

Lag στον browser θα εννοείς όταν φορτώνεις flash sites; Γιατί δεν έχω δει κάποιο άλλο lag με τον dolphin / opera. Ο εργοστασιακός έφαγε σουτ, δε ξέρω τι παίζει μ' αυτόν.

 

Στα flash sites ακόμα και στα κανονικά pc υπάρχει lag, είναι η ******* του flash αυτή δυστυχώς.

 

Στον εργοστασιακό δεν υπάρχει επιλογή για απενεργοποίηση του φλας, όπως υπάρχει στον dolphin.

Γι αυτό έχει λάγκ ο εργοστασιακός browser, ο οποίος ατα τα άλλα, μέχρι και τη 2.1 πετούσε.

 

Γι αυτό και ρωτάω αν είναι δυνατόν να καταργήσει κάποιος το φλας! Αν πάτε ρυθμίσεις>εφαρμογές>όλα , δεν μπορείτε να το καταργήσετε από εκεί?? :worry::worry:

2 μέρες το ρωτάω!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Λέει ότι είναι temporarily unavailable, αν συνεχίσει θα το ανεβάσω σε hotfile.

 

Έχετε συνδέσει το tab με το KIES;

Εγω το συνέδεσα και στην αναβάθμιση μου έβγαλε ότι αυτή η συσκευή δεν μπορεί να αβαθμιστεί που σημαίνει ότι δεν θα μπορέσουμε ποτέ να πάρουμε επίσημη αναβάθμιση.

Μάλλον είναι πειραγμένη η ρομ από την voda για να βάλει τα ελληνικά.

 

Μήπως μπορεί κανένας φίλος να δει τι του λέει το KIES στην αναβάθμιση;

 

@ddr2

μάλλον δεν μπορεί να καταργηθεί γιατί έχει εγγενή υποστήριξη.

Αυτό που μπρείς να καταργήσεις είναι τις αναβαθμίσεις του flash που τυχόν εγκατέστησες.

Ίσως να κάνεις κατάργηση με το rootexplorer ή το remove system application λ

Edited by argam
Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί κανένας φίλος να δει τι του λέει το KIES στην αναβάθμιση;

 

Θα σου πω σε λιγο , μολις κανω εγκατασταση το Kies ..

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Λέει ότι είναι temporarily unavailable, αν συνεχίσει θα το ανεβάσω σε hotfile.

 

 

 

Ανεβασε το να χαρεις ...:lol:

1)Το εκανα root

2)κατεβαζω αυτα που θα ...ανεβασεις

3) μετα ?? που τα κανω copy με ποια εφαρμογη ?? που φυσικα την βρισκω στο market ε ?

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

 

@ddr2

μάλλον δεν μπορεί να καταργηθεί γιατί έχει εγγενή υποστήριξη.

Αυτό που μπρείς να καταργήσεις είναι τις αναβαθμίσεις του flash που τυχόν εγκατέστησες.

Ίσως να κάνεις κατάργηση με το rootexplorer ή το remove system application λ

 

Ωραία. Αρχίσαμε να συνεννοούμαστε:)

Με root explorer σίγουρα το διαγράφεις, αλλά δεν ξέρω αν πρέπει. Φοβάμαι μην προκαλέσει πρόβλημα.

Οπότε ο dolphin είναι η καλύτερη λύση.

Τελικά το φλας αποδείχθηκε άνθρακες ο θησαυρός...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Αρχίσαμε να συνεννοούμαστε:)

Με root explorer σίγουρα το διαγράφεις, αλλά δεν ξέρω αν πρέπει. Φοβάμαι μην προκαλέσει πρόβλημα.

Οπότε ο dolphin είναι η καλύτερη λύση.

Τελικά το φλας αποδείχθηκε άνθρακες ο θησαυρός...

 

Μα γιατι να το καταργησεις? Αλλωστε ο ενσωματωμενος πλοηγος ειναι για τα πανηγυρια. Βαζεις dolphin (με κατ'επιλογην φορτωση των flash), που με σωστο σεταρισμα γινεται πολυ δυνατο εργαλειο κι εισαι ετοιμος...

Link to comment
Share on other sites

Έχετε συνδέσει το tab με το KIES;

Εγω το συνέδεσα και στην αναβάθμιση μου έβγαλε ότι αυτή η συσκευή δεν μπορεί να αβαθμιστεί

 

Eμενα μου λεει οτι "the latest version is installed on connected device"

 

Εχεις σεταρει το usb του tab να ειναι σε KIES mode ?

