Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τυφλοί δεν είμαστε. Το τηλέφωνο είναι πίσω στο smoothness. Εμπειρία έχουμε για να το λέμε. Όποιος δε το καταλαβαίνει.. Τη γνώμη μας λέμε

Έχεις πάρει την 10h και δεν βλέπεις διαφορα με πριν???

Δεν είπα ότι είναι το πιο σμουθ και εντελώς αλαγκαριστο κινητό που κυκλοφορεί (HTC m8 oppo find 7 oneplus one).

Αυτό που λέω γιατί το βλέπω,συν το γεγονός ότι δουλεύω ταυτόχρονα τα παραπάνω τηλ που αναφέρω είναι ότι σε σχέση με πριν το τηλέφωνο έχει αλλάξει τελείως συμπεριφορά και σε λαγκαρισμα αλλά και σε μπαταρία.

edit

Την Πρώτη βδομάδα που το πήρα μου είχε σπάσει τα νεύρα στο δεύτερο update ήταν επίσης ενοχλητικό το όλο σκηνικό πλέον με την 10h το τηλέφωνο έχει μπει για τα καλά σε σωστή λειτουργία στα παραπάνω προβλήματα που αναφέρω.

Δεν είναι και δεν θα γίνει ποτέ απροβληματιστο m8- oppo find 7- one plus, αλλά πλέον δείχνει να ξεπερνάει τις παιδικές ασθένειες της αρχής...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα συμφωνησω απολυτως, τωρα να περιμενουμε λιγο και το development, καμμια AOSP,MIUI κλπ.
OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

:help: Με τη τελευταία αναβάθμιση δηλαδή πόσο κρατάει η μπαταρία??

Πληηηζ! Θα πάω εκεί ή στο Z2.

:help:

If today was perfect, there would be no need for tomorrow...
Link to comment
Share on other sites

Επειδη περασαν κ τα 2 απο τα χερια μου θα σου πρωτεινα το g3 απο καθε αποψη. Εκτος αν σε ενδιαφερει η αδιαβροχοποιηση του ζ2
Link to comment
Share on other sites

:help: Με τη τελευταία αναβάθμιση δηλαδή πόσο κρατάει η μπαταρία??

Πληηηζ! Θα πάω εκεί ή στο Z2.

:help:

 

Και εγώ σε αυτά ήμουνα και για να γράφω εδώ καταλαβαίνεις τη διαλεξα!

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που να πήγε απο m8 σε g3 λιγες εντυπώσεις?? Αξιζε η μεταβαση η το μετάνιωσε? Πλακα πλακα είναι τοσο τελειο το m8 αλλα με τρώει ο κ...ς μου για το g3 και μαλλον δεν θα μπορεσω να κρατηθω.
Link to comment
Share on other sites

Έχεις πάρει την 10h και δεν βλέπεις διαφορα με πριν???

Δεν είπα ότι είναι το πιο σμουθ και εντελώς αλαγκαριστο κινητό που κυκλοφορεί (HTC m8 oppo find 7 oneplus one).

Αυτό που λέω γιατί το βλέπω,συν το γεγονός ότι δουλεύω ταυτόχρονα τα παραπάνω τηλ που αναφέρω είναι ότι σε σχέση με πριν το τηλέφωνο έχει αλλάξει τελείως συμπεριφορά και σε λαγκαρισμα αλλά και σε μπαταρία.

edit

Την Πρώτη βδομάδα που το πήρα μου είχε σπάσει τα νεύρα στο δεύτερο update ήταν επίσης ενοχλητικό το όλο σκηνικό πλέον με την 10h το τηλέφωνο έχει μπει για τα καλά σε σωστή λειτουργία στα παραπάνω προβλήματα που αναφέρω.

Δεν είναι και δεν θα γίνει ποτέ απροβληματιστο m8- oppo find 7- one plus, αλλά πλέον δείχνει να ξεπερνάει τις παιδικές ασθένειες της αρχής...

 

με το που το πηρα εβαλα κατευεθειαν 10h.οποτε δεν εχω μετρο συγκρισης.οπως τα λες ομως,ηταν αρκετα χειροτερο πριν.

 

ελπιζω να ξεκλειδωσει η lg τον bootloader να δουμε ασπρη μερα..:happy:

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα! Καποια restart που ακουστηκαν οτι εκανε το τηλεφωνο, εξαλειφθηκαν με τις νεοτερες εκδοσεις του λογισμικου?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα! Καποια restart που ακουστηκαν οτι εκανε το τηλεφωνο, εξαλειφθηκαν με τις νεοτερες εκδοσεις του λογισμικου?

