Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο πατέρας μου και εγώ έχουμε cosmokarta και αυτός έχει 1 λεπτό το λεπτό προς εμένα. Ο πατέρας μου θα πάει ισπανία για λίγες ημέρες.

 

Μπορεί να με παίρνει με 1 λεπτό ή θα έχει έξτρα χρεώσεις;

 

Δεν μπορεί. Στο εξωτερικό δεν ισχύουν ούτε τα δωρεάν λεπτά ούτε τίποτα. Θα βάλει 10Ε κάρτα (ή όσο νομίζει ότι θα χρειαστεί) πριν φύγει και θα τον καλείς εσύ. Αυτός θα χρεώνεται από την κάρτα για εισερχόμενη κλήση 0.06E/λεπτό. Αν σε καλέσει αυτός, θα χρεωθεί 0,23Ε/λεπτό.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εδώ και δύο ώρες ΔΕΝ γίνεται ούτε από υπολογιστή ούτε μέσω των εφαρμογών της κοσμοτε να κάνεις ανανέωση χρόνου ομιλίας! έχω πάρει τρία τηλέφωνα στην εξυπηρέτηση και δεν έχουν πάρει πρέφα τίποτα! μπράβο δημόσιοι υπάλληλοι της κοσμοτε! ΈΛΕΟΣ!

εδω και ΤΡΕΙΣ ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥ!!!ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

εδω και ΤΡΕΙΣ ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥ!!!ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και νόμιζα ότι ήταν δικό μου το πρόβλημα... :mad:

Πριν λίγο μάλλον το φτιάξανε... ;)

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Και νόμιζα ότι ήταν δικό μου το πρόβλημα... :mad:

Πριν λίγο μάλλον το φτιάξανε... ;)

μπα εμενα ακομα δεν μπαινει!

 

ρε παιδια πειτε μου αλλους τροπους ανανεωσης ΜΕ ΠΕΝΤΕ ΕΥΡΩ!η κοσμοτε και το σαιτ της ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω. Πριν λιγο εκανα αιτηση για τον γιο μου on Line

 

Αν καταλαβα καλα σου δινει κάθε μηνα αυτά τα 600αρια για ένα χρονο . Σωστα ?

 

Ηρθε χθες σπιτι η Ευρωπαικη καρτα νεων.....Θελει τον Γερμανο της μετα ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε χθες σπιτι η Ευρωπαικη καρτα νεων.....Θελει τον Γερμανο της μετα ?

 

ναι, μαζί με την ταυτότητα του νέου και ο αριθμός να είναι στο όνομά του

Link to comment
Share on other sites

ναι, μαζί με την ταυτότητα του νέου και ο αριθμός να είναι στο όνομά του

 

Ευχαριστω.Επειδη δεν είναι σιγουρος αν του εχουν κοψει το φοιτητικο που ειχε πως μπορει να το δει ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί. Στο εξωτερικό δεν ισχύουν ούτε τα δωρεάν λεπτά ούτε τίποτα. Θα βάλει 10Ε κάρτα (ή όσο νομίζει ότι θα χρειαστεί) πριν φύγει και θα τον καλείς εσύ. Αυτός θα χρεώνεται από την κάρτα για εισερχόμενη κλήση 0.06E/λεπτό. Αν σε καλέσει αυτός, θα χρεωθεί 0,23Ε/λεπτό.

 

Εντάξει, δεν είναι και τεράστια χρέωση τα 0,23Ε/λεπτό. Μια χαρά θα την βγάλει. Θα του πω να βάλει μια 20άρα κάρτα και θα κάνει δουλειά του μια χαρά...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά από χτες δεν γίνεται μέσω είτε της εφαρμογής της κοσμοτε είτε του site της, ανανέωση χρόνου ομιλίας μέσω χρεωστικης/ πιστωτικής κάρτας! τους έχω πάρει τέσσερα τηλέφωνα και ακόμα τίποτα! ας δοκιμάσει κάποιος να μου πει!
Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο ομιλίας 200 λεπτά με 5 ευρώ έχει χρέωση ανά δευτερόλεπτο ή με ελάχιστη χρέωση; Ευχαριστώ πολύ!

ανά δευτερόλεπτο ΜΕΤΆ το πρώτο ΤΡΊΛΕΠΤΟ!

