Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα χθες το βράδυ μπήκε ο Nova και μετά από 2 ώρες βγήκε,τι να πω μας έχει καταστρέψει το sense

Τι σας αρέσει τόσο πολύ από το sense εκτός από το blinkfeed δεν βρίσκω τίποτα άλλο ενδιαφέρον. Με τον nova έχεις την δυνατότητα να αλλάξεις τα πάντα τα gestures τα animations την αλλαγή dock το deskop grid, να κάνεις oversized τα widzet να αλλάξεις εικονίδια πράγματα τα οποία και αλλάζουν την εμφάνιση και την πρακτικότητα προς το καλύτερο..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι σας αρέσει τόσο πολύ από το sense εκτός από το blinkfeed δεν βρίσκω τίποτα άλλο ενδιαφέρον. Με τον nova έχεις την δυνατότητα να αλλάξεις τα πάντα τα gestures τα animations την αλλαγή dock το deskop grid, να κάνεις oversized τα widzet να αλλάξεις εικονίδια πράγματα τα οποία και αλλάζουν την εμφάνιση και την πρακτικότητα προς το καλύτερο..

 

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και επαυξάνω για τον Nova Prime ... αλλά δεν έχουν όλοι τα ίδια γούστα :wink:

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

οποτε, βαζεις λιγο οδοντοκρεμα σε μια μπατονετα, ριχνεις ενα τριψιματακι στην καμερα μονο, και μερα το ιδιο με ασετον;

δεν εχει φοβο να ξεβαψει με το ασετον το αλουμινιο;

 

Καλησπερα φιλε μου.Τριβεις επιμονα κυκλικα με την οδοντοκρεμα , την αφαιρεις με ενα χαρτακι (να φυγουν τα πολλα) και μετα καθαριζεις τον φακο με την αλλη μερια της μπατονετας βρεγμενη με ασετον.ΟΧΙ πολυ ωρα 10-15 δευτερα.

Επισης δεν πασαλειβεις ολο το αλουμινιο με ασετον αλλα μονο μεσα στο γυαλι του φακου.Δεν δοκιμασα να βαλω ασετον στο αλουμινιο κι ουτε θα στο προτεινα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 106 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι σας αρέσει τόσο πολύ από το sense εκτός από το blinkfeed δεν βρίσκω τίποτα άλλο ενδιαφέρον. Με τον nova έχεις την δυνατότητα να αλλάξεις τα πάντα τα gestures τα animations την αλλαγή dock το deskop grid, να κάνεις oversized τα widzet να αλλάξεις εικονίδια πράγματα τα οποία και αλλάζουν την εμφάνιση και την πρακτικότητα προς το καλύτερο..

 

Αν δεν παρεις HTC για το SENSE γιατι θα το παρεις? (Που λεει ο λογος...)

Ειναι καταπληκτικο το Sense παιδια αλλα οπως ανεφερε κι ο φιλος γουστα ειναι αυτα...

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι το sense θα έπρεπε να είναι περισσότερο παραμετροποιησιμο.

 

Εγώ έβαλα τον nova αλλά τον έκανα να μοιάζει με sense ώστε να αλλάξω την φυσιογνωμία της συσκευής.

 

Διαθέτει ευκολίες που συμβάλλουν ακόμα και στην παραγωγικότητα.

 

Το BlinkFeed δεν με βόλεψε. Χρησιμοποιώ χρόνια το Flipboard το οποίο έχει κρατήσει όλα μου τα RSS που είχα στο Google reader πριν καταργηθεί.

 

Το HTC το αγόραζες κάποτε για το sense όχι τώρα. Τότε που χωρίς αυτό δεν μπορούσες να δουλέψεις WM.

Είναι ένας απλός αξιοπρεπής launcher που για όσους δεν χρησιμοποιούμε πολλά widgets δεν μας είναι απαραίτητος.

Έχω μόνο 3 widgets. Τα υπόλοιπα τα κάνω μέσω εικονιδίων.

Δεν μου αρέσει να γυρίζω 5 οθόνες για να κάνω μια δουλειά όταν ένα πάτημα είναι αρκετό.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι το sense θα έπρεπε να είναι περισσότερο παραμετροποιησιμο.

 

Εγώ έβαλα τον nova αλλά τον έκανα να μοιάζει με sense ώστε να αλλάξω την φυσιογνωμία της συσκευής.

 

Διαθέτει ευκολίες που συμβάλλουν ακόμα και στην παραγωγικότητα.