 

Καλημερα ετσι φαινεται. Δεν εχει ακουστει κατι

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα! Καποια restart που ακουστηκαν οτι εκανε το τηλεφωνο, εξαλειφθηκαν με τις νεοτερες εκδοσεις του λογισμικου?

 

9 στους 10 λένε ναι. (ο υπόλοιπος ένας μάλλον έχει Samsung :O)

People choose the paths that grant them the greatest rewards for the least amount of effort.
Link to comment
Share on other sites

Για πείτε καμία πρόταση για προστασία οθόνης βρε παιδιά. Τι του φορατε;

Αν πάρω την original circle θήκη την χρειάζομαι την προστασία οθόνης;

Link to comment
Share on other sites

εγω restart δεν αντιμετωπισα.με 10H απο την αρχη

 

κουτου,δε ξερω αν η καινουρια θηκη εχει τα προβληματα της παλιας.εγω θα επαιρνα tempered glass,google it

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

εγω restart δεν αντιμετωπισα.με 10H απο την αρχη

 

κουτου,δε ξερω αν η καινουρια θηκη εχει τα προβληματα της παλιας.εγω θα επαιρνα tempered glass,google it

 

Τα οποία είναι...?

 

Θενκς.

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε καμία πρόταση για προστασία οθόνης βρε παιδιά. Τι του φορατε;

Αν πάρω την original circle θήκη την χρειάζομαι την προστασία οθόνης;

 

Εγω εβαλα glass που ειναι απίστευτο. Εχει την αισθηση της οθονης κ την προστατευει κιόλας

Link to comment
Share on other sites

Τα οποία είναι...?

Θενκς.

 

Η θήκη για το G2 είχε μεταλλικό κύκλο και σε μερικές παρτίδες χάραζε την οθόνη του κινητού.

Στις καινούριες του G3 δεν έχει τέτοιο πρόβλημα.

 

Επίσης να αναφέρω ότι έχω ελληνικό 32αρι και δεν είχα ποτέ θέμα με λαγκ η επανεκκινήσεις, είμαι ακόμη με 10G (θα περάσω και την Η κάποια στιγμή).

Link to comment
Share on other sites

Εγω εβαλα glass που ειναι απίστευτο. Εχει την αισθηση της οθονης κ την προστατευει κιόλας

ποιο glass εβαλες ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με το 10h το κινητό πάει σφαίρα, άλλο πράγμα λέμε, είναι σαν να έχω άλλο κινητό στα χέρια μου

Μέχρι στιγμής απλά πετάει!!!!

Μπράβο στην LG

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με το 10h το κινητό πάει σφαίρα, άλλο πράγμα λέμε, είναι σαν να έχω άλλο κινητό στα χέρια μου

Μέχρι στιγμής απλά πετάει!!!!

Μπράβο στην LG

 

Κ εχουμε δρομο ακομα φαντασου στις επομενες αναβαθμισεις

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα καποιοσ οδηγωσ για να κανουμε ροοτ?

 

http://forum.xda-developers.com/lg-g3/development/root-root-lg-g3-easily-purpledrake-lite-t2821000

People choose the paths that grant them the greatest rewards for the least amount of effort.
Link to comment
Share on other sites

Η θήκη για το G2 είχε μεταλλικό κύκλο και σε μερικές παρτίδες χάραζε την οθόνη του κινητού.

Στις καινούριες του G3 δεν έχει τέτοιο πρόβλημα.

 

Επίσης να αναφέρω ότι έχω ελληνικό 32αρι και δεν είχα ποτέ θέμα με λαγκ η επανεκκινήσεις, είμαι ακόμη με 10G (θα περάσω και την Η κάποια στιγμή).

 

Thanks. Φαντάζομαι αν βάλω και glass screen potector δεν θα έχω πρόβλημα με την θήκη. Έχει κάποιος αυτό τον συνδυασμό?

Link to comment
Share on other sites

Έτσι το έχω με γυαλί και θήκη με κύκλο (χωρίς να αντικαθιστά την πλάτη). Η εφαρμογή Quick Circle Apps την κάνει ακόμη πιο λειτουργική.

Παχαίνει και βαραίνει λίγο :p αλλά στο μάτι δεν μεγαλώνει.

Προσοχή στη γυάλινη προστασία - εμένα μου φεύγει ένα χιλιοστό δεξιά και δεν ξέρω αν φταίει η αρχική εφαρμογή ή η το δέσιμο με τη θήκη.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...