Link to comment
Share on other sites

Στο εξωτερικό δεν ισχύουν ούτε τα δωρεάν λεπτά ούτε τίποτα. Αυτός θα χρεώνεται από την κάρτα για εισερχόμενη κλήση 0.06E/λεπτό. Αν σε καλέσει αυτός, θα χρεωθεί 0,23Ε/λεπτό.

 

Η ελάχιστη χρέωση των τριών λεπτών , όταν καλούμε από εξωτερικό Ελλάδα ισχύει ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν κάνω αύριο αίτηση μετατροπής συμβολαίου σε whats up σε ποσες μερες θα πραγματοποιηθεί αυτή;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η ελάχιστη χρέωση των τριών λεπτών , όταν καλούμε από εξωτερικό Ελλάδα ισχύει ?

 

Το εξωτερικό χωρίζεται σε δύο μεγάλες ζώνες

α) Την Ε.Ε.

β) τον υπόλοιπο κόσμο

Στην πρώτη περίπτωση η ελάχιστη χρέωση είναι 30 δευτερόλεπτα και μετά ανά δευτερόλεπτο .

Στον Υπόλοιπο κόσμο συνήθως ισχύει 1 λεπτό ελάχιστη χρέωση.

Link to comment
Share on other sites

Και να μου πει κάποιος πόσες 5€ ενεργοποιήσεις των 200 λεπτών μπορω να κάνω μες το μήνα?
xiaomi mi3:cool:
Link to comment
Share on other sites

Όντως υπάρχει πρόβλημα με την ανανέωση χρόνου από το mycosmote. Δεν σε βγάζει στη σελίδα να βάλεις τα στοιχεία της κάρτας. Απίστευτο το γεγονός ότι συμβαίνει μέρες και δεν το διόρθωσαν λες και είναι κάτι ασήμαντο... Επιτέλους ας ασχοληθούν λίγο με τις online υπηρεσίες τους γιατί χάνουν συνδρομητές εξαιτίας τέτοιων προβλημάτων.

 

Τους έστειλα κι ένα ωραιότατο email με κράξιμο μήπως και ξυπνήσουν και το φτιάξουν.

Edited by kostas_v
Link to comment
Share on other sites

Όντως υπάρχει πρόβλημα με την ανανέωση χρόνου από το mycosmote. Δεν σε βγάζει στη σελίδα να βάλεις τα στοιχεία της κάρτας. Απίστευτο το γεγονός ότι συμβαίνει μέρες και δεν το διόρθωσαν λες και είναι κάτι ασήμαντο... Επιτέλους ας ασχοληθούν λίγο με τις online υπηρεσίες τους γιατί χάνουν συνδρομητές εξαιτίας τέτοιων προβλημάτων.

α Γεια σου! γιατί έχω πάρει τηλέφωνο εδώ και δύο μέρες ΠΈΝΤΕ φορές και ακόμα δεν έχουν ιδέα για το πρόβλημα! είναι που είναι τραγικές οι εφαρμογές τους τώρα χάλασαν και το πιο βασικό την ανανέωση χρόνου ομιλίας!!!! Καλά εάν δεν είχε το καλύτερο σήμα τελευταία θα ήταν η κοσμοτε!

Link to comment
Share on other sites

Η φοιτητικη προσφορα του whats up με τα 1200 λεπτα &100sms προς ολους κτλ μεχρι ποτε ισχυουν? Εχουμε ενημερωση αν συνεχιζεται?
Link to comment
Share on other sites

ΤΡΕΙΣ μερες μετα και ακομα ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΧΡΟΝΟΥ ΟΜΙΛΙΑΣ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΟΤΕ ONLINE!!!!!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΗΣ!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πίγενε σε ένα κατάστημα Cosmote και κάνε την ανανέωση που θες με το να φωνάζεις εδώ δεν γίνεται τίποτα και δεν σου φταίει κανείς εδώ μέσα
Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Δημόσιοι υπάλληλοι στην Cosmote ; Από πότε συνέβει αυτό ;
Link to comment
Share on other sites

Δημόσιοι υπάλληλοι στην Cosmote ; Από πότε συνέβει αυτό ;

 

Ε!!! Τώρα μην το χαλάς το όνειρο!!!

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...