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό και ρωτάω αν είναι δυνατόν να καταργήσει κάποιος το φλας! Αν πάτε ρυθμίσεις>εφαρμογές>όλα , δεν μπορείτε να το καταργήσετε από εκεί?? :worry::worry:

2 μέρες το ρωτάω!!

 

@ddr2

μάλλον δεν μπορεί να καταργηθεί γιατί έχει εγγενή υποστήριξη.

Αυτό που μπρείς να καταργήσεις είναι τις αναβαθμίσεις του flash που τυχόν εγκατέστησες.

Ίσως να κάνεις κατάργηση με το rootexplorer ή το remove system application λ

 

Κοίταξα στο galaxy και στα sytem application του SystemApp Remover υπάρχει το install_flash_player.apk άρα μπορείς να το απεγκαταστήσεις από εκεί.

 

Ανεβασε το να χαρεις ...:lol:

1)Το εκανα root

2)κατεβαζω αυτα που θα ...ανεβασεις

3) μετα ?? που τα κανω copy με ποια εφαρμογη ?? που φυσικα την βρισκω στο market ε ?

 

Φίλε εδώ http://hotfile.com/dl/84033589/3dee84e/Galaxy_TAB_greek_SWYPE.rar.html

Αφού είσαι ρουτ κατεβάζεις το root explorer.

Τα 2 αρχεία τα κάνεις copy από τον υπολογιστή σου στην sd του tab.

με το ροουτεξπλορερ μεταφέρεις το swype.apk στο system/app/

και το libSwypeCore.so στο system/lib

θα πρέπει να είσαι mount r/w

Όλα αυτά με πολυ πολυ προσοχή γιατί αφορούν αρχεία σσυστήματος και αν κάνεις κάτι λάθος θα υπάρχει πρόβλημα.

Αν αποφασίσιες να το βάλεις καλή επιτυχία :)

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατι να το καταργησεις? Αλλωστε ο ενσωματωμενος πλοηγος ειναι για τα πανηγυρια. Βαζεις dolphin (με κατ'επιλογην φορτωση των flash), που με σωστο σεταρισμα γινεται πολυ δυνατο εργαλειο κι εισαι ετοιμος...

Ο ενσωματωμένος με έχει βολέψει πολύ καλά στο μιλεστονε. Γιατί για τα πανηγύρια? Μια χαρά κάνεις δουλειά.

Βέβαια, η λύση του dolphin είναι η πλεον κατάλληλη.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το φλας αποδείχθηκε άνθρακες ο θησαυρός...

 

Και ο ενσωματομένος browser του galaxy έχει flash αλλά δεν έχει αυτά τα χάλια του ταμπ

Link to comment
Share on other sites

Και ο ενσωματομένος browser του galaxy έχει flash αλλά δεν έχει αυτά τα χάλια του ταμπ

Στη 2.2 εννοείς φαντάζομαι?

Σίγουρα ένα ρόλο τον παίζει και η ανάλυση της οθόνης.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Στη 2.2 εννοείς φαντάζομαι?

Σίγουρα ένα ρόλο τον παίζει και η ανάλυση της οθόνης.

 

Βέβαια σε 2.2, ίσως να παίζει ρόλο και η ανάλυση αλλά μονο σ' αυτό;

στον opera, dolphin γιατί οχι

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια σε 2.2, ίσως να παίζει ρόλο και η ανάλυση αλλά μονο σ' αυτό;

στον opera, dolphin γιατί οχι

Όταν πάρω τη συσκευή στα χέρια μου, ίσως μπορώ να δώσω κάποια πιο εμπεριστατωμένη απάντηση:what:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

 

Φίλε εδώ http://hotfile.com/dl/84033589/3dee84e/Galaxy_TAB_greek_SWYPE.rar.html

Αφού είσαι ρουτ κατεβάζεις το root explorer.

Τα 2 αρχεία τα κάνεις copy από τον υπολογιστή σου στην sd του tab.

με το ροουτεξπλορερ μεταφέρεις το swype.apk στο system/app/

και το libSwypeCore.so στο system/lib

θα πρέπει να είσαι mount r/w

Όλα αυτά με πολυ πολυ προσοχή γιατί αφορούν αρχεία σσυστήματος και αν κάνεις κάτι λάθος θα υπάρχει πρόβλημα.