 

Το BlinkFeed δεν με βόλεψε. Χρησιμοποιώ χρόνια το Flipboard το οποίο έχει κρατήσει όλα μου τα RSS που είχα στο Google reader πριν καταργηθεί.

 

Το HTC το αγόραζες κάποτε για το sense όχι τώρα. Τότε που χωρίς αυτό δεν μπορούσες να δουλέψεις WM.

Είναι ένας απλός αξιοπρεπής launcher που για όσους δεν χρησιμοποιούμε πολλά widgets δεν μας είναι απαραίτητος.

Έχω μόνο 3 widgets. Τα υπόλοιπα τα κάνω μέσω εικονιδίων.

Δεν μου αρέσει να γυρίζω 5 οθόνες για να κάνω μια δουλειά όταν ένα πάτημα είναι αρκετό.

 

Αν θες μπορείς να βάλεις τον Apex για να έχεις και τον App drawer ακριβώς όπως στο sense (με φακέλους, να κάνεις scroll κάθετα ανά τετράδα και να βάλεις τα εικονίδια με τη σειρά που τα θες). Απλά θέλει την Pro έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι το sense θα έπρεπε να είναι περισσότερο παραμετροποιησιμο.

 

Εγώ έβαλα τον nova αλλά τον έκανα να μοιάζει με sense ώστε να αλλάξω την φυσιογνωμία της συσκευής.

 

Διαθέτει ευκολίες που συμβάλλουν ακόμα και στην παραγωγικότητα.

 

Το BlinkFeed δεν με βόλεψε. Χρησιμοποιώ χρόνια το Flipboard το οποίο έχει κρατήσει όλα μου τα RSS που είχα στο Google reader πριν καταργηθεί.

 

Το HTC το αγόραζες κάποτε για το sense όχι τώρα. Τότε που χωρίς αυτό δεν μπορούσες να δουλέψεις WM.

Είναι ένας απλός αξιοπρεπής launcher που για όσους δεν χρησιμοποιούμε πολλά widgets δεν μας είναι απαραίτητος.

Έχω μόνο 3 widgets. Τα υπόλοιπα τα κάνω μέσω εικονιδίων.

Δεν μου αρέσει να γυρίζω 5 οθόνες για να κάνω μια δουλειά όταν ένα πάτημα είναι αρκετό.

 

Να σου πω την αληθεια σε ολες τις συσκευες μου εχω αγορασμενο nova launcher.Τον λατρευω μιας και ειναι σφαιρα και πληρως παραμετροποιησιμος.Αλλα ρε ****το σκεφτομαι πως ειναι λιγο ιεροσυλια να τον αλλαξω τον sense...

Δεν ξερω μην λεμε και μεγαλα λογια! Μπορει αυριο μεθαυριο να τον φορεσω...

 

Μην σου πω και σημερα...Μ εβαλες στην μπριζα...

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αληθεια σε ολες τις συσκευες μου εχω αγορασμενο nova launcher.Τον λατρευω μιας και ειναι σφαιρα και πληρως παραμετροποιησιμος.Αλλα ρε ****το σκεφτομαι πως ειναι λιγο ιεροσυλια να τον αλλαξω τον sense...

Δεν ξερω μην λεμε και μεγαλα λογια! Μπορει αυριο μεθαυριο να τον φορεσω...

 

Μην σου πω και σημερα...Μ εβαλες στην μπριζα...

 

χαχαχαχα, αυτο ελεγα και εγω στην αρχη.

Μετα απο τον μηνα ομως δεν αντεξα χωρις τον Nova Prime.

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Ή απλα περνας την viper rom και εχεις οση παραμετροποιηση θελεις εχοντας και τον sense:)

Με τη συγκεκριμενη rom μπορεις να αλλαξεις σχεδον τα παντα χωρις να χρειαζεται να βαλεις καποιον αλλον launcher.

Ενα απο αυτα που μπορεις να κανεις, επειδη βλεπω οτι γινεται και δικαιως, λογος για τα screen buttons, ειναι να τα κρυψεις και να τα βαλεις να εμφανιζονται οπως και οποτε εσυ θες.