Αν αποφασίσιες να το βάλεις καλή επιτυχία :)

 

 

Κατ'αρχην σε ευχαριστω για τις οδηγιες .

 

Οταν βαζω να ψαξω στο μαρκετ για root explorer μου βγαζει δυο αρχεια το ενα με κατι γιαπωνεζικα και το αλλο λεγεται "android Mate" το οποιο και εγκατεστησα .

Εβαλα τα δυο αρχεια σε μια microsd καρτα που εχω και απο εκει τα εκανα copy/paste με το "android mate" στους αντιστοιχους φακελους που μου ειπες , αλλα τζιφος ..

Τι κανω λαθος :cry:

 

 

Επίσης οταν παω να κανω εγκατασταση το Readers Hub μου ζηταει καρτα sim !!! Πρεπει να εχω καρτα sim μεσα ??????

Edited by TLG
Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχην σε ευχαριστω για τις οδηγιες .

 

Οταν βαζω να ψαξω στο μαρκετ για root explorer μου βγαζει δυο αρχεια το ενα με κατι γιαπωνεζικα και το αλλο λεγεται "android Mate" το οποιο και εγκατεστησα .

Εβαλα τα δυο αρχεια σε μια microsd καρτα που εχω και απο εκει τα εκανα copy/paste με το "android mate" στους αντιστοιχους φακελους που μου ειπες , αλλα τζιφος ..

Τι κανω λαθος :cry:

 

 

Επίσης οταν παω να κανω εγκατασταση το Readers Hub μου ζηταει καρτα sim !!! Πρεπει να εχω καρτα sim μεσα ??????

 

οχι android mate, rootexplrer λεγεται αλλα δεν το βλεπεις γιατι ειναι paid. Αν δεν ξερεις απο που θα το βρεις πες μου να σου στειλω πμ

Link to comment
Share on other sites

Όταν πάρω τη συσκευή στα χέρια μου, ίσως μπορώ να δώσω κάποια πιο εμπεριστατωμένη απάντηση:what:

 

Απλα στο tab ειναι κακοσχεδιασμενος ο πλοηγος, για αυτο σερνεται. Τον αποφευγεις λοιπον και ησυχαζεις :)

Link to comment
Share on other sites

@Αrgam σ'ευχαριστώ.. :-)

 

Οκ, εκανα εγκατασταση τον root explorer και τα αρχεια που χρειαζεται για να μπουν ελληνικα στο Swype ,αλλα μπορω να επιλεξω μονον ελληνικα ή αγγλικα .

Πως μπορω να εναλλασω τις γλωσσες ευκολα ,εκτος απο το να παταω το SΥΜ και μετα το πληκτρο πανω αριστερα που βγαζει την λιστα με τις γλωσσες ?

 

Στο πληκτρολογιο της Samsung δεν μπορουμε να βαλουμε ελληνικα ?

Υπάρχει καλύτερο πληκτρολογιο απο το Swype και της Samsung ?

 

 

To μηχανακι με την πρωτη εντυπωση εχει πολυ προοπτικη και βλεπω σε λιγο καιρο να κανει παπαδες ..

Αν γινει και ενα polish στις εφαρμογες και στο app store καθως και μια βαση στην ευκολια χρηςη για τους ποιο απλους χρηστες τοτε η Apple εχει βρει εναν πραγματικα δυνατο αντιπαλο ..

Edited by TLG
Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

@Αrgam σ'ευχαριστώ.. :-)

 

Οκ, εκανα εγκατασταση τον root explorer και τα αρχεια που χρειαζεται για να μπουν ελληνικα στο Swype ,αλλα μπορω να επιλεξω μονον ελληνικα ή αγγλικα .

Πως μπορω να εναλλασω τις γλωσσες ευκολα ,εκτος απο το να παταω το SΥΜ και μετα το πληκτρο πανω αριστερα που βγαζει την λιστα με τις γλωσσες ?

..

Διστυχως σ αυτη την εκδοση του swype δεν κανεις ευκολα την εναλλαγη της γλώσσας. Δεν πατάς το sym αλλα το πανω αριστερο πληκτρο ρκρι που λεει el ή en κσι επιλεγεις τη γλωσσα.

 

Σε παρακαλω αν σου ειναι ευκολο στο αριθμητικο πληκτρολογιο της τηλεφωνικης κλησης πατησε *#1234# και πες μου ποια βερσιον σου λεει για PDA PHONE και CSC

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab 7 / 7 Plus (P1000 / P6200)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...