Εγω εχω βαλει τη ρυθμιση να εμφανιζονται μετα απο ενα touch στο κατω μερος της οθονης και να φευγουν αυτοματα μετα απο 5 sec ή με ενα αγγιγμα οπουδηποτε στην οθονη. Οκ, ειναι μια κινηση παραπανω καθε φορα( οπως στις pics, videos) αλλα το εχω συνηθισει και δεν εχω κανενα προβλημα. Εχω ομως τωρα την οθοναρα του M8 στις 5 ιντσες οπως θα επρεπε να ειναι:)

Link to comment
Share on other sites

Αν θες μπορείς να βάλεις τον Apex για να έχεις και τον App drawer ακριβώς όπως στο sense (με φακέλους, να κάνεις scroll κάθετα ανά τετράδα και να βάλεις τα εικονίδια με τη σειρά που τα θες). Απλά θέλει την Pro έκδοση.

Και ο Nova τα κάνει αυτά.

 

Το έχω στημένο και με Sense οπότε θέλω το αλλάζω αλλά είναι τόσες οι ευκολίες που δεν.....

 

Προς το παρών δεν θέλω να το κάνω root γιατί δεν θα κάθομαι σε ησυχία.

Μου κάνει όλα τα κέφια όπως είναι. Μέχρι και να το χαζεύω κλειστό :)

Τα τελευταία χρόνια με τα Samsung τα έκλεινα σε θήκες να μην βλέπω τα πλαστικά. Τώρα θέλω να απολαμβάνω.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δεν σας διαβάζω για Καλο. Είναι σίγουρο.

Με βάλατε πάλι στο τρυπακι να βάλω Νόβα πάλι.

Το έχω και εγώ αγορασμένο και επειδή μου έλειψε να πειράζω τη συσκευή μου με εικονίδια κλπ δεν άντεξα. Απλό το sense και μας έβγαλε από τον κόπο να ψάχνουμε καλύτερο launcher. Που είσαι ρε Samsung με το lag σου (touch wiz rules)

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Δεν σας διαβάζω για Καλο. Είναι σίγουρο.

Με βάλατε πάλι στο τρυπακι να βάλω Νόβα πάλι.

Το έχω και εγώ αγορασμένο και επειδή μου έλειψε να πειράζω τη συσκευή μου με εικονίδια κλπ δεν άντεξα. Απλό το sense και μας έβγαλε από τον κόπο να ψάχνουμε καλύτερο launcher. Που είσαι ρε Samsung με το lag σου (touch wiz rules)

 

Καλημέρα,είσαστε προπαγάνδα κατά της sense lol,δεν χρωστάτε να κάνετε καλό,με λένε Παναγιώτη και έβαλα Nova lol

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Το sense δεν ειναι μόνο widget και gestures περιλαμβάνει ίσως το καλύτερο πληκτρολόγιο και browser στο android τρομερό dialer και συλλογη..

Ευτυχώς μπορείς να έχεις και τα δυο αλλάζοντας launcher και πηγαίνοντας απο blink feed σε nova πχ διαφορετικά ας έχανα λιγο σε παραμετροποιηση, αλλα τα παραπάνω δεν τα αλλάζω...

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,οπως μιλησα κ με τον θοδωρη,προχτες που εκανα την πρωτη φορτιση,οταν πηγα να βγαλω το καλωδιο,παρατηρησα οτι βγαινει δυσκολα απο την θυρα usb,ειναι λογικο αυτο;συμβαινει κ σε εσας να βγαινει δυσκολα,καπως σφηκτα;ψιλοαγχωθηκα να μην του εκανα ζημια εσωτερικα οπως βγηκε δυσκολα.λογικα δεν θα παθαινει κατι τοσο ευκολα εσωτερικα η θυρα.
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα δύσκολα βγαίνει ακόμα και μετά από δύο μήνες χρήσης.

Το γράφω και εδώ να το δουν όλοι.

Το μόνο που φοβάμαι είναι μήπως έτσι όπως το βγάζω μου φύγει το κινητό από το χέρι.

 

Μετά από δύο μήνες χρήσης της Θύρας usb δεν έχω δει το παραμικρό πρόβλημα. Δεν νομίζω πως πρέπει να ανησυχείς

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Να πω ότι το Μ8 έχει το καλύτερο σήμα από οποιαδήποτε άλλη συσκευή έχει περάσει από τα χέρια μου.

Εξακριβωμένο αυτό.

 

Εδω Κωστα, απλως να αναφερω οτι το καλυτερο σημα σε κινητο το εχω δει σε:

- xperia z ultra

- Motorola moto g, moto x

Το Μ8 εχει πολυ καλο σημα (gsm), αλλα σε καμια περιπτωση δεν αγγιζει τα παραπανω που ανεφερα...

Επισης η οθονη σε ολα (ολα ομως) τα Μ8 εχει θερμο λευκο συγκριτικα με τις περισσοτερες συσκευες με lcd οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Όταν εξετάζεις το σήμα να λαμβάνεις υπ όψιν και την τιμή sar της συσκευής σε συνδιασμο.

Ή Motorola συνήθως π.χ. σου "ψήνει" το κεφάλι με τα sar που έχει.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Εδω Κωστα, απλως να αναφερω οτι το καλυτερο σημα σε κινητο το εχω δει σε:

- xperia z ultra

- Motorola moto g, moto x

Το Μ8 εχει πολυ καλο σημα (gsm), αλλα σε καμια περιπτωση δεν αγγιζει τα παραπανω που ανεφερα...

Επισης η οθονη σε ολα (ολα ομως) τα Μ8 εχει θερμο λευκο συγκριτικα με τις περισσοτερες συσκευες με lcd οθονη.

Βαγγέλη δεν έχω δοκιμάσει τις παραπάνω συσκευές. Εγώ βλέπω ότι έχω 3g που επιτρέπει ταχύτατο σερφάρισμα στο WC :) του σπιτιού μου όπου όλα τα Samsung και iPhone που πέρασαν από τα χέρια μου γυρνάνε σε EDGE χωρίς δυνατότητα ούτε tapatalk.

To δε WiFi συνδέεται από το πεζοδρόμιο ενώ το διαμέρισμα μου βρίσκεται στο ισόγειο της αντίθετης πλευράς.

 

Ή οθόνη είναι θερμή αλλά πολύ λιγότερο από του iPhone 5s.

 

Για μένα το Μ8 είναι το καλύτερο τηλέφωνο που έχει περάσει από τα χέρια μου.

Δεν υπάρχει κάτι άλλο στην αγορά που να ταιριάζει τόσο στα γούστα μου.

Όπως είπε κάποιος φίλος πριν, είναι keeper.

Μετά από μένα θα το πάρει η σύζυγος. Δεν πρόκειται να πουληθεί.

Να πάω που σε Samsung? Αν δεν αλλάξει όλα όσα σιχάθηκα τα τελευταία χρόνια, δεν ξαναγυρίζω μακάρι να μου κάνει πρωινό το νέο Note4.

IPhone? Θα πρέπει το iPhone 6 να με πείσει ότι τα βγάζει πέρα με 1gb ram, έχει αυτονομία μας ολόκληρης μέρας όχι ως το μεσημέρι και δεν ζεματάει μόλις δουλεύω με 3g.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη δεν έχω δοκιμάσει τις παραπάνω συσκευές. Εγώ βλέπω ότι έχω 3g που επιτρέπει ταχύτατο σερφάρισμα στο WC :) του σπιτιού μου όπου όλα τα Samsung και iPhone που πέρασαν από τα χέρια μου γυρνάνε σε EDGE χωρίς δυνατότητα ούτε tapatalk.

To δε WiFi συνδέεται από το πεζοδρόμιο ενώ το διαμέρισμα μου βρίσκεται στο ισόγειο της αντίθετης πλευράς.

 

Ή οθόνη είναι θερμή αλλά πολύ λιγότερο από του iPhone 5s.

 

Για μένα το Μ8 είναι το καλύτερο τηλέφωνο που έχει περάσει από τα χέρια μου.

Δεν υπάρχει κάτι άλλο στην αγορά που να ταιριάζει τόσο στα γούστα μου.

Όπως είπε κάποιος φίλος πριν, είναι keeper.

Μετά από μένα θα το πάρει η σύζυγος. Δεν πρόκειται να πουληθεί.

Να πάω που σε Samsung? Αν δεν αλλάξει όλα όσα σιχάθηκα τα τελευταία χρόνια, δεν ξαναγυρίζω μακάρι να μου κάνει πρωινό το νέο Note4.

IPhone? Θα πρέπει το iPhone 6 να με πείσει ότι τα βγάζει πέρα με 1gb ram, έχει αυτονομία μας ολόκληρης μέρας όχι ως το μεσημέρι και δεν ζεματάει μόλις δουλεύω με 3g.

 

Το ίδιο ισχύει και για μένα Κώστα,βαρέθηκα την τελειότητα σε όλα,πιάνω κάποιες φορές τον εαυτόν μου να το θαυμάζει,μου έχει γίνει εξάρτηση.....χαχα

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το SAR οταν μιλαμε για μικροδιαφορες δεν εχει κανενα νοημα να το αναφερουμε.

Οταν ενα κινητο με χειροτερο σημα παλευει να κανει κληση εκτοξευει την εκπομπη ακτινοβολιας, ενω πχ το μοτορολα στο ιδιο σημειο ειναι ανετο να εκτελεσει μια κληση, οποτε ολα σχετικα ειναι.

Απο εκει και περα, Κωστα, ναι, το HTC One m8 θεωρω πως ειναι ανωτερο απο ολα τα κινητα αυτης της κατηγοριας και ο μονος λογος που θα παω σε note 4 ειναι ο active digitizer και κανενας αλλος.

Τελος, μπορω ανετα να σου συγκρινω το λευκο του Κωστα με τα περισσοτερα κινητα της αγορας.

Μαζι με το μηλο 5 ειναι χειροτερα (κιτρινα) συγκριτικα πχ με lg g2, g3. Amoled δε βαζω στο παιχνιδι γιατι εχουν λευκο της πλακας, με εξαιρεση τις τελευταιες γενιες (galaxy s5 πχ) που πλεον ειναι ανεκτο...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Όταν εξετάζεις το σήμα να λαμβάνεις υπ όψιν και την τιμή sar της συσκευής σε συνδιασμο.

Ή Motorola συνήθως π.χ. σου "ψήνει" το κεφάλι με τα sar που έχει.

Το Sar του Μ8 είναι το ίδιο με του iPhone 5s στο σώμα, αλλά πολύ μικρότερο στο κεφάλι.

Παιδια το SAR οταν μιλαμε για μικροδιαφορες δεν εχει κανενα νοημα να το αναφερουμε.

Οταν ενα κινητο με χειροτερο σημα παλευει να κανει κληση εκτοξευει την εκπομπη ακτινοβολιας, ενω πχ το μοτορολα στο ιδιο σημειο ειναι ανετο να εκτελεσει μια κληση, οποτε ολα σχετικα ειναι.

Απο εκει και περα, Κωστα, ναι, το HTC One m8 θεωρω πως ειναι ανωτερο απο ολα τα κινητα αυτης της κατηγοριας και ο μονος λογος που θα παω σε note 4 ειναι ο active digitizer και κανενας αλλος.

Τελος, μπορω ανετα να σου συγκρινω το λευκο του Κωστα με τα περισσοτερα κινητα της αγορας.

Μαζι με το μηλο 5 ειναι χειροτερα (κιτρινα) συγκριτικα πχ με lg g2, g3. Amoled δε βαζω στο παιχνιδι γιατι εχουν λευκο της πλακας, με εξαιρεση τις τελευταιες γενιες (galaxy s5 πχ) που πλεον ειναι ανεκτο...

Βαγγέλη η θερμότητα της οθόνης δεν με πειράζει όταν γενικά όλη η οθόνη είναι σωστή. Θα την ήθελα λίγο πιο ψυχρή αλλά δεν με χαλάει κι ολας.

 

Τέλος, υπάρχουν συσκευές καλές στην αγορά OPO, OPPO, G2, S5 αλλά υπάρχουν τομείς που μου την σπάνε χοντρά.

 

Για να αγοράσω Note θα πρέπει να είναι σχεδιασμένο και να έχει τα υλικά του alpha, να μου δίνει την δυνατότητα να πετάξω όλες τις χαζές εφαρμογές και να μου δίνει πλήρεις αναβαθμίσεις οι οποίες θα περιέχουν όλες τις δυνατότητες του επόμενου Note και το νέο TW.

 

@ Παναγιώτη δεν το θαυμάζουμε μόνο εμείς. Όποιος το βλέπει του αρέσει και διερωτάται γιατί δεν το έχει δει στα μαγαζιά.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να δω αν δεν είμαι root γιατί το κινητό μου έχει time Held awake πάνω από 2 ώρες ανά κύκλο φόρτισης?

Sorry για την επιμονή... Μπορεί να βοηθήσει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Sorry για την επιμονή... Μπορεί να βοηθήσει κανείς?

 

Δεν είμαι σίγουρος ότι κατάλαβα την ερώτηση σου.

Έχεις πολλά wakeup και θες να δεις αν η συσκευή είναι root?

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

 

@ Παναγιώτη δεν το θαυμάζουμε μόνο εμείς. Όποιος το βλέπει του αρέσει και διερωτάται γιατί δεν το έχει δει στα μαγαζιά.

 

Στην Κερκυρα που ειμαι δεν το εχουν ουτε στον Γερμανο ουτε στα public για να το δεις πλεον...ενδεικτικο....

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...